Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-16 14:42:11

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdezel:
1. Olvasd el ezt az összefoglalót!
2. Vedd figyelembe, hogy a fülhallgató higiéniai termék (így nem küldhető vissza webshop vásárlás esetén sem! - akadnak kivételek), így nehéz javaslatokat adni, mert nem rendelkezünk annyi releváns tapasztalattal!
3. Rengeteg a szubjektív dolog, például: egyéni a hallás, egyéni a fül kialakítása, egyéniek az igények stb.
4. Találd ki, hogy milyen kialakításút szeretnél!
5. Határozd meg, hogy milyen célra kell! (Sport, hívás, zene stb., ezekben érdemes prioritást állítani)
6. Fontos szempont, hogy milyen eszközzel fogod használni! (pl iPhone nem támogat LDAC-ot)
7. Mennyit szánnál rá?
8. Olvass tesztoldalakat, nézz teszt videókat, próbáld szűkíteni konkrét típusokra!
9. Érdemes prioritást állítani a különböző extra funkciók terén is, pl Multipoint, ANC, akku kapacitás, hangkarakter stb (ez nagyban összefügghet, hogy milyen célra használod (6. pont)).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) blueye válasza Skynet258 (#3549) üzenetére


blueye
veterán

"mindenkinek van egy kedvence amit a legtöbbször használ, hiába van a fiókban 5 TWS is akár" - ha csak 5 par lenne :) , mondjuk scarbir 168 tesztnel jart amikor utoljara neztem :)
Nalam van amit csak podcastra hasznalok van amit csak zenere es van amit meg ki sem csomagoltam :)

(#3552) mgy válasza blueye (#3551) üzenetére


mgy
senior tag

Ha-ha-ha, mekkora marhaság már! Mondom én most, hogy megjött az edifier 200, amit telkózni, meg podcastra vettem. :D
Zenére esélytelen, persze kellhet neki is a bejáratás, de nyilván közelébe se lesz az illesztékeseknek.

Használom pár napja a Fiil T1XS-t, nem tudom. Részletezőbb, mint a Decebel, talán mélyebbre is megy, de az igénytelen fülemnek mégis jobban bejön a "döngetős" Decebel. Lassan választanom kellene a kettő közül, nem lesz egyszerű. A Fiil appja egészen más nagyságrend, mint amiket korábban láttam, az mindenképp mellette szól. Valszeg a bringa+futás állóság fog majd kettejük között dönteni.

(#3553) fericske válasza Skynet258 (#3549) üzenetére


fericske
addikt

Ilyen az, ha hobbivá növi ki magát a dolog. :)
Nincs ezzel semmi baj.
Még csak nem is drága hobbi, hogy az asszony hőbörögjön miatta :DDD

(#3554) Zoleee83 válasza fericske (#3553) üzenetére


Zoleee83
addikt

Meg könnyebb is eldugni hogy ne lássa, nem úgy mint egy autót/motort. :DDD

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#3555) blueye válasza Zoleee83 (#3554) üzenetére


blueye
veterán

Már egy zseblampat is nehéz, igaz nem is nagyon akarom elrejteni :)

(#3556) szetcsuszott


szetcsuszott
aktív tag

QCY T1 Pro, IsoTek bejárató lemezzel 73% hangerőn, Bluetooth 4.2 laptopon kilőve a hangot (a qcy amúgy tudja az 5.0-át) 1 óra 55 percet ment 100% -tól lemerülésig. Csak ha valakit érdekel esetleg...

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

(#3557) Fiktivlife


Fiktivlife
tag

Már biztosan unalmas de én is segítséget szeretnék kérni. Teljesen laikus vagyok a témában. Bár a lypertek tevi megtetszett de abból is inkább az új a 2. mert az egynek vannak komoly hiányosságai és háttérzaja,viszont borzasztó jól szól.2 hete nézegetem a fórumokat,véleményket,hozzászólásokat. Mire rábeszélném magam valamelyik fülhallgatóra, mindig jön egy olyan infó ami elveszi a kedvem tőle. Igy minél többféléről olvasok annál bizonytalanobb vagyok. Iphone-nal használnám, szeretem a basszus hangokat és hangerőt. Legyen stabil a kapcsolat és jó az üzemidő. Nem baj ha telefonon kell mondjuk hangerőt állítani. Telefonálás nem szempont. Sporthoz sem használnám.Tehát konkrétan a zene minősége és a stabil kapcsolódás a lényeg. Keret : 50k körül-ig gondolkodom. Kiváncsi vagyok mint ajánlotok a leginkább? Kérem csak olyan írjon aki konkrét tapasztalattal is rendelkezik. Köszi ;)

