Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) -NoVa- válasza patomi (#4800) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nézőpont kérdése, szerintem az az olcsó kategória, és nem sokkal alatta vége van a mindennapokban kritikusabb problémák nélkül kényelmesen használható eszközöknek, és kezdődik az úgy kinéző hulladék, amiknél extrém kompromisszumokat kell kötni. Legyen az fizikai méret/hordozhatóság, stabilitás, akkuidő, vagy mikrofon minőség, hangminőség.

(#4802) Tin válasza patomi (#4800) üzenetére


Tin
veterán

En evekig egy Jabra Storm-ot hasznaltam telefonalasra, persze nem csucsminoseg, de egesz jo kis eszkoz. Viszont miutan meglett a Buds+, es azzal kezdtem el telefonalni, tobben jeleztek, hogy mennyivel jobban hallanak.
A technologia fejlodik. Egy 5 evvel ezelotti, kifejezetten telefonalasra kifejlesztett, 20e forint koruli aru eszkozt egy mai, jo minosegu TWS siman lever. Persze biztosan fejlodott a telefonalasra kifejlesztett headset ipar is, de egy markas TWS beszedhang minosegere nem hiszem, hogy panasz lenne.
Az mas kerdes, hogy az agybadugos nem annyira kenyelmes egesz nap telefonalgatni. Arra jobb a "feles" headset.

(#4803) patomi válasza -NoVa- (#4801) üzenetére


patomi
őstag

Ez igaz, olcsóbb nyilván kompromisszum. Viszont, ahogy mész felfelé árban nem kapsz annyi pluszt, mint amennyivel többet fizetsz érte. Hangminőségben meg végképp. Itt jönnek ugye az appok, amikre rá lehet kenni a plusz szolgáltatások árát, csak kérdés mennyire éri meg. Míg a fülest napi szinten használja az ember addig az appot beállítod és kész. Nagyon valószínű, legtöbb funkció a fülesen is állítható. (Ok EQ nem)

Tin
Jobban ok, de mihez képest. A régi headsethez rendben. Mi a helyzet kézben tartott telóval szemben? Vagy zajosabb környezetben forgalmas utcán? Ez tényleg érdekel nincs buds+om. Sima lesz (talán) Én még nem találkoztam olyan tws-el ami kielégítő lett volna számomra ezen a téren. Most megint az nb2-t hozom fel de legjobb, eddig a 65t-nél is jobb.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4804) Tin válasza patomi (#4803) üzenetére


Tin
veterán


[link]

Hallgasd meg a cikkben lejjebb. De itt megtalálsz jópárat.

Olcsó telefonnak a sima mikrofonja is szar, szóval mindig a mihez képest a kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#4805) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
12 éves gyereknek keresek itthon megvásárolható jó üzemidejű best buy BT fülest 15 eFt-ig.
BT 5.0 előny, mert játszani is szokott.

[ Szerkesztve ]

(#4806) Aksomatic válasza Jabby (#4805) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Edifier X3-at ajánlják itt többen, iPon-on 11 körül van

[ Szerkesztve ]

(#4807) rebelinside


rebelinside
tag

Sziasztok! Tudtok olyan TWS fülest ajánlani, ami lehetőleg érintős, az érintéssel lehet előre/hátra is léptetni, illetve hangerőt szabályozni, és nem teljesen doboz a hangja? Nem audiofilnek lesz, ANC sem kell, de zenehallgatás lesz az elsődleges funkciója. Ha vízálló, az se lenne rossz, de az nem feltétel.

Mik azok, amik tudnak ilyet? Lehet 25k alatt kapni?

Én a Honor Choice-t néztem, MM-ben 10k-ért elég jó deal, de a leendő tulajnak nem tetszett, hogy nem tud hangerőt állítani vele. Az earfun air amit még néztem, de az drága itthon, és nem tud visszafelé léptetni...

(#4808) PioDVD válasza patomi (#4756) üzenetére


PioDVD
senior tag

Kösz szépen, így, hogy tudtam, mit nézzek, megvan a különbség.

