Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Gave


Gave
addikt

Az korrekt, hogy el tudom használni mind az 5 ingyen UP-ot szünet nélkül egyszerre?

(#52) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

gateway hiba elvileg javítva!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#53) Siera


Siera
senior tag

A régi jobban tetszett, de ezt is meg fogjuk szokni szerintem.

"A hirdetésfeladás még egy darabig teljesen ingyenes MINDENKINEK. Használd ki!"
Ez elég vészjóslóan hangzik. Valaki kifejtené? :F

(#54) Parci válasza Siera (#53) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

- boltoknak fizetős lesz átállás után idővel
- extra szolgáltatások fizetősek lesznek már az elejétől (színezés, előre kiemelés stb.)
- sima usereknek nem tervezzük, hogy fizetős legyen

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#55) szeksziboj


szeksziboj
tag

Ezt most miért kell? :O Egy hányadék az új kinézet... :W

(#56) xxman


xxman
senior tag

Nekem nagyon tetszenek az új funkciók , viszont nem tudok megbarátkozni a design + elrendezéssel . Átláthatatlan számomra , és logikátlan.
Nem is a színek hanem az elrendezés. Nem értem miért nem maradhat a régi. Oké hogy fejlődni kell , de nem mindig előnyös a dolog...
A jobboldali sáv , a hsz-eimről nekem borzasztóan hiányzik.
Továbbra is azt támogatom hogy jöjjenek az új szolgáltatások , szabályozások , tőlem lehet fizetős is de a design és elrendezés maradjon a régi.

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#57) Parci válasza szeksziboj (#55) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megelőzendő a hasonlóan tahó megnyilvánulásokat, szeretnék mindenkit megkérni, hogy olvassa el az összefoglalót itt. az őrjöngés nem lesz tolerálva, pont. el lehet mondani egy véleményt kulturáltan is, és ennyi a minimum, vegyük már emberszámba egymást. tudom, hogy divat indulatból fikázni és beszólni ma a honi netes kulturában, de mi ennek nem adunk terepet.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58) swy


swy
csendes tag

Hat igen... mint mindenkit, a HA-t os elerte a valsag :-D :-S az ingyen UP ugye hirdetesenkent lesz 5db naponta? Ugye nem az osszesre ertve lesz 5db?
Amugy a regi oldalon, kedvencbe felvett, es hozzaszolt hirdetesek, az ujban, egyenlore nem talalom. :-D ... en vagyok a balfasz, vagy egyenlore meg nem elerheto? :-D
Illetve, olyan javaslatom lenne, hogy pl a telefonoknal, ne egybol csak marka szerint lehessen keresni, hanem legyenek op. Rendszer szerinti blokkok. Tehat legyen par omlesztett topik amibe belemegy pl az osszes androidos telo, masik amibe az osszes wp-s telo, stb, stb. Mert egyik izmerosom megkert nezzek neki telefont. Pl 35k-t szan ra, de noncs konkret elkepzelese, es igy az osszes markat kulon-kulon vegig kell bogaraszni. :-S ugy pedig, be ebbe a topikba, sorba rendezni, es mar lehetne is valogatni. :-)
Sorry, kicsit hosszura sikerult xD

[ Szerkesztve ]

(#59) Parci válasza xxman (#56) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megvan ugyanúgy a jobboldali sáv, de a változatosság kedvéért most a mi tesztszerverünk vacakol, azért nem mutatja.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#60) swy válasza Parci (#59) üzenetére


swy
csendes tag

Ja ertem :-D csak gondoltam megkerdeze., de akkor ezekszerint, megse en vagyok a balfasz xD

(#61) Parci válasza swy (#58) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az összesre értve lesz 5 db / nap. alkalmi hirdetőnek ez bőven elég. nem alkalmi meg megteheti, hogy plusz up-okat vásárol, ha kiemelten fontos neki.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#62) Maszki


Maszki
tag

Hát nekem nagyon nem jön be ez az új oldal. Se design, se funkcionalitás tekintetében sem!
Eléggé hajaz a vaterára, és expresszre. Az új értékelési rendszer, meg nem éppen eladó barát.
A régiben azt szerettem, hogy ingyenes, és sokan használják, de így...
Egyszerűen nem értem, (azt leszámítva, hogy pénzt akarnak lehúzni az emberekről) miért kell
elb@szni, és tönkretenni egy jól működő oldalt.

