Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) aram01


aram01
nagyúr

a régi Ha-t skinnek nem lehetne felvenni emelt díjas sms-el? :P

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1202) Rivaul válasza sing1ep1ayer (#1199) üzenetére


Rivaul
addikt

Az eddigi témába már nem nyilatkozom.

Tweet és Face :W mind2 a jelen generáció nyomora sajnos. Már csak az lenne a rosszabb ha kommenteket is lehetne +/- olni...

Én pl a város miatt küldtem mindig pü-t, téged nem zavar de én nem szívesen vesztegetek időt egy árura ami Répáshután van mikor egy ezressel drágában de így mégis olcsóbban megkapom közelebb.

A galériával nem foglalkoztam.

mint láthatod valóban mindennek több oldala van, mindenkinek eleget tenni lehetetlen. Ami az egyiknek rossz az a másiknak jó s vica-verza.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1203) chriss81 válasza Mr X (#1185) üzenetére


chriss81
tag

thx ismételten.Sikerült!!
Mondjuk már itt is itt van az összes régi üzenetem!! :))

(#1204) regener


regener
veterán

Üdv skacok,
Bocsi hogy nemolvasok vissza, csak bepötyögöm.
3 javaslatom lenne, ha még nem voltak:
1. Ha valaki felmegy a hardverapro.hu-ra akkor jobboldalt látszódjanak a hirdetései, ne csak akkor ha másik hirdetést néz vagy ha kattol hogy Apróim kezelése.
2. Értesítés valamilyen formában ha komment érkezik valamely hirdetésemhez.
3. Az Apróhirdetéseimre kattintva rakja ki a Megtekintési szám mellé hogy hány komment van a hirdetés alatt.

Remélem mások szerint is kellenének ezek :D

(#1205) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Először szeretném tetszésemet kifejezni az oldallal kapcsolatban. Számomra igen bejövős. Viszont van pár dolog amin én személy szerint kicsit módosítanék.

1. Válasz, új hsz, stb alul vannak a hsz-ek alatt vannak, míg mindenütt máshol felül. Számomra ezt elég nehéz megszokni, és nem is tartom logikusnak (de lehet csak én vagyok ilyen logikátlan) :)
2. Mit jelent az "új" szövegbubi néhány hirdetésnél? Maga a készüék új vagy a hirdetés?
3. Az értékelés szerintem így nem igazán jó, maga az ötlet rendben van, de most én pl rákattintottam egy szerencsétlen hirdető aprójára, és most fog kapni egy mailt, holott ez csak baki volt. Szerintem adni kéne neki 5 perc átfutási időt ami alatt, ha az ember meggondolja magát, vagy csak véletlenül kattintott az értékelés gombra, akkor visszavonhassa.

Amúgy eddig kb minden OK. Hajrá HA!

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1206) Parci válasza regener (#1204) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a 3-asnál a Hirdetéseim adminisztrációja menüpontra bejövő listában megjelenő egyes tételekre (hirdetésekre) gondolsz?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1207) regener válasza Parci (#1206) üzenetére


regener
veterán

Így van, hogy ott is látható legyen.

adamssss:
A 3.-asod énis támogatom

Illetve kérdezném hogy az értékelésben ha valakinek adnak 4 jót és 1 rosszat (pl én nem túl jól csomagolok :P) akkor az értékelt illető kap 4 pirosat és 1 feketét?

[ Szerkesztve ]

(#1208) nemdan


nemdan
senior tag

Mellesleg Hardverapró futár nem lesz? :DD

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#1209) Minkó


Minkó
csendes tag

Ez formátum (a régi HARDVERAPRÓ) sokkal jobb!

Hé, gyerekek, figyeljetek, elmagyarázom a bűvészetet ... A színfalak mögött, a kapcsolók között. Kevergetnék lelkesen a hang- és fényerőt. És nem értik ott bent, hogy túl vagyunk ezen. A lemezük már megjelent egy régi lemezen. ... ne, sohase higgyetek a szemeteknek!

(#1210) regener válasza nemdan (#1208) üzenetére


regener
veterán

Szerintem túl költséges lenne, kell pár kocsi, pár sofőr sem árt hozzájuk és mindent a postai áron alul kell szállítatni velük különben inkább postáznak az emberek, ígymeg haszon nem lenne rajta szerintem.

(#1209) Minkó
Próbáld meg VÉGIGolvasni az első hozzászólást.
Amúgy jelenleg a Prohardveren vagy.

(#1207) regener
Kiegészíteném a kérdést ezzel, tehát több dologra értékelnek és minden értékelésnél majd 5 pozitívat lehet kapni,pl. ennek a srácnak van 4 értékelése (csak pozitív) de ez 20pozitívat jelent.
Nem tünik ez túl soknak ez így?

