Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Lapajbacsi válasza Mr X (#885) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

És nem lehetne valahogy integrálni a régit az újba..?
Így ez sajnos tényleg fals lesz, mert sokakat félrevezet, akik újonnan érkeznek és nem ismerik a PH-t... A régi jó kollegák érdemtelenül fognak nullásnak tűnni, míg a piti bűnözők tobzódni fognak ismét... szerintem kicsit alá van ez becsülve... jön egy új kartács vásárolna, azt látja nulla... ugyan oda van linkelve egy uw-s link, de arra gondolhatja azt, hogy "hmmm ez valami másik oldal, valami ingyenes, tehát kamu..." és odébbáll, vagy legalábbis a bizalmi indexe tévedésben fog leledzeni... nemde?

[ Szerkesztve ]

(#902) Mr X válasza Lapajbacsi (#901) üzenetére


Mr X
veterán

Ez eddig érkező újakkal mit csináltál? Belinkelted a pirosaidat. Ezt most is megteheted. Ha meg annyira új, akkor nem is fogja keresni a pirosakat, mert gőze sem lesz a létezéséről.

Az integrálás azért is nem megy, mert az új értékelési rendszer bővebb lesz a régihez képest, nem csak piros-fekete.

(#903) S.Feri


S.Feri
őstag

A privát üzenetek oldalankénti törlésére egy gombocska olyan jó lenne, egyesével kissé hosszadalmas ezeknek a törlése... nekem is sikerült felhalmoznom sajnos.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#904) hard83 válasza canniball (#856) üzenetére


hard83
csendes tag

Ennek csak az a hátulütője, hogy így nem tudod eldönteni, tényleg megbízható az eladó, vagy nem, mivel mindenki nulláról kezd. Ez így borzasztó :W

(#905) Mr X válasza hard83 (#904) üzenetére


Mr X
veterán

Miért, nem tudsz rákeresni a megfelelő helyeken, ahogy eddig?

(#906) Sutty66


Sutty66
tag

Nem volna rá valami megoldás hogy legalább a hátterek betűk szinezését egyedivé lehetne tenni, esetleg töbféle szkint alkalmazni? Kisül a szemem, túl világos! (nekem legalábbis) Azonkívül a hirdetéseket képekkel eggyütt nem lehetne listázni. Így olyan ézzésem van mintha a régi express-t olvasnám.

(#907) Rivaul


Rivaul
addikt

Huh :)) Végigolvastam utolsó ittlétem óta írt hozzászólásokat. Az a baj hogy ugyan azon emberek, ugyan azon "véleményét" ha fogalmazhatunk így látom egyfolytában. A hasznos kérések csak elvesznek a nagy lázadásba... Csak az az érdekes hogy a piros pontokkal kapcsolatban Lec kollégát mint ha nem láttam volna. Biztos neki nem kell a 578 piros. Ha ő fel tudja dolgozni a történteket akkor más miért nem? Ez mindig is egy közösség volt (bár most...) ötleteket, javításokat tegyetek ide ne lázadást szítsatok mert ezt a lehetőségünk is elbaltázzátok :((( Főleg hogy 6 hsz-en ként le van írva ugyan az a válasz.... Aki ismer tudja hogy nagyon türelmes vagyok de én már pihentettem volna 1-2 tagot.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#908) marinea2 válasza Rivaul (#907) üzenetére


marinea2
addikt

Talán Lec-nek már nincs szügsége 1pirosra sem, aki itt van egy pár hónapja már tudhatja..

Hónapok óta az aláíarásában is szerepelt, hogy nem kéri. Megvan a vevőköre. Így is elvan havazva.

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#909) Mr X válasza marinea2 (#908) üzenetére


Mr X
veterán

Vagy esetleg ő rájött, hogy nem fogják törölni a régi bejegyzéseket sem. Azokra most is lehet hivatkozni, ha valaki annyira szükségét érzi.

[ Szerkesztve ]

(#910) Hebehebe


Hebehebe
tag

Egy kérdés.

Régi PH-n beállításoknál volt olyan, h mi szerint mutassa a hirdetéseket. Volt olyan h feladás szerint, és akkor az uppolt hirdetéseket nem rakta be (ugye ha elsőre nem kellett akkor ha 5x látom egy nap akkor se fog kelleni) engem most is zavar hogy szinte ugyan azokat a hirdetéseket látom egész nap :D

Vagy esetleg olyan szűrőt lehet csinálni h megadom h milyen kategória érdekel és csak azt mutatja, kb mintha minden frissítésnél keresnék de nem csak 1 termékre hanem mondjuk eszköz, típus, márka egyszerre.

