Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Látom írták már mások is. Én annyit tennék hozzá, hogy beállításokban jó lenne ha megadható lenne milyen méret(kicsi, közepes, nagy).

(#802) Parci válasza devilke (#799) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azért a válaszomat is olvastad, ugye? :B

megismétlem: jogos, az ászf a jó, a szöveg rossz és törölve lesz. értelemszerűen eljárni is az ászf-nek megfelelően fognak az illetékesek, ahogy eddig.

köszi a feedbacket!

/szerk: közben törölve is lett/

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#803) Chaser válasza Parci (#780) üzenetére


Chaser
titán

Köszönöm a megtisztelő titulust :P de ezzel inkább ne poénkodjunk ha megoldható.
"Fontos tudnod: a HardverApró rendszerén keresztül küldött privát üzenetek nem számítanak magánlevelezésnek, azokat nem védi a levéltitok, mert abba visszaélés miatti hivatalos adatkérés esetén a rendőrség és a HardverApró adminisztrátorai is beletekinthetnek!
"
Egyszerű a történet, pontosítsuk a "HardverApró adminisztrátorai" kategóriát, illetve szűkítsük le.
És: mért is nem minősül magánlevelezésnek ez a történet? Magánlevelezésbe eddig is belenézhettek hivatalos szervek. Ti pedig ezután sem nézhettek bele, lényegtelen az oldal kinek a tulajdona. Tehát ha ez a rész ki van húzva: " a HardverApró rendszerén keresztül küldött privát üzenetek nem számítanak magánlevelezésnek, azokat nem védi a levéltitok," akkor már más a helyzet. És az esetleges hatósági intézkedéshez is ki van jelölve xyz tulajdonos/ok és/vagy egy kijelölt személy akinek úgymond feddhetetlen az itteni és egy egyéb múltja. Tudom én ezt nem teljesítem, minek dumálok, de én nem is akarok privátokat nézegetni. De sajnos elég sok apród sem felel meg ennek - ugye a privátjaikat nem látod -. Szóval ezért érdekelne kik is tartoznak abba a körbe mondjuk.
És ez most nem design vagy funkcionális kérdés.

szerk: #802 ok, ha mod lesz akkor megoldva :R

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#804) Fancy-boy válasza Parci (#791) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Lehet rosszul emlékszem, de amikor először próbálkoztatok akkor is ugyanezt mondtátok. ;]
Nem jön vissza a régi, stb... aztán mi lett? ;)

(#805) sing1ep1ayer válasza SeniorTilla (#793) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem, nem kell megvédened a PH-t! Ha elolvasod az előző kommentem, akkor láthatod hogy nem hordtam le őket, pusztány tényeket írtam. Hangsúlyozom: tényeket. Nem kell annál többet gondolni, mint amit leírtam - így megvédened sem kell őket olyasmi miatt, amit én nem állítottam soha, csak a te buksidban fogalmazódott meg. Ha újra elolvasod a hozzászólásomat, illetve a reakciódat (amit arra szántál), majd meglátod, hogy tök értelmetlen volt, mert nem is arra reagáltál, amit én írtam. ;)

Mert mit is írtam én:

Allegroup: profi a hirdetésfeladás, sz@r a keresés / szűrés
HardverApró: a feladás lehetne jobb.. khmm, de elmegy, a szűrés profi

Na most ennek mi köze ahhoz, hogy a vateránál nem válaszolnak a leveledre, itt meg ölelnek, csókolnak? :F Nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#806) Parci válasza marinea2 (#800) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem fogod abbahagyni, igaz?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#807) IDM válasza APONE (#777) üzenetére


IDM
tag

Azért szvsz próbáld meg (ha tudod) 1 másik böngészővel...
Vannak még hibák...nem kell feleslegesen feszülni... ;)

(#808) hito válasza olbaidhun (#789) üzenetére


hito
nagyúr

Tehát nem nyilváníthatok véleményt, mert nem vagyok benne a top100 kereskedőben és "csak" 41 pozitív értékelésem van? Nem beszélj már butaságokat kérlek. Itt bárki nyilváníthat véleményt az új oldallal kapcsolatban, még az 1 napos újoncok is, és ez így van jól. De megnyugtatásodra közlöm, hogy annak a számnak amit ott látsz kb. a 10x-esét bonyolítottam már le, csak nem kuncsorgok pirosért. Sőt, utálom ha adnak, mert akkor viszonozni kell és ahhoz lusta vagyok (de mindig megteszem) :D Bár tudom, ez nem jó, mert a mi érdekünk az üzlet utáni értékelés.