◄ Maszki ►

(#63) swy válasza Parci (#61) üzenetére


swy
csendes tag

Es, van mar elkepzeles, hogy milyen aron lesz az up vetel? Nem szandekozom venni, inkabb csak kivancsisag szintjen erdekel a dolog. :-D
Jajj tenyleg. A masik ami eszembe jutott. A mar meglevo piros, ne adj isten fekete pontok, jova lesznek irva, vagy azokat ott hagyjuk a regi oldalon, es ezen az ujon mindenki uj lappal kezd?

[ Szerkesztve ]

(#64) Parci válasza Maszki (#62) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

- ez is ingyenes, csupa olyan dologért kell (lehet) fizetni, ami a mostaniban még nincs is
- a funkcionalitás egész biztosan jobb, nem nézted meg rendesen

viszont épp nem is tudod rendesen megnézni, mert letérdelt a saját tesztszerverünk :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#65) xxman


xxman
senior tag

Hú ez egy jó hír. Remélem a tesztszerveren is hamarosan megtekinthető , lehet változna a meglátásom.

I just wanna have some fun.

(#66) Parci válasza swy (#63) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

volt, de olyan rég áraztunk, hogy már nem is emlékszem :U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#67) randras


randras
veterán

Valahogy most jobbak a színek tényleg. Belevetem magam hamarosan. :R

Hibának belefér, hogy tetű lassú? :D

[ Szerkesztve ]

(#68) swy válasza randras (#67) üzenetére


swy
csendes tag

Szerintem igen, mivel gondolom a hatterbe most is folynak a munkalatok. :-D

(#69) Parci válasza randras (#67) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köhögnek a vasak valamiért, rajta vagyunk

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#70) Maszki válasza Parci (#64) üzenetére


Maszki
tag

Alaposan megnéztem mielőtt véleményt nyilvánítottam volna.
Azzal pedig, hogy fizetős lesz pár dolog, eltekintve, hogy opcionális, egyes
embereknek komoly eladási előnyük lesz.

◄ Maszki ►

(#71) Chaser


Chaser
titán

Megpróbáltam feltenni egy hirdetést, de lefagy az oldald, valószínűleg ez csak átmeneti gond lehet.
Városok közt továbbra sem találom Szentest, pedig nem olyan kis város ám :P
Telefonoknál meg a lenovo mint típus nincs, legalábbis én nem találtam egyéb kategóriában sem.
A színvilág már egész tűrhető.

szerk: Az a funkció megmarad, hogy ki lehet tenni közvetlen a szöveges hirdetésbe egy kis képet? Nem láttam.
PhUpper-rel is működni fog vajon ez az oldal?

szerk2: Ha lehet szavazni a régi vagy őj között, +1 régire:) Az tökéletes ha nem is 100%-osan de közelíti. Azért szívesebben fizetnék.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#74) Chaser


Chaser
titán

Csak felmászott a hirdetés, link gomb nem működik jelenleg vagy béna vagyok.
Szóval amit hiányolok és nem szubjektív, elsődlegesen Szentes a városok közül.

szerk: Most meg eltűnt :F

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#75) randras válasza Parci (#73) üzenetére


randras
veterán

Eladói szempontból. Mint köztudott, rászálltak a kisemberekre, és onnantól kezdve, hogy a rendszerbe integrálva lesz egy központi összesített értékelő rendszer, magával hozza majd, hogy itt is feltűnnek. De akkor ne itt beszéljünk erről, törölj ki nyugodtan, bocs.

[ Szerkesztve ]

(#76) Parci válasza randras (#75) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megértettem!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#77) Lenry válasza Maszki (#70) üzenetére


Lenry
félisten

1 milliószor lett kb leírva, hogy a mostani HA fenntarthatatlan, mert csak viszi a pénzt, szóval vagy lesz ez az új, ami remélhetőleg legalább önnön költségeit kitermeli, vagy nem lesz semmilyen apróhirdetés a Prohardveren.

ez van, tetszik vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#78) swy


swy
csendes tag

Ne legyunk mar ennyire unneprontoak. :-D
Amugy a regi piros, illetve ne adj isten fekete pontok at lesznek ugrasztva a regi oldalrol, vagy azokat ott hagyjuk, es itt tisztalapal kezd mindenki?

