Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Newlachka


Newlachka
őstag

nem tudom,hogy volt-e már, de a kiemelt hirdetésekhez lehetne egy gomb amivel egyszerűen becsukom..
Várom mint a hlye,hogy új aprók legyenek, hátha érdekel valami, az meg 12 oldallal lejjebb van :D :D

(#1852) vistyan


vistyan
tag

Több napja és többször kértem már egy hozzászólás törlését, igen erős üzletrontás miatt.

Sajnos még mindig nem került moderálásra az úriember,ami vagy azért van mert bug,és nem kapjátok meg a kérésemet,vagy pedig nem akarjátok törölni. Ha az utóbbi akkor visszajelzést sem kaptam erről,hogy miért nem kerül moderálásra.

Segítségeteket előre is köszönöm.

(#1853) Schascha


Schascha
csendes tag

Üdv az Operátoroknak és Fórumozóknak. :R

Lécci segítsetek: nem találom hogy hol lehet beállítani a privát üzenetekről, vagy egyéb történésekről érkező üzenetek e-mail fiók címét.
Biztos megvan valahol csak nem találom! :(

Köszi, üdv.

Több mint 10 éve újonc...

(#1854) Winner_hun válasza Schascha (#1853) üzenetére


Winner_hun
félisten

adataim

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1855) LIL D válasza Ndruu (#1848) üzenetére


LIL D
csendes tag

Köszönöm, izgatottan várom :)

(#1856) joebag


joebag
csendes tag

Sokan írtak már nekem telefonszámmal kapcsolatban ,hogy az adatlapjukon ott van ,de nem találom.
Miért van ez?

MP3-as

(#1857) blikkk válasza joebag (#1856) üzenetére


blikkk
csendes tag

Hát ez az. Én attól vásárolok, akinek ott a telszáma, felhívom, megbeszéljük, megyek érte. Az új design ezt nem teszi lehetővé. Remélem ez csak átmeneti hiba. Nem mindenki szeret/ideje engedi napokig privátozni. Kérjük vissza a telszám, mail láthatóságát!

(#1858) peto.istvan válasza joebag (#1856) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Az új aprón nem látod de a régi felületen igen!

Lásd: #1854. hsz!

[ Szerkesztve ]

(#1859) tomson67 válasza Taposo (#1710) üzenetére


tomson67
tag

A hardveraprós "előélet" ilyen szintű hiánya nekem is fájó dolog, remélem ez változhat a jövőben, mert ezt alapvető hiányosságnak tartom. A dizájnnal nincs bajom, bár nem szoktam még meg, bár azt észrevettem, hogy mióta nincs részletes, bővített nézet (ami még mindig fájó hiányosság számomra), a hirdetések címei sokkalta konkrétabbak, lényegre törőbbek lettek. Ez pozitív hozadéka a dolognak.

I was trojan...

(#1860) Ramri


Ramri
újonc

Nagyon jó lett, tetszik!
Kisebb észrevétel eddig: Hardver --> Monitor kategórián belül gyártóra keresésnél, Dell típust hiányolom.

(#1861) Koczka


Koczka
tag

Üdv.

Az eladó telefonszámát hol találom?

(#1862) Winner_hun válasza Koczka (#1861) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt a fórumon, mivel a hardveraprón még nincs kint.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1863) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Srácok!

Segítsetek már kicsit. Melyik az a listázási módszer ami a régi apróban is látható volt? Egyszerűen úgy tűnik részemről mintha senki sem adna fel új hirdetést. Teljesen mindegy, hogy milyen listázást állítok be, mindig ugyan azokat látom.

Jó, hogy kiemelhető külön összegért a hirdetés csak így kicsit zavaró.

:R :R

(#1864) Winner_hun válasza peto.istvan (#1863) üzenetére


Winner_hun
félisten

Idő sarkára állított háromszöggel.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1865) madd dogg


madd dogg
senior tag

Lehet h már sokan kérdezték, de várható később m.hardverapro.hu? Tehát nem nagyikonos butított asztali nézet, hanem rendes mobil oldal?

(#1866) Winner_hun válasza madd dogg (#1865) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd lesz.

Nem számít hogy privát üzenetben ki lett küldve az infó többször is, meg az sem számít hogy ott van a topik összefoglaló ahol le van ez is írva, inkább kérdezni kell, minek olvasni?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1867) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

MIvel 20-tól elérhető kereskedelmi forgalomban az Apple iPhone 5S és 5C verziója, szerintem megérne egy-egy külön besorolást, mert így az 5-ösöknél kész káosz van...

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#1868) Elvagyok


Elvagyok
senior tag

Érdeklődöm hogy a "Privát üzenetek" mikor lesz elérhető? :R

Soha többé ...

(#1869) Ndruu válasza Elvagyok (#1868) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nekem most is elérhetőek a privátjaim. [link]

Ha az aprón nem látnád őket (az baj), akkor nézd meg a lapcsalád többi oldalán (például Prohardveren).

Harrrr!!!!

