Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Nestor16 válasza lorcsi (#4193) üzenetére


Nestor16
senior tag

Pontokkal én le tudtam vinni 17$ alá is. Az egyik 200 pontért vehető 2/15, a másik Store kupon.

Üdv, Dávid

(#4202) Stauffenberg válasza vicze (#4200) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Mitől lenne kamu? Egy kollégámnak is küldtem linket és ő is megvárta a 11.11 akciót, reggel ránéztem a linkre olyan 9-10 óra körül, akkor még ment a visszaszámláló, hogy hamarosan indul a leárazás, de most már akciós áron van kint azóta.

Én múlt héten rendeltem, nem érdekelt az akció annyira, hogy megvárjam és én magasabb áron vettem, mint amennyiért most újra kosárba rakva megvehetném (25$ + szállítás, kuponok nélkül amiért vettem, ezzel szemben most 20$ + szállítás áron zsákolható, szintén kuponos levonások nélkül).

(#4203) patomi válasza vicze (#4200) üzenetére


patomi
őstag

Azért csak sikerült mifo o7 dual ba-t $103-ért elhozni. Nyilván nem hasraesős ár, de nekem megfelel. Az x3-ért pk.-val a $21 sem rossz szerintem.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4204) lorcsi válasza Nestor16 (#4201) üzenetére


lorcsi
veterán

Hogy szereztél pontokat ?

[ Szerkesztve ]

(#4205) vicze válasza Stauffenberg (#4202) üzenetére


vicze
félisten

Attól, hogy ebben az évben volt már olcsóbban pl.
Ha megnézed 25$ és 20$ között van hullámoztatva periodikusan, általánosan nem 11.11.kor hanem kínai újév vége után vannak a legnagyobb akciók.
Nyilván 11.11 előtt a feltolják az árakat, hogy lehessen "akciózni".

Kamu azért is mert folyamosan a 50$-ról van leakciózva de olyan áron szinte soha nem megy max. 1napra mikor felkerül. Ez szinte minden termékre igaz.

@patomi: Tedd hozzá, hogy kuponnal, tehát nem 11.11 miatt.
Minden 2. héten 21$ akkor mi benne az akció?
----------
Minden termékre általánosan igaz, hogy legjobb esetben is 1-3$-ral kevesebb mint általánosan és erre van a hatalmas vásárlási láz, legjobb hogy sok termék más időpontban esetlegesen olcsóbb.
Mielőtt bárki vásárol nézze meg az ár történetet mindenképp mielőtt drágábban vesz valamit mint kéne. Ennyi.

(#4206) blueye


blueye
veterán

Ma 20Decebel megy, vegytek ilyet, ez nagyon jo :)

(#4207) patomi válasza vicze (#4205) üzenetére


patomi
őstag

Igen kuponnal. Szerintem tök mindegy mi viszi le az árát emészthető szintre. Az x3, meg jelenleg $16.99 -ért elhozható kínai szállítással.(5k körűl) Egy időben eu is ingyen volt.
Egyébként egyet érték, nincsenek nagy akciók. Mindenkinek mérlegelni kell mi éri meg neki.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4208) blueye válasza blueye (#4206) üzenetére


blueye
veterán

Ez NAGYON jol szol

(#4209) tyan


tyan
senior tag

Az Edifier X3-at Spanyolországból vagy Lengyelországból jobb rendelni az alin?

(#4210) Nestor16 válasza lorcsi (#4204) üzenetére


Nestor16
senior tag

Az appban lehet szerezni, naponta kell gyűjtögetni, ládanyitással stb. Ebayes vagy AliExpress topikban több infót találsz róla vagy neten.

Mi ez a 20Decebel? Mire?

Üdv, Dávid

(#4211) DarkKnight41


DarkKnight41
csendes újonc

Sennheiser CX 400 BT-ről tudtok valami véleményt mondani? (Azon kívül hogy nem túl esztétikus :D )
30 ropiért (70-ről) nevezhető kihagyhatatlan ajánlatnak?
Samsung S7 és Fiio M9 hajtaná.
Válaszokat előre is köszi!

