Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hirdetés modositásnál kötelező irányárat irni különben nem engedi tovább. h rakok be alku szerinti árat?

(#652) janos80 válasza Parci (#645) üzenetére


janos80
senior tag

mondjuk azert erdekes a filozofiad... bar elegge ismert... az ugynevezett megszoksz,vagy megszöksz :C

(#653) robertkill válasza janos80 (#652) üzenetére


robertkill
aktív tag

egyetértek... :U :K

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#654) marinea2 válasza janos80 (#652) üzenetére


marinea2
addikt

+1 :R

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#655) Parci válasza janos80 (#652) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ugye most nem álltok neki engem elemezni? :W ha nem tudtok érdemben és kulturáltan, konstruktívan hozzászólni, ki lesztek tiltva mára. leginkább azért, hogy ez a topik tiszta és értelmes maradjon, ne pörögjön ki az, ami érdemi észrevétel. megmondtam, hogy véleményt erőltetni folyamatosan tilos, mert nem vezet sehová. akkor írj, ha van miért.

------------------------------------------------------------

ez most itt egy vonal. innentől kezdve, ha a pár folyamatosan feszültséget keltő nick folytatja a tevékenységét (nulla infótartalmú hozzászólások gyártása egy információs topikban), először a hozzászólásokat fogom törölni, aztán jön az ideiglenes tiltás.

konkrétan róluk beszélek épp: marinea2, TechN7ne, robertkill, janos80

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#656) DaveJr


DaveJr
őstag

Három észrevételem lenne:
- hirdetéseknél jó lenne ha megjelenne hogy hány hozzászólás van (én nem találtam sehol)
- a két fajta képes listázásnál is jó lenne ha megjelenne a hirdető nickneve
- jó lenne ha nem csak e-mailes linken keresztül lehetne kezelni az értékeléseket, hanem mint a privátoknál lehetne látni ha új érkezett.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#657) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Nem olvastam vissza, és nem is kerestem rá, akit ez zavar az innen skipelje a hsz-em.

---

Szóval nem tudom milyen keresőkifejezéssel lehetett volna ezt kideríteni, de: létezik-e vagy ha nem, lesz-e egy komplett változáslista az eredeti hardverapróhoz képest? Nyilván meg lehet tanulni az új site csínját-bínját böngészéssel is, de egy a mostani faq-nál szélesebb körű, hosszabb, "ez itt van, az ott van, ez megszűnt, az új dolog" lista segítene az olyan begyöpösödött hülyéknek mint pl. én.

Szóval van-e csak nem találtam meg, vagy lesz-e valamikor valahogyan valaki által?

---

Személyesen nekem szúrja a szemem, hogy a hirdetésnél az "üzenet a feladónak" gomb, ami a privát üzenetre visz nagy és piros, a hsz írásra vonatkozó gomb pedig el van dugva alul.

Szerintem mindenkinek érdeke lenne, a "hülye" privátozás helyett a transzparens hozzászólásokat előnyben részesíteni, több infóhoz jutna a potenciális vevő, használhatóbb lenne a site, de így én is először a privátra kattintottam. Ha meg már ott van az ember akkor megírja a privátot, a következő meg hoppon marad, kérdezősködhet elölről.

[ Szerkesztve ]

(#658) TechN7ne válasza Parci (#655) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nem hiszem sajnos,hogy megoldás lenne,ha kitiltanál pár embert,utána úgy is jön még másik 100,egyértelműen meg van a vélemény róla,ami teljesen egyhangú. :K

(#659) xtremez


xtremez
aktív tag

Régi jobb volt..

Viszont a színek borzalmasak kiégeti a retinám! Sötétebbnek és kontrasztosabbnak kellene lennie.

(#660) DS39 válasza janos80 (#639) üzenetére


DS39
nagyúr

a hivatalos nem egyenlő a hitelessel. az adatok hitelesek, mert a 2 ember pontosan vezette, de az oldal készítői azt nem tekinthetik hivatalosnak. érthetőbben nem tudom leírni mire gondoltam.

egyébként meg Parci válaszolt, hogy lehet használni a régit, innentől kár vitázni. :B

és még egyszer elnézést hogy belepofáztam, pedig nincs hozzá jogom, mert nem vagyok nagy hardveraprós :R

[ Szerkesztve ]

(#661) mghltm válasza DaveJr (#656) üzenetére


mghltm
addikt

"- hirdetéseknél jó lenne ha megjelenne hogy hány hozzászólás van (én nem találtam sehol)"

egy kis buborekban irja az aktualis hozzaszolasok szamat

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#662) robertkill válasza TechN7ne (#658) üzenetére


robertkill
aktív tag

egyhangú és jogos
fenyegetőzéssel sem jut előrébb a dolog
szerintem közvéleméyn kutatást kellett volna csinálni, teszem azt szavazást és olyan irányba bellenteni a változást és változtatásokat, de gondolom ez is ugyan úgy felpaprikázza majd a készítőket szóval nyugodtal nehet tiltani vagy moderáltatni ahogy tetszik

[ Szerkesztve ]

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#663) Parci válasza TechN7ne (#658) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, nem egyhangú. neked egyhangú a véleményed magaddal és még pár emberrel. de mondok egy érdekes infót: ha egy arculatváltásnál minden második user szerint szar az új, akkor bizony az könnyen lehet, hogy sikeres lesz.