Istenem, de jó lenne majd egy év múlva az orrotok alá dörgölni az itt leírt véleményeteket. :(

Na, kitartás mindenkinek, én tényleg nem szeretnék nagyon belemerülni ebbe a vitába, semmi értelme, jópár napig úgyis puskaporos lesz a levegő, ilyen hangulatban meg nem érdemes vitát folytatni, csak az indulat szól a legtöbbekből.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#809) HeZzZ válasza #33101952 (#795) üzenetére


HeZzZ
senior tag

én inkább válaszra sem méltattam ezt a fajta elhatárolási véleményt....senki nem veszi komolyan az ilyet, te se tedd azt

#804 a béta "teszt" volt. ez meg már az új, és köze sincs az előző titulusához :K

[ Szerkesztve ]

powered by Tiger Lake & GA10x

(#810) Parci válasza Fancy-boy (#804) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ott rengeteg hibát vétettünk. hogy mást ne mondjak, nem igazán vettem részt a fejlesztésben. most viszont minden egyes funkció úgy működik, ahogy mi, házon belül szerettük volna. és a színeket is a saját kis kezemmel raktam össze.

az egyetlen, ami nekem sem tetszik, az a design össz-hangulata a sok lekerekített box a boxban megoldás miatt. és egy pici kontrasztosítást elbírna még, ja. ezeket viszont meg fogjuk oldani, és szerintem igenis nagyon rendben lesz a cucc.

de előbb a bugok. amiből kiirtottunk a bétateszt alatt ezret, de azért nem tudtunk egy csomó dolgot előre kitesztelni, csak most látjuk, élesben.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#811) xstyle válasza Parci (#796) üzenetére


xstyle
tag

Én kérek elnézést, mivel érzésre nekem ugyan olyan babaoldalas, mint volt.

Akkor úgy kellett volna leírjam, hogy aki az oldal kinézetét értelmezi és próbálja a funkcióhoz igazítani az nem csinálja ezt jól , elnézést a véleményért, ez nem ilyen oldalhoz való design.

Szerintem meg kellene egy olyan oldalt ahol tényleg el akarnak adni valamit, hogy merre irányul a designja.

Edigital pl (napokban cserélték le) bal oldala funkcionálisabb lett (régi hw apró) középrészét elcseszték, mert egybe folyik,de csilli villi...

Árukereso-t ajánlanám, vagy ipont-bár ez utóbbi is kicsit túl van okosítva működési szempontból.

Viszont azt meg kell kérdezzem ,hogy miért nincs olyan lehetőség, ahova kértétek volna a usereket, hogy küldjenek ötleteket az oldal kinézetével kapcsolatban,de lehet csak én nem tudok erről akkor elnézést ?

pl linkelnék egy oldalt és megmutatnám, hogy azon az oldalon az miért, jó, vagy képet, amin megrajzolnám, így kialakult volna elvileg a köz számára kellemes hasáb szám és elrendezés, szín formátum is kb.

Van arra remény, hogy a design elemen tudok változtatni , szín, elrendezés, ha hozzáfogok rajzolgatni, vagy hozzá se kezdjek ? Sajnos nincs időm arra, hogy felesleges időt pazaroljak, ha nincs értelme, mert ragaszkodtok ehhez.

Nem is zavarok tovább.

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#812) fricz19


fricz19
őstag

árak fognak változni?

upolos estén először mindig a napi 5 free vonódik le az egyenlegemből?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#813) Hebehebe válasza olbaidhun (#789) üzenetére


Hebehebe
tag

+1 :D

(#814) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Nekem bejön az új HA is, a régi is tetszett, szerintem nincsenek itt eget rengető problémák..

Olyan észrevételem lenne, hogy majd később ugyanúgy lesz-e, mint régen, ha bárhol bejelentkeztem, MA-n, PH-n, akkor a HA-n is be voltam lépve, ott nem kellett külön belépni. Jelenleg ha belépek a MA-n, a HA-n nem vagyok, ha belépek a HA-n kiléptet a MA-n.

Lehet volt már róla szó, de most ugye rengeteg hozzászólás érkezik, lehet átsiklottam felette.

