Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) invasio


invasio
tag

A hardverapróról mostmár nem fog látszani ha valakinek a logout-on blogja van ???

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#1752) Z10N


Z10N
veterán

Hello,

Eddig az "utoljara belepve" kijelzese kozos volt a forumnak es az apronak, ami hasznos volt. Az utobbi napokban vettem eszre, hogy olyan valakitol kaptam uzenetet aki pl. mar fel eve nem volt bejelentkezve, amit elsonek furcsalottam, aztan gondoltam kulon jelzi. Ezt jo lenne megint szinkronba hozni. Eleg zavaro amikor valaszra varok.

ui: Latom lehet kapcsolgatni a hatteret. Lehet majd szint/temat valtani pl. valami oldschool-ra? :K

Udv, Z.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#1753) zoltan6


zoltan6
őstag

mi az a csillag a privátoknál?

(#1754) Parci válasza invasio (#1751) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de, idővel mindent megoldunk, de a hangsúly itt azon van, hogy "idővel"..

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1755) föccer válasza zoltan6 (#1753) üzenetére


föccer
nagyúr

Pont az, ami a lapcsalád többi tagjánál is. Lista előre sorolás/elintézendő/fontos/olvasatlan. A lényeg az, hogy megjelölöd vele a privátot és az a lista előre lesz rakva.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1756) essexboy válasza Z10N (#1752) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

[link]

essexboy

(#1757) zoltan6 válasza föccer (#1755) üzenetére


zoltan6
őstag

ja látom már csak a lapcsalád többi tagjánál kiírja a funkcióját ha ráviszzük az egeret.

(#1758) falaci2002


falaci2002
tag

Üdv!

Szeretném megint megkérdezni megint hátha....

"Annyi a gondom, hogy 15-én jelzi az utolsó bejelentkezésemet, pedig azóta is szinte minden nap bejelentkeztem. A "Prohardver" percre kész. Van valami kritérium, hogy mi számít bejelentkezésnek?"

Köszi előre is!

(#1759) föccer válasza falaci2002 (#1758) üzenetére


föccer
nagyúr

Legalább egy picit olvass vissza, mielőtt még 10x beírod ugyan azt a kérdést, amire már legalább 5x megírták a választ... :U

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1760) Bpisti84


Bpisti84
tag

Elnézést, hogy ha ezt már valaki korábban jelezte:

Az előző rendszerben elérhető volt a hirdetések megjelenési időpontja szerinti szűrése.
Tehát mindig a legfrissebb hirdetés került felülre.

Ez a funkció elérhető az új oldalon is?

/Nekem elég átláthatatlan ez az össze-vissza "UP-olgatás". :U /

(#1761) Parci válasza Bpisti84 (#1760) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyáltalán megnézted, hogy mi szerint lehet rendezni a listát? :B :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1762) Bpisti84 válasza Parci (#1761) üzenetére


Bpisti84
tag

Uhh, ez még múltkor mintha nem lett volna benne vagy csak én nem találtam :B

(#1763) helkis


helkis
addikt

észrevétel: ahogy nézegetem a utoljára bejelentkezve, utolsó feltűnés reg.ideje is külön lettek választva a HAnak a PH-tól, össze lehetne ezt szinkronizálni (mindegy hol lép be, mindig a legutolsó kerüljön ide bárhonnan is nézi az ember)? mostanában többször kaptam úgy privit, hogy az ember nincs is bejelentkezve.. ez adott esetben félrevezető legalábbis számomra, nem tudom érzékelni, hogy a másik fél itt van-e még, vagy nem, ez az üzletkötés szempontjából fontos infó (ráutaló magatartás és hasonlók), vagy lehetne akár a ph-s és aprós nick-ek alatt egy online, vagy offline ikon/jel/felirat, amiből ez kiderül.. :K

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1764) vontor


vontor
csendes tag

Hogy lehet újraküldetni a rendszerrel az értékelés kezdeményezést ?

