Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) blaca83 válasza SG3rg0 (#1448) üzenetére


blaca83
őstag

Véleményem szerint is működőképes lesz csak meg kell szoknunk kicsit és ki kell várni amíg eljutnak a fejlesztők odáig a munkában, hogy "bug mentes" legyen.

Azt viszont fájó szívvel látom és nem is nagyon értem, hogy miért így lett megoldva: :F
-Mindenki 0-ról indul
-pirosak, pozitív vélemények teljes eltűnése
-Valamilyen formában miért nem lehetett feltüntetni, akár csak egy jellel / logo-val, hogy XY régi motoros és bizony nem kell tartanunk az üzlettől.

A pontrendszer jó elképzelés, de a megvalósítás szerintem nem lett a legjobb.... :B :N :N

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#1452) SG3rg0 válasza blaca83 (#1451) üzenetére


SG3rg0
őstag

[link]

Valahogy ezt bele kéne bemelni az új rendszerbe hogy elérhető legyen. Vagy valahogy utalni rá hogy a rég megszerzett pirosak itt vannak.

[ Szerkesztve ]

(#1453) wesaaa


wesaaa
aktív tag

Szevasztok
hát szerintem az Új Ph-nak nem sokan örülnek.....egy több éves felhasználó most nagyon össze van zavarodva........
Lehetne a régi színe a weboldalnak legalább.... :F

OLDPH! wesaaa felhasználónak 74 pozitív értékelése van a fórumon! OLD PH!

(#1454) SG3rg0 válasza wesaaa (#1453) üzenetére


SG3rg0
őstag

Idővel javítva lesz. Gondolom hajazni fog a régire.

(#1455) blaca83 válasza SG3rg0 (#1452) üzenetére


blaca83
őstag

Nem így értettem, elnézést... :B
A linken szereplő "értékelési-listát" tudom, hogy megmaradt. :B

Az új felületen a név alatt lévő "értékelő csúszka" és a pontrendszer teljesen nulla. :O
Ide lehetne v.mi jelet rakni szerintem, hogy ez a "nulla" azért csak az új felület miatt van és az XY felhasználó viszont már "letett v.mit az asztalra". :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#1456) SimonYana válasza kungzi (#1449) üzenetére


SimonYana
addikt

De jó neked! Én nem kaptam meg semmi elmaradt pontot! :O

® SimonYana ®

(#1457) SG3rg0 válasza blaca83 (#1455) üzenetére


SG3rg0
őstag

Én is úgy gondoltam, hogy oda beszúrni a linket és valami szöveget rakni mellé ami utal a változásra.

(#1458) tpeter77


tpeter77
addikt

eltüntek a pirospontjaim.

törölni lehet archívumból? Többen is kérdeztek egy rég eladott telóházról....

(#1459) fi:zi'k válasza wesaaa (#1453) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Kis kukacoskodás: nem a PH új, hanem a HA. ;) Nem csak egy több éves felhasználónak, hanem mindenkinek új. Folyamatosan dolgoznak rajta, lesz skin/design módosítás is, türelem.

---
A többieknek: tényleg ennyire nehéz felfogni, hogy nem lesz átemelve a régi pontozás? Ugyanúgy belinkeled mint eddig és mindenki látni fogja, hogy régi motoros vagy.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1460) Rivaul


Rivaul
addikt

Éjjeli kérdésre visszaugorva: Miért van zárva a pirosas topic s ha nem megy a rendszer akkor miért nincs addig is nyitva? Ez a folyton hangoztatott független rendszer érv ellen szól eléggé s hiteltelenné teszi az indokokat. Kérnénk a megnyitását legalább addig míg nem megy az új fix-en!

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#1461) Mercutio_ válasza SimonYana (#1456) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én se, pedig véletlenül épp most ment el 2 régebb óta hirdetett cuccom, de pillanatnyilag nem különösebben érdekel :N ott vannak a régi pirospontos topicok, ha valaki rinyál és nem elég az, hogy nem vagyok újonc belinkelem neki.
Ha ez se elég, akkor én is bizalmatlanra váltok és ha nem elég régi tag megmondom, hogy a hozzáállása miatt nem szeretnék vele üzletelni :N

Persze, ha több hét után se megy majd az új HA pontosztási rendszere reklamálok, de az a pár nap és elvesztett piros nem "tétel".

