Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Ha mar "bug" a hirdetesemet atirtam, de nalam az oldalso savban meg mindig a regi hirdetes neve talalhato.

(#1302) maestro87 válasza Fail3D! (#1297) üzenetére


maestro87
őstag

Csak a Samsungon belül mobil kategóriában 1681 hirdetés van..."nagyon kevés". Mondjuk a felét törölni kellene, mert régiek, de akkor is sok van.:)
De ha jól veszem ki a hozzászólásodból akkor ezek ügyében nem te fogsz dönteni, szóval nem az a fontos, hogy neked tetsszen az ötlet hanem azoknak akik kivitelezni is tudják, mert ez így csak felesleges OFF hozzászólás. Majd a vezetőség eldönti!
A design-on kívül tényleg vannak fontosabb dolgok is, de nem is mondtam hogy most azonnal csinálják meg.:)

[ Szerkesztve ]

(#1303) Parci válasza Chaser (#1300) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bocs, ez micsoda? milyen topik? hardveraprón nincs is topik, mást meg ide ne keverjetek! :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1304) proradeon


proradeon
őstag

Üdv!

Az "ÚJ" jelzés - egyelőre - szándékosan nem frissül a hirdetéseknél? :B

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#1305) Parci válasza proradeon (#1304) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

talán 3 napig él..?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1306) proradeon válasza Parci (#1305) üzenetére


proradeon
őstag

Értem. Azt hittem a legutóbbi böngészés óta felkerült hirdetéseknél kéne írnia csak. Elnézést a tájékozatlanságomért. :B (Kicsit nehézkes így kiszűrnöm az új hirdetéseket, hogy az UP-olási dátum és a hirdetés feladási dátum 'egybeolvadt', ergo nincs feladási dátum szerinti rendezhetőség.)

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#1307) Chaser válasza Parci (#1303) üzenetére


Chaser
titán

A notebook topik volt, nem látszorr a 0. hsz valamiért.
Ami viszont erősen érinti a HA-t az él. Egyik hirdetésembe kaptam hsz-t és akárhányszor nézem meg, lépkedek ki/be, mindig újat jelez a motor. Fórumrészen ott van az "itt szóltam hozzá" részlegen, tudom hogy ott most hirdetések nem látszanak. HA felületen ugyanaz a helyzet.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1308) yodamester10


yodamester10
őstag

Én hiába lépek be az új oldalon,akkor is azt írja,hogy belépés pirossal,és csak itt látom a privátjaimat.
Megoldás?

(#1309) Fail3D! válasza maestro87 (#1302) üzenetére


Fail3D!
addikt

ha belelepsz hogy androidos es kivalsztasz 1 tipust hogy hany talalat van? mert gondolom fuggetlenbol nem erdekel az osszes arsav.

(#1310) Pr0GrEsSiVe

Sziasztok!

A régi felület elérhető még valahol? mert az új egy rakás...

[ Szerkesztve ]

(#1311) mghltm válasza Pr0GrEsSiVe (#1310) üzenetére


mghltm
addikt

nem erheto el, csak az uj ha-t lehet hasznalni

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#1312) Pr0GrEsSiVe válasza mghltm (#1311) üzenetére

ohh, oké kösz!

(#1313) Minkó válasza regener (#1210) üzenetére


Minkó
csendes tag

"Ez formátum (a régi HARDVERAPRÓ) sokkal jobb!"

A formátumról (mint nézet, stílus....) van szó! >> nem arról, hogy ki hol van.

Hé, gyerekek, figyeljetek, elmagyarázom a bűvészetet ... A színfalak mögött, a kapcsolók között. Kevergetnék lelkesen a hang- és fényerőt. És nem értik ott bent, hogy túl vagyunk ezen. A lemezük már megjelent egy régi lemezen. ... ne, sohase higgyetek a szemeteknek!

(#1314) helkis válasza Parci (#1264) üzenetére


helkis
addikt

ehhez képest a kivel érdemes topic be van zárva, és kiírva, hogy lehet az újat használni..
szóval így nincs választási lehetőség, hanem csak kényszer.. ok linkelni még lehet a phmegbízhatóságot ahogy eddig..

de!

egy nagyon fontos tényező ebből a rendszerből hiányzik, méghozzá a jogorvoslat lehetősége (pl. eddig a jelentsd a csalókat topicban azért lehetett tisztázni ezt azt.. itt lesz hozzá felelős? bíró? ill. mi alapján dől el majd hogy mi lesz? esküdtszék?) vagy marad az első ítélet?
nem tudom te/ti mennyit üzleteltek, de a magánemberek közötti üzlet 1000 dolgon múlik, nem olyan mint egy webshop!
akinek pl nem tetszik valami kiba..ból simán adhat feketét is.. nincs visszacsatolás, nincs ellenőrzés, nekem ez nem tetszik.. ahogy a kötelező ár sem.. minek? alkudozás után mérlegelés kérdése az egész..

