Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#988) spartan1 válasza #15446016 (#987) üzenetére


spartan1
aktív tag

Holnap este kapsz róla képet.A készülék persze,hogy nálam van,mivel kifizettem.Ezt te,hogy gondolta?Nálad legyen?A levelekre sem válaszoltál a végén és még én küldjem vissza.Tartok tőle,másnak is eladnád és őket is megszívatnád.Ha pedig nem tudtál a kikapcsolós hibákról mivel nem is a tied akkor,hogy merted meghirdetni úgy mint hibátlan.Honnan tudod a 2-3 nap aksi időt ha nem a tied?Akkor gondolom onnan tudod ezeket,hogy a volt tulaja közölte veled,ez ám a korrekt dolog.Nincs a telefonnal személyes tapasztalatod de hibátlannak hirdeted.Nézd meg az üzleti minősítésünket és gondolkodj el :K :K Annak semmi köze nincs ehhez a dologhoz,hogy én alkudtam,ne evvel takarózz.Átvertél és rövidebb lettem 9600 ft-al.Te vagy az első humbuk ember akivek idáig találkoztam a ph-n.Eddig sosem volt problémám az üzletek folyamán.Magad írtad,hogy rendezve lesz az ügy miután leírtam ugyan ezeket a problémákat!!Na akkor ki kamuzik????????

"ha már nyakig benne vagy a szarban,ne bosszankodj,hanem adj hálát az Istennek:Köszönöm uram,hogy legalább nem hullámzik..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.