Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#817) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Hogyan tudok visszalépni másik kategóriába, hogy ne kelljen sokat kattintgatnom?

Arra gondolok, hogyha leszűkítem a keresést, tehát belemegyek a 4-5-6. alcsoportba, akkor, hogyan tudok visszaugrani gyorsan egy másik kategóriára?

Eddig ha kerestem mondjuk a videókártyák között, és akárhogy beleástam magam, akkor bal oldalon csak rákattintottam a processzorokra, és máris láttam a legfrissebb (nem UP-olt) kínálatot.

Most ezt még nem sikerült megcsinálnom, ott kell, hogy kattogtassak fent a vissza gombon.

Illetve tudom, hogy sok igénynek kell megfelelni, de nem lehetne manapság a leggyakrabban előforduló felhasználási igényeket is szem előtt tartani? Elég sok már a 1920*1080-as monitor, és ahelyett, hogy ki lenne használva az oldalsó terület, minden ebbe a szűk görgető oszlopba van zsúfolva. Nem azt mondom, hogy ki kell rakni telibe, de egy két hasznos menü, simán elférne oldalt, így nagyobb lenne az egyszerre átlátható terület is.

Azt is kérdezném még, és nem bántó, vagy kötözködő szándékkal, hanem mert tényleg érdekel, és ha volt róla szó, akkor elnézést, hogy később lesz e valami beállítási lehetőség? Nem nagy dolgokra gondolok, csak 2-3-4 háttérszín, és/vagy betű szín? Olyasmi, mint a gmail, de annyira azért nem extra. Az én szemem nem a legjobb, és egyszerűen nekem egybefolynak a dolgok a jobb oldalon, alig bírom olvasni.

Ja, közben látom, hogy ha fent az almenüknél rögtön a hardverre kattintok, akkor visszadob a kiinduló pontomra, és akkor tudok más portéka csoportot kiválasztani. Igen, így már csak egy kattintással több, de mivel telhetetlen vagyok, jó lenne, ha az sem lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.