Megkérdeztem, pálcikás kellene. Így az x3 kiesik, de nem sokkal drágább az x5 (elvileg nagyobb típusszám > nem rosszabb, de ki tudja), vagy van a tws200. Ajánlottabb valamelyik?

Most nézem, a tws200 sem agybadugós, de ha jobb, mint az x5 (és más jobb sincs), nem vetem el teljesen.

Vagy más márkából valami, agybadugós, pálcikás, bt5 (ha ettől függ, hogy minél kevesebbet késsen a hang) 15 e-ig. Itthonról, esetleg európai raktárból.

Fall-N, neked is kösz!

[ Szerkesztve ]

(#4809) tisn


tisn
addikt

edifier x3-at vettem, bal oldal gyengebben szol. hiba vagy konfig baj? orarol/telorol is, szoval nem forras gond.

(#4810) szetcsuszott válasza tisn (#4809) üzenetére


szetcsuszott
aktív tag

Biztos, hogy nem a füleddel van gond? Komolyan kérdezem... Nyáron bedugult, begyulladt az egyik fülem a víztől, és amikor arra nem hallottam gyakorlatilag egyáltalán, csak akkor tűnt fel, hogy a másik sem az igazi... Fül-orr-gégén be is igazolták. :U

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#4811) patomi válasza PioDVD (#4808) üzenetére


patomi
őstag

Szerintem nem jobb mint az x5 a tws 200. X5 agybadugos. Inkább akkor ez. Hol találtad az x5-t? Ha hűek a szokásos hangzásvilágoz akkor x5 nem lesz csalódás.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4812) patomi válasza rebelinside (#4807) üzenetére


patomi
őstag

Sajnos olyan füles nincs a mindent is tud és olcsó.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4813) tisn válasza szetcsuszott (#4810) üzenetére


tisn
addikt

nem, ha felcserelem, akkor a jobb fulemen halkabb :)

(#4814) patomi válasza tisn (#4813) üzenetére


patomi
őstag

Akkor hibás lesz sajnos.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4815) PioDVD válasza patomi (#4811) üzenetére


PioDVD
senior tag

Valamelyik kínai európai raktárában, szóval ide kellene érnie. Csak a garancia nem igazisága miatt nem preferálom, 1-2 ezrest megérne itthoni komolyabb bolt/shop.

(#4816) patomi válasza PioDVD (#4815) üzenetére


patomi
őstag

Lengyel oldalon találtam [link] , ha szállítanak ide akkor ismérhet még.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4817) Csápájev válasza patomi (#4816) üzenetére


Csápájev
őstag

Milyen a Samsung buds? :)

(#4818) patomi válasza Csápájev (#4817) üzenetére


patomi
őstag

Még nem tudom, ma érkezett be a boltba.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4819) patomi válasza PioDVD (#4815) üzenetére


patomi
őstag

BG-n elérhető [link] ki kell választani európai raktárat és elv. egy héten belül itt van. Gyorsan vettem is :B

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4820) Csápájev válasza patomi (#4819) üzenetére


Csápájev
őstag

Nekem azt írja cz és ES raktárakból is,hogy nem szállít Magyarországra.

(#4821) patomi válasza Csápájev (#4820) üzenetére


patomi
őstag

Ahol színt kell választani, ott választottam ki, hogy honnan jöjjön.
CZ választva 4-6 munkanapot ír. Állítólag nem szokott európai raktárral gond lenni. Évek óta nem vettem náluk semmit.

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4822) helixP válasza patomi (#4819) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez hogy viszonyul az X3-hoz? :)

(#4823) patomi válasza helixP (#4822) üzenetére


patomi
őstag

Jó kérdés. Kiderül, ha itt van.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4824) olloczky


olloczky
senior tag

Vettem az edigitalban egy skullcandy spoke-ot. Hát valami gyalázatosan szar... egy-két szám echte úgy szól, mintha valami 50 éves szakadt rádiót hallgatnék. Amikor nem, akkor meg simán kritikán aluli a minőség. Pedig naggggyon nem vagyok vájt fülű, de ez nálam is elbukott... akciósan vettem 14 k-ért, de szerintem elállok a vásárlástól.