(#1765) Parci válasza Bpisti84 (#1762) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

napok óta ott van. eredetileg nem volt, ja, no de miért adna le ma bárki egy 3-4 napos tapasztalat alapján bugreport..? ;) :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1767) Bpisti84 válasza Parci (#1765) üzenetére


Bpisti84
tag

Próbáltam szokni az új helyzetet :D

Tény, hogy megnézhettem volna megint mielőtt írtam. :B

Bocs a spam-ért!

(#1768) Fail3D!


Fail3D!
addikt

udv, a csilaggal megjelolt uzenezet meg a ph csilaggal jeloli, addig ez csak azt irja 1 igy elegge bekavar hogy nem jeloli kulon hogy ez nem uj uzenet.

(#1769) helkis


helkis
addikt

érdekelne, ha egy hirdetésre veszek pl kiemelést, a maximumra 4hét, és másnap eladom a cuccost, akkor bebuktam a maradékot, vagy fel lehet-e használni másik hirdetéshez a későbbiekben?

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1770) Parci válasza helkis (#1769) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"bebuktad" (bár eladtad a cuccot, és azért vetted a kiemelést, szóval azért bukásnak talán erős hívni, de a lényeg, hogy nem tehető át másik hirdetésre)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1771) helkis válasza Parci (#1770) üzenetére


helkis
addikt

olyat lehetne, mint a mobilparkolás? addig legyen aktív, amíg azt nem mondom vége, vagy hogy naponta pl meg lehessen venni? ha kell, egy egyenlegről letöltve coin formájában, hogy azért ne kelljen minden nap utalgatni vagy ilyesmi..
nem tetszik az elv, ahogy a parkolódíjak beszedésének, és a percdíjas mobilszolgáltatásoknak sem.. olyan dologért fizettetnek, amit el/le sem használ a user.. nyilván ez hatalmatokban áll, de szvsz nem túl etikus..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1772) Parci válasza helkis (#1771) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jaj, édes istenem, mi lenne, ha nem minden mögött az azonnali etikátlanságot, rosszindulatot látná mindenki. :( a rendszert így csináltuk meg, jelenleg erre képes, szerintem te is látod, hogy több mint egy hete nem aludtunk, éjjel-nappal a bugokon dolgozunk. egyelőre számunkra huszadrangú kérdés, hogy a már működő kiemeléses rendszer logikáján csavarunk-e egyet. ráadásul most is megteheti bárki, hogy naponta emeli ki, szóval igazából egy kényelmi funkciót kérsz most tőlünk.

nem tudom most végiggondolni, hogy mikor lesz rá időnk, akarjuk-e, hogy lesz, mert százfelé áll az agyam a valós és a használatot így-úgy nehezíti, ellehetetlenítő bugok miatt.

ennyit az etikáról, de komolyan.. :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1773) Fail3D! válasza helkis (#1769) üzenetére


Fail3D!
addikt

atirod a hirdetest es atrakod.

(#1774) Mercutio_ válasza helkis (#1771) üzenetére


Mercutio_
félisten

Melyik hirdetési portálon van ilyen lehetőség? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1775) helkis válasza Parci (#1772) üzenetére


helkis
addikt

nem azt írtam hogy etikátlan, hanem hogy szerintem az.. ettől még lehet hogy simán mindenki elfogadja, mint a többi nép-lehúzó szolgáltatást szerte az életben, hiszen ez a rendszer része.. , csak azokhoz sajna nem lehet hozzászólni, itt ha még van közösség, akkor a legjobb, ha magunknak csináljuk vagyis a tulajoknak, neked, de a mi kényelmünket szolgálva, éljünk egymásból, egymásért szimbiózisban.. ellenpéldát nem írok, mert politika lenne belőle..
nem tudom miért kell nekem esni, talán azt követeltem, hogy azonnal változtassatok meg valamit? :F
nem is mertem ilyet remélni, ti tudjátok milyen lépések vannak még hátra, de azt sem szeretném, ha elfelejtődnének ezek az apróságok, ahogy ásom bele magam a rendszerbe, úgy veszek észre ezt/azt..
nem ellenségeskedésnek szántam, hanem hogy egy élhető, baráti ph-t építsünk, ahogy tettük ezt eddig is, végül is ezért van ez a topic nem? :F

szvsz itt az idő, hogy aludj egyet..