(#4212) valeno


valeno
tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy vezetéknélküli fülhallgatót mindennapos használatra (podcast hallgatása, mindenféle műfajú zene, de főleg elektronikus).
Szempontok lennének:
- min. 4 órát kibírjon egybe (vidékre vonatozás)
- lehet in-ear vagy half-in-ear
- type-c töltésű (jó lenne)
- keret nagyon max. 20k
- lehet külföldi rendelés is
- érintésérzékeny felület (gombosat nem kedvelem)
- lehessen léptetni a számot (jó lenne)

Ezelőtt volt jack-es earpods-om és S8-hoz adott AKG fülesem. Ezeknek a hangzásával én meg voltam elégedve.
Néztem a galaxy buds-ot mert Samsug S8-am van de újonnan túl van a kereten sajnos. Ez esetleg szokott black fridayon akcióba lenni, vagy karácsony tajekan? Ugyanez a kérdés vonatkozna a huawei freebuds-ra is, az is szimpatikus.

Mit javasolnátok? :)

(#4213) pepe091 válasza tyan (#4209) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én kék x3 to u verziót vettem, ott csak a lengyelt lehetett választani.

Többieknek:
Ezeket a "7 napos" szállítással megjelölt cuccokat ki hozza, ugyanúgy a posta, vagy valamelyik futárcég?

(#4214) gamegod válasza pepe091 (#4213) üzenetére


gamegod
senior tag

spanyol asszem gls
lengyel dpd

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#4215) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

Sziasztok,

Asszonynak akarok telóhoz valami TWS-t.
Nem szeretnék túl sok pénzt rászánni, mert eléggé ódzkodom a wireless cuccoktól, szóval ~$30 körül jó lenne, ha megállna.
Amit néztem, hogy most jó áron meg lehetne venni:

Alpha & Delta Elite
Fiil T1 Lite

A topikban nem találtam róluk véleményt, esetleg valaki ismeri ezeket?
Ahogy olvastam a FiiL T1 Lite alapja a T1 pro, csak ANC nélkül és gyengébb anyaghasználattal.
Az A&D-ről pedig headfonics review-ban 7/10et kapott, ami nem jelent semmit, tudom :)

Szóval érdekelne, hogy melyik lenne a jobb választás, vagy mit lenne érdemes venni $30körüli áron?

Előre is köszi segítséget:R

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#4216) patomi válasza K1LLMy53Lf (#4215) üzenetére


patomi
őstag

X3 to-u pink. Pici tok, nőies szìn, jó hang.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4217) pepe091 válasza gamegod (#4214) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Köszi. :R

(#4218) K1LLMy53Lf válasza patomi (#4216) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

szerencsére feleségem nem szereti a nagyon csajos színeket, ez a vintage rózsaszín (meg a kék is) extrém ronda (no offense tho).
de ahogy látom lényegében a szín meg az usb-c, amivel több, mint a sima x3. abból legalább normális színek vannak.
köszi az ajánlást :R
olvasgatok még egy picit (fiil lite, vs a&d vs x3), aztán veszem valamelyiket :)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#4219) patomi válasza K1LLMy53Lf (#4218) üzenetére


patomi
őstag

Pedig nem, pink tényleg jól néz ki. Kékem nincs. De nyilván ugyan olyan jó a többi is.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4220) K1LLMy53Lf válasza patomi (#4219) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

abban remélem azért egyet tudunk érteni, hogy a szín elég erősen egyéni dolog/ízlés kérdése, hogy tetszik-e vagy sem/kinek mi jön be. nem a konkrét füles esetében, hanem alapvetően ronda ez a szín :)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#4221) blueye válasza K1LLMy53Lf (#4220) üzenetére


blueye
veterán

Akkor vegyel keket, nekem van, egyaltalan nem csajos :)

(#4222) Fall-N válasza blueye (#4221) üzenetére


Fall-N
veterán

Szerintem is jobb a sima változat, ami fekete vagy fehér. De inkább a fekete, mert az kevésbé kényes és nem koszolódik annyira. A babakék meg babarózsaszín azért nem mindenkinek jön be. Én szeretem a színes dolgokat, de a füles legyen sötétebb színű.

(#4223) jano_77


jano_77
nagyúr

Sziasztok!
Keresztlányomnak vezetéknélküli BT fülest szeretnék venni Karácsonyra, mert ezt szeretne.
Mik a tapasztalatok, vélemények a Trust Primo Touch fülesről? Kb ebben a kategóriában tudtok esetleg jobbat javasolni, ha ez kerülendő vmi oknál fogva?
Köszönöm előre is a segítséget. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4224) tigipuf válasza jano_77 (#4223) üzenetére


tigipuf
senior tag

szia!
Ne haragudj :) de ezt soha nem értettem,idejössz egy olyan típusról véleményt kérni amit szerintem senki nem ismer itt. (valószínűleg kb. annyit is ér mint amennyire ismert,bár ez nem biztos mert már ezerféle típus van forgalomban).
Elég kicsi ez a topik, szerintem nem tart semeddig beleolvasni melyik az a 5-6 füles ami népszerű és nagyjából mindenki elfogad,elismer.Látom pálcikás,abból is vannak bevált darabok,én speciel nem kedvelem őket,így kár is volt belevaúznom,bocsi :DDD

