Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Litván Zongora válasza blueye (#3149) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Cambridge Audio Melomania 1. Az egyik nem hajlandó bekapcsolni, csak kéken villog a visszajelző led...

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3152) blueye válasza Laraxior (#3150) üzenetére


blueye
veterán

A dobozban van egy nagyobb akku ami tolti a fulesekben levo kisebb akkukat.
Ezt olvastad?
[Xiaomi Air 2 (AirDots Pro 2) fülhallgató teszt]

(#3153) blueye válasza Litván Zongora (#3151) üzenetére


blueye
veterán

Ez nem egy olcso TWS (ha jol olvastam 150 EUR korul volt), esetleg oket kerdezted? Nincs mar garancia?
[audiophile-szalon.hu]

(#3154) Laraxior válasza blueye (#3152) üzenetére


Laraxior
titán

Nagyjából egy éves cikk, ott 33ezret írnak, akkor annyira nem járhatok ha ezen ár fele alatt jutok hozzá :DDD :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3155) blueye válasza Laraxior (#3154) üzenetére


blueye
veterán

Ja, az arat nyilvan ne nezd, de olvass vissza itt, lehet hogy talalsz jobbat, olcsobban illetve a sokat ajanlott scarbir oldalon.

(#3156) lorcsi válasza Laraxior (#3154) üzenetére


lorcsi
veterán

Szerintem a szilikonosok jobban zarnak a fulben, ha zenere veszed akkor ez fontos lehet

(#3157) Laraxior válasza lorcsi (#3156) üzenetére


Laraxior
titán

Az a helyzet, magam sem tudom, hogy minek... láttam, hogy akciós, megvettem. :DDD :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3158) Litván Zongora válasza blueye (#3153) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Nem kérdeztem őket, mert nem tűnnek szervíznek... Legalábbis nem sorolják föl a szolgáltatások között.
De aztán fölhívtam, és nincs megoldásuk a javításra, ez a terméket szerintük csak külföldön lehet megjavíttatni. Pff... :O

[ Szerkesztve ]

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3159) patomi válasza Litván Zongora (#3158) üzenetére


patomi
őstag

Reset volt? Hátha segít.
(Be a tokba, majd egyszerre nyomva tartod mindkettőn a gombot, míg felvillan kéken a LED)

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3160) Litván Zongora válasza patomi (#3159) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

Ezt még nem próbáltam. Pillanat... :K
Sajnos nem segít. A jobb füles a művelet után ugyanúgy kéken vibrál, a bal hajlandó csatlakozni, de hát azzal nem megyek sokra. :(((

[ Szerkesztve ]

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#3161) Attipatti


Attipatti
tag

Megjött az edifier x3. Egyelőre tetszik. Szerintem, ha helyén van, akkor van benne basszus rendesen, és elég mélyre le is megy. Kicsit talán a középmagas sok és valahol a mélyközép felett van egy kis hiány. Nálam a telefon (redmi note 7) csak az egyik oldalhoz csatlakozott és így is sztereoban szól. Ez hogy lehet?

[ Szerkesztve ]

(#3162) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Ma délután megérkezett az Edifier X3, spanyolból, kerek 5 munkanap alatt, GLS HU hozta.
Egyelőre csak kibontottam, tesztelni is más harangokkal fogom, ha esetleg nem válna be megy apróra. Ami elsőre feltűnt, hogy nagyon, de tényleg nagyon pici a töltőtok, még a Soundpeats TrueDot-hoz képest is. Jelenleg töltőn van, még nem próbáltam ki, később írok róla ha érdekel valakit. :)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#3163) patomi válasza Litván Zongora (#3160) üzenetére


patomi
őstag

Sajnálom. :(

Attipatti .. Sok-sok bejáratás kell neki. Igen normális csatlakozási mód.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3164) blueye válasza Zoleee83 (#3162) üzenetére


blueye
veterán

Irjal persze, minel tobb velemeny annal jobb.
Nem kell megvarnod a toltest szvsz mehet rogton.

(#3165) Zoleee83 válasza blueye (#3164) üzenetére


Zoleee83
addikt

Okés, majd írok.
Sajna meg kell várjam, mert annyira le voltak merülve a fülesek, hogy be sem kapcsoltak, most a tokjában töltődnek, már kivárom ezt a 1,5 órát. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#3166) blueye válasza Zoleee83 (#3165) üzenetére


blueye
veterán

Ez meglep, az enyém majdnem full toltessel jött.
Ahogy patomi irta, ne ítélj rögtön sokat változik bejarodas alatt a hangkep.

