Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) blueye válasza patomi (#3800) üzenetére


blueye
veterán

Olcso volt es allitoag nagyon jo telefonalasra, ezert irtam hogy kulonbozoek a tesztek (scarbirt elsornek olvastam :) )
[simplyunboxit]

[ Szerkesztve ]

(#3802) patomi válasza tboy93 (#3796) üzenetére


patomi
őstag

Edifier tws1, tws2 TWS1 van nekem, illetve fiamnál van. Imádja. Edifier X3. Haylou GT1, Gt1plus, Gt2 [link]
Sabbat E12 ultra. Anker Liberty Air. Elsőre kb. az ajánlottak. Tronsmart is ide tartozik, de sok a problémás darab. És persze kintről mind olcsóbb.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3803) patomi válasza blueye (#3801) üzenetére


patomi
őstag

Eddigi tapasztalatom, hogy ezek a kis vackok egyik sem igazán alkalmas telefonálásra. Ahhoz mélyebbre kell nyúlni a zsebbe. Mifo kakukktojás, mert kevéssé alkalmas, de kicsit jobb mint az átlag.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3804) blueye válasza patomi (#3803) üzenetére


blueye
veterán

Erdekes, en pont forditva latom, igaz nem BKVzok, altalaban zart terben, egyedul telefonalok de szinte sosem volt panasz.

(#3805) patomi válasza blueye (#3804) üzenetére


patomi
őstag

Én sem BKV-n. Viszont műhely, zajos gépek. Eddig egy-két kivétellel mind elbukott. Csendes környezetben nem kihívás.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3806) blueye válasza patomi (#3805) üzenetére


blueye
veterán

Ez igaz, de nem is keresem a kihivasokat :)
Most mar direkt kerdezem a partnert ha olyan hogy lehet es eddig szinte sosem panaszkodtak semelyik fulesemmel se. De tovabbra is "irodai" kornyezetrol beszelek.

(#3807) posthaus


posthaus
csendes tag

Megjött!!! :C Nem tudom kipróbálni, csak este, de nagyon szép :DD

[ Szerkesztve ]

(#3808) Shadowduet


Shadowduet
tag

Tronsmart Spunky Pro-t próbált már valaki? Nem sokkal drágább mint a Spunky Beat.

(#3809) FoLey-v válasza Shadowduet (#3808) üzenetére


FoLey-v
addikt

Tessék vagy kereső
[link]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3810) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Lejárt szerk idő.:

Néztem ezt a JBL Reflect Flow fülest is. Kényelem és basszusban mennyire jó?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3811) Shadowduet válasza FoLey-v (#3809) üzenetére


Shadowduet
tag

köszönöm :R bocsi :B

megrendeltem 2 db Spunky Beatet végül, kíváncsian várom milyen lesz. A gyártó visszaírt messengeren, hogy menni fog az én telómmal is, csak lehet nem lesz olyan stabil a kapcsolat. Köszi mindenkinek a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#3812) Vilagos


Vilagos
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy fülest venni. Airpods-ot nézegettem, erre van valami jó alternatíva, vagy megéri az árát és vegyem azt? Felhasználás teljesen átlagos lenne, semmi extra igényem nincs, csak annyi hogy működjön stabilan és rendesen korrekt hangzással.(kapcsolódás, ne dobáljon le, ne csak a fele működjön)

(#3813) blueye válasza Vilagos (#3812) üzenetére


blueye
veterán

Olvass vissza!
(szvsz utoljara irom le :(( )
Edifier X3

(#3814) Vilagos


Vilagos
csendes tag

.

[ Szerkesztve ]

(#3815) Vilagos válasza blueye (#3813) üzenetére


Vilagos
csendes tag

Bocsi, a nem agyba dugós vonalon.

(#3816) blueye válasza Vilagos (#3815) üzenetére


blueye
veterán

Bocs, pl.: [link]

(#3817) posthaus


posthaus
csendes tag

Na, kipróbáltam az Edifier x3 to-u készüléket. Egyenlőre csak zenéket hallgattam. Elsőre nekem kicsit kevés a basszus, de azt állítani lehet, szóval megleszek. Mivel nem vagyok nagyon vájt fülű, nekem megfelelő, tisztán szól :D Még szoknom kell a behelyezést és az igazítást, de azt már most imádom hogy nincsenek vezetékek. :C Viszont az lehetséges, hogy csak az egyik csatlakozik a telefonhoz, a másik nem, csak a párjához? Azt hittem mindkettőt tudom külön használni ha akarom.

[ Szerkesztve ]

(#3818) blueye válasza posthaus (#3817) üzenetére


blueye
veterán

Tudod kulon hasznalni oket.