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#4225) jano_77 válasza tigipuf (#4224) üzenetére


jano_77
nagyúr

Már megbocsáss Te is, de honnan kellene tudnom, hogy ez a cucc nem ismert? Pont ezért jöttem ide, hogy véleményt kérjek, hogy kérdezzek, mert nem vagyok jártas a témában és gondoltam egy ilyen fórum azért van, hogy kisegítsék a tudatlanokat.
Lehet tévedtem és ez a fórum nem erre van? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4226) cicur99 válasza jano_77 (#4225) üzenetére


cicur99
tag

Ezt az értékelést találtam a fülesről. Ebből persze nem lehet messzemenő következtetést levonni.

(#4227) helixP válasza jano_77 (#4223) üzenetére


helixP
nagyúr

Ezért az árért az unalomig ismételt Edifiert X3 to-u pink simán jó, leánynak még a szín is tökéletes lehet :)

(#4228) patomi válasza jano_77 (#4223) üzenetére


patomi
őstag

Ha nem zavarja a dugesz akkor inkább agybadugos. Vagy aliról edifier tws200, picit drágábban ebben a kialakításban. (EU raktárból kb 1 hét alatt itt van)

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4229) Hzsolt11


Hzsolt11
tag

Sziasztok
[Erről] a Sennheiser fülhallgatóról van valakinek valami tapasztalata?
Válaszokat előre is köszönöm szépen :R :R :R

(#4230) patomi válasza Hzsolt11 (#4229) üzenetére


patomi
őstag

Mindenki arra a 2db.-ra akar lecsapni? :D 30-ért biztos jó vétel(szerintem)

Szerk., ha sikerül megfogni egyet, majd nyilatkozz róla.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4231) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Ígértem, hogy írok pár szót az Edifier X3-ról, már azért benne van egy 8-10 órányi kezdeti bejáratás. Én szeretek topikokban rákeresni kifejtősebb véleményekre, hátha a jövőben még jól jön valakinek aki a keresőt használja. Meg volt kérés a topikban, hogy hasonlítsam össze a SoundMagic ES18-al, összehallgattam őket egymás mellett.

Tényleg hozza azt a "húbazme.." élményt, hogy ennyi pénzből, mégis miféle boszorkány tud kihozni ilyen hangot. Ár/érték alapon ez pont akkora best-buy, mint az ES18 (volt amíg árulták). Alapvetően inkább enyhe V-kiemelésű fülest kerestem ééééés persze ez ízlés dolga, hogy kinek-mi számít enyhének, teljesült is a kívánságom, meg nem is, de összességében elégedett vagyok, azt mondanám nálam a V-karakternek ez a legteteje, ennél meredekebbet már nem bírok elviselni hosszabb távon.

Aki azt mondja, hogy ebben kevés a basszus, az szerintem adja vissza a hallását. Persze a kevés két dolgot jelenthet: Nincs ott a részlet a mélytartományban vagy nincs eléggé megemelve. Szerintem erre a fülesre egyik sem igaz, de akinek ennél erősebb mélykiemelés kell, az eleve olyan zenéket hallgat amikben nem is történik semmi a középtartományban (szíve joga) vagy eleve populárisra hangolt (értsd: populárisra rontott), erősen V-karakterű hangcuccokon szocializálódott, amiben már megszokássá vált, hogy a mélyek minden más tartományt elnyomnak. Itt ez nem ilyen és lehet ezt keveslik egyesek.

Edifier X3 vs. SoundMagic ES18

Nem hirdetek győztest, mindkettőt kedvelem. Az X3-ban érezhetően jobban meg van emelve a mély tartomány, főleg a sub-bass az ahol az X3 több erővel támad, mint az ES18, de utóbbiban is ott vannak azok a részletek (sőt) csak nincsenek úgy megemelve. Elektronikus zenére simán az X3-at vinném inkább magammal.

Az ES18 viszont hangszeres zenéknél jobban tetszik, a közép és középmagas tartomány sokkal élénkebb, ettől az egésznek van egy szellősebb érzete, az énekes sokkal közelebbről szól. Az X3-nál a mélykiemelésnek köszönhetően egy kicsit összenyomottabb a színpad érzete (de csak az ES18-hoz képest, mert nincs bezártságérzet egyébként), de még bőven a tűréshatáromon belül van, nem mondanám azt, hogy dominál mindent a mélytartomány, mert közel sem, tökre rendben van a balansz.