(#3558) RetepNyaraB válasza patomi (#3525) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Angoloktól rendelve nagyjából ugyanannyiba fáj jelenleg a mifo 05 plus, mint itthonról (najó, muzix) a Lypertek. Van szignifikáns különbség a kettő között? Méretre szeretem a minél kisebb cuccokat (értem én, hogy tws esetében ez rögvest bukta, na de akkor is :DDD )

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3559) patomi válasza RetepNyaraB (#3558) üzenetére


patomi
őstag

Az O5 plus dinamikus meghajtoval van, O5 prof. armaturás. Nekem utóbbi van, de Lypertek-em nincs.
Viselese a mifonak nagyon kényelmes. Hosszú órákon át van a fülemben és észre sem veszem. Ráadásul imádom a hangját. Meleg tónusú, de épp annyi méllyel amit elviselek. (Emiatt kezd sok lenni az nb2, pedig imádom) Talán egy negatív dolog van, a nyomógomb elég nagy nyomásra reagál.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3560) Pietro 22


Pietro 22
aktív tag

Sziasztok!
Én egy teljesen vezetékmentes fülhallgatót szeretnék vásárolni.
Eddig próbáltam a Joyroom jr-tl2-t, valamilyen M20 AirPort copy-t, és a Niceboy Hive Drops-ot, amik eléggé silányak voltak hanghívásoknál.
Olyan TWS fülhallgatót szeretnék találni, ami itthon is beszerezhető, max 17 ezer Ft, jobb hanghívás minőséget képvisel, és ha már autóban ülök és a fülemben van, zenét is tudjak vele hallgatni normális minőségben. Nekem az IPhone 11 pro max gyári kábeles fülese minőségileg tejesen jó, ha van olyan ami a fenti paramétereknek megfelel, és hozza a gyári füles szintjét hangzásban, akkor az jó is lenne.
Van esetleg itt valaki aki tud ilyent ajánlani?
Munkám során sokat vezetek és jól jönne a vezeték mentes fülhallgató.

(#3561) mgy


mgy
senior tag

Nagyon csodálkozom az Edifier TWS200-on, valami elképesztően érzéketlen a mikrofonja, alig értenek a vonal túlvégén. Van ötletetek, mit lehet vele kezdeni? Telefonálni vettem, így arra nem igazán ok.
Próbáltam telefonról, gépről, egykutya.
Bárcsak elfelejtettem volna leszedni róla valami matricát, vagy nem tom mit. :D

(#3562) iceQ! válasza patomi (#3559) üzenetére


iceQ!
addikt

...és ezáltal agyig nyomod a fülest, de ezzel együtt lehet élni :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3563) blueye válasza iceQ! (#3562) üzenetére


blueye
veterán

Nekem nem kell agyig nyomni, igy legalabb nincs "fantom erintes" :)

(#3564) zsoltip


zsoltip
őstag

Sziasztok.
Mobvoi TicPods 2 Pro Plus
VS.
LG Tone Free FN6.

Erre a kettőre szűkítettem a kört, ami a hangerő szabályzásra tekintettel egyébként sem volt túlságosan bő.
Vannak tapasztalatok egyikkel, másikkal?

Mobvoi csak külföldi rendelés lehet, ha jól tévedek egyébként.

(#3565) patomi válasza iceQ! (#3562) üzenetére


patomi
őstag

Igen elég kellemetlen nyomogatni, de lassan leszokok róla, hogy a füleseken akarjak nyomkodni :D
Viszont blueye is igazat szól.

mgy (3561)
Nekünk itthon van 2db. TWS200 és tök jók. A hangja is rendben van, ha el tudod fogadni a kialakítás hátrányait.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3566) iceQ! válasza patomi (#3565) üzenetére


iceQ!
addikt

Max zenét állítok le. :D Mást nem csinálok vele, mert kellemetlen a fülnek.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3567) blueye válasza iceQ! (#3566) üzenetére


blueye
veterán

En is csak arra hasznalom a gombjait az o5nek. En picit megfogom a fulest es ugy nyomom a gombjat, igy nincs kellemetlen erzes. Probald ki! :)

Talan az elso tapasztalatom rola - amit ide is irtam - az volt h ez a gombhasznalat nem lesz iparagi standard :)

[ Szerkesztve ]

(#3568) FoLey-v válasza iceQ! (#3562) üzenetére


FoLey-v
addikt

Szerencsére én okosórával váltok zenét. ;]

