Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) blueye válasza Dzsuri89 (#3649) üzenetére


blueye
veterán

Szep lista, ezekhez (meg) nem volt szerencsem.
Komolyan kerdezem: nem akarsz egy ar/ertek bajnokot is kiprobalni, erdekelne a velemenyed.

(#3652) FoLey-v válasza patomi (#3650) üzenetére


FoLey-v
addikt

Egyenlőre Sabbat E12 és Tevi között van hangzásban. Nem annyira mély mint Sabbat,de nem is olyan részletesebben szól mint Tevi. Lehet járatás közben sokkal jobb lesz. Lehet ez lesz az új kedvencem.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3653) patomi válasza FoLey-v (#3652) üzenetére


patomi
őstag

Érdekes, :R neked van x3 is? Lehet rosszul emlékszem.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3654) FoLey-v válasza patomi (#3653) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nincs X3-am. Lypertek Tevi,Tronsmart Spunky Beat,Sabbat E12 Ultra és most Fiii T1 XS white van nekem. :D
Amúgy minden ember hallása máz ízlése. :DDD

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3655) tucsok.


tucsok.
senior tag

Nekem ma indult el a Mifo 05 upgraded.... Kíváncsi vagyok, hogy a Sabbat e12 ultra-hoz képest mit mutat. Edifier x3-at eladtam... Az érintő nekem nem jött be.

"So say we all"

(#3656) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Valaki tudja hogy fiil t1 xs miért csak a bal oldali szól? :Y

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3657) patomi válasza tucsok. (#3655) üzenetére


patomi
őstag

Ne várd, hogy olyan basszus őrült lesz, mint a sbbat. Bár ha DD verziót vetted, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3658) blueye válasza tucsok. (#3655) üzenetére


blueye
veterán

Az O5 upgraded az a plus vagy a professional?
Nekem professional van, tenyleg nem duborog benne a mely tulzottan de ez nekem pont jo benne.

(#3659) blueye válasza FoLey-v (#3656) üzenetére


blueye
veterán

Probaltad resetelni?
(ezt szoktak javasolni, nekem nincs ilyenem)

(#3660) zolikaDB


zolikaDB
veterán

De kár, hogy lelőtték az Awei G20BLS-t.
Kollegának kellene valami 2 akksis, 10+ órás füles, és ennyiért (15$) nem találok jó üzemidejű cuccot.

(#3661) FoLey-v válasza blueye (#3659) üzenetére


FoLey-v
addikt

Megvolt a reset,de akkor is csak az egyik szól. :W
A jobb oldali led nem is óhajt világítani. :O

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3662) blueye válasza FoLey-v (#3661) üzenetére


blueye
veterán

Gondolom akkor az nem toltodik :(
Kicsit pucold meg az erintkezoket rajta es a bolcson is, talan segit.

(#3663) FoLey-v válasza blueye (#3662) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nem reagál meghalt a jobb oldali füles? :O
Úgy örültem hogy végre új füles erre elromlik...
Kedvem sincs újra külföldről megrendelni,főleg a fehér változatot. Itthon meg nem lehet kapni,használt is jó lenne. :(((

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3664) patomi válasza FoLey-v (#3663) üzenetére


patomi
őstag

Nézd meg nem-e lemerült, érintkezők tiszták. Ha vissza teszed a tokba semmi ledes reakció?

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3665) Sordoran válasza FoLey-v (#3663) üzenetére


Sordoran
addikt

Működött még mikor megjött? Esetleg megtisztítani a fülesen és a tokban is az érintkezőket, aztán benne hagyni pár órát. Ha teljesen lemerül az akksi akkor utána töltőre rakva kell idő neki míg életre kel. Feltéve, hogy ez a baja.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3666) time87


time87
csendes tag

Sziasztok!

Nagy az én bánatom, a hozzávaló tényezők az alábbiak:
- Xiaomi redmi 4a (Bluetooth: 4.1, A2DP, LE)
- Haylou gt2s
- Mérhetetlen mennyiségű kényszeresség
éshát a csórósági faktor is erősen fellelhető a listában.