Újabb ötlet:
Ha egy hirdetés alól linkel valaki egy kommentet, majd a linkre kattintunk akkor nem pontosan ugrik a hsz-hez hanem a felette lévőből kicsi odalóg a kép tetején és utána a kijelölt hsz.
Ezt nem lehetne olyanra csinálni hogy ha rányomok egy hsz-re akkor csak az adott hsz-t mutassa a többit pedig nem? (Gyakorlatban: Gianni mindig kilinkeli a legfrissebb árlistát, de hiába kattol rá az ember mert nemcsak azt látni hanem a többit is, példakatt: [977-es hozzászólás] )

[ Szerkesztve ]

(#1211) nemdan válasza regener (#1210) üzenetére


nemdan
senior tag

Viccből írtam amúgy. :))

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#1212) Lapajbacsi válasza Loner (#1181) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

EMBERKÉK.... AKI NEM TUD BELÉPNI AZ NE HISZTIZZEN MÁR ITT, HANEM OLVASSON MÁR VISSZA !!!

Már hatszázan beírtuk ezt a hibát... és a megoldást is, hogy MINDEN SÜTIT TÖRÖLJ!!! (pedig nekünk is csak vissza kellett volna olvasni vagy megnézni a bug topikot...) Ez megoldja a privátok problémáját is.

ÉS AMÚGY IS, A HIBÁKAT NEM IDE KELL, HANEM A BUGOKHOZ !!!! (a bug topik linkelve az első hsz-ben, csak ahhoz is ugyebár nem kéne restnek lenni visszatekerni a ez egérgörgőt...) :W

(#1213) zoltan6 válasza Rivaul (#1202) üzenetére


zoltan6
őstag

+1
"Tweet és Face :W mind2 a jelen generáció nyomora sajnos."
megvagyok nélküle én is.
sing1ep1ayer
a másik meg az hogy mi itt sokan úgy szeretünk vásárolni,hogy kommunikálunk,üzengetünk egymásnak,alkudozunk cserebérélünk.amolyan piaci feelaling van itt.neked ez nem tettszik,mert te azok közé tartozol akik csak venni akarnak valamit amire ki van írva,hogy 100ft,de most már befejeztem én is ezt a témát,mert nem arra van ez a topic.

(#1214) Newlachka válasza Lapajbacsi (#1212) üzenetére


Newlachka
őstag

hé NAGY betűs sügér.. megvolt mégsem jóó..

(#1215) zoltan6 válasza Newlachka (#1214) üzenetére


zoltan6
őstag

chroome-ba ctrl+shift+del,és teljesre állítsd az időtartamot ne csak az legyen hogy elmúlt óra,vagy nap

(#1216) Newlachka válasza zoltan6 (#1215) üzenetére


Newlachka
őstag

rókát használok, egyenlőre nem jó
belépek de még sem, mert oldalt nem jelennek mega fórumok amihez hozzászóltam meg stb...mindegy jó lesz az:)
NAGY UP:)

(#1217) adam002


adam002
tag

Sziasztok!

Személy szerint nekem nem tetszik az új hardverapró :S A régi sokkal jobb volt szerintem :)
Az új uppolásnál ha nekem például 5-nél több hirdetésem van akkor valamelyiket nem tudom uppolni és akkor is csak egyszer tudom az eddigi kettő helyett :(
És sokszor nem tudok belépni :( (Firefoxot használok)
Nem lehetne visszahozni a régi rendszert? :D

[ Szerkesztve ]

adam002 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1218) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Remélem soha nem változik meg a többi lapcsaládon belüli oldal! :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1219) freaghill


freaghill
őstag

Értékelésnél jó lenne, ha vissza is lehetne vonni az értékelést szerintem, vagy meg kéne erősíteni egy e-mail címre küldött linkkel.

(#1220) zoo8800


zoo8800
veterán

Az értékelés kéréséhezhez kellene egy biztonsági kérdés, félrekattintás esetére.

rip and tear, until it is done

(#1221) Malachi válasza SkyS1gn (#1218) üzenetére


Malachi
addikt

nem akarlak letörni, de pár hónap, és jön a ri/os6, az még okozhat majd meglepetéseket. :D

(#1222) Fail3D!


Fail3D!
addikt

valaki segitsen mar: hova lehet felrakni pc s limlomokat? nem talalok neki menupontot. es szamomra rengeteg kacot szeretnek egy hirdetesbe belerakni.

(#1223) Malachi nezegetem lehet az lesz... csak ott is elegge specifikusan van hogy kabel stb... regen nem volt ilyen bazar menupont?

[ Szerkesztve ]

(#1223) Malachi válasza Fail3D! (#1222) üzenetére


Malachi
addikt

én az egyéb hardverekbe tenném, úgy nézem van ott minden kacat.

