Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Parci válasza SimonYana (#1700) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, nem telt le egy pár, csütörtökön állítottuk át az oldalt. másrészt, a paypal természetesen összelinkelhető a bankkártyáddal, én is úgy használom. harmadrészt, tényleg páran kezdenek itt úgy elszámoltatni, mintha a lógós alkalmazottjuk lennék :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1702) Parci válasza CyberJedi (#1696) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"hol a rákban van a "telefonszámok hová tűntek" c. kérdésre a válasz??"

neked is szia. szervusz. biztos, hogy ez a kommunikáció kulturált módja? azért tűntek el, hogy legyen nyoma a kapcsolatfelvételeknek online, a rendszeren keresztül. mindezt azért, hogy amikor egyszer majd azt írod, hogy "ki az a nyomorult xy, megkárosított 23e ft-tal", akkor értelmes fejlesztések helyett ki tudjuk gyűjteni a rendőrségnek az adatokat, hogy a te ügyedben intézkedni tudjanak.

hát ezért.

aztán persze könnyen lehet, hogy majd finomítani kell ezen, sőt valószínű, opcionálisan elérhetővé téve, ha úgy már marad nyoma. de jelenleg sok nem-túl-okos ember egyszerűen tárcsázza a számot, elutalja a pénzt, aztán várja a notebookot a postán. nekünk meg semmi infónk sincs arról, hogy A és B tranzakcióban voltak (természetesen emberünknek ahhoz sincs elég esze, hogy értelmes feljelentést tegyen, adatokkal, mert ő legalább tudhatná, hogy kitől vette a cuccot: nick, email stb.).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1703) PumpkinSeed válasza sing1ep1ayer (#1671) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

:R :R :R :R :R :R :R :R *10 a 23.-on. :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#1704) syl5


syl5
őstag

Oké, hogy sok még vele a munka, meg türelem, meg minden.
De! Minek kellett még élesíteni, ha egy raklap fejlesztés van még :F

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1705) z0d1AK válasza syl5 (#1704) üzenetére


z0d1AK
veterán

A webfejlesztés olyan, mint a tanulás. Sosincs vége. Vagy ha igen, ott mondhatni mindennek vége van.
Nincs kész weboldal, még az sem az amire azt mondják, hogy az, hiszen ha nem is látványosan, de általában a háttérben mindig történik valami. Itt arról van szó, hogy nem a háttérben folynak a munkák, hanem a különböző funkciók és hibajavítások a felhasználók orra előtt történik.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1706) Parci válasza syl5 (#1704) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sejtheted, hogy ezen hibák nem jöttek elő a sok-sok hónapos tesztelési időszak alatt. ez van, amikor valamit teljesen megújítasz, és telepakolsz másképp működő dolgokkal. biztos csinálhattuk volna jobban is, de most már mindegy...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1707) essexboy válasza Parci (#1706) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia Parci!

Szerintem nagyon jó lenne, ha egy hiretésen keresztül jött privátban benne lenne a hirdetés linkje, mert nagyon sokszor elfelejtik beilleszteni a linket, vagy megemlíteni melyik hirdetésben lévő dolgot szeretné a kedves vásárló. Ezért nagyon hálás lennék és nagyon sok időt takarítanánk meg egy üzlet lebonyolításakor. Mellesleg egy feljelentés esetén még több infóval tudnátok szolgálni a hatóságoknak.

essexboy

(#1708) Sonja


Sonja
veterán

Előre is elnézést, ha ezt már valaki jelezte. :R

Egy fórumtárs adatlapján van a neve alatt egy "Apróhirdetései" link, amire kattintva a hardveraprón mindig 404-es oldal jön be. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1709) Parci válasza essexboy (#1707) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

így van, ez abszolút rajta van a listán, de előrehozom, mert nekem is szívügyem :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1710) Taposo válasza syl5 (#1652) üzenetére


Taposo
aktív tag

+1 Egyszerűen nem értem hogy ami eddig bevált azon minek változtatni ?!? + A megtekintett felhasználó adatlapján csak az aktuális hirdetéseit látom azt nem hogy itt léte során összesen mennyit adott fel, kérjük vissza régi Hardweraprót !!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#1711) Kiki18 válasza Taposo (#1710) üzenetére


Kiki18
őstag

Ez egy erős Facepalm....
Ezen a részen már túlvagyunk.Ha érdekel egy felhasználó adatai,üzletei,pirospontjai,a régi rendszer még mindig 100%-os.
Unofficial Phmegbízhatóság