(#1773) Fail3D! - akkor az értékelés hogy lesz? :F

(#1774) Mercutio_ - kit érdekel más oldal, ez legyen pöpec, a többi nem érdekel.. :) vagy úgy is mondhatnám, hogy itt az alkalom szvsz, hogy jobb legyen mint a többi, mint bármelyik, ha IRL nincs is igazság ilyen vackokban, itt simán lehetne, csak egy döntés kérdése..

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1776) manaszon


manaszon
csendes tag

Sziasztok!

Kérnék szépen egy kis segítséget! Megvettem ezt a Chieftec CTG 500-80P tápot, viszont értékelni sajnos nem tudok. Az új rendszer aktíválásakor, véletlenül rákattintottam ennél a hirdetésnél az "Értékelés" gombra, amit természetesen az eladó elutasított, mivel akkor még nem volt biztos az üzlet. Azóta, mint már feljebb is írtam, megvettem a terméket, viszont a rendszer nem engedi újra kiküldeni az értékeléses e-mailt. Láttam a most érkező RIIOS üzenetben, hogy dolgoznak a javításon, de addig ezt valahogy (egy szerkesztő segítségével) manuálisan nem lehetne megoldani?
(Azért nem kattintottam a "Hirdetés jelentése" gombra, mert nem negatívot szeretnénk adni egymásnak - legalábbis én nem.)

Üdvözlettel, és köszönettel,
manaszon!

(#1777) Mercutio_ válasza helkis (#1775) üzenetére


Mercutio_
félisten

"nem azt írtam hogy etikátlan, hanem hogy szerintem az.. "

Akkor ha valaki azt írja, hogy "szerintem szarrágó józsika" akkor az rendben van, mert oda írta, hogy szerintem? Nem flame jelleggel kérdezem, csak talán így jobban lejön mire próbálok rávilágítani :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1778) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Apróhirdetéseknél a kedvenc fórumtémáknál nem frissül az "új hozzászólás érkezett" jelzés. Magyarán új hozzászólást jelez egy hirdetésre, de azt már elolvastam (többször is, mert azt hittem hogy új van, de ugyanaz).

4 8 15 16 23 42

(#1779) Z10N válasza essexboy (#1756) üzenetére


Z10N
veterán

Igy mar ertem :R

#1763 helkis: Lasd a valaszt.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#1780) tonyrulez válasza tonyrulez (#1778) üzenetére


tonyrulez
őstag

Hoppácska, rájöttem. Hardverapróra nem voltam bejelentkezve. Igaz eddig sem jelentkeztem be soha, mivel egy rendszer volt a fórummal, magától megtette ezt, úgy látszik már nem ez a helyzet.

4 8 15 16 23 42

(#1781) helkis válasza Mercutio_ (#1777) üzenetére


helkis
addikt

építő jelleggel: szerintem igen.. nyilván oka van annak, hogy valaki miért mond ilyet, objektíven pedig lehet teljesen más álláspont is Józsiról..
példánál maradva, ha Józsi tudja hogy szarrágó és nem szeretné, hogy ezt a közösség is megtudja, akkor mi az etikátlan, az hogy ez kitudódik valaki által, vagy az hogy a közösség félre van tájékoztatva?

+oda is írtam az indoklásom, amit ha már itt tartunk, sokan meg sem tesznek, csak böfögnek, hogy baromság valami.. tovább megyek alternatívákat is felvetettem, egy esetleges vitaalapnak, vagy megoldásnak, de ahelyett, hogy meggondoljuk köszi, vagy van benne valami, amit mond az arc.. kapom az fejmosást.. :(

másképp teszem fel a kérdést: etikus-e aránytalanul fizetni egy szolgáltatásért?
a példámból kiindulva így 720huf-ra jön ki egy nap a kiemelésért (ha aznap elkel), ez a legrosszabb eset (ja mégsem, mert az az, ha sms.ben küldtem, ami 1016), a legjobb ha pont a 4.hét 7.napján kel el a cucc, akkor a napidíj mindössze 25.71huf.. (sms-ben ~36.3)

