Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Laci2277 válasza Parci (#944) üzenetére


Laci2277
senior tag

"de a visszajelzéseket igenis figyelembevesszük", mondjuk inkább úgy, hogy némelyiket.

Visszajelzések:

"A szemnek mindenesetre sokkal kellemesebb a régi színösszeállítás"
"de a tesztoldaltól mégis kifolyik a szemem. Túl sok a fehér"
"a sötétbarna és sötétszürke árnyalatokkal kellene kísérletezni, hogy még szemkímélőbb legyen"
" Ez így égeti az ember szemét tableten, meg laptopon is."
"Főleg a a fehér bántó, mert kb 5 perc után a szemem kifolyik"

Csak néhányat említettem a visszajelzésekből. Amúgy én is abba a táborba tartozom akiket zavar ez a színkombináció. Ezek a vélemények már a kezdetekkor is napirenden voltak és még sem történt változás, pedig nem hiszem, hogy akkora nehézséget okozna módosítani. :(

(#952) #92942848 válasza Parci (#949) üzenetére


#92942848
törölt tag

az fel sem merült,hogy ha különdobjátok akkor új oldalként induljon el?

értsdyól:

régi hardverapró kuka: oké.

új hardverapró: nekem nem tetszik,az ottani regem kukázható lenne, de prohardver akkuntom kell mert ez hasznos.
magyarán az új hardveraprót miért nem nulláról?

[ Szerkesztve ]

(#953) mghltm válasza reményhal (#950) üzenetére


mghltm
addikt

hardverapro.hu-n nem latsz mindent, nezd inkabb prohardver.hu-rol

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#954) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Visszakene jeleznem, hogy eladtam valamit amit mar atirtam masra es igaz eladtam de nem azt amit most ir a link, masik... eladtam valamit amibol meg elszeretnek adni... az ertekeles eseten torli a hirdetesemet v nem? mert addig nem reagalnek ra.

(#951) Laci2277 Modositjak csak majd a bugjavitasok utan szoval akar 1-2 honapig ezt kell meg nezni.

(#949) Parci oks arculat valtas, es igen kivan modnva hogy szolgaltatas es kezdeni akartok egy ekkora adatbazissal valamit, de akkor miert nem fizettek meg komoly webdesinereket es csinaljatok profi modon, miert kell egy mukodo dolgot ilyen felkeszen kiadni? Mert en is hirdetek es szeretnem eladni, de ha erezheto lesz akar par heten at, hogy nem tetszik kerulik majd az uj hardveraprot akkor a hirdetesim nagyreszet mashol fogom en is hirdetni, mert a hirdetesek 80% itt hirdetem.

[ Szerkesztve ]

(#955) Laci2277 válasza Fail3D! (#954) üzenetére


Laci2277
senior tag

OK, kösz az infót, akkor felejtős az előbbi hozzászólásom. :K

(#956) reményhal válasza mghltm (#953) üzenetére


reményhal
csendes tag

:R
Igen ez ok.de ha böngészek akkor gyak. mindig prohardver is nyitva legyen ,ott külön keressek rá emberkére? nem pedig a hirdetésből? :F
Ez nem lesz orvosolva? (ezt nem tőled kérdem természetesen)

(#957) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

A hirdetésben a képeim nagyon össze vannak nyomva. Milyen képarányt kéne használni, hogy jó legyen, vagy mit javasoltok? Pl.: ez

+ e-mail értesítés, ha hozzászólás érkezik a hirdetésemhez létezik?

[ Szerkesztve ]

(#958) Rivaul


Rivaul
addikt

Akkor az elmúlt 1,5 nap észrevételei amit én kérnék megfontolni.

A profil nem tartalmaz hozzászólás/hirdetés adatokat. Új, Régi
Sok üzlet nem is a pirosak miatt hanem azért jött létre mert látható hogy aktív tag az illető s sok eladással rendelkezik. Van akinek többet számít a nick-jek mint egy "iphone" lehúzása.

A keresést lehetne feladási sorrendbe beállítani hisz alapból az uppoltakat használja az oldal. Esetleg az új ikonra kattintva listázhatná ezeket.

Ezen kívül a hirdetés fejlécébe a feladási időpontot is ki kéne írni (óra/perc). Nem csak belülre.