A magas tartomány teteje ha túl sűrűvé válik, akkor viszont az X3 már egy kicsit kásásabb, főleg amikor a rockzenében intenzív cintányér kínzás történik, de vélhetően ez nem hardver, hanem inkább a bluetooth kodek hiányossága és ezzel együtt kell élni. Ebbe nem akarok belekötni, 20 dollár meg a postaköltség, így is inkább én raboltam ki őket.

Szívem szerint a kettőnek a hangképét valahogy összegyúrnám, csak azt meg úgy hívják fejhallgató. :D

A forrás mindkettő esetben Spotify Premium (legmagasabb minőség) és OnePlus 5 volt, Bluetooth meg Qualcomm chipset oldalról a telefon tud mindent amit az X3 támogat, AptX mód is be volt kapcsolva. Hozzáteszem az ES18-at hallgattam már minőségibb forrásról, az még tud dobni a minőségen és a dinamizmusán.

Használat, kényelem

Nekem személy szerint az X3 nagyon kényelmes, pedig erre iszonyú finnyás vagyok, az esetek többségében úgy élem meg, mintha megerőszakolnák a fülem. A tok anyaga is csúszós, meg maga a füles is egy csúszós bogyó. Télen, fagyos ujjakkal csak óvatosan. Jó lett volna ha kap legalább a pereme egy gumiborítást vagy érdesítést. Túlélhető, de akinek vastag tömpe ujjai vannak talán nem fogja szeretni. A tapogatós vezérlést szokni kell, néha nem veszi be az utasítást ha túl gyors vagy túl lassú a tapi, majd megszokom.

Én bátran ajánlom mindenkinek, tök jó általános célú füles, jó arany középút azoknak, akik elektronikus/pop és rendes hangszeres zenéket is hallgatnak (mint én). :)

(#4232) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Vezeték nélküli fülhallgatót szeretnék vásárolni. Sajnos olyan szerencsétlen a fülem formája, hogy semmilyen füllhallgató nem marad meg benne. Régebben a vezetékes fajtából olyat használtam, ami sportoláshoz való és extra rögzítés van rajta. Ilyet találtam most a Sony-nál vezeték nélküli formában: [link]

Mi a véleményetek róla? iPhone 12-vel használnám. Főként Spotify Premium zenehallgatásra, kedvelt műfajok Pop, Elektronikus, R and B.

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#4233) blueye válasza blueye (#4206) üzenetére


blueye
veterán

Sorry de tényleg osszelt.

(#4234) patomi válasza Stauffenberg (#4231) üzenetére


patomi
őstag

Na még 2x ennyi járatás és közel rendben is lesz. Vettem korábban linkelt BGVP illesztéket és az is dobott kicsit rajta. Tálán a nagyobb furat mitt. A cp360 van most rajta, de ez mintha kicsit mosottabbá tenné a hangjåt. Sajna a többi fülesem nem megy vissza a tokba a cp360-nal.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4235) patomi válasza blueye (#4233) üzenetére


patomi
őstag

Mostmár részletezhetnéd kicsit :R

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4236) SOAD19


SOAD19
addikt

Sziasztok!

Múlt héten meghalt a vezetékes fülesem, és hirtelen felindulásból vettem egy xiaomi mi air dots 2-t. Most olvastam bele a topikba, és látom, hogy elég népszerű itt a Edifier X3. Megéri az a 3-4k felárat a xiaomihez képest? Az xiaominál jól olvastam láttam, hogy nem sok mindent lehet állítani a fülest pöcöktetve? Csak az olvastam, hogy elindítani, ill. megállítani lehet a lejátszást, vagy azért, ennél többet is tud?
Tegnap érkezett meg a csomag, csak ma délután fogom kibontani, de ha azt mondjátok, hogy lényegesen jobb az edifier, akkor lehet inkább ki se bontom, és inkább visszaküldöm.

[ Szerkesztve ]

(#4237) jano_77 válasza patomi (#4228) üzenetére


jano_77
nagyúr

cseppet sem biztos, hogy ilyen "pálcás" kell Neki, lehet az agybadugós jobban bejönne, csak az elképzelt árban ezt találtam, ami leírás alapján szimpi volt.
Örülök, ha mondtok nekem agybadugós verziót is ilyen 8-10K körül. Jó lenne ha itthoni elérhetőség lenne, mert a rendeléstől már tartok, hogy idejében megérkezik. :U :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4238) Stauffenberg válasza patomi (#4234) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Milyen értelemben dobott rajta? Ha illesztéket cserélnék, akkor inkább szellősebbé tenném a hangját (tudom mások meg még dörgősebb mélyeket akarnak, én az ellenkező irányba mennék inkább).