miért ne lehetne ezt arányosan csinálni? mivel a számtechben akkora nyereségek vannak, hogy sokszor annak örülök/lünk, ha 0-ban ki tudok/unk szállni egy dologból, vagy kicsi buktával, sajna igen is számít.. vagy mert adott esetben vetekszik egy termék árával..
akkor tudnám elképzelni, hogy használjam a kiemelést, amikor változtatok a hirdetésen, vagy az áron, ekkor valóban jó szolgálatot tehet ez az opció, de nem állandóan kellene, tehát jó lenne pl. ha lehetne aktiválni egy-egy napra.. és szépen elfogyna..
vagy ha már eleve sarcolnak minden pénzforgalomért, akkor simán lehetne mindenkinek a profilján egy nyilvántartott összeg, aki kéri, az vesz pl 2,56k-ért, 5,12k-ért 10.24k-ért feltöltést :), bárhogy és azt lehasználhatja, aktiválhatja, amikor kell neki, csók..
a szolgálható így is úgy is megkapja a részét.. (sőt mivel több lé lenne a rendszerben egyszerre, többet is használná mindenki.. )
aztán mivel olcsó a kiemelés, és már az első 3oldal csak abból áll, jöhetne a kiemelés a kiemelésekből, pl.: keretezés drágábban.. adjak még tippeket, ha már szeretünk fizetni fölöslegesen?

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1782) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Egyetlen kérdés. Ha mondjuk hosszabb ideig nem lépnék be az oldalra kapok emailben való értesítést a lejáró hirdetéseimről. Mondjuk 2-3 nappal a végleges lejárat előtt?

(#1783) Parci válasza peto.istvan (#1782) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

talán igen, de nem merem biztosra mondani. de akár igen, akár nem, mindenképp lesz ilyen a rendszerben, és nem csak email, hanem valami rendszerüzenet (ahogy értékelésre is stb.)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1784) peto.istvan válasza Parci (#1783) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

:B OK! :R

(#1785) Mercutio_ válasza helkis (#1781) üzenetére


Mercutio_
félisten

A példánál maradva: esetünkben Józsika semmivel nem rosszabb mint kortársai...

Szvsz, ha első nap elkelt akkor nem lett volna szükség kiemelesre, ha rég hirdetve volt akkor pedig vagy a cim vagy a hirdetés szövege nem volt jó.

Az amit leirsz plusz meló és plusz erő forrás, így nem biztos, hogy olcsó (bb) lenne a napi up, mert gondolom azt nem várnád el, hogy ezt a plusz költséget benyelje a portál.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1786) bsh


bsh
őstag

ugye a régi apróból átvett, ezer éves inaktív hirdetések is ki fognak hullani a rendszerből egy hónap után? vagy ez csak az újonnan feladott hirdetésekre igaz?

(#1787) föccer válasza bsh (#1786) üzenetére


föccer
nagyúr

Ki fognak hullani, ha lejár a 4 hét.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1788) helkis válasza Mercutio_ (#1785) üzenetére


helkis
addikt

értelem szerűen olyan hirdetést kell írni amelyik eladja önmagát, megspékelve egy jó árral, maga az ár emeli ki a terméket a sok közül, nem is a kiemelés! ezért is írtam, hogy akkor látom értelmét, ha változtatásra szeretném felhívni a figyelmet..

ha feldobok egy 10k-t érő terméket 8k-ért akkor pár nap alatt el fog kelni, ha 5k-ért teszem fel akkor aznap.. ha 12k-ért akkor valóban segítségre van szükség.. itt érezném, hogy nem "bukás" a kifizetett szolgáltatási díj, mert valóban segített.. csak ugye ez mitől jönne be? mikor kapható ugyanaz 10ért és 8kért is..

másfelől hogy tudod azt mérni, hogy egy kiemeléssel hamarabb, többért elkel valami, mint nélküle? van erre statisztika?