(#3167) Skynet258


Skynet258
veterán

Én az X3-ra ráküldtem ezt a csoda IsoTek cuccot, még nem tudtam csekkolni de kíváncsi vagyok. Neten valami hozzáértőnek tűnő emberke írta, hogy egy 3 éve működő hangfalnál is előnyére változott a hangkép, kíváncsivá tett. Kapott az Edifier hangfal is. :D

https://geekpulse.hu

(#3168) fabri07


fabri07
aktív tag

Sziasztok,

Van aki rendelt tronsmart spunky beat-re gumiharangot utólag?

(#3169) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Előre is bocs, hosszú lesz :B

Edifier X3 saját vélemény:
Onnan indultam, hogy kivettem a dobozból és nullára volt merülve mindkét füles, de még a tok is, ~2 óra töltés után kezdtem el hallgatni.

A csomagolás semmi extra, igényes doboz, benne a szokásos dolgok, micro-usb töltő kábel, +2 db gumiharang (M,L), gyárilag a legkisebb (S) van rajta, füzetecske. A fülesek a megfelelő illeszték megtalálása után kényelmesek, nálam a középső (M) vált be, ezzel nekem jól szigetel, megjöttek a mélyek is. Anyagminőség, na nálam ez kicsapkodta a biztosítékot, nem is kicsit, mert ha lehet negatívumot felhozni, akkor ez óriási minusz. Nem az anyaggal magával van bajom, mert műanyag, mi más lenne, de hogy olyan szinten csúszik hogy kb. másfél percenként akartam eldobálni az Qgáz, ráadásul a füles is ezzel a műanyaggal van borítva, művészet kihalászni a tokból... A tok egyébként meglepően pici, még a Soundpeats TrueDot tokjához képest is, jól össze van rakva, mágneses, jól zár, minőségi, csak csúszós, mint említettem. (TrueDot tokja gyengébb minőségű, ijedtem már meg boltban, hogy eltörik a zsebemben, de nem, csak furán tekeredik.)
És akkor a lényeg, a hangzás:
Kb az első 10 perc után kiderült számomra, hogy egy nagyon jó hangzásképpel ellátott fülessel van dolgom, remekül eltalálták hangszínt. Egy olyan füles ami kivéve a tokból, EQ nélkül azonnal kellemesen szól. (Nulla bejáratással, ez lényeges!)
Ebben a kategóriában leginkább a TrueDot-ot hozzák ellene versenytársnak, és egyébként hasonló is, de mégis kicsit más.
Tökéletesen egyetértek Scarbir-rel: "The TrueDot delivers a more detailed bass, more presence of lower mid-tones, and better instrument tonality. The Edifier has a brighter, more neutral sound, with more prominent vocals."
Ugyan ezt tudom mondani én is, a TrueDot hangzását úgy tudom megfogalmazni, hogy "sötétebb", jobban lemegy az alacsonyabb mély/középmély régiókba, komorabb mély hangok is kihallhatók, míg az Edifier világosabb, természetesebb, több magassal, énekhanggal.
Nem tudom mitől lehet, de mikro lagok vannak nálam laptopon, ami csalódás, dalonként többször is, meg-megszakad a kapcsolat!
Összességében elsőre bejáratás nélkül is tetszik a hangja, majd kiderül hogy a mikro lagok mitől vannak, mi okozza.
Egyelőre még mindig a SoundPeats a legjobb füles amit ÉN használtam ebben az árkategóriában, de simán jó az X3, TOP3-ban van, csak a lagok ugye.

Pozitív:
- Kellemes, neutrális hang, kellő basszussal
- Nagyon pici tok, könnyű zsebben hordani
- Gyors csatlakozás az eszközökhöz
- Nagyon, nagyon kényelmes a fülben
- Jó minőségű gumiharangok, jól tapadnak
- Jó összeszerelési minőség
- Szinte tökéletes sync, YT nálam nem késik video alatt.

Negatívum:
- Nagyon "csúszós" műanyag a tokon, illetve a füleseken
- Bár van érintés vezérlés, nincs hangerő szabályozás
- Mikro usb, 2020 van..
- Mikro lagok, ez a legfájóbb

Laptopon teszteltem, Spotify alatt, EQ nélkül, mert ez lenne a fő felhasználás módja nálam, a mikro lagok itt fordultak elő, ez lehet a lapos miatt is, kipróbálom majd másikkal, illetve telefonnal is.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#3170) FurrierX


FurrierX
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném a tanácsotokat kérni, hogy milyen true wireless készüléket vegyek, mert tanácstalan vagyok.