Drótos fülesről váltottam bluetoothra, s megkeseríti az életem, hogy random ki-kihagy töredékmásodpercekre, de ezen felül tud olyat is, mintha fázisfordítva szólnának a babszemek a fülemben, de valószínű, hogy inkább időben csúsznak el egymástól. Van eset, amikor random visszaszinkronizálódnak, de akad olyan is, hogy nem.
(Legutoljára anyám méhében éreztem magam ennyire kiszolgáltatottnak, jól bele is kakkantottam, hogy kikapjanak császárral inkább.)

Vigasztaljatok meg, vagy szomorítsatok el. Ez a technológia ilyen, ennyit tud?
Vagy a régi telefonból adódik a probléma? Igaz, hogy maga a készülék is full gatya (kitöltendő dolgoknál 2-3 másodperc, mire felugrik a billentyűzet, meg ilyenek), ha internet éri, miközben haylou-zok, többszörösen szakadozik, szóval ezért tippelem, hogy esetleg a telefon lett kevés hozzá. Gyári alapbeállításra visszapateroljam a telefont, az segíthet rajta?

Vagy esetleg onnan fú a szél, hogy a telefon csak a 4.1-es kékfog szabványt birtokolja? Érik a telefoncsere, csak olyan dolgot, ami még működik (márahogy), nehezen kukázok ki. (Abba bele sem megyek, hogy ezek a pusztulat phabletek mennyire nem az én kezemre/(átvitt és valós értelemben a) zsebemre lettek optimalizálva)

Vagy az is lehet, hogy a haylouból sikerült egy romot vennem? Valami 5600 forint volt, azt is a kína legszélső szegletéből, a típusnévre alig találok valamit a gúgliban, bevásároltam egy hamisítványt és/vagy foshalmot?

Ez a kékfog fülhallgatózás ez ilyen ipar? Szakadozó kapcsolat, szinkron eldobálása?

Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

(#3667) patomi válasza time87 (#3666) üzenetére


patomi
őstag

Az a füles ennyire nem rossz azért. Telcsiben is lehet hiba. Ha más eszközzel is ezt csinálja a füles akkor meg van a bibi. De a telcsi problémákra a topikjában talán jobban tudnak választ adni. [link]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3668) pulutodurumo válasza zolikaDB (#3660) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Én sokáig egy ilyet használtam, még most is megvan. Kicsit mélyre hangolt, de nem durván. Csak amióta megvan a Haylou GT1 Pro, inkább az van van nálam.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#3669) blueye válasza time87 (#3666) üzenetére


blueye
veterán

Pedig errol scarbir ezt irja:
"The Bluetooth connectivity on the Haylou GT2 is decent. It has a strong connection up to 10 meters, and when walking, only a few minor dips may occur in areas most crowded with wireless signals. "

Tehat ez pont az erossege, tenyleg probald ki mas forrassal is.
A BT visszafele kompatibilis, ezzel nincs baj.

[ Szerkesztve ]

(#3670) zolikaDB válasza pulutodurumo (#3668) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez egy akku + távvezérlő szerintem, nade a fontosabb: mennyit megy egy töltéssel kb.?

(#3671) vicze válasza time87 (#3666) üzenetére


vicze
félisten

Xiaomi készülékek tipikus problémája, amit leírtál, nagyon sokan írtak pár pont ugyanerről a problémáról Xiaomi esetében.

(#3672) blueye válasza vicze (#3671) üzenetére


blueye
veterán

Tegyuk hozza h a mostani Xiaomi 9T pro-m hiba nelkul hasznalja a BT-t.
Gondolom regebbi keszulekekre gondoltal.
Amit ideztem az szamithat: ha sok 2.4 GHz-es szerkezet uzemel a kozelben nagyon bezavarhat.

