Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Parci válasza Ottó58 (#349) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

könyörgöm, légyszi nézd már meg a képet, amit te magad készítettél, még a nyilat is odahúztad, alig 3 pixelre a hirdető avatarjától, nevétől és értékelésétől. gondolom 150%-ig egyértelmű, hogy az ott nem az utolsó hozzászóló adatai..................

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#352) Prevent válasza Parci (#351) üzenetére


Prevent
aktív tag

Ne idegesiiiii :DD

[ Szerkesztve ]

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#353) Ottó58 válasza Parci (#351) üzenetére


Ottó58
senior tag

O.K. odahúztam, hogy ott lenne a helye, -a másik hasábban az utolsó hozzászóló, darabszám, mint most is, és az utolsó hozzászóló arcképe. Ez tévesztett meg.
Szerintem így volt logikus a régiben is.
Mégvalami: az arcképet csak kattintgatással lehet kiválasztani, a régiben a claviatúrával is működött.
Az előzőekben is írtam, meg kell szokni mindenkinek, én is azon vagyok, az észrevételeket, esetleges tévedéseket, ami megint az oldal megkeveréséből adódik,
arra nem így kell reagálni: "gyerekek, ha a hirdető nevét nem találja valaki abban a nézetben, amiben hát ott van... akkor nagyon nehéz komolyan venni a kritika többi részét"- inkább én megköszönném ha észrevesz valaki valamit, s nem is írtam olyan hangnemben, mint egyesek, akik majdnem hogy sz@rnak állították be az újat.
Kérdés: a pontok átkerülnek az újba, mert nulláról indulok? -ha nem, annak jó annak akinek sok negatívja van.

[ Szerkesztve ]

» facebook nélkül is volt, van, lesz élet «

(#354) hackeeeee válasza Ottó58 (#353) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A jelenlegi értékelések nem kerülnek átemelésre.

A phmegbizhatóság oldal remélhetőleg tovább fog üzemelni, plusz a topic-okban is nyomon követhetőek lesznek az eddig leadott értékelések.

Véleményem szubjektív...

(#355) Parci válasza Ottó58 (#353) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezekről mind volt szó már ebben a topikban, nem is egyszer. kérlek, hogy olvass vissza. az utolsó hozzászóló arcképe nem látszik most már sehol az újban, de ez nem is baj, sőt, így sokkal áttekinthetőbb. egy tök fölösleges oszlop volt a régiben, évek óta csak kerülgetem én magam is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#356) Lui64


Lui64
csendes tag

Sziasztok! Mint "ezer éves" tag, kérdés szintjén érdeklődőm, h arra lesz lehetőség az átállás után,h a mostani verzióból átkerüljenek a privik, a mentett oldalak és a saját hirdetések autómatikusan? Sztem ez szinte mindekinek jó nagy segítég lenne a folytatáshoz... köszi: Lui bá:-)

L.bá' ("Azé' így közel a 60-hoz már nem nagyon hiszek a mesékben... arra pedig általában mindenki hamar rájön, ha hülyének próbálják nézni...")

(#357) mackosajt válasza Parci (#355) üzenetére


mackosajt
addikt

Az utolsó hozzászóló engem sem érdekel, de a hirdető nem férne el a többi nézetben?
Valahogy ide:

Nem feltétlen ilyen sorrendben, csak jelöltem, hogy szerintem azokon a helyeken még 1 infó még elférne.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#358) Parci válasza Lui64 (#356) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

lépj be az újon, látni fogod, hogy minden működik ott is (persze ott most csak régi mentésből, tesztszerveren). tehát igen, lesznek privik, kedvencek stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#359) Parci válasza mackosajt (#357) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de, ezzel majd játszunk menet közben, lehet, hogy a bélyeg-nézet kukázódik stb. de ez már végképp olyasmi, amit átállás után akarunk, a default nézet a mostanihoz hasonlatos, az volt a lényeg mindenképp, a többire gondoljunk félkész extraként :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#360) föccer válasza Ottó58 (#353) üzenetére


föccer
nagyúr

Ezt olvasd el légyszives.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#361) radó válasza Parci (#348) üzenetére


radó
csendes tag

Tisztelt Mindenki!
- Nagyon örülnék és ezzel remélem nem vagyok egyedül, hogy az összes Mo-i települést ki lehessen választani a listából. Legjobb lenne a Minden megye-megye-település, illetve lehetőség lenne arra, hogy ebben az esetben akár több településkijelölés közül is lehetne választani.