(#911) Fail3D! válasza Mr X (#909) üzenetére


Fail3D!
addikt

a piros pont talan kevesbe zavaro, mint a design... meg az up is elmegy bar az csorbitva lett... es ok nem lehet hibamentesen kiadni dolgokat ez is ertheto, de azert elesbe allitani igy egy oldalt szerintem egy ilyen szintu lapcsaladhoz nem melto... Alltalaban az ujitasnak az a lenyege, hogy jo vannak hibak de jobb mint volt... es 1-2 finomhangolastol eltekintve, ami hatranyt elszenvednek a felhasznalok nem igazan ertem ez miert eri meg / illetve ertem mi lenne a cel, a fizetes bevezetesevel, de akkor legalabb a regibe raktak volna bele es az uj designt majd kiadni ha kesz, mert felesleges feszultseg keltes most az egesz.../ Szoval a minimalis pozitivum, finomhangolasban erezheto, de napi rendszeres felhasznalokent inkabb idegesit hogy, ami jo volt eltunt amit megszoktam nincs.

(#912) Fritotel


Fritotel
csendes tag

Nekem tetszik, bár még kicsit szokni kell a hirdetések kezelését stb...
Amit nem tudok, hogy a hirdetéseket feladásuk időpontja szerint rakja sorba vagy sem?
Az up-olos cuccok tényleg zavaroak kicsit, hogy az új hirdetések közé rakja be egybe....
Gyakorlás teszi a mestert, csak így tovább :) :R

Idióták, okoskodók, retardáltak kerüljenek...

(#913) Fail3D! válasza Fail3D! (#911) üzenetére


Fail3D!
addikt

rovidebben osszefoglalva, eddig a tobbi lapcsaladdal azonos design volt bele ilett a rendszerbe. Nyilvan van ebben tobb penz es megakarjatok az aranybanyat nyitni de rendes hirdeto oldalhoz ez igy keves/ aprod, jofogas, vatera/ a forumos resztol meg a kulovalas ennyire meg keves es szinten nincs osszhanban vele, a regi desingba ennyirr nem lehetett megoldani az ujitasokat, fizeteses reklam belevetelet? a baj hogy nekem elsore valami harmadrangu hirdeto oldalnak tunik, amiben tuti sok munka van de megsem jo... A kulcsinnel lehet sok mindent eladni de elesbe igy, hogy majd a regiek ugyis itt hirdetnek es majd par honap mulva osszeall es akkor jo lesz.. A lapnak lenne penze szerintem ra hogy komolyabban megcsinalja, ugynezki mintha partizan akcioban valaki felvalalta volna hogy majd penzt csinal belole es reszesedesert ingyen megcsinalja csak tul nagy falat megis...

[ Szerkesztve ]

(#914) #33101952


#33101952
törölt tag

Az UP-olás nekem sem tetszik, az egész úgy ahogy van!De hát ennyi együtt kell élni vele:)
Jobb lett volna a tagdij bevezetése.

(#915) totya694


totya694
őstag

(#916) Kiki18


Kiki18
őstag

Hihetetlen,hogy milyen rövid az emberek agya...
Most én is leírom még egyszer,hogy a piros pontok nem úsztak el,ott vannak ahol voltak,ugyanúgy be lehet linkelni,mint eddig lehetett,meg lehet mutatni a kedves vevőnek/érdeklődőnek.

(#917) B-Man072


B-Man072
tag

Sziasztok!

Kérdéssorozat:
1. Az eddigi hozzászólások számát nem látom sehol. Megszűnt, és nem e szerint lesz a rangrendszer vagy csak később kerül bevezetésre?

2. Az értékelések gondolom be lesznek vezetve, vagy ha nem, akkor minden kezdődik elölről?

3. Ha van valakinek 8 hirdetése, és ebből csak 5-öt tud Up-olni, akkor vegyen még 10-et, hogy a többi hirdetése se legyen a béka segge feneke alatt?

Köszi előre is a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#918) Fail3D! válasza Kiki18 (#916) üzenetére


Fail3D!
addikt

a legkisebb gond most a piros pont:) a nagyobb hogy most hirdeto oldalkent megprobalnak berobbani vagy maradnak kicsiben egy ekkora nagy adatbazissal forumozoknak:) az integracio tul nagy falat kene penz es webdesigner stb... A reigek tudjak ki kicsoda az uj vasarlok meg tok mind1, mert ha terjeszkednek akkor a valtas miatt lesznek ujak es majd visszajonnek ujra a pirosak...

