Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) intelMMX


intelMMX
senior tag

Részemről ez így nem nyert hangszórót.
Nincsenek meg benne ugyanazok az alkategóriák. Az hogy hardver, meg szerintem egész tág fogalom.
A régiben az tetszett, hogy mondjuk volt a hardveren belül videokártya, és azon belül is chipgyártó szerint és még azon belül csatolófelület szerint. Még videokártyánál elmenne, de mondjuk ha megszeretném simán nézni a régi 370es procikból mik vannak akkor jóformán lehetetlen.

(#102) WaterWawe válasza Parci (#86) üzenetére


WaterWawe
őstag

Amennyiben ez a dolog nem fog tovább fajulni. Nem lesz olyan mint a vaterán hogy 10%-ot elvisznek az eladott árból addig semmi probléma nincs. De az a baj hogy az express és az apród is így kezdte hogy csak egy kicsi pénzt adj bele de aztán elfajultak a dolgok. Kérdés hogy itt lesz-e ilyen? :U

(#103) Lenry válasza intelMMX (#101) üzenetére


Lenry
félisten

őőő. de... megvannak
itt a S370 pl

csak kb a szemed böki ki a fejlécben a Böngészés menüpont :U

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#104) Maszki válasza Lenry (#99) üzenetére


Maszki
tag

Én ezt aláírom, de az igazi probléma az az, hogy rossz megoldással próbálják orvosolni a helyzetet.
Úgy látom, hogy ezzel ott lesz az oldal ahol a part szakad.

◄ Maszki ►

(#105) intelMMX válasza Lenry (#103) üzenetére


intelMMX
senior tag

Én rá mentem a keresésre és ott kiválasztottam a hardvert. Eddig jutottam.
Mondjuk most már megvan.
Hát meg kell szokni.

(#106) Lenry válasza Maszki (#104) üzenetére


Lenry
félisten

de mivel, könyörgöm?
ezután is ingyenesen adhatod fel a a hirdetéseid, ha pluszban fizetsz, akkor kapsz egy kis bónuszt, de ha nem akkor is ott lesz az eladó cuccod az oldalon.

egyedül a kereskedőknek kell fizetnie, ami meg azért eléggé érthető dolog.

pontosan ugyanazt fogja tudni az új oldal, mint a mostani, csak lesz benne pár plusz fizetős és nem fizetős extra, meg más a design

az összes probléma az, hogy neked és néhány más embernek személy szerint nem tetszik, és ebből túl nagy következtetéseket vontok le.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#107) karandip


karandip
tag

szépen rendszerezett, bár a szín nekem nem annyira tetszik. Az lehetne mindenkinek kedve szerint állítható.

(#108) Parci válasza intelMMX (#101) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

no, akkor nézd meg kicsit jobban... ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#109) WaterWawe válasza Lenry (#89) üzenetére


WaterWawe
őstag

Kedves Lenry,
úgy látom nem tudunk nyugodt körülmények között erről beszélni.
Nem vagyok álszent, én attól tartok hogy ezek a dolgok nem hozzák a kívánt összeget és tovább fognak fajulni a dolgok.

Én megpróbáltam amit lehetett hátha elolvassák és változtatnak valamit, nem kell egyből a torkomnak ugrani.

(#110) Maszki válasza Lenry (#106) üzenetére


Maszki
tag

Azzal, hogy az eladási versenyben hátránnyal indulnak azok az emberek akik nem tehetik meg, hogy fizessenek még ezért is.

◄ Maszki ►

(#111) Parci válasza WaterWawe (#102) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez csak rajtunk áll, de nem tervezünk ilyet. és előre balhézni ezért szerintem fölösleges, ráértek akkor a dunába tolni minket, ha meghülyültünk ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#112) Lenry válasza WaterWawe (#109) üzenetére


Lenry
félisten

ha ez neked torokra ugrás, akkor nem láttál még fórumot

#110) MASZK1 üdv a kapitalizmusban

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#113) Taktoj


Taktoj
aktív tag

A design nem túl fényes de összességében inkább tetszik, gyors is, áttekinthető is.

a gyors egészen addig gyors amig a szűrőket használom, amint a hirdetésbe lépek rögtön néznem kell hogy fenn vagyok e még a neten :(( , azon tessék még javítani.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#114) WaterWawe válasza Parci (#111) üzenetére


WaterWawe
őstag

Úgy legyen. :R

(#115) Parci válasza Maszki (#110) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, akkor ők hátrébb lesznek, mint azok, akik előresorolnak. de cserébe ingyen hirdetnek, és azért ha jó dolgot kínálnak, el fog fogyni. és tényleg fenn is kell tartani az oldalt valamiből. most is hátrányban van a "kisember", mert a nepperek teleszórják hirdetéssel az egészet.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#116) Dicker válasza Parci (#91) üzenetére


Dicker
őstag

Értem, akkor ez még ráér.