Összességében bejön a váltás, köszönet a sok munkáért! :R

(#815) proradeon válasza fricz19 (#812) üzenetére


proradeon
őstag

Egyértelműen külön van kezelve az "Ingyenes UP" és a Fizetős UP (= "Egyszeri UP" & "Időzített UP"). Így nyilván Fizetős UP használat esetén az egyenlegedből vonódik le az UP használat, Ingyenes UP esetén pedig az Ingyenes UP számból. :U

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#816) #24650752 válasza Parci (#810) üzenetére


#24650752
törölt tag

Javaslat: a top menüben a lapcsalád linkjei megnyílhatnának ugyanazon a lapon, ha már a többi oldalon is úgy van.

(#817) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Sziasztok!

Hogyan tudok visszalépni másik kategóriába, hogy ne kelljen sokat kattintgatnom?

Arra gondolok, hogyha leszűkítem a keresést, tehát belemegyek a 4-5-6. alcsoportba, akkor, hogyan tudok visszaugrani gyorsan egy másik kategóriára?

Eddig ha kerestem mondjuk a videókártyák között, és akárhogy beleástam magam, akkor bal oldalon csak rákattintottam a processzorokra, és máris láttam a legfrissebb (nem UP-olt) kínálatot.

Most ezt még nem sikerült megcsinálnom, ott kell, hogy kattogtassak fent a vissza gombon.

Illetve tudom, hogy sok igénynek kell megfelelni, de nem lehetne manapság a leggyakrabban előforduló felhasználási igényeket is szem előtt tartani? Elég sok már a 1920*1080-as monitor, és ahelyett, hogy ki lenne használva az oldalsó terület, minden ebbe a szűk görgető oszlopba van zsúfolva. Nem azt mondom, hogy ki kell rakni telibe, de egy két hasznos menü, simán elférne oldalt, így nagyobb lenne az egyszerre átlátható terület is.

Azt is kérdezném még, és nem bántó, vagy kötözködő szándékkal, hanem mert tényleg érdekel, és ha volt róla szó, akkor elnézést, hogy később lesz e valami beállítási lehetőség? Nem nagy dolgokra gondolok, csak 2-3-4 háttérszín, és/vagy betű szín? Olyasmi, mint a gmail, de annyira azért nem extra. Az én szemem nem a legjobb, és egyszerűen nekem egybefolynak a dolgok a jobb oldalon, alig bírom olvasni.

Ja, közben látom, hogy ha fent az almenüknél rögtön a hardverre kattintok, akkor visszadob a kiinduló pontomra, és akkor tudok más portéka csoportot kiválasztani. Igen, így már csak egy kattintással több, de mivel telhetetlen vagyok, jó lenne, ha az sem lenne.

(#818) xstyle


xstyle
tag

ki milyen felbontáson nézi az oldalt, mert pl nekem: 1680x1050 nem annyira fájó, mint a laposon 13...x nem tudom mennyin, ahol kitölti majd az egész képet?

Jah megnéztem már 1280x1024-en kezd zavarni.

[ Szerkesztve ]

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#819) Parci válasza xstyle (#811) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a designt csiszolni fogjuk, tehát lesz majd értelme erről diskurálni, de nem most, hanem legalább egy hónap múlva. most más fontosabb, ráadásul addig belakják az emberek és több releváns tapasztalat lesz.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#820) xstyle válasza Parci (#819) üzenetére


xstyle
tag

Köszönöm az érdemi választ és a rám szánt időt, majd akkor addig szokom.

[ Szerkesztve ]

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#821) #92942848 válasza Parci (#819) üzenetére


#92942848
törölt tag

nekem egy kérdésem maradt:

prohardver fórum is malacvágás alá kerül vagy marad így?

csak azért kérdem mert ha az is olyan lesz mint ha akkor tényleg nem rabolnám az időtöket tovább....

(#822) Parci válasza antikomcsi (#817) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

így van, némi veszteség is van az új böngészési elrendezéssel. cserébe viszont nem hízik a végtelenségig bal oldalt, nem is kell neki egy hasáb, mindig felül, kompaktan, egy helyen lehet böngészni. ezen sokat agyaltunk anno, az új rendszer szerintünk jobb lesz. de majd még lehet egyet okosítani rajta, de ez még csak egy ötlet, most egyelőre bughunt van.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#823) Parci válasza #92942848 (#821) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

marad ilyen

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#824) bobace válasza Parci (#819) üzenetére


bobace
őstag

Láttam pár embertől, hogy kérdezte, talán válasz is volt már, de azért felteszem: tervezitek olyan nézet bevezetését, ahol látszik a cím, leírás, kép, eladó, ár is (mint a rég oldalon)?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#825) Parci válasza bobace (#824) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha lement a bugvadászat és patchelések hónapja, utána megnézzük

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#826) #92942848 válasza Parci (#823) üzenetére


#92942848
törölt tag

:R

akkor használom prohardver fórumot.