a túl sok visszakereshető adat után nem lennék meglepve, ha kedvenc nem életszerű hatóságunk is feltűnne hamarosan.. de ne legyen igazam..

az 5 paraméter is elég szubjektív az eladó és a vevő oldaláról, tehát adott esetben mindkettőjüknek is lehet igaza, amivel a rendszerbe vetett hit csorbul.. (furcsa hogy csak piros és fekete pont van, semleges értékelés miért nincs?) mindenkinek lesz ilyen olyan pontja abból nem lehet leszűrni semmit.. akkor már ha a kérdés elég ebay-es akkor lehetne 1-5ig is a megelégedést értékelni..
+javasolnám az üzleti rangok bevezetését, amiből kiderülne ki milyen státuszban van +amúgy is jobban illene az oldal baráti-otthonos környezetéhez, ami a mostani HA-val elveszni látszik szvsz..

ezt a mail-küldés-visszaküldés dolgot nem lehetett volna házon belül megoldani, elég macerás az egész..

male-el üzleteltem egy hdd-t, ő már elmondta, hogy nincsenek véletlen biztos klikkelések, ez is jó lenne amíg megszokjuk az új oldalt..

egyelőre ennyi, sajna nem tudtam még nagyon beleásni magam.. :D
a gyorsaság tetszik! :K skinek lesznek ph-aloldalakhoz passzolók?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1315) Hunter2


Hunter2
addikt

A régi HA-n volt olyan funkció hogy ha rászűrtem a saját termékeimre akkor látszott hogy ki volt az utolsó hozzászóló és nem kellett bemenni mindegyik hirdetésbe egyenként hogy lássam hogy ki mit kérdezett (annak ellenére hogy mindegyikhez oda volt írva hogy "küldj pü-t" de ez egy másik kérdés).
Ahogy nézem ez a funkció már nincs meg, pedig hasznos lenne.

(#1316) JHC


JHC
tag

Üdv!
A régi Hardveraprón volt olyan listázási lehetőség, hogy a hirdetéseket ne UP-olás szerint, hanem feladás szerinti időrendben jelenítse meg. Nem tudom rajtam kívül hányan használták, de én például rendszeresen minden nap nézem a friss hirdetéseket, és így jól jönne ez az opció. Előre is köszi.

(#1317) Thoty válasza JHC (#1316) üzenetére


Thoty
senior tag

Sziasztok,
én is így használtam a régi rendszert, csatlakozom JHC-hez, én is szeretném visszakérni ezt az opciót, ha van rá lehetőség :)
Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#1318) WildSeven válasza JHC (#1316) üzenetére


WildSeven
tag

Nem lesz, a pénz az úr :R

EVGA 3080 Ti FTW3 Ultra / R5 5600X / Arctic Liquid Freezer II 240 / Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 3600Mhz / Gigabyte B550M AORUS PRO-P / 870 EVO 2TB + 1 TB / MP510 1TB / ADATA SX8200 2TB / Alienware 34" 21:9 / Corsair K70 / Logitech G Pro Wireless / iPhone 12 Pro / Apple Watch Series 6 44mm

(#1319) Parci válasza WildSeven (#1318) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem mondtuk, hogy nem lesz, hanem azt, hogy a bugok irtása után térünk vissza rá

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1320) politomi válasza Thoty (#1317) üzenetére


politomi
tag

Én is csatlakozom JHC és Thoty tagokhoz.
Én feltettem már ezt a kérdést pár napja, sőt azután többen is, de válasz nem jött ezzel kapcsolatban.
Per pillanat a sok kis apró dolgon kívűl ez a dolog zavar a legjobban az oldallal kapcsolatban.
Már kezdem megszokni a profilom helyét, az Up-olásokat, de a régi valahogy jobban közreállt. A design-t és a színvilágot már meg sem említem. :O
Ennek az oldalnak csak a konkurencia őrül. Tudják hogy innen elég sok user fog elpártolni és ez nekik előnyös. Az apród még nagyobb lesz mint eddig, csak ott a hardveres hirdetések ár és minőségi színvonalával vannak gondok.
Azt nem hiszem el hogy ilyen változtatás után a hardveraprónak nagyobb lesz a látogatottsága mint azelőtt.
Nagyon remélem hogy sikerül egyszer olyan formába önteni ami eléri a régi felhasználhatóságát design ide-oda.