A fórumot egyből nem lehet elérni a főoldalról? Mint, ahogy most az utolsó hozzászólások, vagy a kedvenc témák résznél?

(#117) Neoteric válasza Lenry (#77) üzenetére


Neoteric
addikt

Én nem látok annyira a motorháztető alá, de ezt nem lehet megoldani a mostani felületen?
Szívesen fizetek én hirdetésenként teszem azt mondjuk 500pénzt, nekem az új funkciókkal semmi bajom, egyszerűen maga a kinézete nem tetszik. Teljesen eltér a lapcsaládtól. Elsőre azt mondanám h vmi ingyenes template a 2000-es évek közepéről, n+1-dik komolytalan vateracopy benyomását kelti. :F Nyilván idővel megszokom mert ez lesz és kész, de attól még nem lesz szebb.

Mondjuk nyilván ezen nem fogtok változtatni, ha már az első próbálkozásnál is ez volt a design és azóta is maradt.. de egy véleménynek megteszi.

PSN: ne0teric_sAN

(#118) Ottó58


Ottó58
senior tag

Sziasztok!
Az újban hiányolom a fekete, vagy sötét betűszínt, kontrasztosabb kellene. A háttér nagyon világos, emellett a piros és barna betűk a nagyságukkal sem tetszenek.
Nem találtam meg, miért lenne előnyösebb számomra az új oldal, nem találom a logikáját az átrendezésnek.
A régi felülete áttekinthetőbb volt, ez számomra a kuszaságot jelenti.(Vaterára emlékeztet a hirdetések megjelenítése, az is áttekinthetőbb, hiszen baloldalt kijelölés, jobbra megjelenítés).
Az "Apróhirdetések" keresésénél ha van pl. 1500 hirdetés, ebből kb. a 500 és 550 közt van ami érdekel, de végignézem a többit is, és nem tudok egyből a megjegyzett oldara ugrani, csak a visszalépő jelre kattintgatva.
Ezenkívül nem látszódik ki adta fel a hirdetést, csak ha rákattintok,az utolsó hozzászólás időpontja sem látható, csak a feladásé.
Egyelőre maradok a réginél, sokkal jobban tetszik.
Ja és elvesztek az értékeléseim!!!

[ Szerkesztve ]

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#119) intelMMX


intelMMX
senior tag

A logó az tetszik. Bár lehetne egy kis háttere a feliratnak félig meddig.
Olyan mondjuk mint amiben a tesztüzem van
Meg talán több szín elférne, mert ez így eléggé egyhangú.

[ Szerkesztve ]

(#120) Chaser válasza Parci (#94) üzenetére


Chaser
titán

Én is azt mondtam hogy tök sz@r és kaptam 1 hét bannt. Te is?:D
Ti pénzetek, ti jogotok, végül is azt csináltok vele amit akartok. Én részemről ha viszi a pénzt a régit megcsinálom fizetősre, nincs design változtatás. Új közönség? Ez ügyben privátban esetleg.
Amit nemrég kifejtettem egy másik topikban az új apró kapcsán. Napokban beesett hozzám egy dell E4310. Kicsi, szép, aranyos, kap backlit billt még aranyosabb lesz. Jól össze is van rakva, nincs vele gond., designos is, ráadásul ez még nem az elkurtult utána jövő széria. De. Amint összehasonlítom egy TP-vel...sw-esen sehol nincs hozzá funkcionalitásban, se kom. eszközök billzet, pad, track terén. El tudom viselni, tudom használni, de soha nem tudnék vele azonosulni. Mint az új és a régi apró viszonya nálam, szubjektíven.
Hogy on is legyen, hirdetés felmászott végül, viszont olyat nem látok, hogy saját hirdetéseim. Nincs olyan vagy nem találom?
Meg ha már itt vagy, ha nem is szervesen de kapcsolódik ide is. Nem is tudom hol kérdezzem. Privát üzeneteket szerettem volna törölni a napokban, de rájöttem hogy nem lesz egyszerű. Nem lehet őket törölni csak egyesével, nincs olyan hogy blokkonkénti kijelölés, esetleg összes kijelölése, mint mailnél pl. De úgy látom az új aprónál is ugyanez van. Erre lesz megoldás? 3 számjegyű privátról van szó és nem 1-essel kezdődik, ennek 2/3-a nekem már nem kell. Ha kell rászánom azt az 1-2 napot amíg kitörlöm, de ha lenne megoldás annak örülnék:)

szerk: 4 számjegyű az a 3, ha három lenne azt megoldanám :B

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#121) Parci válasza Chaser (#120) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

személyes boxodban van link a hirdetéseid adminisztrációjára, ott egyben látsz mindent