(#827) Ádyka


Ádyka
őstag

Féltem ettől a naptól, de hát nincs mit tenni.
Az biztos, hogy jó darabig vissza fog esni a sikeres adás / vételek száma.
Van, hogy napi 1-2 órát csak scrollozok a hirdetések között, nehéz lesz megszokni.
Éppen ezért lenne egy kérésem:

3 féle nézet választható a hirdetéseket illetően:

Csak cím
Csak cím képpel
3 hirdetés egymás mellett címmel, képpel

Na most nekem pont az hiányzik, hogy teljes oldal szélességet kitöltően, a teljes hirdetéseket scrollozhassam, főképpel, és a teljes leírással (hsz-es megjelenítése nélkül).
Lenne erre mód, hogy belekerüljön?

Én már csak ilyen maradi vagyok, hogy ragaszkodom a win-ben is a start menühöz, és a gyorsindítóhoz (ami nem ugyanaz mint rögzítés a tálcán :B )
Köszönöm

bobace: azért történhetett, mert vagy 15 percig írtam ezt a pár sort, annyira elmerültem az új HA-ban.

[ Szerkesztve ]

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#828) andreas85 válasza Parci (#825) üzenetére


andreas85
csendes tag

Hogy tudom kiszűrni a frissen feltett hirdetéseket a kezdőoldalon?
Ahogy látom, az UP-ok megkeverik a sort. Lap alján van egy friss, fölötte pedig 30 régi hirdetés.

((Régin a kezdőoldalon csak a frissen feltettek jelentek meg))

(#829) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Egyébként (szintén konstruktív megjegyzésként) :

Valahogy esetleg limitálnotok kellene az egy hirdetésben feladható termékek számát, vagy hogy a user csak összetartozó, hasonló dolgokat tehessen fel. Mert most hogy ötre csökkent a napi ingyenes UP-ok száma még mindig simán megcsinálhatom, hogy egy apróba berakok egy alaplapot, egy házat, három doboz CD-t, meg egy noteszgépet és egy monitort, aztán szépen napi 5x UP-olom, így mindig a lista elején lesz. Félek hogy emiatt majd rendesen el is szaporodnak a "Józsi bazárja", "padlássöprés", illetve az "eladó ez meg az, nézz be" című hirdetések és állandóan ezek lesznek a toplista élén.

Azt sem tudom, mit fogtok csinálni, ha egy fent nevezetthez hasonló hirdetésből valaki megvásárol egy dolgot, jelzi ezt, de az eladó elutasítja az értékelés lehetőségét, magyarul azt választja, hogy márpedig ő nem adott el semmit. Akkor a vevő (vagy az az ember, aki vevő lett volna, de átejtették - pl: az eladó nem jelent meg a találkán) csak a régi rendszerben fog tudni jelezni, a nevető hirdető pedig nem fogja belinkelni, hogy neki ott a régi értékelések között 60 feketéje van. Komolyan sokkal egyszerűbb lenne, ha licit és fix ár lehetőség lenne csak, mint a vaterán, vagy ebayen (ha már egyszer van értékelés is - és ebben a HardveApró talán a világon az egyetlen, hogy sima apróhirdetési és nem licitálós site-ként ilyennel próbálkozik), nem pedig PÜ-s megállapodások, mert így kijátszható a rendszer.
Illetve bármit feltehetek 1 forintért, ezáltal gyakorlatilag teljesen értelmetlenné téve az ár szerinti rendezést böngészésnél és keresésnél, hiszen senki nem kötelez arra, hogy valóban azon az áron adjam a termékem - ellenben folyton az ár szerinti lekérdezéskor kapott lista elején virítok majd vele.
Sajnos tudom, hogy ez most évekig biztos nem fog átalakulni, de azért leírtam.