Privátokat szeretném ha integrálnák az új profilomhoz is.
Meg van az elmúlt 7 év mindegyike, ezért nem lenne jó mindig ide-oda lépkedni ha kell valamelyik.
Az arculat az egy dolog de kicsit elszeparáltnak hat jelenleg az apró a többi oldaltól, ezt lehetne finomítani.

Remélem nem nagyon badarságok. Am nagyon sok minden van ami pótolva lett s rég hiányzott :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#959) Czmorek válasza Parci (#944) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Nekem olyan érzésem van ,hogy profitorientált lett a ph apró.
Valaki látta benne a bizniszt, és a többiek vérszemet kaptak, akik benne vannak, vagy felsőbb utasítás, stb.
Mert ha valóbaj csak újítani akartak volna akkor a teljes ph, és társoldalai megújultak volna.
Valószínűnek tartom ,hogy a régi motort átalakítani 'pénzbeszedősre' macerásabb lett volna, mint egy újat készíteni.
Szerintem nem kell sokat várni, és valakik létre fognak hozni egy új hardveraprót, olyat min a régi volt, és teljesen ingyen, vagy legalábbis a régi szabályokat megtartva.
Ezt azért mondom biztosra, mert ha értenék hozzá, már én csinálnám is.

(#960) #33101952 válasza Czmorek (#959) üzenetére


#33101952
törölt tag

Igazad legyen!!!:)

(#961) Parci válasza Czmorek (#959) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bocs, de ez úgy, ahogy van, hülyeség. miért volna egyszerűbb megújítani minden egyes oldalt? ne hülyéskedj már! az meg, hogy extra funkciókat lehet térítés ellenében igénybe venni, ne legyen már kapzsiság. az oldal mostanáig veszteségesen működött (naná, nulla bevétele volt kb. :(), szeretnénk, ha fenntarthatóvá válna. ezzel együtt úgy csináltuk meg, hogy téged semmilyen kár ne érjen.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#962) Parci válasza #33101952 (#960) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a rosszindulattal nagyon nehéz ám bármit kezdeni :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#963) sagem válasza Czmorek (#959) üzenetére


sagem
addikt

Egy olyan hardveraprót létrehozni amilyen a régi volt, nem nagy feladat, de nem is a "motor" adta az értékét, hanem a Prohardver közössége. Létrehozhat bárki bármilyen aprós oldalt, a közösség itt van, itt van marad..:)

Kiforrja magát az új apró, aztán minden megy tovább a szokott kerékvágásban :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#964) br.rak válasza Parci (#961) üzenetére


br.rak
őstag

Hogy pozitív is legyen valaki: Az új Up nagyon király, logikus (kicsit még lehetne rajta javítani, pl kiszürküljön az amit pl egy órán belül uppolt az ember) Nagy előrelépés.

Arra viszont vigyázzatok, nehogy kamu oldal betámadjon titeket, az előző átalakítás-kísérletnél volt valami oldal, ami a régi hardverapót akarta imitálni és elég sokan bedöltek neki

(#965) Czmorek válasza sagem (#963) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Hát legyen, de ami elsőre nem jön be, az a 4 hét utáni archiválás.

(#966) Mr X válasza Czmorek (#965) üzenetére


Mr X
veterán

Amit ugye lehet hosszabbítani.

(#967) #92942848 válasza sagem (#963) üzenetére


#92942848
törölt tag

Kiforrja magát az új apró, aztán minden megy tovább a szokott kerékvágásban

Esetleg a jövő heti lottószámokat elkérhetném?

:R

(#971) d@minator


d@minator
addikt

Jó lesz ez csak meg kell szokni. Elsőre azt veszem észre hogy a kereső ez irányba nem fejlődött. Pl. GTX660 és GTX 660 más találatokat ad ugyanúgy, mint régen. Lehet ezzel már nem lehet mit kezdeni vagy nem is volt fejlesztve?!
A színek a színek...Engem vakít ez a sok világos. Akármilyen üzemmódban használom a monitort (pedig kontrasztos a-mva panel). Ami most a sötétebb sor azt kellene a világosabb helyére tenni és a sötétebb sorok helyére még sötétebbet. Ehhez társul még az a sok (tört) fehér. Szinte összefolyik. A PH fórum színei jók is lennének.