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#122) swy válasza Chaser (#120) üzenetére


swy
csendes tag

Chaser: a regi oldalon megvan mar most is az a blokkos PU torles.
bemesz az uzenetekbe.
Ott van pl, hogy x el beszelgetes 15678 uzenet
y-nal beszelgetes 1234567 uzenet, es ott van mellette egy pici kis negyzet. ugyanugy bejelolod, es ott van egy torles is.

(#123) Chaser válasza Parci (#121) üzenetére


Chaser
titán

Ahhan. Na ezt mondjuk egyszerűsíteném. Hirdetéseim. Belépve úgyis látom mit lehet ott csinálni. Nem vagyok annyira béna, de valahogy a hirdetéseim adminjáról nem gondoltam volna hogy ott lesznek a hirdetések, pedig végül is logikus.
Privátokkal kapcsolatban tudsz valami biztatót mondani? Vagy álljak neki manual gyomlálni.

swy: Köszönöm. 3k különálló privátról van szó, nem egyvalakivel való privátról, ott valóban létezik a kijelölés. Elhiszem hogy neked hihetetlen annyi, majd ha 8 éve itt leszel te is megtudod:D

szerk: Most látom te is itt vagy egy ideje, úgy látszik én aktívabban :U

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#124) Taktoj válasza Parci (#121) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Parci, -őszintén- neked tetszik ez a kinézet? olyan halovány mint a 20 ft os nőnapi virág :)
én benne vagyok hogy adtok egy számlaszámot s aki utálja a színterápiátokat az átküld 5 ft. ot. Aztán ha összegyűlik annyi akkor megfogadtok egy kreatívátort, ha meg nem isztok egy sört az egészségünkre.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#125) donjohnson


donjohnson
addikt

azt nem tudjátok megoldani, hogy az új rendszernél lehessen választani a régi és az új kinézet között?
nekem is jobban tetszik a régi.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#126) Klayman


Klayman
csendes tag

Sziasztok!

Első körben, egy olyan észre vételem lenne, hogy az új motoron eddig nem minden aktuális dolgot látok.
Legnagyobb részben az értékelésekre gondolok, tehát ami pozitív értékelésem nekem itt a régi motoron van, azt az új motoron nem látom, illetve az aktuális hirdetéseimet sem. Tudom, hogy nem mai az adatbázis mentés, de a kérdésem az lenne, hogy az át állást követően fog látszani ugye minden pozitív értékelés és az aktuális hirdetések is ugye?

A dizájn nekem személy szerint nem tetszik sem összeállítás terén sem színvilág terén. Az összeállításból hiányolom a részletes elrendezést. Tehát, hogy lássam a hirdetés szövegét is és ahhoz ne feltétlenül kelljen megnyitnom a hirdetést. Ez a megoldás eddig ezen az oldalon volt a legjobban megoldva és nagyon sajnálom, hogy eltűnt. Remélem, hogy nem végleg. A színvilághoz meg annyit fűznék hozzá, hogy lehetnének beállítások magához a designhez amin belül lehetne 2-3 választható szín összeállítás ami azt gondolom, hogy sok usert részben megbékítene az át állással. Esetleg egy retró szín összeállítás stb.. Persze nyílán nem feltétlenül lehet már ilyen szinten belenyúlni dologba, de ha lehetséges szerintem sokan örülnének neki.

Az értékelési rendszer szerintem jó így, feltéve, hogy az értékelést most már el lehet majd végezni a hardverapró felületéről is és nem kell azért külön fórumot is használni. Apropó fórum, Olvastam, hogy valaki írta hogy, jó lenne ha a rangrendszer a vásárlások alapján alakulna az aprón és nem pedig a hozzászólások alapján, ezt én is osztom. :)

Egyenlőre ennyi jött ki belőlem, de ahogy tapasztalgatom majd írom még az egyéb észrevételeimet is. :C

Zárójelben megjegyezném, hogy a negatívumok ellenére szerintem egy jó irány az új motor, mivel hosszútávon véleményem szerint egy korszerűbb alapot jobb, könnyebb és persze gyorsabb fejleszteni és testre szabni mint a régit. Illetve a felhasználóknak is könnyebb lesz idővel mind funkcionalitás mind kezelési szempontból.