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1462) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#1461) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hogy veszhet el olyan dolog, ami eddig meg sem volt? :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1463) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#1462) üzenetére


Mercutio_
félisten

Értsd jól :P
Az értékelő oldalán megvolt, mert ő megadta, csak nálam nem jeleníti meg a rendszer.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1464) Parci válasza Mercutio_ (#1461) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem jó topikban írod ezt, a másikba nézz át légyszi és segíts egy részletes bugreporttal az ott leírtak szerint!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1465) falaci2002


falaci2002
tag

Üdv!

Nem találom az "E-mail és személyes adatok megjelenítése" opciót az új oldalon. Itt szoktam megnézni a telefonszámot, hátha van a hírdetőnek, mert sajnos nagyon ritkán adják meg a hírdetésben! Most nem tudom, hogyan tehetem ezt meg.

A sajátom megvan az " Adatlap szerkesztése" opcióban, de ez nyilvánvalóan másnál nem elérhető.

(#1466) CyberJedi válasza falaci2002 (#1465) üzenetére


CyberJedi
tag

csatlakozom az előttem szólóhoz: irtó fontos, hogy a hirdető mobilszámát meg tudjam nézni, én utálok lassú priviket küldözgetni, "ki tudja mikor látja" alapon, a privinél be kell lépni a rendszerbe, hogy elolvashasd, az eBaynél ez nagyon okosan meg van csinálva, emailben látsz mindent, és arra válaszolva ugyanúgy bekerül a levelezésbe a válaszod, stb. Eleve nem értem miért nem tartalmazhatja a privi értesítő MAGÁT az üzenetet, ma már ez csigalassú megoldás, hogy be is kell lépni az elolvasáshoz.

LÉNYEG: kell a mobilszám kinézés, hogy GYORSAN lehessen vásárolni! Én utálok várni, nem érek rá, ha kell valami és ha ott a hirdető, akkor hívom, megyek, veszem, done!

légyszi ezt orvosoljátok!

(Vajon mi ez?) ''Gaff had been there... and let her live. '4 years' - he figured. He was wrong. Tyrell had told me Rachael was special. No termination date. I didn't know how long we'd have together. Who does?...''

(#1467) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Nekem annyi kérdésem lenne, hogy a kiemelt hirdetések száma van korlátozva? Úgyértem, hogy pl főoldalon ugyebár minden kategória kiemeltjei látszódnak. Ha van összesen 150 kiemelt hirdetés, akkor az összeset le kell görgetnem, hogy a "friss" hirdetéseket lássam? Nem akarok én is az apróddal példálózni, de nem lenne rossz mondjuk max 10 kiemelt hirdetést kiengedni, és random váltogatni mint a fent említett oldalon.

(#1468) Parci válasza SUPREME7 (#1467) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

idáig még nem jutottunk el, most nincs korlát. majd a gyakorlatban kialakul.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1469) kjani18 válasza Parci (#1468) üzenetére


kjani18
őstag

Erre légyszíves válaszolni érdemben!

Köszönöm

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#1470) Parci válasza kjani18 (#1469) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mindenre volt már válasz korábban, ráadásul egyik sem égető bug, hanem kérdés, érvelés stb. ne haragudj, nem írom be őket újra, muszáj a bugokra koncentrálni.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1471) somé


somé
őstag

Üdv!

Nem találtam, vagy csak nem voltam alapos, a következő a kérdésem: a hirdetésemben lehet-e (majd) szűrni a hozzászólásokat, azaz amiért eddig a moderátort "zaklattuk", üzletrontás, hasonló okok miatt, tehát van/lesz-e jogom törölni olyan hsz-t, ami nekem nem tetszik?

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#1472) Parci válasza somé (#1471) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem lesz ilyen, most is a moderátorokat kell kérni. ellenkező esetben mindenki törölne mindent, ami nem áll érdekében, nem tetszik neki stb., akkor is, ha amúgy jogos az észrevétel.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1473) Zoli133 válasza somé (#1471) üzenetére


Zoli133
őstag

Visszakeresel ki lett tárgyalva, hogy a moderáció marad a moderátorok dolga, mindenhol van jelentem gomb, azt lehet használni.

szerk: Parci 3mp-el megelőzött. :B

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#1474) Ndruu válasza somé (#1471) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem lesz ilyenre lehetőség, de jelentheted az üzletrontó hozzászólásokat egy egyszerű gombbal, nem kell a topikot felkeresni.