(#3673) vicze válasza blueye (#3672) üzenetére


vicze
félisten

Nem feltétlen régebbi készülékek, inkább az olcsóbbakra jellemző, hogy nem működik értelmesen a WiFi, BT frekvencia osztás. Tippre pl. 1 antenna van 2 helyett, de elég nehéz látatlanba megmondani.

(#3674) blueye válasza kp78 (#3643) üzenetére


blueye
veterán

Nekem meg sosem merult le a bolcsoje, mindig ratoltok egy ido utan. scarbir 3x feltoltest ir (nem hiszem h tapasztalatbol :) )
Mindig csak ugy kapcsolom ki-be h a tokjaba teszem. Lehet mashogy is?

(#3675) kp78 válasza blueye (#3674) üzenetére


kp78
addikt

Én akárhogy is próbáltam életre kelteni, nem sikerült. :F
Csak úgy ment, ha visszateszem a tokba, és kiveszem.
Érintéses számléptetés megy nálad?

[ Szerkesztve ]

(#3676) time87 válasza vicze (#3673) üzenetére


time87
csendes tag

patomi, blueye, vicze1, köszönöm szépen az infókat! én is tartottam tőle, hogy a telefon felől fúj a szél. külön szomorú, hogy a xiaomira jellemző, mert úgy gondoltam, márkán belül veszek valami eldobós telefont.

Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

(#3677) sunavlys válasza time87 (#3666) üzenetére


sunavlys
senior tag

"random ki-kihagy töredékmásodpercekre"

keress rá a hozzászólásaimra

Samsung tv, tronsmart füles ugyanez a jelenség

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#3678) blueye válasza kp78 (#3675) üzenetére


blueye
veterán

Igen, megy.
Android, Poweramp app

(#3679) FoLey-v válasza patomi (#3664) üzenetére


FoLey-v
addikt

&Sordoran Megtisztítva beleteszem a tokba semmi ledes reakció csak bal oldali világít.
Megérkezett még működött. A gépre csatlakoztatva kétfülest kivéve töltöttem. Utána visszatettem és indultam meloba. Út közben vettem észre hogy csak az egyik szólt.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3680) blueye válasza FoLey-v (#3679) üzenetére


blueye
veterán

Csak egy otlet: probald meg a mobilod toltojevel tolteni

(#3681) patomi válasza blueye (#3680) üzenetére


patomi
őstag

A tok nem tölti a fülest.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3682) blueye válasza patomi (#3681) üzenetére


blueye
veterán

Ez igaz :)
Arra gondoltam h a tok nem tolt fel rendesen laptoprol, de akkor valoban nem csak az egyiket toltene.
Kell nekem munka kozben forumozni :)

[ Szerkesztve ]

(#3683) Sordoran válasza FoLey-v (#3679) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha lenne egy másik tok akkor megnézhetnéd, hogy csak a tok rossz és nem tölti a jobb fülest, vagy maga a füles rossz. Nagyon kellemetlen a dolog. :(

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3684) pulutodurumo válasza zolikaDB (#3670) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nem tud tíz óra felett, de emlékeim szerint 8 órát bírt egy töltéssel.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#3685) FoLey-v válasza Sordoran (#3683) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nem tudom,hogy Fiil T1 XS töltő tokja az normális,hogy folyamatosan zölden világít?

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3686) patomi válasza FoLey-v (#3685) üzenetére


patomi
őstag

Ha nincs a tok töltés alatt szerintem el kéne aludnia.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3687) FoLey-v válasza patomi (#3686) üzenetére


FoLey-v
addikt

De az a baj,hogy pont hogy nincs töltés alatt. :DDD

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3688) patomi válasza FoLey-v (#3687) üzenetére


patomi
őstag

Ezt írtam én is, lehet a tok elektronikája feladta a küzdelmet. Ha alis vétel, szerintem vissza lehet küldeni gariba.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3689) FoLey-v válasza patomi (#3688) üzenetére


FoLey-v
addikt

Nem fogok ezért postázni,küldjön egy tokot és kész. Ráírtam az eladóra. Jó lenne ha lehetne külön tokot venni.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3690) tucsok. válasza blueye (#3658) üzenetére


tucsok.
senior tag

Ez az a verzió [link] ezen belül a professional-t vettem. Elvileg az upgrade verziónak a vetőcső vége piros.