ámde ez volt az utolsó válaszom nem érdemi hozzászólásra, a következő ilyened már repül. eleget szajkóztad a véleményed, engedj teret másoknak is. :(((

robertkill: ne erőlködj azzal, hogy mártírt csinálsz magadból. elég sokszor szóltam, hogy ne csináljatok úgy, mintha ti lennétek a nép. ha nem hagyjátok abba, törlés lesz, és bárki, aki elolvassa ezt a topikot, majd eldöntheti, hogy tényleg olyan hatalmas nagy áldozatok vagytok-e, vagy szimplán csak leszarjátok, amiket kérnek tőletek és inkább a véleményeteket erőltetitek oldalakon át, szétcseszve az egész topikot. ti, kb. öten.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#664) Sasos


Sasos
senior tag

Javaslat:
Az első hsz-be be lehetne írni, hogy mely észrevételek találtak meghallgatásra (javítva/módosítva lesz idővel), melyek képzik fontolás tárgyát és mik azok, amik el vannak vetve. Így utána lehetne lesni, hogy az általam "talált" hiányosságot valaki már felvetette és esetleg érdemben válasz is érkezett rá.

(#665) robertkill válasza Parci (#663) üzenetére


robertkill
aktív tag

Ismételten elénézést kérek, azt hittem kultúrált vagyok de tévedtem és látom a cérna kezd elpattanni csak tudmám miért és ezt a mártír dolgot sem értem bár lehet csak azért mert kimaradt a reggeli kávé :F

Jobb lenne ha sorolnám a hibákat? :Y

Mind1 csináljatok amit akartok vagy tiltsatok vagy mifene...
akinek van véleménye halgasson...remek pilitika és hozzáálás... nem is tudom honnan ismerős...

ÜDV

[ Szerkesztve ]

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#666) #35438080


#35438080
törölt tag

Üdvözlök Mindenkit--Illetékeseket is !!!

Ha azt mondjuk,hogy a felhasználók érdekei szerint történik ami történik !!
Akkor történjen már meg az is hogy láthatóvá teszik a begyűjtött értékeléseket
Legyen az akár PIROS_akár FEKETE
Szerintem ez minden PH felhasználónak érdeke

(#667) Kiki18 válasza robertkill (#662) üzenetére


Kiki18
őstag

Nem értem,hogy mit kell akadékoskodni. Már évek óta folyik az új HA készítése,finomítgatása. Én az elejétől kezdve nyomon követtem a fejleményeket,segítettem a munkában,bugokat is kerestem,elmondtam a véleményemet,1x.
Ha valami nem tetszett leírtam,de nem erőltettem. Véleményem szerint nagyon jó lett az Új HA ,meg kell csupán szokni.Ha nem a borító szerint ítélnél,hanem elkezdenéd használni,rájönnél hogy sokkal funkcionálisabb,használhatóbb,mint az elöregedett előző HA.

Én gratulálok minden embernek ,aki részt vett a munkában,a végeredmény szép lett,részemről elégedett vagyok. Köszönöm,hogy dolgoztatok rajta. :R

(#668) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Az értékelések eltűnése nekem sem tetszik, de mindegy, ebben úgy látom nem értünk egyet a vezetőséggel. Gondolom nem érzitek át a mezei tagok évekig tartó piros-pont gyűjtésének lényegét. Olvastam, hogy az eddigi pontozási rendszer nem volt megbízható, ezért nem ültettétek át a megszerzett pontokat. Mint régi vaterás felhasználó mondhatom, hogy az a rendszer sem megbízható, sok fals értékelés van fent, pl. negatív pozitívnak álcázva, stb. Az itteni pozitívokat sosem éreztem hamisnak, ha olvastam a piros pont topicot. A sok kintről betévedő látogató és leendő tagtárs nem fogja tudni, hol keresse és hogy egyáltalán keresse a régi értékeléseket, csak azt látja, hogy 0 visszajelzésű embertől fog vásárolni, ami nem növeli a bizalmát. Kár érte..