Tömegközlekedésen használnám, Budapest belváros és környékén fordulok meg legtöbbet, szóval jó lenne, ha nem hallanám minden második villamos csikorgását.

Nem feltétlen fontos ANC (kb. 30k-t szántam rá, gondolom ilyen áron nincs is túl jó).

Jöhet drágább árkategória is, mert a nagy álom egy Sony
WF-1000XM3

WF-1000XM3
WF-1000XM3
.

Előre is köszi a válaszokat! :))
WF-1000XM3

(#3171) FurrierX válasza FurrierX (#3170) üzenetére


FurrierX
csendes tag

Valamint az Anker Soundcore Liberty 2 Pro-ról mi a véleményetek?

(#3172) blueye válasza Zoleee83 (#3169) üzenetére


blueye
veterán

Koszi a reszletes beszámolót.

A csúszós muanyag nekem nem tűnt fel ennyire csak az h nehéz kivenni a tokbol a fulest de ezt én pozitivumnak vettem, így nem esik ki még véletlenül se.
A mikro lag furcsa, én nem tapasztaltam.

A többivel hasonló a tapasztalatom, most már még jobban várom a Peatset 😊

(#3173) patomi válasza blueye (#3172) üzenetére


patomi
őstag

Soundpetsben már sok a mély nekem. Amúgy jó füles de épp ezért x3-at jobban kedvelem. Viszont előbbin lehet hangerőt állítani.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3174) blueye válasza patomi (#3173) üzenetére


blueye
veterán

Igen, láttam hogy eladtad a SoundPeats-et, későn vettem észre különben lecsaptam volna rá én. 😊

A hangerő allitasat vhogy mindig a telefonon csinálom, ezt szoktam meg. Lehet hogy át kéne szoktatnom magam 😊

A 20decebel elindult Spanyolországból, nem volt kamu az ár, pedig még erre is gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#3175) mgy válasza blueye (#3174) üzenetére


mgy
senior tag

Haha, én is rendeltem egyet kíváncsiságból.
De egy fiil-t is, a biztonság kedvéért. :D
Aztán majd meglátjuk, melyik jön be, a maradéknak meg lesz gazdája a családban.

(#3176) blueye válasza mgy (#3175) üzenetére


blueye
veterán

Fiil T1XS?

Sajnalom h ezt a hobbyt kinyirjak, pedig mobilok, orak, dronok, lampak, TWSek, stb. rendelese jo szorakozas (volt). Most mar szamolom h jan. 1-ig megjojjon minden.... :(

(#3177) patomi válasza blueye (#3176) üzenetére


patomi
őstag

Egyelőre szerintem ne izgulj. Max több EU raktár lesz.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3178) mgy válasza blueye (#3176) üzenetére


mgy
senior tag

Igen, nyilván. :)
És nagyon OFF:
Igen, engem is zavar egyik oldalról, de a másikról meg mégse. Nem normális ez, hogy minden szart kínából, egyedi, eseti rendeléssel veszünk. Olyan gyártóktól, akik mindenre szarnak, nem érdekli őket a környezetvédelem, a szerzői jogok, garancia, semmi. Nyilván könnyű így olcsónak lenni. Sztem tudomásul kell vennünk, hogy annak, h normális körülmények között éljünk, ára van, változtatni kell a szokásainkon.

(#3179) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok,

(Jellemzően kardió) edzéshez szeretnék BT fülhallgatót, esetleg fejhallgatót venni, bár utóbbi szerintem zavaró lehet mozgás közben. Jelenleg Xiaomi Piston 2-est használok, semmi gond vele, azonban a kábele már többször okozott kellemetlen perceket. Az enyhe V karaktert preferálom, szeretem, ha van mély, de azért nem kell túlzásokba esni.

Eddig az Edifier TWS200-at nézegettem, azonban ennél a tesztnél láttam, hogy vannak más, esetleg jobb alternatívák is. A teszt az alábbi típusokat említi:

- Edifier TWS200
- Xiaomi Air 2 SE
- Fiil CC
- E1029BT

Ezek között van olyan, ami ajánlottnak számít és megfelel a fenti kritériumoknak, vagy esetleg másik típust/típusokat ajánlanátok? (árat egyelőre nem határoztam meg, a tizenezres kategória bőven belefér, illetve ha van értelme, hajlandó vagyok többet is kiadni érte)

Hangminőségben ezeket hova lehet elhelyezni a Piston 2-eshez képest?