[ Szerkesztve ]

Esetenként ékezetek nélkül írok, ez általában telefonról történik amikor sietős a dolgom. Ezért elnézést kérek!

(#127) Parci válasza Chaser (#123) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

privátok törlésével csinálunk majd valamit, ha lesz rá kis kapacitás

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#128) peter889


peter889
őstag

Nekem 800*600-as felbontásom van, mert 120 Hz-et akarok, és nem akarom a szememet rontani alacsonyabb frekivel.
Nagyon remélem, 800*600-ra optimalizált formában is el lehet majd érni az oldat!
Szerintem a régi úgy jó, ahogy van!
Szeretném, ha nem lenne semmi változtatás!
De ha minden áron változtatást csináltok, szeretném, ha az eddigi kezelőfelület is maradna, ha másként nem, opcionálisan.

Belenéztem az újba, és megjelenésre is pocsék, mert nagyfelbontáshoz igazított.

Különben éppen akartam gratulálni a régihez, a legtetszetősebb, amivel valaha találkoztam. :R

[ Szerkesztve ]

(#129) Parci válasza Taktoj (#124) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ma már nem ilyen designt tennék az oldalra. de nem tartom rossz alapnak, és nem is hiszitek, hogy pár apróság csereberéjével mennyit lehet lendíteni valamin. a lényeg a listákban lévő adatok, a működés, a funkciók, az infók elrendezése. ha átálltunk és lesz egy kis időnk (középtávon), korszerűsítjük a designt. ez leginkább némi minimalizálás, egyszerűsítés, kipucolás lesz szerintem.

de bajom nincs vele egyébként. a régi nekem már túlzsúfolt és fapados, ha én álltam volna neki hozzányúlni, ugyanúgy nem sok maradt volna belőle. itt most minden funkció végig lett gondolva, szóval szerintem jobb alap lesz, menet közben meg kikupálódik, ha kell neki.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#130) Parci válasza peter889 (#128) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt megértem, ugyanakkor szori, de ehhez nem tudunk alkalmazkodni, évek óta átálltunk az 1024-es felbontásra. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#131) dani0113


dani0113
senior tag

Nekem egyáltalán nem tetszik az új!!! :(

iPhone 13 Pro 128GB

(#132) Lenry válasza donjohnson (#125) üzenetére


Lenry
félisten

nem.
az új nem csak egy skin, nem lehet cserélni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#133) peter889 válasza Parci (#130) üzenetére


peter889
őstag

Nagy plusz munka lenne két felbontás 800*600-as és 1024*768-as egyszerre?
Már ha lehet egyláltalán, annyira nem értek hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#134) 8th


8th
addikt

Apró észrevétel de nem lehetne a hirdetés alatt megadható városok listáját kibővíteni erre?

ui.: látszanak hetekkel ezelőtt érvénytelenített hirdetéseim is amiket UPolni is tudok. :P

[ Szerkesztve ]

(#135) HuMarc válasza 8th (#134) üzenetére


HuMarc
addikt

(#136) intelMMX válasza 8th (#134) üzenetére


intelMMX
senior tag

Lébény mint város...ezt még meg kell szokni.
Legalább majd be tudom jelölni.
Inkább jobb lenne, ha csak megyét kellene kijelölni, és mellette egy üres ablakban beírni a település nevét.

(#137) zenwalk


zenwalk
senior tag

Nekem egyáltalán nem tetszik. Miért olyan fontos a design változtatás? Miért nem jó a mostani? Nekem még a fizetéssel se lenne gondom, de ez a kinézet... Azthiszem eddig jártam fel ide. kár érte :(

szerk. Azt tényleg jó lenne, ha lehetne változtatni a régi és az új kinézet között.

Bár kíváncsi lennénk hányan választanák az újat :))

[ Szerkesztve ]

(#138) intelMMX válasza zenwalk (#137) üzenetére


intelMMX
senior tag

A fizetés még jó is. Akinek fontos hogy felül legyen a hirdetése, az fizessen csak.

(#139) H.Ezredes válasza zenwalk (#137) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Egyetértek. Nekem nagyon-nagyon nem tetszik ez az új kinézet :(

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#140) swy válasza H.Ezredes (#139) üzenetére


swy
csendes tag

De ennyire nem ertitek meg, hogy a kinezet, valtozni fog, ha beall ez a rendszer? am meg, ahogy olvasom itt a hsz.-eket, valtozas nem lesz, attol ,hoyg sirankoznak egyesek. Nekem speciel tetszik az uj design, azzal a kikotessel, hogy tenyleg lehetne sotetebb egy kicsit. :) ami kifejezetten tetszik, az az archivalt felirat a hirdetesre, amikor ervenytelenited :D olyan, mintha egy pecsetet nyomnal ra :D

(#141) HuMarc válasza swy (#140) üzenetére


HuMarc
addikt

Honnan veszed, hogy változni fog? :F Lemaradtam valamiről?