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#3691) blueye válasza tucsok. (#3690) üzenetére


blueye
veterán

Nekem is ilyen van es tenyleg piros a vege. Eskuszom most neztem meg eloszor :)
Kivancsi vagyok a velemenyedre, mint sokszor leirtam en nagyon szeretem, ez a kedvenc. Igaz a 20 Decebel is kezd nagyon feljonni, egyre jobb ahogy bejarodik.

(#3692) patomi válasza blueye (#3691) üzenetére


patomi
őstag

Az enyém szürke, ehhez képest az amibent sound működik.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3693) Fall-N válasza blueye (#3672) üzenetére


Fall-N
veterán

Redmi Note 7-tel (4/64) sincs gond. Akkor sem szakadozik, ha egyszerre megy a CoD M + Nillkin GO (AAC) + Mi Fit és Mi Band 4. A Wi-Fi igaz ac. A füles, a Band 4 és a telefon is BT 5.0.

Inkább time87-nél az lehet a gond, hogy kevés a memória és a telefon, így vért izzad. Egyébként nem kell ehhez csúcstelefon.

[ Szerkesztve ]

(#3694) ollie válasza Fall-N (#3693) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Inkább time87-nél az lehet a gond, hogy kevés a memória és a telefon, így vért izzad. Egyébként nem kell ehhez csúcstelefon.

Nem, konkrétan vannak Redmik, amik ugyanazt az antennát használják a wifihez meg a BT-hez, és ha egyszerre van bekapcsolva a kettő, ez történik.

***

(#3695) tucsok. válasza blueye (#3691) üzenetére


tucsok.
senior tag

Irok majd ha megjött. Agyaltam a 20 Decebel-en is, de egy kicsit nagynak találtam. Futáskor is szeretném használni! Egyébként neked kiesős a Decebel? Mi a tapasztalatod?

[ Szerkesztve ]

"So say we all"

(#3696) blueye válasza tucsok. (#3695) üzenetére


blueye
veterán

20 Decebel: meglepo. Nagynak tunik de ha kezbe veszed akkor a kulso meretehez kepest nagyon konnyu. A legnagyobb illesztekkel hasznalom es igy nem esik ki, igaz nem futok vele.
Ha valasztanom kene (es nem fontos az ANC) a mifo o5-ot valasztanam.

[ Szerkesztve ]

(#3697) xhege


xhege
addikt

Sziasztok!

Teljesen járatlan vagyok fülhallgató témában. Egyik barátom szeretne venni egy ilyet [link] iPhone 11 telóhoz. A fő felhasználás főleg kültéri, sokszor zajosabb környezetben és a telefonálás is nagyon fontos a zenehallgatás mellett. Előre is köszönök minden segítő hozzászólást.

(#3698) zolikaDB válasza pulutodurumo (#3684) üzenetére


zolikaDB
veterán

Koszi!
Kollegam meg is rendelte.
Nyakbol hajlamos kiesni? Vagy a ketoldali suly miatt balanszban van?

(#3699) Koczó93


Koczó93
őstag

Sziasztok!
Vezetéknélküli fülest szeretnék, sporthoz(futás illetve bringa) és 1-2 telefonálás lebonyolításához. Nem vagyok vájtfülű, nincsenek nagy ígények, de jó lenne ha bírná az aksija, illetve a mikrofonja használható lenne. Iphone xs-el és egy Garmin fenixxel használnám.
Árat nem szabok meg, jó lenne minél olcsóbban megúszni, de ha megéri áldozok rá kicsit többet is.
Előre is köszi :)

(#3700) pulutodurumo válasza zolikaDB (#3698) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Mágneses, összecsattan a nyakadban. ;)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.