BTW amit kihagytam az Edifier X3 összefoglalásomból, hogy bitang módon izolálja a környezeti zajokat, alig-alig szűrődik be valami még akkor is ha halkan hallgatok zenét (nem szoktam üvöltetni, de ezt nem is kell). Tegnap az egyetlen dolog amit hallottam utazás közben, mikor a 17-es villamos kanyarodik a Margit-hídnál és a kerekek éles-fémes-csikorgó hangot adnak, az egy kicsit átjött, de ennyi.

Kicsit zajosabb irodai környezetben ha muszáj fókuszálni és idegesít Mancika nyihogása, ahogy próbálja felszedni a gyakornok fiút, azt tökéletesen eltünteti. :)

(#4239) jano_77 válasza Stauffenberg (#4238) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm a segítséget és a nagyon bő jellemzést, leírást! Meg is rendeltem Ali-ról. Bízom benne, hogy tényleg megjön 1 hét alatt és nem lesz gond a postával hazánkban. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4240) patomi válasza jano_77 (#4239) üzenetére


patomi
őstag

Pont ezt írtam én is. TWS200-at kiemelve. De ha -bírja az agybadugost elégedett lesz az x3-mal.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4241) patomi válasza Stauffenberg (#4238) üzenetére


patomi
őstag

Pontosan úgy. Egy picit több részlet és talán szélesebb tér. Én sem birom a sok basszust, dübörgést. Pár dolcsit megérte simán. Korábban képet is tettem fel. Nekem L -es van de rendeltem külön M -est is. Ez még úton. .. Ja, és pici dobozkában küldik.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4242) Stauffenberg válasza jano_77 (#4239) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha EU raktárról rendelted (5 dolcsi felár), akkor nem lesz gond. Az EU-n belüli szállítás olajozott. Akkor van szívás mikor vámoltatni kell a Kínából érkező csomagot és olykor hetekig kallódik a magyar vámraktárban.

(#4243) helixP válasza Stauffenberg (#4231) üzenetére


helixP
nagyúr

Egyetértek, marha csúszós kívülről a doboz, és mivel szép lekerekített, méginkább nehéz megfogni.
Én rendeltem hozzá egy ilyet, hátha jó lesz...

(#4244) jano_77 válasza Stauffenberg (#4242) üzenetére


jano_77
nagyúr

Spanyol raktárból rendeltem igen :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#4245) kp78 válasza helixP (#4243) üzenetére


kp78
addikt

Ez jónak tűnik, én is rendelek :R
Viszont maga a kis füles is marha csúszós, pedig nincs parizer ujjam, de néha alig tudom kivarázsolni a tokból. :)
De összességében szeretem az Edifier x3-at én is. :)

(#4246) vond válasza helixP (#4243) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Mik vannak. :C Mondjuk nekem semmi gondom sem a tok, sem a fülesek fogásával, pedig nem éppen aprók a kezeim, ujjaim.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#4247) vond válasza patomi (#4234) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ha nekem az eredeti Edifier gumiharangból az L-es jön be, sőt még lehetne akár nagyobb is, akkor ebből a BGVP-ből is L-es kéne, ugye? Ahonnan Te vetted, ott jelenleg nincs, de találtam máshol, 80 centtel többért. Nem hivatalos bolt, de gondolom, nyugodtan lehet innen is rendelni. A szállítás elvileg még gyorsabb is. ~900 forintot simán megér nekem, ha egy picit még jobb lesz a hangja az X3-nak. :)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#4248) phanzetomox


phanzetomox
őstag

Black friday akció keretében ezt a két fülest néztem ki:

Niceboy Hive pods 2

Lamax Dots 2

Ezek mennyire tartoznak az ajánlott típusok közé? Vagy van ebben az árkategóriában jobb típus? (10-15 ezer forintot szánnék rá) Előre is köszi minden tanácsot :R

(#4249) patomi válasza vond (#4247) üzenetére


patomi
őstag

Igen és nagyobb is mint a gyári L méret. Jól be tud cuppanni. Szvsz. simán megéri.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4250) vond válasza patomi (#4249) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Köszi! ;) Akkor rendelek is egyet. Azon filózok, hogy egy M-est is bedobok, hátha az jobb lesz. Meglátom.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.