Én speciel a kötelező értékelést sem tartom jónak, nem csak itt, máshol sem. Vaterán is azért van feketém, mert az általam leütött terméket a hirdető már eladta, nekem nem válaszolt emiatt sem a leveleimre, sem a telefonjaimra, végül a testvérét értem el, aki közölte a szomorú tényt. Adtam neki egy feketét, erre ő bosszúból viszonozta.
A régi rendszerben ezt meg lehetett vitatni, most majd nem lehet (illetve tudom: a régi még mindig használható, csak azt 5-10 év múlva már biztos senki nem fogja nézni / tudni), így a sumákok majd vagy letagadják az értesítő email megfelelő linkjérekattintva, hogy XY-nal valóban volt egy üzletük, így az nem tudja őket pontozni, vagy bosszúból dobálják majd ők is a feketét, besározva ezzel becsületes tagokat is. A licitálós oldalon ezt legalább annyival ellensúlyozzák, hogy legalább szövegesen válaszolhat az illető a kapott negatívjára - itt van / lesz hasonló?

Ja, kimaradt:
Az új hirdetések feladásánál nincs monospace lehetőség a szöveg formázására, de a most átemelt hirdetésekben az úgy formázott szövegrészek úgy is jelennek meg. Beraktok majd ehhez egy gombot, vagy kihal?

[ Szerkesztve ]

(#830) bobace válasza Ádyka (#827) üzenetére


bobace
őstag

Pont az előbb kérdeztem meg :P A hibajavítások után visszatérhetnek a dologra.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#831) szifalis


szifalis
csendes tag

:) Miért nem enged be az újj oldalra :C

(#832) Parci válasza sing1ep1ayer (#829) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bazár csak a bazáros kategóriába mehet majd, ha valaki nagyon szemetel, a moderátorok intézkednek.

az értékelés mindig kijátszható, de azért itt van moderálás, majd rendet tesznek a modik. és a semminél szerintem százszor jobb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#833) DeFranco válasza Parci (#832) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Parci, lesz komolyabb változáslita/hardverapró for dummies/változott-nemváltozott checklist valamilyen formában? Teljes listára gondolnék, nem annyi ami a faq-ban van. Ha lesz. Egyszer. Valamikor.

Tudom, játszva tanulunk, de vannak begyöpösödött félkegyelműek (mint pl. én) akik szeretik egyben látni, hogy hova-mivan.

[ Szerkesztve ]

(#834) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Szia Parci!

Arra gondoltam, vajon meg lehetne-e oldani, hogy település helyett előbb megyét kelljen választani, majd azon belül egyetlen várost, ahol ténylegesen megtekinthető a hirdetett termék. Mint pl. Apródon, Jófogáson, stb. :) Keresésnél pedig ugye lehetne megyén belül keresni, akár város megadása nélkül is.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#835) Fail3D!


Fail3D!
addikt

mobilrol probaltam modositani a hirdetest, ranyomok ok es visszadobja valtozatlanul az egeszet, lehet az 1 ft csere ar miatt de valami biztos nem jo.

(#836) Kiki18 válasza marinea2 (#800) üzenetére


Kiki18
őstag

Akinek tetszik az használja,akinek nem az keresi a módját a hőbörgésnek... Én már leírtam a véleményem,kicsit kiegyenúlyozva a mérleg nyelvét.
Ha ennyire benne vagy a statisztikában,számold ble azokat is (igen,töb ezren) ,akik jelenleg használják az oldalt,és nem szólaltak fel,mert...minek?

Van,új lett,használható,és még mindig ingyenes...nem értem,hol a probléma?

(#837) Chaser válasza szifalis (#831) üzenetére


Chaser
titán

Régi van és új, te egy közbenső - újj -megoldást szeretnél ami nincs, lehet azért :P
Cookikat törlöd, ha az nem segít teljes előzményt és menni fog.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#838) br.rak


br.rak
őstag

+1 az 1ft hirdetéseket valahogy szűrni kellene, de erre nekem sincs ötletem.

Szóval, hirdetések kezelése: nem valami barátságos módon bánik az üres sorokkal a motor, valamikor összevonja, és teljesen összefolyik az egész.

Ha privát módban böngészek, most már nem tudok belépni, reggel még tudtam. Valami sütis mizétia ez is? (ff 23.0.1)

(#839) Zoli133


Zoli133
őstag

Egész jó lett az új apró, nekem tetszik, pár hét múlva meg is fogom szokni, teljesen jó lesz.