Úgylátszik,hogy Fiil T1XS ehéten nem jön meg. Talán jövőhétre,pedig kíváncsi lennék már a hangzásra. :O

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#3569) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok.
Megjött a FiiO BTR3 ma.Tegnap rendeltem meg innen.
Az árával talán egyszer megbarátkozok.
Igényes csomagolása van. A kis kütyü is tetszetős.
Gyorsan sikerült csatlakoztatnom a telefonhoz.
Elsőnek nem szólt a füles, mire rájöttem, hogy oldalt nem ártana feltornázni a hangerőt :D
Az NFC csak valami gyorscsatlakozási mód? Mert utána bekapcsolt a BT és már folytatta is a zenelejátszást.
Hangzásban nem okozott csalódást ami meglepett, mert minőségbeli romlásra számítottam valamennyire.
A mobilon (HTC U11) a fejlesztői beállításoknál kiválasztottam a LDAC-ot.
Poweramp Pro-val (anno akciósan megvettem Play áruházból) használom, ott is a kimenetnél ezt a kodeket írta.
Ugyan úgy szólt BT-on átküldve a zene mint ha a type-c átalakítóval kötöttem volna rá a mobilra.
YT-nál is rendben volt. Filmnél (valami Munkaügyeket vagy mit indítottam el Mucsival :D ) nem vettem észre, hogy késne a szájmozgás.
+ még a mikrofonját letesztelem valamikor, hogy hívásnál milyen.
Ami nagyon tetszett, hogy az ingpólónál a nyakrésznél felcsíptettem, pulcsi rajta nyakig felhúzva, mobil a zsebben és szólt rendesen, nem akadozott :Y Ez számomra nagyon nagy pozitívum.
+-ként még: 70%-on van a kütyü (a BT-nál írja a %-ot) ahogy bekapcsoltam és 1óra zenehallgatás + kis sorozat nézés után is ennyin áll. Gondolom most még friss, remélem 1év múlva is bírni fogja ilyen szinten.
Viszont én a csipesz alját és a jack aljazot nem biztos egy helyre raktam volna.
Néztem, hogy Alin van rá ilyen bőr/műbőr tok és szilikonos is, de abból meg olyan színek amiket úgy sem használok.Érdemes rá?
Még egy fura kérdés: amit adtak hozzá type-c kábel azzal most számítógépre dugva töltsem, vagy esetleg mehet powerbankról, még egy lehetőségként QC3.0-ás adapterrel ami a mobilomhoz van?
+ egy bónusz: bemerjem rakni egymás mellé a kütyüt és a fülest egy ilyen tokba?

patominak pedig köszönet a tippért :R

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#3570) patomi válasza Roland8622 (#3569) üzenetére


patomi
őstag

Grat, jó döntés szerintem. Tölthetett bármivel, úgyis annyit vesz fel, amennyire szüksége van. Én is ilyen kis kemény tokban hordom, hálós részen, kicsit védve legyen. Nekem csak ubtr van, de a fényes felületet nagyon érzékenynek látom. Jól jöhet ilyen tok rá.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3571) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok! Nem teljesen ide kapcsolódik, de hátha...
Aliról próbálnék rendelni egy X3-at, 25 USD.
Beállítom a virtuális bankkártyán, hogy 10e Ft értékig vonhatnak, de hiába vásárolom meg limit túllépés miatt nem teljesül.
Találkozott valaki ilyennel?

[ Szerkesztve ]

(#3572) iceQ! válasza blueye (#3567) üzenetére


iceQ!
addikt

Ja én is azt csinálom, :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#3573) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok!
Karantén van, szeretnék viszonylag gyorsan egy olyan vezetéknélküli füleshez jutni ami telefonáláshoz és akár zenehallgatáshoz is jó.
Fontos, hogy a telefonálásnál kiváló legyen a minősége, kicsit belefáradtam, hogy kézzel kell tartanom a telefont...
Én max 30ezerre gondoltam, nyilván magyar webshopból, mert szeretnék minél hamarabb hozzájutni.
Ki milyet tudna ajánlani ebben az árkategóriában, figyelembe véve az igényeim?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3574) DrDobos válasza M0RGI (#3571) üzenetére


DrDobos
őstag

Próbáld meg itt

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#3575) mgy válasza patomi (#3565) üzenetére


mgy
senior tag

Nem tudom, nálam mi lehet a baj... Próbálok kicsit okoskodni még vele, kár lenne érte. :(