Üdv! Radó

Kérlek, mindig válaszolj, én is ezt teszem. Vác, Tel: 203509955, E-mail:laszlodora@gmail.com, Privátot írj! Tel. 0-24 óra.

(#362) Parci válasza radó (#361) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, egyelőre ezek a városok lesznek, amik most vannak. aki nem ott lakik, megjelöli a legközelebbit és kész, nem nagy ügy.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#363) yodamester10


yodamester10
őstag

Ha be vagyok jelentkezve a régi HA-ra akkor nem enged az újba?Szerk.: Sajnos kilépés után sem tudok belépni az újba egyazon felhasználó névvel és jelszóval :F Mi a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#364) Klayman


Klayman
csendes tag

Még egy kis észrevétel, illetve javallat.

A képen látszanak a részek melyeket megjelöltem. A fent látott buborékok szerintem elveszik a helyet és nem sok értelmes funkciója van, oda sokkal inkább mehetne pl: az oldalt látható ajánló. Az "Up-olás" menüpontnak nem látom értelmét, mivel a "Hirdetésem adminisztrációja" menüpont alatt ezt minden hirdetéssel megtehetjük és ráadásképp ott azt is megmutatja, hogy mikor volt az utolsó UP az aktuális hirdetésre. Az "itt szóltam hozzá" fül kerülhetne az ajánló fölé mivel ha már a funkcionalitás a fő szempont akkor, azt gondolom, hogy első sorban az oldal funkciói a lényegesek nem pedig az úgymond reklámfelületek mint az "ajánló" mert az ugye most előrébb helyezkedik el. Visszaolvasva jött erre egy nem rossz ötlet, még pedig a mozgatható elemek a felületen. Maga a színvilág még mindig nem az igazi, a mostanihoz képest valóban zavaró a fehérebb közeg, de lehetséges, hogy csak megszokás kérdése. Nekem valahogy valami személy szerint még nem az igazi, de próbáltam más színekkel összerakni és igazándiból nincs ötletem, hogy mi az ami még számomra hiányzik, ha értitek hogyan mondom. :D Szerintem egyébként a "régi" HA barnás háttérrel nem biztos, hogy az új alap jól mutatni, tehát véleményem szerint nem biztos, hogy ez lenne a megoldás. Az biztos, hogy mostanra sokkal barátságosabbak a színek. Végezetül pedig láttam, hogy most nem a Dizájn a fő priorit, de azt gondolom, hogy a dizájn, a kezelhetőség és az élvezhető használat nagyban összefügg egymással így erre ugyanolyan hangsúlyt kell fektetni, főleg akkor ha ennyi felhasználónak van vele problémája. Mert ugye oké, hogy az oldalak nem kérdezik meg az Usereket, hogy mit szeretnétek, de az oldal a felhasználókért kell hogy legyen nem? :) Leszögezném, hogy én csak véleményezek! :)

Esetenként ékezetek nélkül írok, ez általában telefonról történik amikor sietős a dolgom. Ezért elnézést kérek!

(#365) radi8tor válasza yodamester10 (#363) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha nemrég váltottál jelszót (pár héten belül), akkor használd a korábbi emailcím/jelszó párost a béta HA-hoz való belépéshez.

⭐ Stella

(#366) Entryy


Entryy
aktív tag

Ne haragudjatok, de ez az "új" apró sajnos teljesen olyan, mintha csak az allegrogroup egy újabb oldala lenne.

Más szempontból pedig a régi inkább funkcionális, mint ez.
Nekem ez a fontosabb szempont, nem a kinézet

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#367) Parci válasza Entryy (#366) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha írsz konkrétumokat, talán tudunk vele valamit kezdeni, bár pont a funkcionalitásra mentünk rá az újjal