(#972) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A fórumost listázási beállítást nagyon hányolom. Csak az itt bal alul található nyíllal tudok olyan nézetet létrehozni ami jó lenne, de ezt minden hirdetésnél eljátszani..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#973) Rivaul


Rivaul
addikt

Most látom hogy eltűntek a hirdetéseim jobb alulról az "itt szóltam hozzá" menü alól. Azt lehetne még vissza kérni?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#974) Parci válasza Rivaul (#973) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

meg a bal hasábból is az adok-veszek topikok - rajta leszünk majd ezeken

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#975) Peethy


Peethy
őstag

Nekem nagyon tetszik az új hardverapró. Kicsit szokni kell a dizájnt, az általatok is leírt kontrasztosítás biztos jót tenne neki, de így is nagyon korszerűnek, gördülékenynek néz ki, és az új upolós elvek is bejönnek, nem üzletszerű hirdetőnek nagyszerű. Két észrevétel: a kis avataroknál nem az egyéni arckép jelenik meg, hanem a régi, valamint - nem tudom, hogy ez hiba-e vagy sem, de - nem látom a PH-s felületen a saját apróhirdetésemet az "Itt szóltam hozzá" alatt. Ez csak az új apróknál lesz meg ismét? Nekem kényelmes volt, hogy rögtön a fórumról oda lehetett ugrani.

Szerk: most látom, hogy ugyanezt kérdezték már, épp előttem... mea culpa!

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#976) Parci válasza Peethy (#975) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, foglalkozunk majd ezekkel, rajta vannak a listán

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#977) Chaser válasza Peethy (#975) üzenetére


Chaser
titán

1-2 hsz-szel fentebb? ;] :P

szerk: csak összejött:D

Ha már itt vagyok, kaptam mailt értékelésről. Azt egyből látni fogom amint a másik fél megadta, vagy nekem is értékelnem kell hozzá?

szerk2: AGE-T: Nálam borult az előbb a bili, mikor HA-ról küldtem privátot. Rendesen betojtam, valami popup áttörte a rendszert:D :B de vágom, most ezek mellékesek, első a működés optimalizálása, addig túléljük jobb híján.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#978) AGE-T válasza Parci (#810) üzenetére


AGE-T
senior tag

Ahogy látom több emberkénen nem jön át az új design. Nem lehetne valami kevésbé harsány, kerek, minimál design? :) Nekem az előd színvilága jobban bejött. Valahogy komolyabbnak tűnt, mint a jelenlegi. :R

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#979) Parci válasza AGE-T (#978) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

minimálra lesz véve, a színek kontrasztosabbak lesznek, a sok box-a-boxban kerekítés kipucolva. technósabb lesz picit. de nem most, pár hónap múlva, addig a többi, fontosabb dolog van a listán.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#980) powergoku


powergoku
tag

Nem tudok bejelentkezni.Nem tetszik az új hardverapró ,ahogy a multkor sem tetszett.

Egy hazug eladót akartam negatívval értékelni és én is azt kaptam mint vevő.Ez jár 13 év reg és több száz pozitív értékelés után.Köszönöm.

(#981) Parci válasza powergoku (#980) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

most lett újrahúzva a login, törölj minden cookie-t a domén alól, utána jó lesz

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#982) Fail3D! válasza Parci (#979) üzenetére


Fail3D!
addikt

de ha ennyire nincs ido foglalkozni ezzel csak honapok mulva akkor miert nem lehet addig a regi felulet, illetve lehetett

(#983) Rivaul válasza Fail3D! (#982) üzenetére


Rivaul
addikt

Mivel használat alatt derül ki hogy mit kell javítani. Ha sírás helyett ezzel lenne foglalkozva akkor hamarabb menne talán a dolog :((( Egy működő motor, hibátlan oldal fontosabb asszem mint a szép színek, bár lehet az én értékrendemben van a hiba :U

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#985) james001


james001
veterán

Bejelentkeztem miután kitöröltem minden sütit,utána pár óra múlva megint be akartam jelentkezni de nem tudok. Most állandóan ki kell törölgetnem a sütiket ahhoz belépjek?? :F

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#986) powergoku


powergoku
tag

Töröltem a sütiket mégsem tudok bejelentkezni.Ez nem kis hibànak tűnik.

Egy hazug eladót akartam negatívval értékelni és én is azt kaptam mint vevő.Ez jár 13 év reg és több száz pozitív értékelés után.Köszönöm.