Bocs ha ezredszer feljövő téma, de ebből látszik, mennyire fontos.

Az apróval kacsolatos javaslatom, hogy legyenek a hirdetések mellett a képek a listázásnál is, mint eddig. Sokkal áttekinthetőbb úgy a lista, ha ott vannak a kis képek.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#669) robertkill válasza Kiki18 (#667) üzenetére


robertkill
aktív tag

:C :R :W

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#670) DaveJr válasza mghltm (#661) üzenetére


DaveJr
őstag

Csak a keresési listában. A hirdetésben én nem találtam sehol. Ha a egy linkről jövök át akkor fogalmam sincs hogy hány hsz van csak ha keresést használok.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#671) marinea2 válasza #35438080 (#666) üzenetére


marinea2
addikt

Psszt, veled együtt már 6-an lennénk. Nem lesznek vissza állítva, ez van.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#672) Parci válasza robertkill (#665) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ne erőltesd ezt. akinek van véleménye, mondja el egyszer, higgadtan, konstruktívan. ugye nem arról akarsz meggyőzni mindenkit, hogy az volna a jó, ha mindenki huszonötször írná le a véleményét? úgyhogy ne csinálj úgy, mintha bárki el akarna hallgattatni. illetve ha sokáig csinálod, szerintem mások is kérni fogják :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#673) Kiki18 válasza SeniorTilla (#668) üzenetére


Kiki18
őstag

A régi értékelések megmaradtak,nem tűntek el...
[link]

(#674) Parci válasza SeniorTilla (#668) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem értem a javaslatodat. eddig hol voltak képek és most honnan hiányoznak?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#675) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Sajnos úgy látom még mindig nem lett kötelezővé téve a rendes ár kiírása "1ft" "alku szerint" ezekbe a hirdetésekbe be se nézek,mert nincs kedvem találgatni meg könyörögni hogy mondjon már valami árat a hírdető

Egyébként meg tetszik az új HA majd megszokja mindeki

[ Szerkesztve ]

PSN ID:BiZzare_0

(#676) DaveJr válasza SeniorTilla (#668) üzenetére


DaveJr
őstag

Van. Csak át kell váltani a nézetet.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#677) robertkill válasza Parci (#672) üzenetére


robertkill
aktív tag

:C :Y :W

" ha valakinek baja van veled az attól még mindíg az ő baja "

(#678) reményhal


reményhal
csendes tag

Helló
A régi aprón, ha beütöttem a kódot,láttam a telszámot,már akinek volt...ez most hogy működik,mert a sajátom is csak akkor látom,ha szerkesztem az adataim.
Köszi

(#679) TechN7ne válasza Parci (#663) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Rendben,mostantól hol kell jelezni,ha piros vagy feketéket osztogatunk,hogy ki jelezze az új oldal?

(#680) PumpkinSeed válasza canniball (#650) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Lehet én vagyok a hülye, de sehol nem találom, hogy hol lehetne át állítani vagy valami.

Az pedig, hogy ott ahol a régi az téves. Mivel a régi oldalt a http://www.hardverapro.hu-n értem el ahol most az új oldal helyezkedik el.

Ha lehetne kérhetnék egy linket, vagy éppen egy instrukciót, hogyan lehet átkapcsolni? :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#681) capulet75


capulet75
addikt

kérdeztem már csak elveszett a sok felesleges hsz közt: az új felületen az avatárok kicsi pixelhalmazok. ez változik majd?

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#682) canniball válasza PumpkinSeed (#680) üzenetére


canniball
nagyúr

A régi pirospontos-rendszerről volt szó, hogy ugyanott érhető el. Úgy látom te a régi HA-ra gondolsz, az már sehol, csak az új van.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#683) Parci válasza capulet75 (#681) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megnézzük!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#684) S.Feri


S.Feri
őstag

A privát üzenetek oldalankénti törlésére egy gombocska olyan jó lenne, egyesével kissé hosszadalmas.

[ Szerkesztve ]

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#685) PumpkinSeed válasza canniball (#682) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ja értem. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#686) bobace


bobace
őstag

Nekem két észrevételem lenne. Ebből az egyik szubjektív, a másik talán nem.
1. A design nem lenne rossz, ha a háttér és a szövegek meg minden nem állna ennyire közel egymáshoz. Valahogy túl pasztel, a lapcsalád többi oldala jobb, hogy kicsit sarkosabb a design, van ami sötét, van ami világosabb. Jobban áttekinthető. De gondolom fog ez még változni :)
2. Ha rákattintottam egy tagra, mutatta, hogy hány apróhirdetése volt eddig a hozzászólásainál. Már abból is lehetett egy kis következtetést levonni. Mert most lehet hogy csak kvázi-tag valaki, de lehet, hogy van 1000 hirdetése, de ez nem derül ki. Gondolom a piros pontok terjedésével kialakul az adatbázis, ki a normális eladó, de addig is fel lehetne tüntetni valahol a hozzászólásokat-hirdetések számát. Igen, meg tudom nézni a PH felöl, de fölösleges kattintgatás.