(#1870) Elvagyok válasza Ndruu (#1869) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Szia.Csak a "Prohardver"-en érhető el?Nem lesz a "HARDVERAPRO" kezdőoldalán? :R

Soha többé ...

(#1871) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Lehet, hogy már volt, csak átsiklottam felette, de még él a 30 napos hirdetésfeladási dolog? Vagy ha most az új rendszer indulása óta eltelik majd a 4 hét, és lejár a hirdetésem és újra aktiválom/hosszabbítom, akkor olyan lesz mintha újra feladtam volna?

(#1872) Ndruu válasza Elvagyok (#1870) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A hardverapróra bejelentkezve nem látszik a jobb oldali dobozban a
Privát üzeneteim link?

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1873) Ndruu válasza SUPREME7 (#1871) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha felteszel egy hirdetést, az a feladástól számított 30 nap után lejár (automatikusan archiválódik). Ha nem kelne el ~1 hónap alatt a meghirdetett termék, akkor 4 héttel kitolhatod a hirdetés érvényességét (Hirdetéseim adminisztrációja - kiválasztod a hirdetést - Opciók - Érvényesség - Hirdetés hosszabbítása - Hosszabbítás).

Harrrr!!!!

(#1874) saiyajin


saiyajin
senior tag

Ha eladtam valamit és értékeltek, akkor hol tudom viszont értékelni a vevőt? Nem találom sehol.

Ezenkívül nem lett rossz az új oldal. Az új funkciók jók, viszont a kinézetet nehéz megszokni. Lehetni kicsit kontrasztosabb vagy nem tudom, így most olyan minden egybe folyik.
Másrészt, amit nagyon hiányolok, hogy ha nézelődtem pl. az LG telefonok között, akkor rögtön át tudtam ugrani a Samsung készülékekre, mert ugye a baloldalt a Mobil rész összes gyártója "ki volt bontva". Most pedig LG-ről Samsungra úgy tudok ugrani, ha előbb vissza megyek a Mobil kategóriába, majd onnan Samsung. Hasonlóan a hardvereknél, az alaplapokról nem tudok rögtön ugrani a videókártyákra, először vissza hardver... Ez az egy, ami nagyon zavar.
Egyébként jó lesz ez, ha minden kiforr és megszokjuk.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#1875) SUPREME7 válasza Ndruu (#1873) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ez eddig tiszta, de amikor meghosszabbítom, akkor mint "új" hirdetés jelenik meg, vagy marad a feladásnak az egy hónappal azelőtti időpont?

(#1876) Ndruu válasza SUPREME7 (#1875) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Marad az eredeti feladási dátum.

Harrrr!!!!

(#1877) Ndruu válasza saiyajin (#1874) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Először kapnod kellett egy olyan e-mailt, amiben meg kellett erősítened, hogy a felhasználó megvette tőled a terméket (A felhasználó értékelni szeretne). Ha megerősítetted, akkor rögtön utána kellett egy újabb e-mailt kapnod, amiben értékelheted a vevődet (Értékeld a felhasználót).‏

Harrrr!!!!

(#1878) SUPREME7 válasza Ndruu (#1876) üzenetére


SUPREME7
őstag

Akkor utolsó kérdés, mert kerülgetjük a lényeget :D Megszűnt a 30 naponta törölhetem/újra feladhatom című történet, és csak így hosszabbítható a hirdetés?

(#1879) Ndruu válasza SUPREME7 (#1878) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem tudok róla, hogy megszűnt volna ez a szabály. A régiben azért törölték és adták fel újra a hirdetéseiket egyesek, hogy újabb upot szerezhessenek. Most ezt már nem lehet eljátszani, mivel egy felhasználó egy napra 5 ingyenes upot kap és ezt kell beosztania (vagy vásárol). Ha újra felad egy hirdetést, azzal nem nyer újabb up lehetőséget, szóval a régi probléma kiküszöbölve, de nem örülnénk neki, ha ellepnék az oldalt az archivált és újra feladott hirdetések.

Harrrr!!!!

(#1880) molvany


molvany
senior tag

Ha már a kiemeléseknél a Bankkártyás fizetési lehetöség még nem müködik, nem az lenne a korrekt ( ennyit talán még el lehetne várni :F ) hogy a jelenleg egyedüli, PayPal - os fizetési lehetöségnél levennétek 180 ft - ra ?

Tovább merészkednék még a talán " Lehetettlennek " nevezhetövel :
Ha valaki több hetet venne egyszerre, nem lehetne a többet csökkenteni ?

Pl. 10 Up 180 ft ( ha lesz Bankkártyás fizetés )
20 Up már csak 350 ft
30 Up vásárlása 510 ft
Lehetne még tovább ragozni.

Ma már az igazi kereskedelem így müködik :C

WhatsApp :+491737182060

(#1881) Elvagyok válasza Ndruu (#1872) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Sajnos nem.Egy néhány napig volt de eltűnt.Laci. :R

Soha többé ...

(#1882) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Visszaállítottak egy régi adatbázist? Megjelentek azok a hirdetéseim amiket már töröltem!

