Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#945) ancika--


ancika--
csendes tag

Sziasztok,
nekem az a problémám lenne, hogy eladtam tegnap a laptopomat, a csaj aki megvete, iratott adásvételi szerződést meg mindent.. Tisztán ment az üzlet, minden rendben volt ( jó a csaj alkudott még egy 5öst..)
Na lényeg a lényeg, hogy ma ír nekem egy üzit, hogy folyamatosan lefagy a gép és hogy én nem mondtam neki ezt a hibát. (holott mikor én használtam semmi, de tényleg semmi baja nem volt - azt leszámítva, hogyha 3-4-5 órát használtam egyfolytában, akkor felmelegedett).
Mondtam, hogyha rendeltetésszerűen használja és a ventillátor normálisan tud működni ( mondjuk nem takaróra rakja rá), akkor egyáltalán semmi baja nincs.
Aztán ír még egy üzit, hogy újrarakta a gépet ahogy hazament egyből és hogy lefagy a gép meg blabla.. és hogy megy a rendőrségre ( megjegyztem, mikor telefonáltunk a vétel előtt tök normális csajnak tűnt, de mikor megláttam, kicsit megijedtem, hogy családostól jött, és kb ordítozott..)
Most komolyan, nekem ahhoz mi közöm van, hogyha már újrarakta a gépet és az a szoftver nem működik megfelelően?!
Vagy én látom rosszul a helyzetet?
Segítsetek légyszi pü-ben.köszii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.