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#368) sing1ep1ayer válasza Entryy (#366) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem akarom védeni őket, de az allegroup oldalain baromi jó funkciók vannak, tényleg úgy csinálják meg őket, hogy bárki azonnal tudja kezelni, ne kelljen keresgélni a dolgokat. Ami gáz rajtuk az egyedül a keresés (nagyon sz*rul lehet szűrni, természetesen a vaterát kivéve), de azon felül sok tekintetben lazán verik a konkurens lapokat, szerintem ezt is. Apródon például új hirdetés feladása az adatok másolásával, aztán a hirdetést ellenőrzik is és automatikusan a megfelelő kategóriába rakják, térkép a hirdetéseknél, hogy ne PÜ-ben kelljen kierőszakolni a marhából, mégis melyik világvégi putriban kínálja a portékáját... satöbbi. A dizájn meg igazából kit érdekel? Nekem sem tetszik az új oldal, de ez legyen a legkevesebb (én az elrendezésbe kötnék bele, konkrétan hogy függőlegesen még kevesebb hirdetés látszik a képernyőmön, mint eddig), de ha használható lesz, akkor nem számít. Vagy ha esetleg még az se lesz, legalább maradjanak rajta sokan, nekem ez a legfontosabb vevőként és eladóként is.

(#369) randras válasza sing1ep1ayer (#368) üzenetére


randras
veterán

Azért reméljük, az új HA nem lesz tele annyi buggal, mint pl. az általad Istenített Vatera.

(#370) Gave


Gave
addikt

Kiemelt boltoknál, ha egy kép van csak akkor szerintem nem kellene a galéria linket kiíratni.

(#371) sing1ep1ayer válasza randras (#369) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ez aztán konkrét volt! :C Én nem istenítem a vaterát, de az biztos hogy ott kevesebb a bug, mint az új HA-n.

(#372) hackeeeee válasza sing1ep1ayer (#371) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ezt azért nem merném ilyen bátran kijelenteni..

Amikor ott is dizájnváltás volt, rengeteg bug volt... :U

Véleményem szubjektív...

(#373) trufa12 válasza sing1ep1ayer (#368) üzenetére


trufa12
addikt

A v -n akkor is pénzt kérnek már lassan ha belépsz az oldalra, az a legkevesebb hogy használható az oldaluk,....

nem 1 a 2 oldal...

ráadásul szart sem lehet eladni ... mert mindenki 1 ft os aukciókra utazik...

ha meg nyomott áron kínálsz valamit, még abból is megy az általad említett groupnak ....

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#374) mrSAJT


mrSAJT
csendes tag

már az oldal favicon-ja és <title>-je is visszataszító... kár!

"A kép az csak kép" - még ha 22"os akkor is.

(#375) Chaser


Chaser
titán

A hirdetésben levő karakter számot fel lehetne tornászni mondjuk 1500-ra 1000 helyett? Ezer nagyon kevés sok mindennél, egy notebook hw-ét, állapotát, esetleges extráit pl lehetetlen annyiban leírni, pláne ha van hozzá dokkoló szintén sok tulajdonsággal, esetleg egyéb kiegészítőkkel.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#376) Parci válasza Chaser (#375) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

oké

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#377) sing1ep1ayer válasza trufa12 (#373) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Az biztos hogy mocskosul pénzéhes egy banda, utálom is őket érte és szívből kívánom hogy tűnjön fel egy igazi konkurens, aki csődbe viszi őket, de mindennek semmi köze a bugokhoz, a kezelhetőséghez, vagy a dizájnhoz.

(#378) trufa12 válasza sing1ep1ayer (#377) üzenetére


trufa12
addikt

Hát de pont hogy van köze, a pénzből, lehet kezelhető oldalt készíteni . (de a vatera sem 2 nap alatt lett ilyen)
a bugokat is ki lehetne szűrni... mert ha kapsz pénzt csinálod szépen gyorsan figyelmesen.
Ha nem akkor sz.rsz az egészbe vagy nem annyira sietsz vele .