(#1712) Taposo válasza Kiki18 (#1711) üzenetére


Taposo
aktív tag

Hát szerintem meg a szerkesztők részéről Facepalm, ha annyira a felhasználók javát szerették volna szolgálni akkor csinálhattak volna egy szavazást és kész, akkor nem lennék itt én és sokan mások hogy feleslegesen panaszkodjunk :((

(#1713) Parci válasza Taposo (#1712) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azért van, aki örül egy csomó újdonságnak... de mindenkinek azt tudom mondani, aki most dühös, hogy adjon nekünk még 2 hónapot, hátha sikerül meggyőzni a változtatásokkal, javításokkal, arculati takarítással. ha meg nem, hát így jártunk, tudomásul vesszük.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1714) oldbone'76


oldbone'76
tag

Sziasztok.
Moderátort keresek hardverapró lezárva. Szeretném töröltetni a másik accomat. Kihez forduljak?

(#1715) gabor_b


gabor_b
tag

Tisztelt Feljesztők/házigazdák avagy T. Illetékes elvtárs.

Szeretném megtudni, hogy az adatlapokon lévő telefonszám mikor lesz látható?
Nagyban segítene üzleteket kötni.
Mert saját tapasztalatból mondhatom, hogy az üzenetekre való reakció idő roppant hosszúra nyúlik, nagyon sok esetben. Így nem lehet számomra normálisan üzletelni.
Azt gondolom, aki szeretne eladni, és nem hosszasan melengetni az áruját, azok megadnak telefonos elérhetőséget, hogy üzletelni lehessen.
Ha már opcionálisan választható a telefonszám megadása, akkor elérhetővé lehetne tenni. Mint eddig is volt rá lehetőség.

Remélem apró problémám megoldása hamarosan orvoslásra kerül.

gabor_b

(#1716) mghltm válasza gabor_b (#1715) üzenetére


mghltm
addikt

targytalan, torolheto, koszonom!

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#1717) essexboy válasza gabor_b (#1715) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Csak 7 helyen mutatja ha rákeresel a telefonszám kifejezésre, hogy korábban már volt, kéretik keresni és elolvasni a választ ezzel kapcsolatban! :U

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#1718) parkr


parkr
őstag

ezt nem lehet látni az apróról:
"A felhasználó jogait az Alapelvek sorozatos megsértése miatt végleg felfüggesztettük!"

pedig nagy örömmel kezdtem írni a privátot. küldéskor kiderült, feleslegesen.

(#1719) eclipse19


eclipse19
senior tag

Kedves Hardverapró!

Miért féltek a fekete színű betűktől?
Ez a design ezekkel a színekkel szvsz a használhatatlanság határán van.

Miért kell tejeskávé színű háttérre fakózöld vagy narancs betűket tenni?
Egyáltalán miért kell narancs színű betűket használni? Semmilyen háttér esetén sem olvashatóak jól!

Miért kell fakózöld háttérre világosbarna betűvel vagy világos barnára közép barnával írni?

Tudom, hogy azt gondoljátok, hogy nem nagyon van konkurenciátok, de az idősebb "kocák", mint én, akik már nem látnak úgy mint 18 éves korukban szvsz nem fogják sokáig gyilkolni a szemüket ezzel.

Változtassatok, (plíííz) amíg még nem késő. :R

Itt egy kis segítség:

[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#1720) gabor_b válasza essexboy (#1717) üzenetére


gabor_b
tag

Köszönöm a kioktatást, ha annak szántad.
Megnéztem már az írásom előtt az általad mutatott kérdéseket.
De érdemi válasz nem érkezett rá.
Ezért merészeltem megkérdezni.

Azt gondolom, hogy az a válsz tökéletesen megfelelne:
igen, látható lesz, dolgozunk rajta kb x idő.
nem, nem lesz.

De én kérek elnézést.

üdv: gabor_b

(#1721) essexboy válasza gabor_b (#1720) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Nem kioktatásnak szántam, hanem segítségnek. A válasz egyértelműen ebben a hsz-ben megtalálható.

megoldás: egyébként aki elmegy a prohardverre és kikeresi az adott felhasználót ott meg tudja nézni az adatainál a telefonszámát, már ha van ilyen neki feltüntetve. Aki már régóta használja az oldalt akkor tudja a megkerülést, az újoncok akik pedig nem tudják, így jobb eséllyel a fentebb említett okok miatt privátolnak.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#1722) Ndruu válasza eclipse19 (#1719) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Lesz finomítva a design, de most még sokkal fontosabb, hogy funkcionálisan jól működjön az oldal.

Harrrr!!!!

(#1723) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Srácok!

Ennyire nem tesznek fel új hirdetéseket vagy valami nálam csúnyán el van állítva? A másik, hogy a privátoknál megjelenő avatarok egy része hiányzik. Úgy értem a képecskék felső része. :R

(#1724) Csabee. válasza essexboy (#1721) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tegnap én is a link átírással néztem meg a profilt!:DD

Üdv: Csabee.