(#3819) patomi válasza posthaus (#3817) üzenetére


patomi
őstag

Igen lehet külön, kipróbáltam és csatlakozik külön-külön. Illesztéket tegyél rá nagyobbat és lesz basszus(szerintem elég) és sok bejáratás kell neki, tényleg sok. Enyém is megérkezett majd holnap elmegyek érte anyóshoz.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3820) posthaus


posthaus
csendes tag

Nálam most még nem stimmel a külön használat, a jobb nem akar csatlakozni sajnos, majd újra párosítom, hátha...a nagyobb gumi sajnos nem volt kényelmes, muszáj volt lecserélni a legkisebbre :(

(#3821) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Váltani akarok vezetékes fülesről. Nagyon keveset használom, de már régóta akarok wireless fülest, azonban mostanra érhetett oda a dolog, hogy az elvárt költség/minőség azon a szinten van, amit megengedhetek magamnak. Tudom, hogy milyen a szép hangzás, tudok különbséget tenni jó és jobb között, azonban tisztában vagyok azzal is, hogy milyen pénzért mit lehet elvárni.

25.000 Forint az elképzelt összeg, amit el tudok erre költeni és gondban vagyok, hogy a keretet kimaxolva vegyek valamit, amiben lehet, hogy csalódok "ez ennyit nem is ér" címszóval, vagy válasszak 10e Forint környékén feltörekvő (legalábbis ebben a szegmensben feltörekvő) kisebb márkákat és lepődjek meg, hogy "váó, ez ennyit tud ennyiért?!".
A 20 Decebel-t forgalmazza a Xiaomi.hu is, sok jót írtatok már róla, árban 22e Forint, sima ügy. Az AirDots Pro 2 például kiesett, mert nem agybadugós, én pedig olyan alkalmakkor használom, mikor csak a zene a fontos, nem érdekel, ha nem hallok semmi mást (ezzel szemben ritkán bömböltetek a hangerőt).

A kérdés az, hogy:
1. A 25e Forintos kategória (hang)minősége pariban van-e az árával (egyre több esetben láthatunk ár/érték aránytól elszakadó, régen favorizált termékeket, márkákat),
2. Az eggyel olcsóbb szegmens azért kedvelt, mert az adott árért(!) jobb(!) minőséget kapunk, vagy mert valóban jó a minőség és versenyképes magasabb class-szal is?

Jelenleg egy RHA MA750i-t használok főképp, aminek a karaktere nagyon tetszik, de érdekel a magas kárára elért kicsit több mélyhangzású összhatás is.

:R

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#3822) Darko_addict válasza Darko_addict (#3821) üzenetére


Darko_addict
őstag

U.i.: A külföldi rendelési is játszik (ekkor nyilván "többet ér" 25e,-Ft), de csak olyan esetben, ha gyorsan itt van, 3-8 hetet nincs türelmem várni.

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#3823) posthaus


posthaus
csendes tag

Sajnos újra párosítás után sem akar a jobb oldali füles egyedül működni :O

(#3824) patomi válasza Darko_addict (#3821) üzenetére


patomi
őstag

Mit értesz mélyhangzású összhatás alatt? Ha sok basszus akkor passzolok. Viszont kissé meleg tónusú nem túltolt méllyel de szép, tiszta magasakkal, illetve hangzás képpel akkor Mifo o5(armatúrás) GeekBuying EU raktár, egy héten belül itt van.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3825) patomi válasza posthaus (#3823) üzenetére


patomi
őstag

A másik oldalt vedd ki csak.(amelyik nincs külön párosítva)Tedd rá az ujjad, amíg párosítási módban kapcsol. Párosít. Ennyi elvileg.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3826) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Csak APTX-es fulesekkel lehet rendesen filmet nézni késés nélkül?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3827) patomi válasza enginev3.0 (#3826) üzenetére


patomi
őstag

Nem.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3828) enginev3.0 válasza patomi (#3827) üzenetére


enginev3.0
félisten

Bővebben? Mit kell figyelni akkor ezen kívül?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3829) patomi válasza enginev3.0 (#3828) üzenetére


patomi
őstag

Igazat megvallva nem ástam bele magam a részletekbe, de vannak olyan fülesek mint pl az edifier nb2 ami piszok jó filmezésre. Igaz youtube-on probaltam csak. Viszont SBC only.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3830) pulutodurumo válasza enginev3.0 (#3828) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ez leginkább a lejátszó szoftveren áll, vagy bukik. Telefonon a YouTube mindig okés, mert csúsztatja a hangot, ha BT eszköz a vége. Egy régi, T440-es ThinkPaden is jó, win10 + új Edge mellett. Mindkét esetben egy csak BT 4-es, SBC kodekes füles volt az alany.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#3831) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Én azt hittem ez leginkább az APTX-en múlik