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#3180) Zoleee83 válasza blueye (#3172) üzenetére


Zoleee83
addikt

Na elszórakoztam az X3-mal, kicsit több időm volt rá.
A micro lag kérdés megoldódott, a hiba az én készülékemben (laptopomban) volt. :D
Céges laptopon semmi szakadozás nem volt, majd olvasgatva a Scarbir-es hsz-eket írták hogy BT verzió miatt laggolhat, ezért ráeresztettem egy BTdriver update-et a saját laptopomra és megszűnt, pedig már egy Win10 újrahúzáson gondolkodtam.
Kezdek megbarátkozni a hangjával, még mindig kicsit furcsa, de jó értelemben, minimálisan kevésnek találom picit a mélyeket, néha meg soknak a magasakat, de érezhetően változik a hangja folyamatosan. Kényelmesnek érzem továbbra is, és hamar csatlakozik mindenhez.
Mindent összevetve, nagyon tetszik, jó vétel volt.
Köszi az ajánlást neked is és patomi-nak is! ;)
Gondolkodom mi legyen a következő. Sicc.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#3181) blueye válasza mgy (#3178) üzenetére


blueye
veterán

"These are the best sounding affordable wireless earbuds to date." - ezt olvasva nagyon kivancsi vagyok mit irsz majd rola

Nagyon OFF:
Valahol egyetertek veled meg nem is. Szinte mindenki Kinaban gyartatja a termeket most mar regota, rateszi a brandinget amit meg kell fizetni, a vizfejet amit a nemzetkozi ceg hordoz, stb. A garancia tenyleg szamit de reg elmultak azok az idok amikor DOA termekek erkeztek vagy 2 nap alatt kimultak. Pont az ON TWS fuleseknel nagyon jol latszik ez: tok buta nevvel (decebel, fiil :) ) egyre ujabbak es egyre jobbak jonnek, jo aron.

@Zoleee83: orulok h bejon az X3 es lesz kovetkezo, nekem elhiheted :)

[ Szerkesztve ]

(#3182) patomi válasza A_ScHuLcZ (#3179) üzenetére


patomi
őstag

Ha nagyon intenzív az edzés, akkor pl fiil t1xs ami támaszkodik, agybadugós. Akasztós is jó (tws200 pl) , de edzésnél kieshet. Plusz nem szabad elfelejteni, ezek nem szigetének annyira, ami hangján is érezhető.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3183) patomi válasza blueye (#3181) üzenetére


patomi
őstag

Scarbir oldalán kinn a teszt nb2-ről.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3184) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Minap vettem egy Motorola G9 Play telefont. Adtak hozzá egy Moto Buds bt fülest töltő dobozzal. Eddig csak vezetékeseim voltak. Nem vártam tőle sokat, de már 1/4 hangerőn is nagyon torzít. Valamit be kell állítanom valamit a bt-nél vagy a fejlesztői beállításokban?

Maine coon

(#3185) mgy válasza blueye (#3181) üzenetére


mgy
senior tag

Háááát, nem szeretném, ha bárki az én véleményem alapján venne magának fülest. ;]
De igen, egyszerű lesz a hármat összehasonlítani, aztán gyorsan dönteni.
---
Tegnap este próbálta a leendő gazdája az edifier x3-at, tetszett neki. Viszont rajta maradt a legkisebb illeszték, nem figyeltem, így mentem ki egy kétórás karikára, azt hittem kihull a szemöldököm, rettenet volt, pedig nem is zenét hallgattam. Gyorsan raktam is vissza itthon a középsőt, gyorsan helyreállt a megszokott rend.
Nem akar ideérni az ebayes (igen? vásárolgatunk kínából egyesével apróságot? :(() szivacs illeszték, arra azért még kíváncsi leszek. Bár szerencsére nekem a gyári gumis is tök kényelmes, hosszabb távon is.

(#3186) patomi válasza atosan (#3184) üzenetére


patomi
őstag

Be kell járatni. Tedd le szóljon magában 4-5 órát. Aztán hallgass bele. Ha hallod a javulást, akkor mehet tovább. Van amelyiknek nagyon sok idő kell. Én szeretek hallgatva bejáratni.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3187) blueye válasza mgy (#3185) üzenetére


blueye
veterán

Pedig errol is szol ez a forum, igy lszi ird majd le a velemenyedet.
(eppen most koszontek meg a velemenyunket az X3-rol :) )

Ki fogom probalni az X3-at a kicsivel h tenyleg ennyit romlik-e nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#3188) atosan válasza patomi (#3186) üzenetére


atosan
addikt

Hm, hogy mik vannak. Ezt kipróbálom mindenképp.
Köszönöm! :R

Maine coon

(#3189) A_ScHuLcZ válasza patomi (#3182) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Köszönöm, megfogadom a tanácsot, a T1XS tesztek alapján is szimpatikus.