[ Szerkesztve ]

(#142) peter889 válasza Parci (#130) üzenetére


peter889
őstag

Szóval az a véleményem, a régi (jelenleg is elérhető) tökéletes.
Sehol nem találkoztam még ilyen tetszetős kinézetű fórummal! Ez a barnás színharmónia szemnyugtató, az arcképek nagyon aranyosak. Minden jól passzol. Remekül eltaláltátok. Gratulálok! :R
Nehéz lenne jobbat kitalálni, szerintem meg kéne hagyni.

(#143) swy válasza HuMarc (#141) üzenetére


swy
csendes tag

onnan, hogy mar irtak az elozo hsz.-ekben :D csak vegig kene olvasni. Ha nem is lesz teljesen ugyanolyan mint a regi, de lesz rajta valtozas. Ezt mondta Parci is. (sorry, ha rosszul irta ma nevet :S )
Csak, alljon be a motor, legyenek athozva az adatok, es legyen szabad kapacitas, az ilye aprobb modositasokra. :)
Szemelyszerint, en azt jobban serelmezem, hogy a regi piros, es fekete pontok nem lesznek athozva a regi rendszerbol.

Vagy, legalabb, ha nem lenne teljesen atemelve, akkor legalabb lenne visszarakva az osszes hirdetes( mar archivaltak, es befejezettek) es lehetne azokat is, ujra ertekelni. Es aki akar, az ujra ertekelhetne. :)

[ Szerkesztve ]

(#144) Parci válasza HuMarc (#141) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

indulás előtt nem fog változni, indulás után pedig modernizáljuk és kipucoljuk majd egyszer. x év múlva meg úgy is megújul megint, legkésőbb akkor megy a kukába a mostani :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#145) Parci válasza peter889 (#142) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

meg van hagyva, az is barnás. ugyanolyan barnából kiindulva ráadásul. az apróságokon meg tényleg lehet csiszolni, no de nem az választja el az oldalt a jóságtól most sem. akinek nem tetszik, azt csak azzal tudom vigasztalni, hogy gondoljon a javuló funkcionalitásra.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#146) HuMarc válasza swy (#143) üzenetére


HuMarc
addikt

Ja bocsi, akkor tényleg lemaradtam valamiről, pedig átnyálaztam a topicot. Na jó, fel is hagyok az OFF-al, csak annyi, hogy sok sikert az új HA!-hoz :)

@swy (#147): +1, az szerintem is nagyon hasznos. Nézegettem, hogy rákattintok a felhasználókra, és milyen jó lenne, ha látszódnának a hirdetéseik, hogy ne kelljen a keresésekkel babrálni, és lám, látszódnak is.

[ Szerkesztve ]

(#147) swy


swy
csendes tag

viszont, azt most veszem csak eszre, egy hirdetes alatt, automatikusan megjelennek a hirdeto, tovabbi hirdetesei, ami viszont szerintem, rohadt jo otlet :D
illetve, mostmar, csak azt varom, hogy vegleges legyen a HA rendszerm mert ez mar most, igy fel nap utan idegesito, hogy nemely uzeneteket, a regi rendszerben latok, nemeleyeket meg mar az ujban, es EGYENLORe nincs atfedes :D :((( De gondolom, a veglegesitessel, ez is meg fog oldodni. :)

[ Szerkesztve ]

(#148) Arkennys


Arkennys
addikt

Az értékelések a mostani rendszerből átkerülnek? Mert 0 pozitívot ír egyelőre, bár remélem csak a béta miatt :)

szerk: olvastam, hogy másfél hónapos mentésből dolgozik a béta fázisú rendszer, akkor gondolom ez a dolog oka

szerk 2: HSZ számolásos rangrendszer felszámolásra kerül, vagy csak perpill nem lehet látni rajta a számokat, mint itt? :)

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#149) Parci válasza Arkennys (#148) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nincs a mostani rendszerben értékelés. egy külsős rendszer van, amit belinkel mindenki. ugyanezt meg lehet csinálni az új helyen is majd, amíg nem gyűlik össze elég pirospont az ottani, más logikájú rendszerből.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#150) HuMarc válasza Arkennys (#148) üzenetére


HuMarc
addikt

Nem, a mostani pirospontok elvesznek, mivel az egy nemhivatalos értékelési rendszer volt, amit Enginev3.0, Thunderzolee visz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.