Közben megjelent ez is... ennyi pénzért kár volt

Xiaomi Air 2 Pro TWS

Tudom, már sokszor írtam, de nem tudok elszakadni ettől a formától, annyira tetszik, de én pont a mély hangokat kedvelem, amiből kevesebb van ha jól tudom

[link] :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3832) Skynet258 válasza enginev3.0 (#3831) üzenetére


Skynet258
veterán

Én ezeket próbáltam (plusz az Edifier X3 de arról még nem írtam) és egyik sem csúszott mondjuk Netflix alatt. Illetve a 65t az elején igen de aztán kapott egy frissítést valamikor és onnantól rendben volt az is.

https://geekpulse.hu

(#3833) enginev3.0 válasza Skynet258 (#3832) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát nekem csak a pálcikásak tetszenek sajnos :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3834) Skynet258 válasza enginev3.0 (#3833) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát, a Huawei Freebuds Pro az éppen az, kényelmes is nagyon, egész jól is szól, ANC is van... csak még kissé drága.

https://geekpulse.hu

(#3835) posthaus válasza patomi (#3825) üzenetére


posthaus
csendes tag

Örök hálám, sikerült!!! :R

(#3836) enginev3.0 válasza Skynet258 (#3834) üzenetére


enginev3.0
félisten

Annyi most nem fér bele :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3837) patomi válasza enginev3.0 (#3836) üzenetére


patomi
őstag

Nézz rá az Edifier tws NB2-re. Alin kb 24k [link] . Rengeteg bejáratás kell neki, viszont van mély benne. Nem annyi mint sabbatban, de van. Részletes a hangja és telefonálni is jól lehet vele. Teszteket is találsz.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3838) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Valakinek van egyszerre Edifier X3-ja és Fiil T1XS-e?

Fiil T1XS, 20Decebel és X3 sorrend alakult ki, és szörnyen kíváncsi vagyok, hogy mi a szubjektív véleményetek a fent említett kettővel kapcsolatban? Idegesítő tulajdonságok, különleges előnyök? Hangzásban mennyivel hoz többet a Fiil? Az X3 tényleg brutál jó, vagy csak a saját kategóriájában? Igaz, hogy csak 10e Forint van közöttünk, de a Fiil az X3 árának duplája, ami ilyen aspektusban mást mutat.

Köszi!

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#3839) blueye


blueye
veterán

Megjott a Baseus W05.
Erre kivancsi leszek.
(a korabbi hozzaszolasokat szivesen "likeolnam" de itt nem lehet :) )

(#3840) blueye válasza Darko_addict (#3838) üzenetére


blueye
veterán

Eddig sem neztuk egymas penztarcajat de igazad van, ha ez szamit: X3 (gondolom az uj de az meg nem jott meg nekem)
A Decebel nagyon jo (most mennyi?) - barmikor valasztanam
Fiil-em meg nem volt.

(#3841) helixP


helixP
nagyúr

Sziasztok.
X3-at ki/be lehet kapcsolni anélkül, hogy visszatenném a dobozába?
Köszi.

(#3842) kp78 válasza blueye (#3839) üzenetére


kp78
addikt

Tetszetős kialakítású.
Remélem lesz beszámoló / összehasonlítás :)
:R

(#3843) Darko_addict válasza blueye (#3840) üzenetére


Darko_addict
őstag

Hehe, nem közöttünk, hanem közöttük (a két termék között) van 10.000 Forint különbség. :D

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#3844) blueye válasza Darko_addict (#3843) üzenetére


blueye
veterán

sorry

[ Szerkesztve ]

(#3845) enginev3.0 válasza patomi (#3837) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tetszik, lehet hogy ez lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3846) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok. Lg Tone Free esetén a fekete valóban ezerrel gyűjti az ujjlenyomatot a fehérrel szemben? (Élőben még nem volt szerencsém látni.)

(#3847) FoLey-v válasza FoLey-v (#3810) üzenetére


FoLey-v
addikt

Mindig adott a kérdésem. :R

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3848) Attipatti válasza enginev3.0 (#3831) üzenetére


Attipatti
tag

A legbiztosabb, ha APT-x LL-t tud. Ez az apt-x low latecy.

(#3849) enginev3.0 válasza Attipatti (#3848) üzenetére


enginev3.0
félisten

Közben még nézegettem a QCY T5-öt is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3850) blueye válasza Attipatti (#3848) üzenetére


blueye
veterán

Mostanaban linkeltem....
Tenyleg kell egy osszefoglalo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.