Senkinek nem ajánlom.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#4825) patomi válasza olloczky (#4824) üzenetére


patomi
őstag

Edigi nem fogja vissza venni higiéniai okokból. Viszont próbáld bejáratnál, hátha segít. Leteszed asztalra had menjen 4-5 órát. Ha van különbség akkor lehet javulni fog.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4826) ShepardS


ShepardS
csendes tag

Sziasztok,
Ajándékba szeretnék egy vezetéknélküli fülhallgatót, maximum 100 euróig. Ami fontos hogy iPhone-hoz lenne használva, és mikrofon is legyen benne, tehát hívásokhoz is jó legyen. Melyek az ajánlottak ebben az árkategóriában?
Előre is köszönöm

(#4827) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!
Ajándékba szeretnék vásárolni egy Edifier X3-at ali-ról. Melyik raktárat (7 day delivery) javasolnátok ami esetleg gyorsabb lehet és szerintetek megérkezik jövőhéten / itteni tapasztalatok alapján mennyi idő?
Elektronikus zenére ez a füles jó választás továbbra is ebben az ársávban?
Itthonról van e javasolt készülék ilyen árban? A szállítás miatt elgondolkodtam.

(#4828) Csápájev válasza patomi (#4821) üzenetére


Csápájev
őstag

Viszonylag sokat vásároltam Banggoodon. Érdekes hibára hívtad fel a figyelmem. Ez a fülhallgató pcn nem rendelhető eu raktárból. Telefonon igen 🤔😁

[ Szerkesztve ]

(#4829) patomi válasza Csápájev (#4828) üzenetére


patomi
őstag

Ohh, hát akkor várom mit igazoknak vissza. Csak értesítenek.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4830) patomi válasza patomi (#4829) üzenetére


patomi
őstag

Bocsi kifutottam az időből, nekem pc-n is engedi. Végig is lehet vinni.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4831) Csápájev válasza patomi (#4830) üzenetére


Csápájev
őstag

Rossz volt nálam a beállítás,sorry!!! :) Hiába volt alapértelmezett magyar címem,usa volt beállítva shipping országnak :D

[ Szerkesztve ]

(#4832) Zοltta válasza patomi (#4819) üzenetére


Zοltta
senior tag

Ennyire jó lenne ez a füles ? :) Én is szemezgetek vele, csak várok a vissza jelzésekre többektől.
Én leginkább elektronikus, minimal zenét hallgatok ahol szeretem ha a füles vissza tudja adni a zene mélyeit, és persze ha be van dugva nem hallom a környezetet csak a zenét.

( Főleg mikor buszon ülök és nincs kedvem bözsikét hallgatni ,hogy mit ettek az unokák pölö :D ...)

Bár ezt a kommentet olvasva nem is tudom,.... :U :U

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#4833) patomi válasza Zοltta (#4832) üzenetére


patomi
őstag

Mindig lutri. nyilván nem tudom mennyire jó. Sajna szinte semmi nincs róla. Inkább csak remény, hogy közel áll majd az x3-hoz. Amazonon van néhány vélemény, de az sem kp.

Szerk. Nem lehet mindenki igényét egy eszközzel kielégíteni :)

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4834) Zοltta válasza patomi (#4833) üzenetére


Zοltta
senior tag

Ha jól látom az edifier x3 csak 8800 huf szállítással Aliról.
Amíg az angol amazonról meg csak 9500, de már ha amerikai amazont nézem rá dob még 6-7 ezret... 15 ezer szállítással...