(#3576) patomi válasza mgy (#3575) üzenetére


patomi
őstag

Párom a villamosról hívott általában még HO előtt. Biza nagyon jól kiszűrte a zajokat, nagyon kellett figyelnem, hogy a környezetéből halljak valamit. Viszont őt tisztán hallottam, igaz cseppet halkabban mintha telefonba beszélt volna.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3577) DrDobos


DrDobos
őstag

Picit el vagyok veszve. Most akkor van Tevi 2.0, vagy nincs? :F

Samsung Galaxy A55 5G

(#3579) DrDobos válasza blueye (#3578) üzenetére


DrDobos
őstag

:R

Samsung Galaxy A55 5G

(#3580) vicze válasza DrDobos (#3577) üzenetére


vicze
félisten

Csak halkan jegyezném, meg hogy a Levi alacsonyabb ársávban van mint a Tevi.

(#3581) DrDobos válasza vicze (#3580) üzenetére


DrDobos
őstag

Igen, láttam. Majd kivancsi leszek az elso tesztekre, hogy miben tér el a nagytesotol:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#3582) klacaca


klacaca
tag

Sziasztok!

FiiO LC-BT2-ről esetleg van tapasztalatotok?
Köszönöm!

(#3583) Sordoran


Sordoran
addikt

Sziasztok!
Gondolkozok egy új füles beszerzésén. Jelenleg egy Xiaomi Mi Neckband-em van, aminek a hangja nekem megfelelő, de a kialakítása nem tetszik. Az a minimális kábel elég törékenynek tűnik, és elég irritáló zajt kelt amikor pl. ruhához dörzsölődik.
Mi lenne megfelelő a TWS fülesek közül, aminek a tudása kb. azonos?
Most a Honor Choice felkeltette a figyelmem, csak nem tudom tudja-e ugyanezt a minőséget hozni (pl. nincs benne aptxHD). Mi lenne megfelelő helyettese a Neckband-nek 10-15ezer között? Vagy max. 20ezer, ha megéri felárat.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#3584) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sziasztok,
abban tudna valaki segíteni, hogy a BOSE Find my Buds funkció az apphoz kötött (tehát kvázi minden BOSE fülessel működik), vagy csak kifejezetten a SoundSport Free-vel működött?

Már nem egy sportfülest vesztettem el, és ez elég hasznos funkció lenne...

(#3585) norby_42


norby_42
aktív tag

Kezd engem is elkapni a gyűjtögetőláz :(

Az jutott eszembe, hogy ki kellene próbálni egy hibrid fülest. KZ S1/S2 vonalon van valakinek tapasztalata?

Eat pasta, run fasta

(#3586) patomi válasza norby_42 (#3585) üzenetére


patomi
őstag

Hybrid volt nekem, engedd el szerintem. Valahol a borzalmas és az elmegy között van a hangja. Gyerekeknek odaadtam játszani.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3587) norby_42 válasza patomi (#3586) üzenetére


norby_42
aktív tag

Köszi. Azért érdekes, hogy a review-k és a tapasztalat mennyire eltér.
De nyilván ezért kérdeztem

Eat pasta, run fasta

(#3588) patomi válasza norby_42 (#3587) üzenetére


patomi
őstag

Lehet az én igényeim túl magasak, bár ha az Edifier X3-at egy DD-vel jónak ítélem meg, akkor nem biztos, hogy bennem van a hiba.
Hozzá teszem, van itt is akinek az X3 hangja nem jön be. Nem vagyunk egyformák. Viszont ennek a KZ-nak vannak hiányosságai az biztos.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#3589) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Az mennyire normális, hogy az UA Jbl Flash fülesek, amikor kiveszem őket a tartóból, mindig 90 százalék töltöttségen vannak? Szándékosan csak eddig tölt a bölcső?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#3590) BomiBoogie válasza Rigormortiis (#3589) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem volt olyan, amíg el nem vesztettem a múlt héten az egyik felét...
de sosem néztem a töltöttséget. :S Nem lehet, hogy utána már csak nagyon lassan tölt?

(#3591) vicze válasza BomiBoogie (#3584) üzenetére


vicze
félisten

Röviden tömören, csak azzal működik aminél ez külön fel van tüntetve.
Ahogy az appnál is írja: "Some features may not be available for all products."
Bose Connect eleve nagyon korlátozott mennyiségű termékkel kompatibilis, még a Bose QuietComfort Earbuds-nál sincs ez a funkció említve.
Sőt régebbi Bose termékek a Tile szolgáltatását használják hasonló funkcióra nem saját appot.

(#3592) BomiBoogie válasza vicze (#3591) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm szépen!
Rákérdeztem a Bose-nál is, a válasz:
"This isn't something that features on either of the new earbuds."

