Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#958) yohnsee


yohnsee
tag

Sziasztok!
Most én is egy kis segítséget szeretnék kérni a hozzáértőktől. Történt ugyanis, hogy megbíztam valakiben, akiben nem kellett volna. Sürgősen kellett neki egy keverőpult. Cserébe hangfalakat ajánlott. Sajnos én naiv, mivel eddig még nem vertek át, gondoltam segítek rajta, elküldöm a keverőt, és cserébe vártam a hangfalakat. Jut eszembe: azért bíztam meg benne, mert írta, hogy websopja van, ahol telefonokat, pda-kat stb. árul, megnéztem a honlapot, és elég nívós volt ahhoz a honlap, hogy azt gondoljam, hogy ez nem átverés. De sajnos nem kaptam semmit a keverőmért cserébe. Lehet-e ilyenkor bármit is tenni, vagy nyeljem le ezt a dolgot? Postaszelvényem van, hogy küldtem neki egy csomagot, de nincs rajta feltüntetve, hogy keverő. Tudom, hogy így visszaolvasva több sebből is vérzik a történet, de akkor és ott nem fogtam gyanút. Az egész összeg nincs 20E ft, így nem tudom, érdemes-e bármit is lépnem.

AVR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.