Harrrr!!!!

(#1475) bigbuda


bigbuda
aktív tag

Meg lesz oldva, hogy a hírdetéseket lehessen tényleges hírdetésfeladási sorrendbe böngészni? Mert engem speciel a már up-olt cuccok nem érdekelnek...

(#1476) kjani18 válasza Parci (#1470) üzenetére


kjani18
őstag

Ez nem a bugos topik!
Ez a kérdezős - érvelős topik!

Egyébként a piros pontokra bármely más hirdető oldalról lehet hivatkozni...
A feketékkel rendelkezők meg hallgatnak, mint sz@r a gazban

[ Szerkesztve ]

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#1477) Ndruu válasza bigbuda (#1475) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Idézet a mai, mindenkinek kiküldött RIOS Gépház privát üzenetből:

"A sokak által kért 'feladási idő szerinti' hirdetéslistázást is meg fogjuk vizsgálni..."

Harrrr!!!!

(#1478) Parci válasza kjani18 (#1476) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez stimmel, ámde nem várjon tőlem magyarázatot mindenki minden kérdésére, egy ember vagyok csak én is. pláne olyanra, amire már válaszoltak korábban.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1479) bigbuda válasza Ndruu (#1477) üzenetére


bigbuda
aktív tag

Köszi, amugy nekem nem jött üzi.

(#1480) somé válasza Parci (#1472) üzenetére


somé
őstag

Hogy mi jogos, azt nem a modinak kellene eldönteni, pl. én üzletrontásnak vélek valamit, a modi meg nem. De nekem nagyon szúrja a szemem, ott marad.
Nemrégiben egyik hirdetésemnél, ami alig 10 perce volt fent, máris jött egy abszolút oda nem illő, minden hozzáértést nélkülöző beröfögés, ami ez volt: "Na, ezen jót röhögtem". Nem szándékozok vitázni, sem időm sem energiám erre, hogy felesleges szócsatába keveredjek egy, mégcsak véletlenül sem vásárolni akaró valakivel, ezért kérdeztem a törlési jogot.

Ezzel elég nagy teher és feladat kerülne le a modikról.

(Vaterán ez jól meg van oldva, ott azt jelentetek meg, amit akarok.)

Egyébirást a törlési jogot csak a hozzászóló posztolására értettem, tehát a saját esetleges válaszomra nem, megadva a jogot magamnak, hogy oda nem illő b@romságot én se írjak, ami ott marad, magamat jellemezendő....

[ Szerkesztve ]

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#1481) kjani18 válasza Parci (#1478) üzenetére


kjani18
őstag

Kihez forduljak?

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#1482) Parci válasza somé (#1480) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tervezünk változtatni az eddigi rendszeren ilyen téren

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1483) Parci válasza kjani18 (#1481) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

olvass vissza és légyszi ne várj választ, a rendszer fog választ adni. nincs energiánk vitatkozni, érvelni, senkivel, dolgozunk az aprón minden időnkben. ez nem szemétség, csak vagy ez, vagy az, és inkább az, mert fontosabb, hogy hibátlan legyen.

utalás egyébként lesz, sms-es fizetés is, de mindez már le lett írva többször is.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1484) somé válasza Parci (#1482) üzenetére


somé
őstag

Köszönöm, sajnos.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#1485) kjani18 válasza Parci (#1483) üzenetére


kjani18
őstag

Bocsi, a feketés - pirosas dolgot csak ki akartam "lobbizni", mert ez zavar a legjobban, visszaolvasva ( ami nem egyszerű, percenként 3 - 4 az új hozzászólás) sem találtam indoklást, csak döntéseket.
Nem zavarlak többet, koncentráljatok a munkátokra, sok sikert!