Külön + pont, hogy privát írása nem új oldalt tölt be és látom az előzményeket (többet is nem csak azt amire válaszolok). Az egyedüli észrevétel ezzel kapcsolatban, hogy nálam felül vannak az időben újabb üzenetek az alapbeállítástól eltérően. Így az írás az ha a legutolsóra válaszolok is, 2 privát közt foglal helyet, ez csak szemre furcsa a funkcionalitást nem befolyásolja csak furán hat.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#840) Parci válasza br.rak (#838) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

sortöréses részt megcsináljuk, vettük

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#841) HeZzZ válasza Bjørgersson (#834) üzenetére


HeZzZ
senior tag

én meg azon vagyok kiegészítésképp hogy az "összes város" jelzés szűnjön meg. ha valaki lusta beütni honnan is árulja a terméket azt ne a keresők szenvedjék már meg... ha tényleg a saját városomban akarok cuccokat keresni akkor legyenek tényleg csak azok kisorakoztatva, ne pedig a többi "összes város"-os hirdetéssel. ez számomra igen fontos de tuti nem vagyok egyedül.

[ Szerkesztve ]

powered by Tiger Lake & GA10x

(#842) Bjørgersson válasza HeZzZ (#841) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az én javaslatommal szerintem ez a gond is megoldódna, ha eleve csak egyetlen várost lehetne bejelölni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#843) Assasin_


Assasin_
aktív tag

Átállás folyamatban. Ha nem tudsz belépni, törölj minden "hardverapro.hu" domén alatti sütit a böngészőből!
Valaki leírná :R konkrétem hogy mit kell csinálni hogy beengedjem nem tudom mi az domén és a süti

[ Szerkesztve ]

(#844) br.rak válasza Assasin_ (#843) üzenetére


br.rak
őstag

Firefox alatt ctrl+shift+del.
Kiválasztod hogy sütik, törlendő tartomány: minden

(#845) sing1ep1ayer válasza Bjørgersson (#842) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Viszont azt kötelező jelleggel. Igen, ennek pontosan így kellene lennie.

A múltkor valami marha az egyik tag azzal érvelt, hogy ő bármelyik városba postáz, ezért jelöli be mindet. :W Istenem! :U

(#846) Simon02


Simon02
tag

Parci, a Hardverapro RSS-jén fogtok javítani, vagy marad ez a 10 (kiemelt..) hirdetés ár nélkül, ami átjön?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#847) Bjørgersson válasza sing1ep1ayer (#845) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na igen, az olyanoktól lehet agyérgörcsöt kapni.. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#848) olbaidhun válasza hito (#808) üzenetére


olbaidhun
őstag

(#795) Kingunique
(#808) hito
(#809) HeZzZ

Nagyon félre értitek és úgy vélem direkt lesarkítjátok amit mondok. Felesleges bele menni, hogy kinek mennyi "lenne ha" és hogy kinek mekkora a ph érdeme.. Azért írtam top 100-at, mert az már valóban egy tapasztaltabb bagázs és releváns véleménnyel szolgálhat!

Írhatnék top 700-at, de a lényeg, hogy húzni kell egy határt! Nyilván ha azt mondanám, hogy 30 piros pontja legyen az adott személynek, aki itt a hatékonyságról ír, akkor is keresnétek rajta(m) a fogást. :(((

Rossz indulat és negatív hang nélkül leírom utoljára:
- az oldal design csak egy dolog
- megértjük a fejlődés szükségességét
- megértjük az anyagi orientáltságot
- egyetértünk azzal hogy legyenek fizetős szolgáltatások
- ha akarjuk, ha nem az új oldal marad szerkezetileg, a régi végleg KUKA !
- de miért jó az a ph-nak, ha majd mindenki kiírja az aláírásba;

"!!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!!"

A privátok jogkörének a módosítása (pontosabban az erre irányuló próbálkozás) nem igazán felel meg a jelenleg hatályban lévő jogszabályoknak.

A látogatók 99%-a a nemtetszését fejezi ki akkor annak elég komoly jelzésértéke van..

Legyen további szép napotok! :R

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#849) Atocha


Atocha
senior tag

Egyszer már kérdeztem, akkor nem válaszolt senki, megpróbálom újra:

"Help!
Elnézést kérek, kerestem nem találom, kérdezek.
Úgy emléxem a régi oldal megmarad még, de csak nézni lehet. Ezt hol érhetem el? Mármint a régi oldalt.
Az intelligens választ előre is köszönöm szépen!"

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#850) sing1ep1ayer válasza Bjørgersson (#847) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Mondjuk most jobban meggondolva a maximum egy város bejelölhetősége is lehet kitolás. Én például jövő hónaptól kezdve nap mint nap járok majd Érdre, így ott is át tudom adni a hirdetett termékeimet, szóval rosszul esne, ha csak Budapestet jelölhetném be, mivel azzal potenciális vásárlókat veszíthetnék. Hmmm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.