(#79) Maszki válasza Lenry (#77) üzenetére


Maszki
tag

Hát tetszeni nem tetszik, de megértem.
De ezért van kitapétázva az oldal széle hirdetésekkel...
Valami más megoldást kéne keresni a problémára, mert
ezzel rajtam kívül is sokan nem szimpatizálnak, ami újfent nem tesz jót
az oldalnak ha fönnmaradási problémái vannak.

◄ Maszki ►

(#80) Parci válasza swy (#78) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azok megmaradnak, de nem lesznek áthozva a régi oldalról, mert a régi oldal sem volt a hardverapró része. tehát ugyanúgy lehet rájuk hivatkozni linkkel. aztán pár hónap, év múlva gondolom elég lesz már a beépített rész, és elmaradnak ezek a linkek

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#81) Parci válasza Maszki (#79) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megkérek mindenkit, hogy alapvetően a saját nevében nyilatkozzon. ha mindenki azzal kezdi, hogy amit ő gondol, az úgy is van, mindenki azt gondolja, akkor hamar ellentmondásokba keveredünk.. :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#82) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Üdv!

Véleményem szerint ha új Design a cél, akkor ahhoz nem kell egy teljesen új oldalt csinálni.

Az új értékelés rendszert az úgynevezett "Trollok" meg fogják tudni ölni azzal hogy ha megtörtént a vétel azért is rossz értékelést nyújtanak be csak hogy veled kitoljanak. Akinek már csak 1 negatív értékelése van azokkal nem szívesen üzletel senki sem. Illetve nem az eladó dolga részletes útmutatót adni arról hogy hogyan kell beszerelni / használni egy hardvert. Nyilván ha a vevő rákérdez akkor válaszolni fog, de vannak ilyen hűbelebalázsok akik megveszik aztán rájönnek hogy nem is ezt akarták venni és még az eladó van letolva.

Eddig azért adtam el mindent és vettem itt "szinte" mindent mert ingyenes volt, illetve rendkívül szabad volt az oldal rendszere. Lehetett privátban nyugodtan beszélgetni illetve volt olyan vevőm aki úgy kezdte hogy adjam meg a telefonszámomat és ott megbeszéltünk mindent. Ez volt a Hardverapró legnagyobb előnye a Vatera az Express az Apród és az egyéb más ilyen oldalakkal szemben. Ahogy nézegettem itt az új oldalt itt már teljesen az előbb felsorolt oldalakhoz kezd hasonlítani. Arról nem is beszélve hogy itt nem kellett az eladási ár 10%-át befizetni külön, hanem amennyiért el tudtad adni a cuccot annyit kaptál meg az oldal csak közvetítő volt.

Elhiszem hogy valamiből fennt kell tartani az oldalt, de inkább legyen teleszemetelve reklámokkal mint hogy nekünk fizetni kelljen a hirdetések feltevéséért, fenntartásáért, Uppolásért és egyéb kiemelésért.

Összegezve, remélem hogy az új Hardverapró nem ilyen formában és ilyen rendszerrel lesz elkészítve, ha el lesz.

(#83) fixer92


fixer92
aktív tag

Én személy szerint jobban örülnék ha maradna a régi oldal...
Az új nekem túl világos, ha lenne egy olyan lehetőség esetleg, hogy "skin" -ként választani a régit de az újítások ott is bekerülnének, szerintem nem egyedül lennék vele, aki azt használná. Sőt nekem a jelenlegi is tökéletesen megfelel, jobban szeretem ezt. A "múltkori" átállásnál leálltam a hardverapró használatával, nem csak azért mert nem volt jó, hanem mert a felület sem jött be. Kár lenne az oldalért.

Mindenesetre köszönjük a fejlesztéseket!

[ Szerkesztve ]

"Victory loves preparation!"

(#84) Bici válasza Maszki (#79) üzenetére


Bici
félisten

Páraknak nem tetszik az elején, páraknak később sem fog, de a többségnek fog tetszeni. Ezért vagyunk itt, hogy olyanná tegyük, ami minél több embernek tetszik.