Az más ha a vatera a befolyt pénzt nem az oldal fejlesztésére költi, vagy legalábbis nem hiszem hogy sokat költ rá :D

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#379) Chaser válasza Parci (#376) üzenetére


Chaser
titán

:R

Ha már vakera..eléggé kezelhető, de meg lehet nézni a színvonalat. Van rá 20ft-om, hogy a gyengeelméjűek 90%-a ott törzsvásárló. 83%-os eladó 1x értékeléssel, előreutalással hoz telót és érdeklődnek...:D :U
Egyébként ott már teljesen ráálltak a pénzre, reg nélkül is lehet vásárolni már. Egyes szolgáltatások jók, böngészgetni el lehet éppen, de mindig elmegy a kedvem a retardok miatt. Egyébként a legnagyobb - nem itthoni- aukciós oldalon még azért is fizetni kell, ha nagy felbontású képet teszel ki, ennyit erről.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#380) Parci válasza Chaser (#379) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

itt marad a moderált, meglévő rendszer, csak a motort cseréljük, az agyunkat nem :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#381) sing1ep1ayer válasza trufa12 (#378) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ha megnézed a komplett PH! lapcsaládot, az eléggé profi munka a fórummal egyetemben, így ha arra volt pénz (és / vagy inkább egy-két nagyon jó webprogramozó), akkor az apróhirdetési oldalra is elég kell legyen ugyanaz a szellemi és anyagi erőforrás. Legalábbis szerintem. Ronda, nehezen kezelhető oldalt sem sokkal olcsóbb ugyanakkora (és ugyanolyan mértékű igényt kiszolgáló adatbázissal, illetve szerverekkel) készíteni, fenntartani, mint egy szép és jól kezelhetőt. Úgy gondolom ez nem elsősorban tőke kérdése tehát innentől, hanem tudásé, az igények pontos megfogalmazásáé. Most konkrétan szerinted mivel kerülne többe, ha a galériában normálisan nagyíthatóak lennének a képek teljes méretűre, vagy ha ár szerinti listázásnál nem az "alku szerint" megjelölésűek lennének elöl, hanem azok, amelyeknél valós, alacsony összeget adott meg a hirdető? Vagy ha a kereső (vagy tallózó, vagy kategóriaválasztó) nem a hirdetések fölött, hanem mellettük lenne az új oldalon is úgy, mint a jelenlegin? Esetleg ha UP-olás után kapnál valami jobban észrevehető visszajelzést annál, mint hogy a felhasználható UP-ok száma, ami valami iszonyat miniatűr betűvel van kiírva eggyel csökken, akkor drágább lenne a dolog? Satöbbi, satöbbi...

Mindezzel természetesen nem azt akarom mondani hogy az új HA ronda és nehezen kezelhető lenne, csak általánosságban beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#382) Chaser válasza Parci (#380) üzenetére


Chaser
titán

Titkon örültem is neki hogy fizetős lesz ez is, bár már nem tudom követni az lesz-e vagy sem, hátha redukálódik a nem normálisak száma itt is, bár vakerán se jelent túlzott visszatartó erőt. Viszont legalább a csalók ált-ban jobban vannak szűrve mint ott. Amit viszont bármilyen jó is lesz az új köntös sajnálni fogok: a régin 7-8 ezelőtt is egyből otthon éreztem magam, és ez nem érzelmi kérdés:) Átlátható, gyors, egyszerű. Igen, bizonyos szempontból fapados volt, színvilága nem a mai trendeket követi, de ez volt a bája. És megértem, hogy a pénzesebb cégek amiatt nem hirdettek itt annyira és kellett a váltás, de sajnálom akkor is. Egy szép korszaknak vége lesz. Az újban meg nagyon sok munka kell majd, hogy kiemelkedjen a többi közül, ahogy a régi tette "akaratlanul" is:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#383) trufa12 válasza sing1ep1ayer (#381) üzenetére


trufa12
addikt

Hát akkor azért olyan amilyen ,:D hogy ki szűrjék a kényelmes embereket, és csak a hű tagokat tartják így meg :D

Nem tudom, mindenesetre nekem mind1, majd lesz jobb is az új oldal. Bár nekem a szívem szakad meg ezután az oldal után. mert ez úgy jó ahogy van és teljesen egyedi .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#384) Parci válasza sing1ep1ayer (#381) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a böngészés box most valóban sokat változik a korábbi bal hasáb helyett, ennek vannak előnyei és hátrányai. ezen nagyon sokat terveztünk, gondolkodtunk.

a többi viszont olyasmi, ami igazán nem kerül semmibe és logikus, meg is ígérem őket.
- az alku szerint hirdetések sorrendje azért mellékes, mert az újnál kötelező lesz árat adni. de ha nem kell szétverni az indexeket meg mindent hozzá, jogos, hátra tesszük őket, megígérem. :)