(#1725) andreas85


andreas85
csendes tag

Jövőben lehetne csinálni statisztikát, hogy melyik napokon nézték meg az adott hirdetést.
Napszakra lebontva, hogy mikor érdemes UP-ot nyomni, mikor nézik az oldalt többen...

(#1726) Klayman


Klayman
csendes tag

Sziasztok!

Egy észrevétel és kérés is egyben. Az értékelési rendszernél amikor értékelem a másik felet az igen/nem választható lehetőségek közül ha kiválasztok egyet, teszem azt, "Ha problémád/kérdésed adódott a termékkel kapcsolatban, segítőkész volt?" - és tegyük fel véletlenül bepipálom az IGEN vagy a NEM-et miközben én nem akarom egyiket sem. A pipálás vagy ha jobban tetszik jelölés után nem lehet a jelölést vissza vonni. Vagyis nincs viszakozás.

Megoldható lenne egy olyan plusz funkciót integrálni a rendszerbe, hogy a jelöléseket ki is tudjam venni ha éppen véletlenül jelölök be egy rublikát? (Természetesen én itt a folyamatban lévő, még nem elküldött értékelésekről beszélek.)

Előre is köszönöm.

Üdv.

Esetenként ékezetek nélkül írok, ez általában telefonról történik amikor sietős a dolgom. Ezért elnézést kérek!

(#1727) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Ha valakinek pl a telószámát szeretném megnézni mint a régi oldalon,akkor hogy tudom megnézni? :R

(#1728) lajtika


lajtika
aktív tag

Üdv.
Az lenne a kérdésem, hogy miért nem látszanak az értékelésim? Vannak akiknek látni. Vagy a dolog még folyamatban van? A választ előre is köszönöm.

(#1729) essexboy válasza polgi803 (#1727) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

[link]

essexboy

(#1730) Krisz79


Krisz79
őstag

Nekem is lenne 1 kérdésem.
A gond,hogy álitólag mikor kapok 1 értékelést,alitólag a regisztrált mail cimemre érkezik 1 mail?
Ha igy van ,akkor Nekem ez a dolog nem fog menni.
Esetleg melyik moderátornak irjak ez ügyben?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#1731) essexboy válasza lajtika (#1728) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Az új rendszerben létrehozott értékeléseid nem látszanak, vagy a régi pirospontokra gondolsz? Amennyiben az előbbi a probléma, akkor ide egy konkrét hibabejelentést írj, de úgy tudom épp kalapálják ezt a részét a rendszernek. Amennyiben az utóbbi a problémád, akkor ezt olvasd el.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#1732) essexboy válasza Krisz79 (#1730) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Privátban is el lesz küldve később, de most csak a belépési e-mailedre megy egy mail. Amennyiben ez nem él ez a mail cím, akkor jobb oldalt az adataim menüpontnál tudod ezt módosítani.

essexboy

(#1733) polgi803 válasza essexboy (#1729) üzenetére


polgi803
őstag

Elolvastam...de akkor sem értem,hogy az extra adatokat,ami pl a telószám,hogy tudnám megnézni,ha a másik fél is megadta a számát az adatainál... :F Az irányított linken is az van írva,hogy akik régóta itt vannaka zok tudják a akerülőutat...én nem most regeltem,de lövésem sincs... :F

(#1734) lajtika válasza essexboy (#1731) üzenetére


lajtika
aktív tag

Köszönöm. Én a régi értékeléseimre gondoltam. Hogy azok fognak e látszani Az új adatlapon(a két kis színes csíkban) Még egyszer köszönöm a válasz.

(#1735) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Nézegettem most az új Hardveraprót..na nem mintha nem bújnám nap mint nap, de most állt össze a dolog, vagyis néhány kérdés és észrevétel?

1. A régi rendszer piros pontjai átkerülnek az újra?
2. A jegelt hirdetés pecsétjének színét lehet kicsit állítani? Szép a kék, nincs vele baj csak alatta szinte alig olvasható a szöveg.
3. Esetleg valamikor a sima Prohardver is átalakul ilyenné? Nekem tetszik a dizájn :U

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1736) zoltan6 válasza polgi803 (#1733) üzenetére


zoltan6
őstag

belépsz a prohardverre aztán ott megtudod nézni,a böngésző parancssorába beírod ezt:
http://prohardver.hu/tag/zoltan6.html
természetesen zoltan6 helyett a kívánt névre írod át.