És az hogy lassú, az gondolom feltűnt. Gondolom fog javulni. Amúgy meg hajrá!

Engem szerencsére a piros pontos móka nem nagoyn érintett, volt vagy 4, bár azért jóval többet adtam-vettem. Szóval engem nehéz lenne ezzel felháborítani :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#687) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Viszont amit eddig hiányoltam, hogy a privát üzenetek mellett most nem jelenik meg az, hogy hány csillagos megjelölésem van. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#688) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Eddig a hozzászólás fejlécében volt a Válasz, Privát stb, most meg alatta van, és így nem feltétlenül egyértelmű, hogy az hová tartozik. Esetleg valami dizájn elemmel hozzá lehetne kötni az adott hozzászóláshoz.

(#689) SeniorTilla válasza Parci (#674) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Benéztem, bocs. A hirdető tag képével kevertem össze...

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#690) Fail3D!


Fail3D!
addikt

chrome hasznalata eseten hol talalom azokat a bizonyos cookikat amiket kikene kitorolnom?

(#691) Parci válasza Bloksma (#688) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

van ott egy nyíl ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#692) Bloksma válasza Parci (#691) üzenetére


Bloksma
aktív tag

Jogos :D

(#693) ruti válasza Fail3D! (#690) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Beállítások/ Speciális beállítások/ Adatvédelem: Böngészési adatok törlése

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#694) fricz19 válasza Fail3D! (#690) üzenetére


fricz19
őstag

Beállítás->előzmények->böngésző adatainak törlése->cookie

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#695) Fail3D! válasza fricz19 (#694) üzenetére


Fail3D!
addikt

thx, de ez szerintem az exploreres megoldas:) a kerdese hogy ugy is meglehte cisnalni hoyg ne keljen mindent letorolnom, hanem a mappabol csak a ph sakat kitorolni? gondolom, nem zavar itt az be hogy felho alapu tarolas van..

laptopon, mobilon nicns problema csak a fogepnel...:)

[ Szerkesztve ]

(#696) vlevi


vlevi
nagyúr

Igazából én sem tudom hova tenni ezt a fajta kinézetét a hardveraprónak.
A régi az teljesen egységes szerkezetben, átláthatóan kategorizált kinézet volt.
A mostani viszont felül hatalmas notebook fülek, aztán középen valami apróbetűs, amit alig vettem észre, az egyes hirdetések meg megint nagybetűsek, egyelőre még nagyon szokatlan.
Színvilágon is valahogy változtatnék, nemtudom, ez a bézs-barna alap, benne pirosakkal valahogy csiricsárénak tűnik.
De nem fújolom le egyből, mert a belsejét nem ismerem, nem tudom, hogy technikalilag mennyivel jobb/rosszabb, hogy funkcionalitásában kevesebb/több, és ezek csak megjelenítésbeli dolgok, amin lehet változtatni.

(#697) Fail3D! válasza vlevi (#696) üzenetére


Fail3D!
addikt

hat toroltem mar mind2 internet keresovel a cookiat es nem megy a chormmal igy sem... mind1 majd visszaterek ha megoldodik.

(#698) Hintalow


Hintalow
senior tag

Nem akarok megbántani senkit, de én örülök neki, hogy a régi pirospontos rendszer eltűnik.
Párszor üzleteltem az aprón, de soha nem szórakoztam ezekkel a pirospontokkal, bonyolúltnak és nyakatekertnek találtam, hogy intézem a tranzakciót valahol, és egy teljesen más fórumba (amit meg sem találtam sokszor :) ) írogassak, meg onnan linkelgessek.
Elhiszem hogy jó (szükség)megoldás volt egy más időben egy más (és sokkal kisebb) lapcsaládon, de lejárt az ideje.
Az új aprót megnéztem, tetszik, funkcionálisan jobb, a kinézete más, de konkrétan nem érdekel, nem az esztétikusszínektárlata.hu-ra megyek fel, hanem a hardverapró.hu-ra, nem a forma izgat, hanem a tartalom.
Sok sikert hozzá!

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#699) Chaser válasza Fail3D! (#697) üzenetére


Chaser
titán

Chromenál előzmények törlése, minden kipipálva és utána megy.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#700) canniball válasza Fail3D! (#697) üzenetére


canniball
nagyúr

Töröltél minden kukit? Nálam az megoldotta (ha csak a HA-sokat töröltem az nem).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.