- a galéria képeinek nagyíthatósága valóban jó volna, megnézzük, hogy mit tehetünk (itt azért azt is vedd figyelembe, hogy micsoda ostoba és fapad megoldás volt az egy szem képre a régi rendszerben...)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#385) Parci válasza trufa12 (#383) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

fasza lesz az új is, ahogy kupálódik, ha elhiszitek nekünk, ha nem. legalábbis ezen vagyunk nagyon.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#386) sing1ep1ayer válasza Parci (#384) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ezek aztán a remek hírek! :R

Egyébként valóban előrelépés az új HA galériája is az egy darab kép helyett, csak tényleg túl picikék a fotók és az alapján nehéz dönteni az áruval kapcsolatban. Esetleg az is megoldás lehetne (csak ez már sokkal több programozási meló és gondolom nem várható a közeljövőben ilyen jellegű dolog implementálása, de azért leírom), ha nem lenne muszáj a fotókat az oldalatokra feltölteni és ezzel a szervert terhelni, hanem külső linkről is be tudná őket hívni a galéria, azaz csak egy webes elérési utat tárolna hozzájuk. (Mondjuk feldobom a kepfeltoltes.hu-ra - ahogy most is csinálom - és a linkjét adom csak meg.)
Egy hirdetés csak pár napot, max hetet, vagy egy hónapot van fent, utána vége, szóval itt nem rontja az összképet, ha a forrásról törölnék a fotót, hisz addigra úgyis lejár, elévül és archiválódik a hirdetés. Ha mégis aktuális lenne és a forrásról eltűnik a fotó, akkor pedig rögtön látná a hirdető és korrigálhatná, nem úgy mint a jelenlegi (régi) HA-n a hozzászólásba beszúrt fotót, amelyet kizárólag moderátori segítséggel lehet cserélni.

Amúgy nagyon király dolgok még más oldalakon:
- Hirdetés előnézete feladás / elküldés előtt,
- A hirdetések listázásánál, tallózásánál megjelenő bélyegkép (annak galériájából),

De ezeket csak arra az esetre, ha újra fejlesztésre adnátok a fejeteket. ;)

(#387) Chaser válasza Parci (#384) üzenetére


Chaser
titán

Okés egy szem kép volt, erősen betárolva, 460x160 pix talán. De most ugyanott tart a történet, mert ha valaki normális felbontású képeket akar hiába tölti fel, külön linkelni kell őket ugyanúgy mint régen:) / nem tudom az megoldódott-e már, hogy ne csak egyesével lehessen feltölteni és pláne ne úgy hogy kiválasztás után még megnyomni a feltöltés gombot, szvsz teljesen felesleges / És azért sok cucc van, amiről az ember szívesen lát nagy felbontású képet. Az viszont kifejezetten örvendetes, hogy klikkre vált a kép, nem kell nyilazni. És ha jól rémlik külön bezárni se, külső klikkre eltűnik.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#388) sing1ep1ayer válasza Chaser (#387) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Egyébként a 460x160-as kis képnek is meg van a maga haszna, vagy bája. Én például figyelemfelkeltésre használtam, arra tökéletes. Hogy ne reklámozzam a jelenleg eladó dolgaim, ezért pár régebbit linkelek be, amin látszik milyen jól is használható ez a kis extra fotó:

1.)
2.)
3.)
4.)

Őszintén szólva nekem hiányozni fog. :O A jövőben minden hirdetés tök egyforma lesz pofára, nem tudom majd ilyen módon igényesebbé tenni a sajátomat az átlagnál.

(#389) Chaser válasza sing1ep1ayer (#388) üzenetére


Chaser
titán

Nem mondtam hogy nem hasznos, sőt. Belépve rögtön látszódott, persze nem feltétlen valós termékfotót kell odarakni, hanem egy design képet, esetleg rövid leírással fűszerezve ha nem filléres cuccról van szó. Linkelve meg a többi valós nagy felbontású kép. Igen, ez is hozzátartozott a bájhoz:) Jó ez a galéria, de most majd ugyanúgy lineklni kell a képeket ahogy eddig, ha a felbontás nem változik.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#390) Findzs


Findzs
addikt

"Köszönjük, ha szánsz rá némi időt, no és további jó aprózást ebben rekkenő hőségben!"