(#1321) Austin F.


Austin F.
tag

Azt figyeltem meg, hogy az átállás óta összesen felhasználónként 5 darab UP lehetőség lett a Hardveraprón.

Ez helytelen, mert ezzel többszörös regisztrációra csábítjátok az usereket (ez a legegyszerűbb módja, hogy több UP lehetőséget szerezzen valaki), ami tudomásom szerint egyrészt (helyesen) tiltott nálatok, másrészt a jól bejáratott usernevekhez társított bizalom rovására megy.

Javaslom, hogy az UP-ok számát (mint eddig is) ne felhasználónként, hanem hirdetésenként maximáljátok.

Régi felhasználótokként egyben további sok sikert kívánok az oldalhoz és az új verzióhoz!

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#1322) zoltan6 válasza Austin F. (#1321) üzenetére


zoltan6
őstag

ezzel az 5 uppal nekem is bajom van,azóta mióta az új hardverapró van,nem hogy nem adtam el semmit,de még érdeklődő sem volt,egyetlen privát üzenetem sem jött azóta,(a régin átlag napi 3-5)szerintem is sok lesz a visszaélés dupla-tripla regek miatt,én úgy fogom kijátszani,de szerintem mindenki,hogy 1db hirdetést fogok feladni,és abba ömlesztek bele mindent,aztán azt fogom naponta 5x uppolni. :( :(

(#1323) Parci válasza zoltan6 (#1322) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

legyen akkor ezer up? úgy jó lesz? de most komolyan. napi 5 up az 2-3 hirdetésnél annyi, mint a régi rendszerben. ja, és az új rendszerből hamarosan eltűnnek a régi hirdetések (4 hét múlva). és más sem up-ol annyit.

egyszerűen nincs igazatok ebben. van, aki rosszabbul jár, de van, aki még jobban is. máshol van a hangsúly, de ezzel nincs gond, egyetlen érvet sem hallottam, csak attól, akinek több hirdetése van és ezért neki kevés.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1324) zoltan6 válasza Parci (#1323) üzenetére


zoltan6
őstag

"és az új rendszerből hamarosan eltűnnek a régi hirdetések (4 hét múlva). és más sem up-ol annyit."
modjuk ebben igazad van,meglátjuk majd csak kialakul :R

(#1325) Rivaul válasza zoltan6 (#1322) üzenetére


Rivaul
addikt

A tripla regekkel nem érsz el semmit. Hiába csinálnék másik reget. Szerinted hogy adok el hamarabb? Ha 1x frissítek a hirdetésem egy 10 éves arccal vagy ha 36x egy 2 hetes újonc alól? A friss regekbe senkinek semmi bizodalma.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1326) Chaser válasza Chaser (#1307) üzenetére


Chaser
titán

Nem tudom van-e összefüggés, de biztos. Volt egy másik hirdetés ami nem az enyém és írtam oda régebben. Hozzászólások közt volt a listában. Ott is jelzett új üzit, benéztem, most már a saját hirdetésemből és onnan is eltűnt a jelzés.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1327) Parci válasza Rivaul (#1325) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

így van, hamar értékes lesz a sokat értékelt, ismert és elismert reg. az up meg nem valami varázsszer és amúgy sem jó, ha mindenki össze-vissza up-ol, teljesen értelmetlenné válik a lista. hogy mást ne mondjak, azért is kellett annyira a réginél a feladás szerinti rendezés, mert az up szerinti nem ért semmit........

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1328) zozika001


zozika001
csendes tag

Csatlakozom előző fórumtársaim észrevételeihez. Sajnos egyenlőre klasszisokkal gyengébb, átláthatatlanabb az új arculat. A napi 5 hirdetés újítással pedig már-már a gusztustalan anyagiasság határát sikerült súrolni. Ha ez marad, talán le is lépek, szerintem lesznek még mások is, akik szintén így fogják ezt gondolni... Azért köszi az elmúlt évek munkáit, bár talán az igazi cream-csapat rég itt sincs.

(#1329) Parci válasza zozika001 (#1328) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

napi 5 up gusztustalan? csak nem 10-20+ hirdetésed van folyamatosan? összegyűlt a sok eladnivaló saját cucc? ne hülyíts már másokat légyszi. elnézést, hogy élünk és hogy csináltunk extra szolgáltatásokat... :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1330) IstvánLászló


IstvánLászló
senior tag

Szépestét mindenkinek.
Lehet hogy nem idekéne irjak de nem találtam topikot a kösznet nyilvánításának.
Nekem az új óldal ami móst készűl tetszik jól nézkí,ha lehetne a fehér alapot kiscsrélnétek a betük hátterében.
Szerintem egy lájtósab szín mindenkinek jóbb lenne,mert vakit a hófehérszín mindenkit.
Ezutón köszönném meg a megújúlásér dólgózók nem kevés múnkáját.
Itt köszönném meg mindenkinek az őnzetlen segítő késségét.
Továbbí sok sikert kivánók az átálláshóz.