Mondjuk kár érte, én már nem egy fülest vesztettem el (persze, az én bénaságom), de akkor is, jó lett volna egy ilyen funkció, és szerintem csak szoftveresen kéne beletegyék, csak erőfeszítést nem igényelne.

(#3593) vicze válasza BomiBoogie (#3592) üzenetére


vicze
félisten

Összességében nem gyakori funkció alapból többnyire a felső kategória sajátja. A két legolcsóbb ami biztos támogatja az a Samsugn Buds és az AirPods.

(#3594) Skynet258 válasza BomiBoogie (#3592) üzenetére


Skynet258
veterán

Jabra-nal is van ilyen, annyi az egész, hogy tárolja a telefon gps koordinátáit amikor bontod a kapcsolatot a teló és a füles között. Valóban nem lenne nagy kaland kb. bármire leprogramozni, mert csak a szoftverben kell benne legyen ez, a teló adja a koordinátát, a füles meg igazából semmit sem tesz hozzá. :D

https://geekpulse.hu

(#3595) RetepNyaraB válasza norby_42 (#3587) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ennyire érdemes hinni a fizetett review-knak pont. Meg a sok sérültnek, alin vagy banggoodon.
Szerintem is retek a KZ, több fajtám volt, bár madzag nélküli egy se. Ha hibrid, a ZSR 2BA 1DD büntet. Lövésük sincs a kínaiaknak mit csinálnak. Ész nélkül, szemre koppintanak, de ezt valahol már feljebb leírtam :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#3596) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak.
Ha telefonálás prioritás szándékával vásárolnám meg a Buds+ eszközt, lebeszélnétek róla?

Számos tesztet olvastam már, de a gyakorlatban mit mutat? Főleg ha nagyvárosi forgatagban beszélek...
A kialakítása okán és az ANC miatt is van bennem szkepticizmus.
Huawei Freebuds 3 mellett voksolnék inkább , ha ugyan lenne rajta hangerő szabályozás... Ami ugye nincs. (csak a csatlakoztatott eszközzel, vagy hangparanccsal).

Mi a véleményetek?

(#3597) mgy válasza mgy (#3552) üzenetére


mgy
senior tag

Lassan eldőlni látszik a Fiil T1XS vs. Decebel "csata".
Sokkal könnyebb szeretni a Decebel, jó sok, zsíros mélye van, odab.sz. Nekem nagyon adta, hogy nem kellett a legnagyobb illeszték, hogy "jól szóljon".
A Fiil meg száraz, a másikhoz képest kimért, nagyon igényelte a legnagyobb illesztéket, cserébe az meg már nem volt kényelmes. Az agyammal tudtam, hogy a Fiil-t akarom szeretni, de a hangja (a gyári illesztékekkel) nem győzött meg.
Úgy emlékszem itt a topikban javasolta valaki (innen is köszi!) a Sony ex10-es szettet, ma sikerült végre kipróbálnom azzal is, és készen van a házi, végre!
:Képzavar ON: Nehéz elengedni a Decebelt, mert szerintem k. jó cucc, de ugye csak két fülünk van, szóval csak egy maradhat. Pár napig még nézegetem, aztán megy az apróba, ha addig le nem nyúlja vmelyik drága családtagom.

(#3598) -NoVa- válasza zsoltip (#3596) üzenetére


-NoVa-
őstag

Kifejezetten jók a mikrofonjai a sima Budsnak is, a + meg jobb lett ebben.

(#3599) blueye válasza mgy (#3597) üzenetére


blueye
veterán

Tegnap du en is 20 Decebeleztem sokat. Forras a Spotify volt, rock szolt. Nem volt sok zaj korulottem, ettol fuggetlenul az ANC on beallitas volt a legjobb. EQ: no

Meglepoen sok volt a mely, kicsit neha tul sok. Egy ido utan rajottem h SBCn voltam, atallitottam AACre, sokkal jobb lett, megjottek a magasak, nagyon jo lett a terhatas. Kiprobaltam, lecsatlakozas utan ujra SBCre allt, nem ertem miert (AAC be volt kapcsolva, egy ujra ki-be visszakapcsolta), alapvetoen megszerettem.
De utana betettem a mifo o5-ot es hozt a formajat sokkal jobb volt ugyanazzal a zenevel. Egyelore marad ez is, az is.

(#3600) norby_42 válasza RetepNyaraB (#3595) üzenetére


norby_42
aktív tag

Volt egy olyan b-terv is, hogy vezetékes hibridet veszek. Csak akkor meg a madzag zavarna.

Eat pasta, run fasta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.