(#917) B-Man072 felsztod es 2 naponta frissited, ez meg midnig jobb rendszer mint a tobbinel:)

[ Szerkesztve ]

(#919) Rivaul


Rivaul
addikt

Nem lehetne egy topicot nyitni ami a véleményeknek van s egyet ahol pedig tisztán a javaslatokat lehet feltenni? Ennek így nem sok értelme maradt sajnos, pedig értelmes kérések is akadnak :(

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#920) fricz19 válasza #33101952 (#914) üzenetére


fricz19
őstag

jah nem túl olcsó

kiemelés meg vicc kategória,
de így is megveszi valaki....

(#915) totya694
Szakértőtől azért nem várnék ilyen kérdést

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#921) DeFranco válasza B-Man072 (#917) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az értékelések gondolom be lesznek vezetve, vagy ha nem, akkor minden kezdődik elölről?

Az értékelés be van vezetve. A pontjaidat ott találod ahol eddig. :)

(#922) Bjørgersson válasza Rivaul (#919) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tökmindegy, úgyis telefossák sírással az összes topicot.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#923) DeFranco válasza Bjørgersson (#922) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Te, nem tudod véletlenül, hogy a pirospontjaimmal azokkal mi lesz? Bevezetik akkor ugye? És azt lehet, hogy ne piros pont legyen hanem rózsaszín?

(#924) Kiki18 válasza Bjørgersson (#922) üzenetére


Kiki18
őstag

:C Sajnos egyet kell értenem ezzel a mondattal,ilyen formában. :R

[ Szerkesztve ]

(#925) Bjørgersson válasza DeFranco (#923) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Úgy lesz, hogy ugye az eddigi pontjaid azok ugye megmaradnak és ugye az új rendszerbeli értékelések pedig kettőnek fognak számítani, egynek ugye az új rendszerben és egynek ugye a régiben is. Ugye. Meg majd még választani is lehet majd a régi sokkal átláthatóbb felület között, mert az új az nem jó!!!444!4!négy :((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#926) Rivaul válasza Bjørgersson (#922) üzenetére


Rivaul
addikt

Szigorúbb moderálás mellett gondoltam a dolgot. A józan észre már véletlenül sem hagyatkozom :B

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#927) fricz19 válasza Bjørgersson (#922) üzenetére


fricz19
őstag

azért vicces h ti sírtok a topic "tele fosása" miatt, most mégis ti offoltok :)

(#928) kovy29 és engem láttál itt sírni? :U

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#928) Bjørgersson válasza fricz19 (#927) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most meg te.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#929) SeniorTilla válasza Kalandor (#896) üzenetére


SeniorTilla
veterán

ok :R

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#930) Bjørgersson válasza fricz19 (#927) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért, te láttál engem?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#931) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Mobilrol miért nem tudok belépni az uj oldalra?

(#932) SeniorTilla válasza Rivaul (#907) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ő 1 ember, és mi rajta kívül baromi sokan vagyunk...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#933) #33101952


#33101952
törölt tag

Igy van sokan sirnak, de teljesen hiábavalóan!Változni úgy sem fog semmi!
Sajnos ezt kell szeretni! :W

(#934) aram01 válasza ToBeY (#600) üzenetére


aram01
nagyúr

mert nm is ott van

más: megkérdem még egyszer képet miért nem lehet feltölteni a hirdetésemben a hozzászólásnál?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#935) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

kezdem feladni ezt a topikot :(

inkább küldök minden kommentelőnek privátot, hogy hol tartunk, min dolgozunk, mi várható, mert itt követhetetlen már minden.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#936) SeniorTilla válasza Kiki18 (#916) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Hihetetlen, milyen rövid az emberek agya - ez így igaz, eltaláltad. Nem kell leírnod 25-ödször amit már sokan leírtak, és pontosan ért mindenki. A lényeget olvasd el, miért lázadunk ez ellen, és ha megérted, meg fogod érteni. :W

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#937) Rivaul válasza Parci (#935) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem értem mi a bajod :DDD Sztem felesleges ez jelenleg. Ha kész vagytok s lecsengett az újdonság varázsa akkor lehetne újra nyitni egyet hogy mit is szeretnének az emberek :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#938) Fail3D! válasza Rivaul (#937) üzenetére


Fail3D!
addikt

szerintem eleg egyertelmu mit szeretnenk... a kerdes mit akar a lapcsalad es hogy akarja megvalositani.