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#1486) Parci válasza kjani18 (#1485) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi! most a legsűrűbb az élet, egy hét múlva már több időnk lesz a feature kérésekkel foglalkozni, most minden ilyet félreteszünk, mert amíg nem 100%-os a működés, úgy sem azzal foglalkoznánk. rohanunk... :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1487) Zoli133 válasza somé (#1484) üzenetére


Zoli133
őstag

Mondom keress vissza elég jó érvek elhangzottak a hirdetés saját jogú moderációja ellen.
1. Valaki megnézi, majd leírja, hogy a hirdetett termék messze nem a hirdetett állapotban van, ezt ugye törölhetné a hirdető, holott nem igazán üzletrontásról beszélünk, hanem félrevezető a hirdetés.
2. Nem egy olyan esetet láttam, hogy hirdetés alatt realizálták az áldozatok, hogy bizony több helyre lett elküldve az adott eszköz legalábbis szóban ugyebár gyakorlatban meg semmi sem történt, ezzel ugye esetleges későbbi áldozatok megmenthetőek holott a hirdető törölhetné a lebuktató kommenteket.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#1488) marinea2 válasza Parci (#1486) üzenetére


marinea2
addikt

Hali!

Az új értékelő rendszer működik már? Állítólag nekem kértek már "pirosat" még nem jelent meg az adatlapomon.

És azt sem találom hogy a vevőnek hol adhatnám vissza az értékelést..

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#1489) Parci válasza marinea2 (#1488) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a péntek reggel indított értékelések óta - elvileg - megy. emailben kapja mindenki a teendőit értékeléshez. ezen tervezünk még fejleszteni, hogy legyen "rendszerüzenet" is erről a hardveraprón belül. de egyelőre email.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1490) marinea2 válasza Parci (#1489) üzenetére


marinea2
addikt

Az gáz, mert nekem a PH-s e-mailembe 5 éve ha beléptem... szerintem már nem is létezik vagy nem tudom.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#1491) SimonYana válasza SUPREME7 (#1467) üzenetére


SimonYana
addikt

Igen sajnos ahhoz képest , hogy eddig 15 hirdetés volt engedélyezve és napi 2× UPP , így jól le lett korlátozva 30-ról 5-re. Vágom én hogy ne itt adjak el mindent ingyé csak hát ..... na... :B
Már vettem volna 100 uppot , de azt sem lehet csak Paypal és sms. Nos nehogymár felárat fizessek azért mert kártyás fizetés még pihenőn! De addig is kénytelen vagyok beérni 5-el , ha nem vagyok hajlandó a mobilszolgáltató zsebét tömni! :F

® SimonYana ®

(#1492) orbano válasza Parci (#1285) üzenetére


orbano
félisten

okok, nem tudtam, hogy átmeneti, most kaptam meg az infó levelet :R

A vér nem válik VAZZE!™

(#1493) gyuri2008 válasza Parci (#1489) üzenetére


gyuri2008
veterán

Üdv
Mikortól lesz lehetőség bankkártyával fizetni,pl + up.

(#1494) tatabánya válasza tatabánya (#1431) üzenetére


tatabánya
senior tag

akkor kihez tudok fordulni ezzel, mert még mindig ott éktelenkednek a hozzászólások... ?

(#1495) Parci: köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1495) Parci válasza tatabánya (#1494) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

rajta vagy a listán, kis türelmet kérünk!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1496) zoltan6


zoltan6
őstag

öröm és boldogság,megérkezett az első vásárlóm az új hardveraprón :)) :DD

(#1497) tipuka válasza zoltan6 (#1496) üzenetére


tipuka
addikt

Én meg normálisan be tudok lépni! :C

[ Szerkesztve ]

(#1498) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

na, végre jó hírek is kezdenek szállingózni! :))

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1499) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Könyörgöm, a hirdetések betűszíne legyen mér fekete, kifolyik a szemem egy hosszab böngészésnél, hogy halvány narancs árnyalaton barna betűk vannak. Tudom, hogy lesznek majd különböző styleok, de nehogy már fél évet kelljen rá várni, egy kódot kéne átírni és máris normálisabban nézne ki az egész. :W

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#1500) gyuri2008 válasza Parci (#1498) üzenetére


gyuri2008
veterán

Üdv
Erre [link] esetleg tudnál válaszolni :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.