(#987) Fail3D! válasza Rivaul (#983) üzenetére


Fail3D!
addikt

annyiban biztos hogy mivel nezni is kell es nem volt a tobbseg reszerul elvaras azuj, akkor lehetne a szinekkel is valamit kezdeni... ha olvasod a forumot vannak akik nem 1-2 percig bongesznek es nem hiszem hogy a szemet erolteto szinkavalkad utolso dolog lenne.

(#988) powergoku


powergoku
tag

Ne màsok kàràn legyen tesztelve ez az egész.Igy lehetetlen üzleteket kötni.

Egy hazug eladót akartam negatívval értékelni és én is azt kaptam mint vevő.Ez jár 13 év reg és több száz pozitív értékelés után.Köszönöm.

(#990) andreas85


andreas85
csendes tag

Felhasználói adatoknál lehet törölni az MSN-t.

(#991) Mr X válasza powergoku (#988) üzenetére


Mr X
veterán

Ha követtétek volna a dolgokat, akkor olvastátok volna, hogy tesztelték elésítés előtt, többszörösen is, de ez még nem garancia a hibamentességre.

(#992) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

reményeink szerint mostantól jó lesz a login. mivel át lett alakítva, most törölni kell a sütiket. ha mégis lesz benne bug, megint így lesz. ezzel nem tudunk mit csinálni, de szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy 24 óra (!) telt el az átállás óta. kicsit legyetek már türelmesebbek légyszi!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#993) Plazmacucci válasza Parci (#992) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Szia!
Most be tudtam lépni, de ha belépek kilép PH!-ről, ha ott belépek utána, kilép apróról. Hiába pipálom be a három dobozt. Mondjuk lehet én rontok el valamit :D
Azt meg hogy lassan tölti be az oldalt, gondolom ti is tudjátok.
Nekem tetszik, csak így tovább!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#994) hooray


hooray
újonc

Talán még nem volt: [link]

Bizonyos felhasználók nick-je nem jelenik meg (FF alatt próbáltam).

POKE. Csalunk!

(#995) Dany007


Dany007
veterán

Kitartást!!! :K ;]

(#996) aram01


aram01
nagyúr

én meg változtatni akartam a cuccaimat, erre kiírja hogy az arcképmezőt kötelező kitölteni :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#997) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Akkor itt is elpanaszolom magam, bár nem sokat érek vele tudom, de a kis lelkemnek egy kicsivel jobb lesz.

Borzasztó lassú és körülményes az oldal, ráadásul állandóan kilépődik, előbb is el akartam küldeni egy privátot, amit negyed órán keresztül fogalmazgattam erre amikor leokéztam kijött, hogy lépjek be :W
Másrészt igen, sokkal áttekinthetetlenebb és zavaróak a színek, nem a régi komoly, de barátságos hatást kelti. Ráadásul a piros pontjaimat is felnyomhatom rövidesen, ha megszűnik a phmegbizhatosag oldal, és egyébként is idővel feledésbe fog merülni.
Nagy nehezen összegyűjtöttem annyit, hogy az emberek elismerjék, hogy nem vagyok bohóc és mernek tőlem vásárolni illetve nekem eladni postai úton, ugyanis a hollétem miatt erre vagyok kényszerülve az esetek 98%-ában.
Nyithatnátok mittudomén októbertől novemberig egy olyan topikot, ahol a userek megkérhetik a modikat, jelenítsék meg a régi pirosakat az új hardveraprón. Van akinek ez fontos, de gondolom legtöbbjük leszarja..

Nem ítélem el az újítást (bár ami jó azon miért is kell változtatni?), még ha fizetős is lesz, mivel szeretem a lapcsaládot, nagyon sokat informálódok tőlük, ezért támogatni is hajlandó lennék, de ez a valami ami most van az bocsánat, de kész katasztrófa :(((

[ Szerkesztve ]

(#998) Parci válasza DeathAdder (#997) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

térjünk vissza a kérdésre egy hónap múlva, addigra letisztul minden. dolgozunk az ügyön. amúgy meg nem lesz fizetős és modik nélkül is lehet linkelni a pirosakat, ahogy eddig!

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#999) aram01 válasza Parci (#998) üzenetére


aram01
nagyúr

kérdeztem én is pár számomra fontos dolgot, és simán átsiklasz felette :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1000) hooray válasza hooray (#994) üzenetére


hooray
újonc

Sorry, nem a megfelelő helyen jeleztem a hibát.

[ Szerkesztve ]

POKE. Csalunk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.