(#939) Kisfundy


Kisfundy
aktív tag

Sziasztok próbáltam kiemelni egy hirdetésem,és akkor láttam hogy csak a paypal-él,mikor várható bank kártyás illetve sms- befizetés?

(#940) Parci válasza SeniorTilla (#936) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha lázadás = folyamatos nyomatása a véleménynek, akkor annak nincs értelme, de ezt már leírtam. hiába mondja el valaki százszor a véleményét, akkor is egy véleménynek fogjuk számítani. a kedvencem volt ma valaki, aki 2500 (!) haverjával beszélt már, és mind azt mondta, hogy szar :DDD

figyelünk, de a zaj akkor is csak zaj marad, és a hasznos dolgok rovására megy.

mindegy, megírom a körprivátot, az talán jóval kevesebb ember figyelmét kerüli el.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#941) SeniorTilla válasza Parci (#935) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem lehetsz könnyű helyzetben...

Nem tudom mire számítottál, de egy ilyen komoly portál komoly megváltoztatásakor ez szerintem várható volt. Nagy üzlet van a kezetekben, rengeteg felhasználóval, akik véleményt mondanak jóról-rosszról a változással kapcsolatban. Nem olyan nagy baj ez :)

Szeretjük a PH-t. Én azt szoktam mondani a fiaimnak, hogy arra tudunk a legjobban haragudni, akit a legjobban szeretünk :B

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#942) Parci válasza Kisfundy (#939) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

amint az első bugokat kiirtottuk, élesítjük majd azokat is

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#943) margit14


margit14
csendes tag

nem tudok belépni de még privátot se tudok irni semmit a hirdetésemiet se látom

(#944) Parci válasza SeniorTilla (#941) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igazán nem mondhatja senki, hogy ne adnánk terepet a véleményeknek, és hogy telibeszarnánk őket. annyi jogunk nyilván van, hogy arculatot váltsunk egy oldalon, azzal tehát, aki azért tombol, mert nem maradt a régi vagy nem kérdeztük meg erről, nem tudunk mit kezdeni. de a visszajelzéseket igenis figyelembevesszük. elég élénken emlékszem még rá, amikor az első átállás utáni közel 3-4 ezer kommentet nyálaztam át egyenként (!), hogy kiírjam, mik a fejlesztendő dolgok. most ugyanezt csináljuk az új topikoknál. ezért is fáj a sok off, anyázás, vélemény mantrázása, mert csak zaj a hasznos visszajelzések között, és úgy sem tudunk mit kezdeni vele.

de köszi a biztató szavakat! :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#945) aram01 válasza SeniorTilla (#941) üzenetére


aram01
nagyúr

nyalis ;] :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#946) lefkosia válasza Parci (#944) üzenetére


lefkosia
őstag

Én csak gratulálni tudok az új arculathoz. Igaz még vannak "hibák", de ezt idővel javítani fogjátok. A régebbihez képest rengeteget javult az új arculat!

Egyedül a piros pontokat sajnálom, hogy nem jelenik meg, de ezt szintén a régi hivatkozással belehet tenni az adott hirdetésbe

The Truth Is Out There

(#947) Parci válasza lefkosia (#946) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#948) Fail3D! válasza Parci (#944) üzenetére


Fail3D!
addikt

jo hogy uj arculat de akkor a ph is megvaltozik vagy kulon valtok? mert jelen pillanatban csak a hardverapro nak van mas arculata ami kulon eletet akar elni latszolag.Nekem a ph eddig egyet jelentett mind1ikkel, de most ugynezki mintha kivasaroltak volna es uj utakon akarna jarni a hardverapro.

[ Szerkesztve ]

(#949) Parci válasza Fail3D! (#948) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

így születnek a legendák :)

nem vásárolták ki, és nem változik a többi. eddig sem úgy nézett azért ki, mint a ph, de most picit távolabb került, ja. ami nem is baj, ez egy szolgáltatás, az meg egy hírportál.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#950) reményhal


reményhal
csendes tag

Harmadjára...van mód az újféle adatlapon valahogy megnézni e-mail és személyes adatok részt...sorry hogy nem az apró szine érdekel :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.