(#1737) Ndruu válasza GrooveHero (#1735) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

1. Nem, de erről a hardverapró legtetején is elhelyeztek egy értesítést. A régi pirospontjaim nem kerülnek át az új rendszerbe?
2. A designon még fognak alakítani (bár néhány apróbb módosítást már a napokban is eszközöltek).
3. Saját véleményem: nem hiszem.

Harrrr!!!!

(#1738) GrooveHero válasza Ndruu (#1737) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi az infót :R Keep up the good work, meg ilyesmi ;) :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1739) danih


danih
addikt

Most látom hogy még él a pirospontos topik, és tolják a népek a pirosakat... Felül ki van írva, hogy már nem lehet így értékelni - nem akarjátok zárni a topikot?

(#1740) biacsia válasza danih (#1739) üzenetére


biacsia
tag

Kedves Modik!

Egy apró észrevétel.:

Az új stílusban szerintem nem elég feltűnő a törölt hirdetésen lévő " Archivált " pecsét.
Ma már a második privátra válaszolok egy 1 hónapja eladott és akkor érvénytelenített hirdetésemmel kapcsolatban.
Javaslatom élénkebb szín, vagy nagyobb méretű plecsni alkalmazása(esettleg a régi áthúzás ) lenne, hogy mindenkinek leessen ,hogy hiába keres már . Itt a delikvens hirdetés linkje, valóban magam is nehezen vettem észre, hogy miben különbözik ez egy még élő hirdetéstől.

Üdv!

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#1741) falaci2002


falaci2002
tag

Üdv!

Annyi a gondom, hogy 15-én jelzi az utolsó bejelentkezésemet, pedig azóta is szinte minden nap bejelentkeztem. A "Prohardver" percre kész. Van valami kritérium, hogy mi számít bejelentkezésnek?

A telefonszámhoz annyit, hogy én is kérdeztem pár napja, hogy hol lehet megnézni, de csak kacifántos módon a "Prohardveren", ahogy itt írták.

Vagy ki kell írni a hírdetésbe, vagy a "Bemutatkozás"-hoz beírni, ahogy azt nálam okosabbak kitalálták.

Persze ha valaki hajlandó megadni!

Köszi!

(#1742) Gabennn


Gabennn
tag

Üdv! up vásárlásnál csak a payplaos fizetésre tudok rámenni, én sms-el szeretnék fizetni, mi lehet a probléma?

Üdv: Gaben

(#1743) andreas85 válasza Gabennn (#1742) üzenetére


andreas85
csendes tag

Még nem aktiválták az sms-es fizetési módot.
Egy darabig csak paypal-lal lehet fizetni.
Idővel (pár hét) lesz sms+bankkártya is.

(#1744) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Tudom sokan írtak a kinézettel kapcsolatban kritikát (ami már nem lehet véletlen). Szóval a konkrét "ötlet" az, hogy nem lesznek külön színstílusok? Valamilyen régi ph-s kontrasztos, jól olvasható színkombó, mert a szemem kifolyik a helyéről (sry a megfogalmazásért), amikor olvasom az aprót. Vagy felőlen fixen is újra lehetne színezni az oldalt, nem is kell az elemeket áthelyezni, azt az ember megszokja majd úgyis.

(#1745) wesaaa


wesaaa
aktív tag

A régi keresőmód vissza fog állni a régire?
hogy ár szerint egymás után?? :F

OLDPH! wesaaa felhasználónak 74 pozitív értékelése van a fórumon! OLD PH!

(#1746) Twinsen2


Twinsen2
tag

Lehet volt már róla szó, de 1700+ hozzászólást nemtudok elolvasni, szóval:

A vásárló értékelt engem, ez rendben lezajlott, de én hogy tudom őt értékelni ? Nem találok erre semmi linket, vagy leírást.

(#1747) Parci válasza Twinsen2 (#1746) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kellett róla emailt kapnod

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1748) 5teve


5teve
senior tag

hol kellene látnom, hogy valamelyik hirdetésemnél valaki hozzászólt?

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#1749) Twinsen2 válasza Parci (#1747) üzenetére


Twinsen2
tag

Thx. megvan. Azt hittem közvetlen lehet elérni a hirdetésekből.

BTW: korábban valaki írta, hogy rossz hogy csak akkor lehet értékelni, ha erre kapott engedélyt... Ez butaság, hiszen az milyen rossz lenne, ha a sok vérpistike azzal szórakozna hogy mindenféle hirdetést csak úgy értékelget :)

(#1750) ratkaics


ratkaics
senior tag

Sajnos véletlenül kitöröltem az értékelés felkéréséréről szóló email-t még az előtt, hogy engedélyeztem volna az értékelést.
Mit lehet tenni, hogy mégis tudjuk értékelni az adásvételt?

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó ....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.