Nem az a kérdés, hogy most tetszik-e, hanem az, hogy mik kell tenni, hogy tetszen. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#85) Maszki válasza Parci (#81) üzenetére


Maszki
tag

:R De azért lássuk védhető állításnak tűnik amit leírtam!

◄ Maszki ►

(#86) Parci válasza WaterWawe (#82) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mindent megtehetsz az új oldalon is, amit a régin. plusz szolgáltatások lesznek fizetősek, olyanok, amiket most nem is tudsz kérni (háttérszínes kiemelés, fixen előresorolás). az meg, hogy értékelési rendszert kapott, talán nem hátrány... :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#87) Maszki válasza Bici (#84) üzenetére


Maszki
tag

:R

◄ Maszki ►

(#88) Dicker


Dicker
őstag

Valóban nem előnyös a kinézete. Nem terveztek hozzá egy sötétebb árnyalatot? Amit mindenki egyénileg beállíthat a profiljában. Vagy akár ki is hirdethetnétek egy versenyt ezzel kapcsolatban, és lenne egy rakat választási lehetőség a lelkes user-ek által. Ez így égeti az ember szemét tableten, meg laptopon is.

(#89) Lenry válasza WaterWawe (#82) üzenetére


Lenry
félisten

Elhiszem hogy valamiből fennt kell tartani az oldalt, de inkább legyen teleszemetelve reklámokkal mint hogy nekünk fizetni kelljen a hirdetések feltevéséért, fenntartásáért, Uppolásért és egyéb kiemelésért.

az a rész megvan, hogy nem kell fizetni, csak ha X darabnál több hirdetést raksz föl, ami pedig eléggé valószínűsíti az üzletszerű kereskedést, ami mellett ingyenességért sírni hangyaf*sznyit álszent dolog.

a reklámokkal hülyére szemeteléssel pedig az a probléma, hogy egyrészt rengeteg embert elriaszt, a maradék meg felrak egy AdBlockert és máris ugyanott vagyunk, ahol a part szakad

Összegezve, remélem hogy az új Hardverapró nem ilyen formában és ilyen rendszerrel lesz elkészítve, ha el lesz.

pedig de.
ez a végleges, már csak bugvadászat van, meg apró finomhangolások.

ha pedig most az jön, akkor soha többé nem jössz, és biztos vagy benne, hogy más se, akkor köszönjük szépen, viszlát, a többiek nevében pedig majd megkérdezzük a többieket :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#90) Chaser válasza Lenry (#77) üzenetére


Chaser
titán

Ezt nem értem, hogy a régit mért nem lehetett fizetőssé tenni :F
Beleölni egy újba egy valag pénzt, ami valljuk be, erősen megosztó hatást váltott ki és nem azért, mert egyes funkciók fizetősek lesznek.
Első hirdetésemet nagy nehezen feladtam :C
Értékeléssel sztem probléma nincs, eddig is volt, aki akart vissza élhetett vele. Illetve ha nem jogos lehetett reklamálni, még vakerán is lehet, nem az itt a legnagyobb baj.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#91) Parci válasza Dicker (#88) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ami most kritikusan fontos nekünk, az a funkcionalitás. a designt viszont eleget csiszoltuk és használtuk a belső tesztek alatt, hogy tudjuk, hogy nincs objektív baja. nem folyik ki a szem tőle, lehet böngészni, keresni, használni. ha valakinek nem tetszik, az főleg ízlésbeli okok miatt van, nem azért, mert egyszerűen szar.

ezzel együtt a designja elavult. sajnos évekkel ezelőtt kezdtük meg a fejlesztését, ma már másként fognánk hozzá. cserébe, ha átálltunk, fog fejlődni, mert azt mi is látjuk, hogy lehetne egyszerűsíteni, elegánsabbá tenni, minimalistábbra venni. + reszponzív + mobil stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#92) kmisi99


kmisi99
addikt

Kipróbáltam egy hirdetésfeladást, és ahogy láttam kötelező megadni helyet ahol átvehető. Lehet figyelmetlen vagyok de nincs olyan mező ahova beírhatom, hogy hol vehető át. Nem csak az a kb 30 település létezik én pl egyiken se tudnám személyesen átadni mégis be kellett valamit pipálnom.