[ Szerkesztve ]

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#1331) zozika001 válasza Parci (#1329) üzenetére


zozika001
csendes tag

nem 20 csak 4-5, de szerintem élj nyugodtam úgy ahogyan szeretnél. viszont észrevételem lehet és még ha fáj lesz is. szerintem nem korrekt bekorlátozni napi 5re

off

(#1332) Parci válasza zozika001 (#1331) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

és komolyan akkora probléma a napi 5 up, hogy most "részemről lelépek, szar az egész, szevasztok" van? az elvet, ami mentén meghúztuk ezt a határt azért érted és elfogadod?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1333) Krisz79


Krisz79
őstag

Én nem találom a hozzászólásom, pedig nem is volt benne semmi!
Törölték???

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1334) Eternitys


Eternitys
aktív tag

Szerintem az up-olásban meg kell találni középutat. Eddig ugye volt napi 30db-ra(15x2)lehetőség, most ösz-visz 5db-ra van lehetőség ingyenesen. Nektek is jobb az ha naponta minél többször látogatják az eladók az oldalt, így persze nem csak uppolni fognak hanem pl több hidetést is kiemelni és többet böngészni/vásárolni is. Nagyobb látogatottság=nagyobb forgalom, mindenkinek jó.

[ Szerkesztve ]

(#1335) Rivaul válasza zozika001 (#1331) üzenetére


Rivaul
addikt

Elmondanád nekem mégis hova mész? Csak érdekel. Vate..a? Ex..essz? Apr..d? Melyik kínál ingyenes frissítést a hirdetéseidnek? Jah hogy egyik sem? Biztos több esélyed lesz eladni egy cd-olvasót ott mint egy szakmai site-on... nem tudom mi a nem érthető azon ha 20 hirdetésed van akkor üzletszerű a dolog, így is ingyen hirdetheted őket s ingyen lehet rájuk keresni. Ez egy kiemelési opció aminek egy része szintén ingyenes, a többletér kérnek díjazást. Szóval a gusztustalant inkább köszönöm-re kéne cserélni :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1336) zozika001 válasza Parci (#1332) üzenetére


zozika001
csendes tag

érteni nem értem. elfogadni meg kénytelen leszek, ha ide akarok továbbra is járni, ami persze nem kötelező. ezt nekem kell eldöntenem,de nem óhajtok komoly lelki válságba keveredni emiatt csak egyszerűen sz..ul esik, hogy itt is ez lett.

(#1337) zozika001 válasza Rivaul (#1335) üzenetére


zozika001
csendes tag

mondom 4-5 (jelenleg)... és még én vagyok az érthetetlen. légyszi ne ezt keverd az üzletszerűséggel és akkor talán azt majd még meg is kösöznöm

(#1338) Krisz79


Krisz79
őstag

Prohardver -ről való átlépéskor miért kell újból bejelentkezni a Hardverapróra?
Reméljük ezt nem fogják módositani...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1339) Rivaul válasza zozika001 (#1337) üzenetére


Rivaul
addikt

És ki dönti majd el hogy mi az üzletszerű? Az átlag 2 max 3 hirdetést ad fel. Ezen kívül a hirdetésedbe automatán megjelenik a többi hirdetés is ami szintén fizetős opció máshol.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1340) proradeon válasza zozika001 (#1331) üzenetére


proradeon
őstag

Átlag hirdetőként bőven el lehet lenni az 5 UP-pal. Csak okosan kell felhasználni. (Értsd: Akkor, amikor valószínűleg a legtöbben nézik épp hardveraprót.)
DE az, hogy el fogsz e tudni valamit adni, NEM az UP-on fog múlni. Sokkal inkább azon, hogy mennyi pozitív értékelésed van, és hogy mennyire ízlésesen, igényesen hirdeted meg az adott terméket.
A többi már csak a vásárlón múlik. Úgy vélem a legtöbb vásárló tisztában van azzal, hogy mit is akar venni. Márpedig akkor azt be fogja írni a keresőbe, és ha te hirdetsz olyan terméket, azt ki is fogja dobni találatként a kereső. És ha belenéz a hirdetésedbe, és azt látja, hogy igényesen van meghirdetve, és van egy rakat pozitív értékelésed, akkor nem fog fennakadni azon, hogy "csak" napi egyszer UP-olod az adott terméket. :U

