Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#633) alfaman512 válasza Evgenii (#631) üzenetére


alfaman512
tag

Pont nem így van! Ők csupán a szerződéskötésben foglalt nevemre/lakcímemre naplózza a dolgokat! Ergo, a szolgáltatóm csak feljegyzi, hogy Én mikor milyen IP címet kaptam!
Képzeld el, amint a T-Online, vagy épp az Invitel, stb. mindenki dolgát naplózná!
Naponta cirka 1-2 millió e-mailfiók megtekintése, MSN/Skype, stb. bejelentkezés, és még lehetne sorolni! Azt egy netszolgáltató se bírná! Se géppel, se papírral amire kinyomtatná!

Melóztam net szolgáltatónál, el sem hinnéd hogy milyen szinten van rögzítve hogy mit csinálsz. Nem mondom hogy pl skpe beszélgetést meg stb, de bőven elég az, hogy statisztikázva van hogy milyen oldalakat látogattál, vagy honnan töltöttél le, vagy kitől, adatforgalmad, online időd, mac címed (persze ezt is lehet klónozni) ip címedhez van rendelve a lakcímed, stb stb. Ezeket nem kell kinyomtatni, és papíron tárolni, elég csak azt nyomtatni amit a hatóság bekér.

A böngésző sütiket tárol, amikben ezen adatok vannak! Az IP címemet csak bizonyos ideig tárolja! De, pl. a keresésnél nem fogja benaplózni az IP címem, mivel a keresés nem sért semmilyen jogszabályt!

Nézz utánna hogy a gugli mi alapján dönti el, hogy neked mit mutasson meg egy keresés alkalmával, pontosan rögzítve van hogy miket szoktál keresni, de ha megtalálom, be linkelem, még te magad is visszanézheted hogy mik vannak rögzítve, minden keresésed visszanézhető, meg hogy mire kattintottál, meg még sokminden.

csak gyenge példának a gugliról ha nincs tárolva, akkor az ebben lévő tartalmakat honnan szedi vissza? Nem a saját gépemen van, mert más gépről is vissza adja mit tárolt rólam, és ez csak az amit ugye elismer.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.