továbbmegyek, legyen arányos jutalékrendszer, arányos kiemeléssel, aktiválhatóan, akkor az is venne ilyen +szolgáltatásokat, aki csak 0.5k-s gyári coolert akar eladni.. és a bevételből arányosan lehetne gyűjteni a pénzt, itt meg azok háborodnának fel aki a 400k-s tv-jét akarja eladni.. úgy kell beállítani a sarcot hogy mindenkinek megérje, akkor nem lesz gond..
ja hogy ezt is megcsinálni még több meló, mint idáig bármi, persze hogy így van, de most lesz egy verzió, amit valamennyien használnak (kíváncsi vagyok, voltak-e előzetes számítások, hogy mennyit lehet ebből így kivenni, és majd a féléves, éves szummára, hogy beváltotta-e a reményeket vagy nem..), vagy lenne (és remélem ez irányban megyünk) egy teljesen testre szabható, igazságos, arányos rendszer, ami mindenkinek megfelel, ezzel biztosítva a maximális elégedettséget, és bevételeket a HA-ból..

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1789) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Mióta az új oldal fut és a lapcsalád többi tagjának ajánlóit a jobb oldalra alulra tettétek (ahová sokszor még csak le se görgetek), azon kaptam magam, hogy a cikkeiteket szinte alig olvasom már. Egyszerűen semennyire nincs szem előtt az az önreklám, így nem kattintok rá. Csak jószándékból mondom: nehogy a többi lap olvasottsága csökkenjen emiatt és elveszítsétek azokon, amit a megújult HardverAprón nyertek. Szerintem sokkal jobb lenne valahová felülre tenni, ahol eddig volt - ez a ti érdeketek is. Ugye általános dolog, hogy az emberek a bal felső sarkot nézik meg elsőre egy weblapon, a jobb alsót pedig a legkevésbé figyelik. Gondolom van nálatok valaki, ha más nem a megbízott cégnél, aki az ilyesmivel tisztában van.

Más: az értékeléssel kapcsolatos értesítő emaileket nem lehetne esetleg 1-2-3 naponta, vagy hetente újraküldeni mindaddig, amíg be nem érkezik az értékelés? Ez valamelyest talán ösztönzőleg hatna. Na nem mintha annyira zavarna a mostani helyzet, csak egy ilyen automatikusan beállított dologgal nem kellene a későbbiekben foglalkozni, ha már egyszer sikerül megfelelően működésre bírni.

(#1790) Parci válasza sing1ep1ayer (#1789) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az első jogos és mérni fogjuk, meg játszunk vele. a másodiknak is ki kell még forrnia magát.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1791) Mercutio_ válasza helkis (#1788) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem Parciéknak nem célja egy második vakera (ha jól tudom ott van leütési ár alapú jutalék), legalább is amit leirsz az kicsit arra hajaz.
de majd ők nyilatkoztak bár van egy sanda gyanúm, hogy most még erősen a rovar írással vannak elfoglalva a tiedhez hasonló ötleteket pedig írják egy listába és majd ha túl lesznek az átálláson és sikerült ki aludni magukat elő veszik és indul a brainstorming mit lehet mit nem, mi fér a rövid / közép és hosszú távú tervekbe és mire mennyi eroforras van.

No, jóccakát és örültem az eszmecserének, mert ismét beigazolódni érzem, hogy itt kommunikáció folyik a tagok között és megérteni akarják a másikat nem mindenáron meggyőzni :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1792) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Az új HA-nak valami RSS feedje, ahol nyomon követhetőek/szűrhetőek az újonnan feladott hirdetések? :F

(tehát nem UP szerint, hanem újonnan)

[ Módosította: Kalandor ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#1793) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

Javaslatom az lenne ha már egyszer itt a nagy megújulás hogy szankcionálni kellene a fórumba való témájú hirdetéseket. Például: [link]
Nem hinném hogy ezek jó helyen vannak itt...

Ötletként: Első alkalommal figyelmeztetés, 2. esetnél 2 nap fiók zárolás, 3. esetnél 1 hét, 4. kizárás.
Csak hogy ne legyen teleszemetelve az oldal

[ Módosította: Kalandor ]

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#1794) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Remélem még nem volt ez az ötlet (nem olvastam végig az 1700 hozzászólást :) )

A harverapró főoldalon a hirdetések fölött lehet beállítani, hogy milyen formában, mennyi és milyen sorrendben jelenjenek meg a hirdetések. Nem lehetne megoldani, hogy a beállított értékeket megjegyezze az adott felhasználóhoz az oldal, és ne kelljen minden belépéskor újra meg újra beállítani?