(#1883) essexboy válasza Elvagyok (#1881) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ha erre rákattintasz akkor sem jönnek elő?

essexboy

(#1884) molvany válasza peto.istvan (#1882) üzenetére


molvany
senior tag

Valamit jól el....... :F
Az egy orája Up - olt hirdetéseim is a fenében vannak valahol 300 és 400 között.

WhatsApp :+491737182060

(#1885) essexboy válasza molvany (#1884) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Egy extra ingyen up volt mindenkinek :DDD

essexboy

(#1886) Fail3D!


Fail3D!
addikt

komoly nezem a tv ket de olyan regi hirdetesek jottek elo mai szemmel horror arakon, mitortent?

(#1887) Elvagyok válasza essexboy (#1883) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Szia.Nem.A 404.-es oldal jön be.Laci. :R

Soha többé ...

(#1888) essexboy válasza Elvagyok (#1887) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Akkor ide írd le a hibádat + milyen rendszert használsz + böngésző típusa, verziószáma, meg mindent amit relevánsnak találsz a hibáddal kapcsolatban.

szerk: másodpercre pontosan 1 órára rá írtam választ :DDD

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#1889) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Privátoknál a kis képek megjelenítésével gond van:

Win7, FF19

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1890) Shodan


Shodan
addikt

A privát üzeneteknél a szövegírás mezőt miért nem lehet nagyobbra tenni?, szinte alig látom amit írok.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#1891) molvany válasza Shodan (#1890) üzenetére


molvany
senior tag

Ezt már napokkal ezelött én is megemlítettem és olyan válasz jött, hogy van fontosabb dolog is most.
Biztos van ettöl fontosabb, de valóban alig - alig az a kis kockácska :K

WhatsApp :+491737182060

(#1892) csigi


csigi
addikt

Üdv!
Az értékelés rendszeréhez lenne észrevételem, ha volt már bocsesz.

A vevő kezdeményezi, az eladó hozzájárul az értékeléshez, idáig rendben.
De mi van, ha csak az eladó értékel, bízva a vevője hasonló viselkedésében, de az mégsem történik meg?
Tudom, nem kötelező az egész. De mégis, ha már kezdeményezi valaki. illene végig is vinnie szerintem.

De nincs ötletem, mit lehet erre megoldás...

nofene

(#1893) Parci válasza molvany (#1891) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

felvettem todoba!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1894) Fecogame válasza csigi (#1892) üzenetére


Fecogame
veterán

Eladó nem értékelheti a vevőt, tekintve a hirdetésen van a hangsúly, onnan lehet kezdeményezni az értékelést. Szerintem :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1895) zoltan6 válasza csigi (#1892) üzenetére


zoltan6
őstag

szerintem az a baj sokan nem tudják hogy kell értékelni,én kaptam ma privátot a vevőtől,hogy bocsi csak most volt ideje értékelni,rá is nyomott a megvásároltam gombra,nekem jött is az email,értékeltem,ő nem,szerintem eszébe nem jutott mégegyszer megnéznie az emailjeit.(gondolom a vevő is kap linket emailban,hogy értékeljen)lehet hogy várta az értékelő ablakot,miután rákattintott a megvásároltam gombra.jó lenne majd ezt tényleg házon belül megoldani,sokan nem nézik az emailokat,vagy csak külön azért csinál email fiókot a regisztrációkhoz.

(#1896) Elvagyok válasza essexboy (#1888) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Elnézést kérek hogy most írok de döglöttem egy kicsit meg fürödtem.Windows XP Home Edition SP3-at,Mozila FF-et használok,a 23.0.1-est.Csak annyi a baj hogy nem látom az új és már megszokott Privát leveleim,Hozzászólásaim,így nem látom hogy mikor válaszolnak az Általam írottakra.Laci. :R

[ Szerkesztve ]

Soha többé ...

(#1897) Parci válasza Elvagyok (#1896) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

be vagy lépve tutira? ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1898) csigi válasza zoltan6 (#1895) üzenetére


csigi
addikt

Azért ha valaki elkezdi a procedúrát illene vennie a fáradtságot a befejezésre. És nem csak önös érdekből kezdeményezni az értékelést. Én mindenképp valahogy ráterelgetném az embert, aki elkezdte.
Feledékenység ezügyben (számomra) nem elfogadható. A bizniszre sem felejtünk el elmenni, fizetni sem felejtünk el, stb...

Amit az e-mailról mondasz, abban van valami. Tényleg jobb lenne a "házon belüli" ügymenet.

nofene

(#1899) Elvagyok válasza Parci (#1897) üzenetére


Elvagyok
senior tag

Az e-mail címem,jelszóm hibátlan.Indítsam újra a gépet?Laci. :R

Soha többé ...

(#1900) molvany


molvany
senior tag

Bocs a kérdésért, biztos volt és válasz is.
Az egyik vevöm szeretne értékelni.
Segítene valaki elmagyarázni a folyamatot ?
Föleg ugye vevö szemszögéböl.

Kösz :K

WhatsApp :+491737182060

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.