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#1341) Parci válasza Krisz79 (#1338) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

átmeneti csak

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1342) zozika001 válasza Rivaul (#1339) üzenetére


zozika001
csendes tag

igen 4-5 darab, átlagosan 500 ft os hirdetésből csinálom itt az évszázad üzleteit :) Ne Nevetess már! Ha ez szerinted üzletszerű, akkor valami nagyom más gazdasági dimenzióban élhetsz mint én. igazából nem is érdekes a kérdés, egyszerűen csak még meg kell ezt emészteni, hogy itt is ez lett ( ha ez nekem fáj, az hagy fájjon már lécci!!) amúgy meg vannak ingyenes oldalak, úgyhogy kopp.

(#1343) zozika001 válasza proradeon (#1340) üzenetére


zozika001
csendes tag

részben igazad lehet, bár nekem az a tapasztalatom, hogy szinte senkit nem érdekelt mennyi pozitíviom van. én pedig szinte soha nem is néztem, de nem vagyunk egyformák.. köszönöm neked, hogy nem támadtál le a nézeteim miatt és egy újabb szempontból vizsgáltad a kérdést :R

(#1344) Parci válasza zozika001 (#1342) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az a kérdés, hogy tényleg rosszabbul jársz-e majd. mert hogy másnak is csak 5 up-ja lesz, tehát igazából maximum azokkal szemben jársz rosszabbul, akiknek kevés hirdetése van. akiknek több, azok viszont nem tudnak "eléd upolni". szóval azért nem olyan egyértelmű ez, bár értem, hogy első gondolatra miért tűnik rossznak. adjunk neki némi időt, látszódjon a gyakorlatban, hogy mi változik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1345) zozika001 válasza Parci (#1344) üzenetére


zozika001
csendes tag

mivel úgysem sok beleszólásom van a dolgok menetébe, hát legyen :) jó éjt mindenkinek

(#1346) Parci válasza zozika001 (#1345) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez nem igaz. nyilván nem fogjuk most ész nélkül átírni 5-ről 15-re, pláne, hogy más meg mást kérne. de, bár minden alkalommal megkapjuk, hogy leszarjuk a userek véleményét, ez nem így van. most is elég régóta erről beszélgetünk, érvelünk. és hatással van a véleményünkre. szóval rövidtávon marad az 5, ja. és amíg nem győződünk meg róla, hogy egyértelműen rossz döntés, hátrányos a rendszer, a hardverapró szempontjából, addig is. viszont ehhez az inputot meg tőletek, most például tőled kapjuk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1347) kungzi


kungzi
veterán

a privát üzenet érkezéséről jött email-ben rossz a link, mert még a régi oldalra mutat

(#1348) WildSeven válasza Rivaul (#1339) üzenetére


WildSeven
tag

A baj az hogy még csak az általad emlitett "3" hirdetés mint felső határt se lehet darabját napi 2x upolni (:

Szerk.:

Bár hozzáteszem, egy normál legális felhasználónak (tegyük fel hogy pl zozika001 az, bár tudom ő üzletszerűen kereskedik .. ) simán lehet 6 hirdetése mindenféle hardveraprón történő milliomossá válás nélküli normál emberi céllal.

[ Szerkesztve ]

EVGA 3080 Ti FTW3 Ultra / R5 5600X / Arctic Liquid Freezer II 240 / Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 3600Mhz / Gigabyte B550M AORUS PRO-P / 870 EVO 2TB + 1 TB / MP510 1TB / ADATA SX8200 2TB / Alienware 34" 21:9 / Corsair K70 / Logitech G Pro Wireless / iPhone 12 Pro / Apple Watch Series 6 44mm

(#1349) WildSeven válasza zozika001 (#1343) üzenetére


WildSeven
tag

Megnéztem a hirdetéseidet, ha te üzletszerűen kereskedsz, akkor én elég nagy sz@rban vagyok :Y :C

EVGA 3080 Ti FTW3 Ultra / R5 5600X / Arctic Liquid Freezer II 240 / Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 3600Mhz / Gigabyte B550M AORUS PRO-P / 870 EVO 2TB + 1 TB / MP510 1TB / ADATA SX8200 2TB / Alienware 34" 21:9 / Corsair K70 / Logitech G Pro Wireless / iPhone 12 Pro / Apple Watch Series 6 44mm

(#1350) Parci válasza WildSeven (#1349) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

remélem azért olvasod a válaszaimat... várjuk ki a végét...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.