nem stimmel ez a mondat :B

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#391) Parci válasza sing1ep1ayer (#388) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nehéz nektek megfelelni. erre inkább nem is reagálok semmit.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#392) sing1ep1ayer válasza Parci (#391) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Persze, tudom én. Egymagam képes lennék 20 olyan dolgot felsorolni, amit szívesen látnék az új oldalon... aztán jöhetnének a többiek. ;] Világos, hogy nem tudtok minden igényt kielégíteni, nincs ezzel gond. Ettől még írkálok, véleményt mondok, hátha egyszer pár év múlva benéz ide az egyik rendkívül ráérő fejlesztő. :)

(#393) Parci válasza sing1ep1ayer (#392) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jó, de arra, hogy a galéria miért hátrány tulajdonképpen, és miért volt jobb a végtelenül ostoba régi rendszer, az én logikám szerint nincs érv...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#394) sing1ep1ayer válasza Parci (#393) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Nem is a régi mellett érveltem, csak megjegyeztem, hogy volt annak is haszna. A galériát meg megoldottuk magunk, az első hozzászólásban.

Az új biztosan jobb lesz, ebben nem kételkedem. Ha megcsináljátok, hogy lehessen a képeket nagyítani (és érzésem szerint amint lesz rá módotok, megteszitek), akkor nem lehet kifogással élni ellene.

(#395) Chaser válasza Parci (#393) üzenetére


Chaser
titán

Nem azt mondtuk hogy hátrány :P Jó, csak így félkész. Ha egy defektes notit fényképezel vagy telón hajszálkarc, akárrmi, galériás képen nem fog látszani ilyen felbontás mellett. Tehát ugyanott vagyunk mint a réginél, linkelni kell a képeket.
A régi meg nem jobb volt, hanem aranyos. 460x160 erősen igénybe vette az ember kreativitását alkalomadtán, hogy mit is rakjon oda.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#396) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Egyébként ha már ötletelünk a topikban, szerintem hasznos dolog lenne egy látható, egyedi hirdetésazonosító szám is, de tovább megyek; az igazi az lenne, ha a hirdetésben a PÜ gombra klikkelve eleve olyan privát üzenet küldési ablak jönne fel, amiben előre be van írva valami hasonló:
"Szia! A(z) xy számú [hirdetés címe] hirdetéseddel kapcsolatban érdeklődök."
(A félkövér rész hivatkozásként jelenne meg.) Azt hiszem ez rendkívüli módon megkönnyítené a kommunikációt és segítené mind a vevőt, mind az eladót, mivel sokan egyszerűen elfelejtenek hivatkozni az adott termékre az üzenetükben (ami félreértésre adhat okot), de van egy olyan hányad is, aki egyszerűen csak sötét hozzá.

mod:
Tudom, jól van, leülhetsz, ötös, de mára elég az ötletekből! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#397) Chaser válasza sing1ep1ayer (#396) üzenetére


Chaser
titán

-Szia! Megvan még???
-Nekem nem is volt, bnőmnek tegnap múlt el. Vagy esetleg más érdekelne?
:)
Tényleg nem rossz ötlet, azt hiszem téged már imádnak a fejlesztők ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#398) BJanee válasza Chaser (#382) üzenetére


BJanee
tag

Ezt senki sem írhatta le volna szebben :R Sajnos, a régi HA-val egy korszak is lezárul...

rövid az élet, hosszú a sír, addig nyögjön, ameddig bír..

(#399) Kityeszto


Kityeszto
tag

egykis érdekesség . a kérdésem hogy ilyet lehet???? nekem ez nem poénos :((( [link]

Egyszer egy számítógép megvert sakkban - de aztán alulmaradt kick-boxban

(#400) sing1ep1ayer válasza Chaser (#397) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

:DDD

Nézd, én ugyan nem vagyok profi programozó, de merem állítani, hogy annak aki az, nem lenne olyan nehéz implementálnia az automatikusan beíródó szövegrészt. Az egyedi hirdetésazonosító bonyolultabb lehet, hacsak nincs ilyen eleve az adatbázisban (jelenleg számunkra nem látható formában), mert akkor ez is csak egy plusz parancs, bár a szervert kétség kívül terhelné, mivel egy plusz lekérdezést is végrehajt egyben.

És különben is, ötletelésre van a topik, vagy mifene!?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.