Köszi.

Erre visszatérünk.

[ Módosította: Kalandor ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#1796) helkis válasza Mercutio_ (#1791) üzenetére


helkis
addikt

nem kell vat.2, nem ilyenre gondoltam.. ott is az a baj, ami itt is kezdi felütni a fejét, hogy nagyon hígul a piac..
vateránál ott van még a szakmaiság hiánya, amivel félre van tájékoztatva a vevő, (persze lehet az eladó sem tud bizonyos alapokat, miért is kellene, itt hamar összerakja a nép a hirdetőnek, hogy mi a probléma, tehát segítünk egymásnak valós hirdetést kreálni..) olyan termékek vannak, olyan áron, hogy senki nem veszi meg, de egy másik portálon belinkelik, hogy ennyibe kerül, holott boltban is lehet, hogy simán olcsóbb..
itt sokszor előfordul, hogy valaki ír valakinek, hogy megvan-e még és nem is válaszol az eladó..:F vagy aki beírja hogy valamit sürgősen el akar adni, de árán felül :F, még egy: hogy pl valakivel lebeszélem a részleteket, és a végén derül ki, hogy még az apjától engedélyt kell kérnie.. :B szóval vannak "röhejes" helyzetek.. ez utóbbira is kéne valami korlátozás, vagy más ötlet, hogy valósabb, relevánsabb hirdetések kerüljenek fel!
szvsz azt kellene elérni, hogy maga az eladó foglalkozzon azzal, amit csinál, tehát vagy a beárazós topikocban (akár lehetne egy árgenerátor is! ami segíthetne a hirdetésnél pl egy hdd-árát megtippelni, az eladó eldönti hogy figyelembe veszi vagy nem. ahogy a vevő is tud mérlegelni, hogy mit lépjen, ehhez persze egy jó "ár-AI" kellene :D), vagy saját maga jár utána az árának, ezután amennyire kiteszi a portékáját, abból fizeti a jutalékot, akár itt adja el, akár nem, akár annyiért akár nem.. persze ez feltételezi, hogy elég olcsó a jutalék, hogy ne legyen érdeke az eladónak visszaélni vele.. a sok hirdetés így is fedezni tudná a költségeket szvsz..

egyik legjobb fejlődési alternatívának az ésszerű vitát tartom! :K
amikor mindenki mondja a magáét, az sima értelmetlen veszekedés..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#1799) SimonYana


SimonYana
addikt

Egy javaslat!
Szeretném , hogyha a PNG filek háttere nem fekete , hanem világos lenne , mint az oldal alapszíne!
PNG-ben raktam fel a képeket és hát mit mondjak! Valami förtelme és gusztustalan és kivehetetlen a fotó!
Szerintetek megoldható? :R

® SimonYana ®

(#1800) Atocha


Atocha
senior tag

Sziasztok!

Nekem tulajdonképp egyetlen apró - elhanyagolhatónak is nevezhető - problémám van az új hardverapróval.
Nevezetesen a színvilága. Minden oké amúgy. Közelítőleg olyan gyors mint a régi és az átláthatósága is nagyban javult, legalábbis minimum megszokható, később szerethető.

Egyedül a régi színeket szeretném visszakapni. Amire tudom kevés esély van, de ez az a topic, ahol intelligensen lehet kérni és én csak ezt kérem.
A mostani színek - hogy is fogalmazzak szépen, mert azt hogy buzis azt nem szabad leírni. :) - olyan lányosak és ez mégiscsak egy hardverrel foglalkozó oldal, ahol szerintem inkább picit sötétebb színek kellenének. A láthatóság fontos, természetesen nem egy dark témát kérek - bár a user általi témázhatóság ötlete nem is lenne olyan rossz, de hamarabb lesz ötösöm, mint hogy ez teljesüljön -, de azért picit sötétebb színvilág jól jönne.

Köszönöm, hogy ingyenes maradt.

További jó munkát kívánok!

Atocha

[ Módosította: Kalandor ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.