Szerintem maradok ennél ( Edifier x3 ) ha már annyi pozitívat olvasok róla csak nem lehet rossz :) . Sajna vagy nem, én nem szeretek kockáztatni :)

A jelenlegi fülesemet is így vettem( jó vélemények alapján) , ami nagyon jól szól. SoundMAGIC E10C

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#4835) patomi válasza Zοltta (#4834) üzenetére


patomi
őstag

Sajna E10C ismeretlen számomra, de kiváncsi lesznek milyen lesz összehasonlítani a kettőt. Pár mondatot írhatnál róla , ha megjön.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4836) patomi válasza gorje (#4827) üzenetére


patomi
őstag

Amelyik szimpi. Ígért időben eddig minden megérkezett.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#4837) Zοltta válasza patomi (#4835) üzenetére


Zοltta
senior tag

Feltétlen, majd januárba tudok írni róla, mivel akkor fogom csak meg rendelni, sajna tudod karácsony lesz és nagy a család :DD ..

E10C röviden.

Agyba dugós, mihelyst bent van, nagyon szépen szigetel, ha nem figyelsz az utcán a környezetedre, akár meg is ijedhetsz ha hátulról valaki , hozzád ér :) ( tapasztaltam ugyan ezt csak azért írom le :DD )

Ennyire nem hallod be a környezetet kintről.
És persze egy idő után úgy meglehet szokni, hogy csak akkor tudod ,hogy be van dugva ha ki akarod venni.

Hangzása.
-
Mivel headset odaát is jól hallanak,

Zenék alatt.
-
Van mély , magas is van, de mint minden füleshez kell neki is a jó minőségű hanganyag.

És egyáltalán nem torzít.
Ha tehetem , mindenhova magammal viszem :) , persze ha valami gondja lesz netán ugyan ilyet fogok venni max ha nem lesz kapható akkor eggyel feljebb választok a márkában.

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#4838) demars


demars
addikt

Sziasztok.
Remélem jó topicba kérdezek.
Ajándékba szeretnék vásárolni egy vezeték nélküli fülhallgatót. 25-30k körül szánok rá, lehet picit drágább is.
Mit ajánlotok ? Sajnos ez a téma kiesett nálam, így nem vagyok naprakész. Itthoni boltból rendelném.
Samsung telefonja van keresztlányomnak, ha ez számít valamit (neki lesz a füles).
Inkább a minőség számít (ne szakadjon meg a vétel, hallgatható legyen a zene)
Köszönöm szépen a segítséget!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#4839) mgy


mgy
senior tag

Urak,
jó rég jártam erre (így szerencsére nem vettem újabb fülhallgatókat, ami megvannak azokat kéne eladnom elébb :D), meg annyira nem is ontopik a kérdés, de tudom, hogy itt láttam pár hete/hónapja tippet jófajta, de elérhető árú, hordozható dac-ra. Segítenétek, mi volt az?
Köszi!

No, asszem meg is találtam, lehet valamelyik FiiO volt? Ezen túl, van esetleg jó, ajánlott hordozható lejátszó? Tudom-tudom, megyek, megkeresem a topikját. :D

[ Szerkesztve ]

(#4840) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!
Mi a véleményetek erről?
Xiaomi Mi True Wireless 2 Basic (TWSEJ08WM/BHR4089GL) .
Nálunk Romániában megkapnám 9k-ért kiszállítással.
Tudtok jobbak hasonló árban?
Köszi!

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#4841) Aksomatic válasza Csaby25 (#4840) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Szerintem nagyon rossz hangzása van, nem tudom járatódik-e valamennyit, de mi most vettünk egyet és nagyon doboz.

[ Szerkesztve ]

(#4842) bonifa333


bonifa333
aktív tag

Sziasztok!

Gyors segítség kéne. Bluetooth füles sporthoz, ami jól is szól. 10ezerig.
Nagyon köszönöm
Holnap meg kell vennem
:R :R :R :R :R :R :R

(#4843) Phobion


Phobion
őstag

Sziasztok!
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic használható egy usb-s bluetooth-al (TP-Link UB400) win10 desktop-on?

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4844) Fall-N válasza mgy (#4839) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen FiiO BTR3K-ról volt szó.