(#93) Maszki válasza Parci (#86) üzenetére


Maszki
tag

Én is egyet értek a freestyée véleményével.
Nem vagyok Google. Ha nem képes utána nézni a cuccnak akkor az az
ő inkompetenciájáról tanúskodik.

◄ Maszki ►

(#94) Parci válasza Chaser (#90) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hoztunk egy döntést évekkel ezelőtt, hogy kiadjuk a fejlesztést, mert nem bírjuk már házon belül, és lassan minden csúszik emiatt. a logouthoz nem is tudom, hány éve nem nyúltunk, egy komoly új feature-t is mióta görgetünk és nem tudjuk elindítani stb.

aztán közben kitört a pokol, az első verzió tök szar volt, mindenféle szívások voltak a fejlesztéssel is, az egész rosszul sült el. ezzel együtt azt gondoljuk, hogy ha egyszer végre elindul és jól működik, onnantól sokkal gyorsabban fog tudni fejlődni. nem kell éveket várni egy-egy elemi feature requestre, meglesz akár napokon belül.

de már maga a fejlesztés is olyan, hogy annyi aloldalt igényt a sok extra szolgáltatás, hogy házon belül életünk végéig szívtunk volna.

szóval: bár eddig nem igazán volt sikeres az új fejlesztés, úgy gondoljuk, hogy az lesz. a régi oldalt meg mindenképp át akartuk volna szabni, részben azért is, hogy kicsit új usereket is be tudjunk vonzani. a design amúgy most már csak jellegében hasonlít a másfél évvel ezelőttire, a listák például pont így néznének ki akkor is, ha én álltam volna neki újratervezni a régi aprót. és a böngészés box is az én bűnöm, évek óta egy helyre akartam tenni a hirdetések szűrését, navigációját, keresését. stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#95) mfercso


mfercso
tag

érdekes....az Új dizájn

de ha valkinek a profiljára rámegyek akkor nem látok telefonszámot....e-mail cimet csak a privát-ot konkrétan semmit.....

Tudom biztos sokan mondták már sokan nem raknak ki tel,e-mail,mobil, vagy éppen semmilyen elérhetöéget ezeket az emberekre én olykor olykor nagyon megharakszom.. gondolom nem csak én vagyok ezzel igy ezért ezt mindenképp pótolni kellene.....

A fejlesztöknek pedig Jó munkát kivánok a hidetésekkel semmi gond már jó ideje kellett volna "nyereséges-é" tenni az oldalt de mint ahgy látjuk ami késik nem múlik :)

Parci Jó munkát nektek

[ Szerkesztve ]

Teloszámot már az első pm-ben kérek !

(#96) Maszki válasza Lenry (#89) üzenetére


Maszki
tag

Én úgy látom, hogy a mostani rendszer több embert riaszt el
mint a reklámokkal való túlzsúfolás.

◄ Maszki ►

(#97) Parci válasza kmisi99 (#92) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bővíteni fogjuk a listát, addig értelemszerűen a legközelebbit érdemes megadni. aztán úgy is egyeztettek a vevővel a konkrétumokról.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#98) Parci válasza Maszki (#96) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nincs az a designváltás, aminél több ember örülne, mint nem. én legalábbis nem láttam még ilyet, pedig én magam is levezényeltem párat. egyszerűen utáljuk, ha valami változik. én is. néha mégis kell. aztán pár évvel később már az újhoz ragaszkodik mindenki ugyanúgy. :)

ezzel nem azt akarom mondani, hogy nincs jobb és rosszabb design, csak a reakciókról beszéltem.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#99) Lenry válasza Maszki (#96) üzenetére


Lenry
félisten

nem, azt látod, hogy idejött ~10 ember hisztizni, meg van párezer, akinek bejön / pont tökmindegy, és ezért nem írnak.

a reklámos oldalak meg továbbra is a prosztóság legalja, legalábbis nem tudom mikor láttál AdBlock nélkül utoljára ilyet. kisebb epilepsziaroham használni, ha tele van tömve Flashel, akkor a gépet is fogja és mint mondtam: a népek nagyrésze élből blokkolja a reklámokat, így aztán soha nem fog normálisan profitot termelni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#100) Maszki válasza Parci (#98) üzenetére


Maszki
tag

Ebben egyet értek. :R

◄ Maszki ►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.