Hangzásban vajon várható előrelépés a Piston 2-höz képest, vagy hasonló minőségre számíthatok? (rosszabb gondolom nem lesz)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#3190) blueye válasza patomi (#3183) üzenetére


blueye
veterán

Adtok nekem olvasnivalot boven, koszonom :)
Lesz mit venni/tesztelni a jovoben, egyelore varom a mostani rendelesek erkezeset.
(es igen, szivesen vennem akar magyar webshopbol is, de tudjuk hogy sem az ar, sem sokszor a garancia se normalis :( )

(#3191) flegga92 válasza atosan (#3188) üzenetére


flegga92
senior tag

Sziasztok!
Van egy Xiaomi Airdots-om (fehér) amit vissza fogok küldeni az Alzához, mert egyre jobban felmérgel, hogy 5 percet vacakolok mire a tok elkezdi tölteni a fülest, illetve állandóan elfelejti a két füles egymást, 2 hetente a telefonnal is ujra kell párosítani, mivel már nem kapható, valószínűleg visszaadják az árát.
13.000 Ft körül milyen alternatíva van? Lehetőleg EU-n belül szeretném, nem akarom nélkülözni 3-4 hétig. Árban picit tudok feljebb menni. Hangzásban nekem megfelelt, főleg podcast, YouTube néha telefonálás és Spotify ment vele és legtöbbször csak az egyik volt a fülemben.
Ha "Airpods kialakítása" van az sem baj. Ami kizáró ok, hogyha a füles működés közben bármilyen fényt ad ki magából, ugyanis elalváshoz is szoktam használni.
Kicsit visszaolvasa megakadt a szemem az Edifier X3-on, valószínűleg nekem teljesen elég lenne. Aki vett ilyet, volt esetleg Airdotsa, hogy ahhoz képest milyen?
Köszi előre is!

(#3192) patomi válasza A_ScHuLcZ (#3189) üzenetére


patomi
őstag

Nem ismerem a piston 2-t, de rosszabb biztos nem. Majd számolj be róla itt is, ha ezt veszed.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3193) blueye válasza flegga92 (#3191) üzenetére


blueye
veterán

Volt.
Jobban szol az X3.
Amit talan meg sosem emlitettunk: jobban "kiall" a fulembol mint a Xiaomi.
(nem er rohogni: pl. agyban podcast hallgatasnal szamithat :) )

A visszakuldesrol itt tobben irtak h nem konnyu mostanaban de ehhez nem ertek, olvass vissza.

(#3194) FurrierX válasza FurrierX (#3170) üzenetére


FurrierX
csendes tag

Valaki valamit?

(#3195) Fall-N válasza blueye (#3172) üzenetére


Fall-N
veterán

Sajnálatos, hogy nincs alu testes TWS elérhető kategóriábabán. Egyedül valami Joyroom márkájút láttam 20ezres kategóriában, ami alu tokozást kapott. Gondolom a hangminőség a Xiaomi Basic szintjén lehet.

(#3196) blueye válasza FurrierX (#3194) üzenetére


blueye
veterán

Most is erről szól a topic, olvasod is?
Olcsóbb (X3) és drágább (Fiil) is van csak ezen az oldalon.

(#3197) blueye válasza Fall-N (#3195) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz nincs értelme az alumíniumnak TWSnel.

(#3198) flegga92 válasza blueye (#3193) üzenetére


flegga92
senior tag

Köszi, akkor lehet ez lesz a befutó.
Feltűnt a képeken, hogy jobban kiáll, szerencsére oldalt fekszem és csak a jobb oldalamon tudok elaludni, max elalváskor forgolódok párszor, de nagyon hamar visszakerülök a jobb oldalamra, addig át szoktam rakni a fülest, podcastnál mindegy, hallom így is.

(#3199) blueye válasza flegga92 (#3198) üzenetére


blueye
veterán

Ismeros mozdulat, en is pont igy csinalom :)

(#3200) flegga92 válasza blueye (#3199) üzenetére


flegga92
senior tag

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy ti mikor rendeltétek, hogy fényes műanyag? Youtubeon néztem pár tesztet és matt bevonatos volt, egy gearbestes teszt is említi (igaz májusi).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.