(#4845) mgy válasza Fall-N (#4844) üzenetére


mgy
senior tag

Köszi!
Bocs az offért!

(#4846) goblin1983


goblin1983
tag

Sziasztok!

Kaptam egy Trust Primo Touch fülhallgatót.
Azt írja az irodalom hozzá, hogy töltsem fel, vegyem ki a bal oldali fülhallgatót a tokból, párosítsam a telefonhoz, majd vegyem ki a jobb oldalit és az majd párosodik a balhoz és mindenki örül.
Ennek ellenére a bal párosítása után a jobb nem akar párosodni.
Ha fordítva csinálom, akkor a jobb csatlakozik a telefonhoz, de a bal oldali csak keres.
Ha meg mindkettőt csatlakoztatom, akkor értelemszerűen csak az egyik szól.
Próbáltam két telefonnal, két féle Androiddal, de semmi.
Olvasgattam, viszont erről a cuccról semmi komolyat nem találtam. Láttam, hogy más fülhallgatókat különböző módon lehet resetelni. Próbáltam ezen is az érintőgombokat hosszan, röviden, közben megnyalni a szemöldökömet és hasonló kombinációkat, de szintén semmi.
Esetleg valakinek tapasztalata, ötlete?

(#4847) czinooo


czinooo
újonc

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni tapasztalatokat illetően. Karácsonyra szeretnék a barátnőmnek venni TWS fülest ajándékba.

Az alábbi két terméket néztem ki, aki rendelkezik tapasztalattal, melyiket ajánlaná? És miért?

Cél: Zenehallgatás, néha telefonálás, de inkább csak zene, illetve filmnézés telefonon.

A termékek:Xiaomi Airdots Basic S
BlitzWolf® AirAux AA-UM4: TWS dynamic hifi mini fülhallgató (IPX5)

Előre is köszönöm a segítséget! Szép napot mindenkinek és kellemes ünnepeket előre is! :)

Üdvözlettel: Czinege Márk

(#4848) Fall-N válasza czinooo (#4847) üzenetére


Fall-N
veterán

Amennyibe kerülnek én jobban ajánlom az Edifier X3-at vagy a Haylou GT1 Plust. Mindkettő AptX képes, így videókra jobb.

Bár az AirDots S már Realtek lapkát kapott, ami nem olyan rossz, de csak AAC-t tud. Az én Nillkin fülesemben is az van, de azért jobbak a fent említettek. Vagy még esetleg most akcióban van sok helyen (Euronics 11900 Ft, MM 12900 Ft) Honor Choice. Az is AAC képes, de kicsi a késleltetése (130 ms).

Blitzwolf tesztek szerint nem szól olyan jól, mint az említettek.

[ Szerkesztve ]

(#4849) tomp válasza Fall-N (#4848) üzenetére


tomp
félisten

Van valami oldal ahol meg lehet nézni, hogy egy adott fülesben milyen SoC dolgozik?
Konkrétan a OnePlus Buds Z-re vagyok kíváncsi. Semmit sem találtam csak tippelni tudok. A testvér cégnél a Realme-nél is van egy ilyen füles ami a specs alapján(ultra kicsi késleltetés mód, gyorstöltés, SBC/AAC) ugyan ez. Abban saját fejlesztésű R1 TW SoC van. Lehetséges, hogy a OnePlus fülesben is ez van? Elvégre ugyan úgy BBK termék.

(#4850) lmaresz


lmaresz
aktív tag

Sziasztok!

Akinek Jabra 75t-je, esetleg 85t-je van, meg tudná nézni/mondani, hogy az alkalmazás letöltése nélkül is működik teljes mértékben a fülhallgató minden funkciója? (Nyilván frissítéshez kell)
Amiatt érdekel, mert nem tetszik, hogy a mikrofonhoz/hangfelvételhez engedélyt kér az alkalmazás telepítéskor, viszont nem tudom hogy hátrányt jelent-e ha nem adom meg neki. Vásárlás előtt állok és ugye elállni nem lehet a fülesektől...

Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.