(#1224) totya694 válasza Malachi (#1221) üzenetére


totya694
őstag

Üdv

Ez ugye csak tréfa?(így péntek 13 alkalmából)

Üdv:Attila

(#1225) IstvánLászló


IstvánLászló
senior tag

Szép jó esét mindenkinek.
A gondom a következö,bejelentkezek az oldalra mindenrendben.
A topikók egyíkéhez hózzászólnék segiteni aktuális kérdéshez,kidob az óldal és meglepödve nézem hogy újból bekel jeletkeznem.
Lehet hogy én csínálók valamit rosszul segitsetek ha idötök engedi.
Üdvözletem a kitartó fejlesztö munkátókért.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#1226) Parci válasza Malachi (#1221) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az csak kódcsere lesz. de azért remélem senki sem gondolja, hogy 15 év múlva is úgy fog kinézni a ph, mint most... ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1227) Malachi válasza Parci (#1226) üzenetére


Malachi
addikt

huhu, akkor nem fokozom itt az izgalmakat. :D

(#1228) föccer


föccer
nagyúr

Üdv!

A lapcsalád többi tagjánál, fórum nézeten (bal hasáb, alul) megmaradt az adok-kapok rész, ahol az éppen uppolt hirdetések pörögtek. Azt szeretném kérdezni, hogy ez a rész meg lesz-e szüntetve, vagy tervben van vége egy vissza felé történő szinkronizáció?

1 hét szabi után a hozzászólás számból láttam, hogy megjelent az új apró :) Sok sikert a bug írtáshoz. :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1229) SkyS1gn válasza Parci (#1226) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én az újítások embere vagyok, megvadulok az új dolgokért, de ez nem jön be, nagyon elüt, nem hiszem persze hogy így fog kinézni 15 év múlva, de pont ezt szerettem a lapcsaládban hogy ugyanaz a felépítés, egyből odatalálok ahova akarok...

Most nagyon elüt a többitől, kicsit a grafikai elemek is komolytalanok, de majd jobban beleásom magam holnap aztán átbújom magam rajta!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1230) Attis Radeon válasza Parci (#1226) üzenetére


Attis Radeon
tag

Sziasztok!
Remélem nem köveztek meg :)
Nekem az jutott eszembe,hogy ott vannak a nagy tradicionális gyártók:Porsche-Lamborghini-Ferrari stb..
Mind kb ugyanúgy néz ki mint a legelső modelljük,csak épp agyon finomítva,tuningolva.
Ezért szereti őket mindenki.

A mostani autók az utcán,meg felismerhetetlenül egyformák.

Közelebb érve,csak az emblémáról lehet tudni ki fia borja.

Ez az oldal egy igazi ékszer szerintem a mai (magyar)világban.

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#1231) SimonYana


SimonYana
addikt

Valakinél működik rendesen az értékelés? Mert nekünk 2 nap alatt nem sikerült! :W
UPolást vennék , de nem sms és Paypal-on! Miért nem tudok kártyával fizetni! Bosszantó kicsit , hogy költenék , de nem a drágábbik lehetőségen ! Vagy az oldalnak az jobb jutalék? :F :F :F

® SimonYana ®

(#1232) Parci válasza SimonYana (#1231) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mert még nincs bekötve a többi fizetési mód, de be lesz, jön majd. türelem. az értékelés működik most már.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1233) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Nah az már kismilliószor elhangzott úgy látom, hogy mi lett/lesz a régi piros pontokkal. Ott vannak ahol eddig és be lehet őket linkelni jól. Tiszta sor. Mivel azonban, elméletileg most már lesz "házon belüli" és "validabb" piros/fekete pont osztogatás, felmerül a kérdés, hogy mi a pontos és szabályos módja az új hardverapró-n történő pontküldésnek? Erre szeretnék választ kapni, mert még egyet sem találtam, pedig visszaolvastam az elejétől kezdve (bár mondjuk annyira azért nem alaposan :)) )

[ Szerkesztve ]

(#1234) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Sziasztok , lenne egy kérdésem . Kötöttem egy üzletet . Mint vevő értékeltek , hogyan tudom viszonozni az eladót ?

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#1235) Parci válasza Drizzt01 (#1234) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kapnod kellett emailt róla

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1236) Drizzt01 válasza Parci (#1235) üzenetére


Drizzt01
őstag

Ok , meg van . :R :R

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#1237) whiteman0524


whiteman0524
aktív tag

Biztos láma kérdés, de ha én tőlem vettek valamit és vissza is jeleztek hogy minden oké, tehát le szeretném zárni a hirdetést és értékelni a másik felet, ehhez egészen pontosan mit kell csináljak és merre? Már vagy 15 perce nézem a hirdetés beállításait veszettül, de kajakra nem jövök rá hogy mit kéne most csinálni. Oké lehet archiválni azt látom, de arra még nem mertem rányomni mert nem tudom mi jön utána :DDD

/Jogos, itt a leírásokat egyértelműsíteni kell! Parci/

[ Módosította: Parci ]

(#1238) whiteman0524 válasza whiteman0524 (#1237) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

:R

(#1239) Male


Male
nagyúr

Egy hirdetett terméket eladtam tegnap, ma megjött az értékelős levél, hogy XY jelezte, hogy megvette a terméket, stb. Viszont sajnos rossz linkre kattintottam a levélben, (arra, hogy nem vette meg)... most mit lehet tenni, hogyan lehet ezt visszaállítani / átváltani arra, hogy igen, megvette?

Vagy sehogy nem lehet visszaállítani, akkor adjam fel újra a hirdetést, ahol értékelhet, ezt meg zárjam?

(Ha esetleg valakinek van hatásköre ezt átnyomni egy adott hirdetésnél, akkor jelezze, és linkelem neki amire szüksége van.)

(#1240) Fail3D! válasza Male (#1239) üzenetére


Fail3D!
addikt

szerintem ne foglakozz meg ezzel a kerdesel:) ha csak nem napokig ulnek az ertekeles megadasan... agy csak szimplan nem mukodik:)

(#1241) Male válasza Fail3D! (#1240) üzenetére


Male
nagyúr

Megnyomta a "megvettem" gombot, megkaptam a mailt is, csak rossz linkre kattintottam...

(#1242) Fail3D! válasza Male (#1241) üzenetére


Fail3D!
addikt

en is kaptam mar mailt tegnap es semmi valtozas:)

(#1243) whiteman0524 válasza Male (#1241) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Ezzel kapcsolatban szerintem az a tanulság az oldal üzemeltetőinek, hogy amikor valaki egy üzlettel kapcsolatos levélben akár a "Megvette", akár a "Nem vette meg" linkre kattint, akkor az oldal még mielőtt lefuttatná az ezzel kapcsolatos adatmentést, jelenítsen meg egy megerősítő üzenetet ami világosan figyelmezteti hogy mit is akar ő most csinálni (amennyiben persze ilyen fícsör még nem létezik) :)

(#1244) Fail3D! válasza Male (#1241) üzenetére


Fail3D!
addikt

na hirtelen lett 5 pozitiv:) csak muxik ez.

(#1245) Fail3D!


Fail3D!
addikt

ameg beta az oldal, nemlehetne valami kedvezmenyes vasarlast meghirdetni?:) kiemelni hol kell a hirdetest?:) bongeszgetek de nem talalom:) paypalon kivul atutalas is fog jatszani?

(#1246) Rivaul


Rivaul
addikt

Vannak még fent 2012-es hirdetések is. ezek amik át lettek "hozva" ezek is lejárnak 45 nap múlva? Mert így elég sok még a szemét.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1247) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Sziasztok! Örömmel látom, hogy van egy ilyen topic is.

Nem tudom ki hogyan van az új oldallal, de nekem a működést illetőleg nincs bajom. Az új funkciók tetszenek, és minden rendben van. DE!

A nagy baj szerintem a színösszeállítással van. Valami borzasztó! :(
Minden annyira fehér, és világos, hogy szinte egybefolyik az egész design. Nehéz megkülönböztetni az egyes elemeket az oldalon,hogy mihez tartoznak. Nehéz elolvasni a szöveget sok helyen, mert nem fekete a világos alapon, hanem világos sárga, világos zöld. Tehát szerintem nagyon egyhangú ez a világos dolog, és nagyon nem tetszik. A régi sokkal, de sokkal átláthatóbb volt. Szerintem ezzel nem csak én vagyok így.

Jobb lenne, ha valami sötétebb összhangú lenne az új oldal, ahol jól olvasható minden, és elkülönülnének egymástól a különböző részek, mint maga a hirdetés, a kommentek, és a bejelentkezett felhasználó saját jobboldali része. Akár azt az alternatívát is el tudom képzelni, hogy készülne másféle design, vagy színösszeállítás, és választható lenne egy 'gomb'-al, hogy több embernek is jobban megfeleljen.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#1248) yodamester10


yodamester10
őstag

Hi!Hülye kérdés,de az új oldalon hol találom a privát üziket?

(#1249) gyuri2008 válasza yodamester10 (#1248) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ha bejelentkeztél jobb oldalon fent :K

(#1250) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hiába jelentkezek be,nem jelzi a privát üzenteket az oldal,csak a prohardver. Enyhén szólva,összességébe nézve,sikerült jól elb@szni az egész oldalt,csak gratulálni tudok! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.