Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) #96630784


#96630784
törölt tag

Értem én, hogy 1db UP 18Ft
10db UP 180Ft
100db UP 1800Ft???-itt azért már némi kedvezmény belefért volna nem??Legalábbis jobb helyeken úgy szokták:)/nem kötözködés:)

(#1652) syl5


syl5
őstag

Gyerekek, nem nyafogok, napok óta próbálok megbarátkozni, próbálom használni ezt az új csodát, de egyszerűen fáj. Szinte sose veszek boltból új terméket, de most kéne egy TV, és már nagyon annak a határán vagyok, hogy hagyom az aprózást, mert szabályosan kiégeti a szemem az új design és strukturálisan sem az igazi. Kategóriákat is lehetett volna bővíteni, ha már nagy változtatás.
Egyébként a véleményem az, hogy nem kislányok cserélgetik itt a rózsaszínű játékaikat, hanem kockák a megunt hardvereiket. Kockáknak viszont nem a trendi design - ha ez az :F - a lényeg, hanem a használhatóság. Lehet ezzel az új oldallal számos új érdeklődőt vonzotok majd ide, de szvsz ugyanannyi IT-s szakembert, vagy erősen IT érzelmű fickót el is fogtok veszteni.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#1653) danih válasza syl5 (#1652) üzenetére


danih
addikt

Aha, tehát az emberek, főleg az általad kiemelt "kockák" nem azér hirdettek itt, mert az ország talán legnépszerűbb IT-s aprója a HA, hanem az "ellentrendi" dizájn miatt - és mivel az új dizájn nem jó, majd jól elfognak innen menni.... hova is? :DDD
Olyan ez mint a klasszikus viccben a bűzösborz a lábszagban... majd megszokja.

[ Szerkesztve ]

(#1654) asvald válasza #96630784 (#1651) üzenetére


asvald
senior tag

azért valamiből fent is kell tartani az oldalt , szerintem ez inkább afféle támogatás , hogy legyen a jövőben is hardverapró , :U

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#1655) Def26 válasza danih (#1653) üzenetére


Def26
félisten

Van igazság abban amit ír. Most már én sem járok fel csak úgy "szemezgetni" az apróra mint régebben. Egyszerűen nem tetszik, nem látom át, de már nem is akarom. Ha konkrétan kell valami akkor felmegyek, de amúgy nem. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1656) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Lesz mód eltüntetni a fizetett hirdetéseket? Engem pl nagyon zavarnak :(

(Vagy grízmajom script?)

(#1657) #96630784 válasza asvald (#1654) üzenetére


#96630784
törölt tag

Én azt értem, fizetek én szivesen nem arról van szó, nem vagyok garasoskodó mint az oldalt látogatók vagy 60%-a :))Nem keveset fogok venni a jövőben amikor stabilan megy az oldal, de a mennyiségi gratist mindenhol figyelembe veszik és adják!Így az oldal több upot is elad és többet el is lőnek a felhasználók!Ez sima gazdaságpolitika:)

(#1658) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

hirdetés szerkesztésénél nem lehet megadni alku szerinti opciot és kötelezően kell beállitani várost ami a hirdetésben átvétel szerint jelenik meg de ha én neten adom át az milyen város? :D :R

(#1659) #96630784 válasza -=Vacsek=- (#1658) üzenetére


#96630784
törölt tag

Cyber city:))

(#1660) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Szvsz tenni kellene valamit az ellen, hogy az átvételi helyhez bepipálnak minden várost, és ezek után csak egy városban lehet átvenni. Nagyon idegesítő, hogy keresnék városok alapján és egyszerűen megbénítják az ilyenek a keresést.

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#1661) Zoli133 válasza PumpkinSeed (#1660) üzenetére


Zoli133
őstag

Az új rendszerben már csak max 3 várost lehet bejelölni.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#1662) PumpkinSeed válasza Zoli133 (#1661) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ez sztem világ megváltó ötlet volt. :D :C

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#1663) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Nem tudom volt-e már felvetés (biztos), de esetleg én örülnék egy hsz követési opciónak itt is. A hirdetések adminisztrációjánál, vagy valahol jelezhetné, ha a hirdetéshez hozzászólás jön, mert egyébként elég ritkán kattintok bele a hirdetésekbe csak azért, hogy meglessem jött-e kérdés, érdeklődés.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#1664) #96630784 válasza z0d1AK (#1663) üzenetére


#96630784
törölt tag

Úgy-úgy!Az nagyon hiányzik!!!!

(#1665) Kiki18 válasza z0d1AK (#1663) üzenetére


Kiki18
őstag

Egyetértek,erről mindigis volt hőbörgés,az újonoknak pedig mindig el kellett magyarázni.
(Gyakran a tapasztalt emberkék is bele-bele irogatnak....:D )

(#1666) #96630784


#96630784
törölt tag

igy van, de mint másból sem ebből sem lesz semmi szerintem!mert mindig az a válasz, hogy majd igy-meg úgy dolgozunk rajt de sajnos diktatúra van teljes mértékben:))

(#1667) -=Vacsek=- válasza z0d1AK (#1663) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

+1

(#1668) Kiki18 válasza #96630784 (#1666) üzenetére


Kiki18
őstag

Ez azért így nem igaz,mert szépen formálódik az oldal. :K

(#1669) snooze


snooze
veterán

hali!
nem lehetne az hardverapro hirdetésekbe külön választani az iphone5 és az 5c/5s hirdetéseket,ugye az utobbi készülékek még nincsenek forgalomba,csak elöjegyzés..köszi!

GO Gunners!!!

(#1670) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Nekem egyre jobban tetszik az új oldal :K
Szerintem hamar meg lehet szokni.
Szerintem tényleg idegesítő amikor több várost adnak meg az üzletkötésre.
A korrekt az lenne,ha azt a várost adná meg a hirdető,ahol lakik és ténylegesen ott köttetik meg az üzlet.

[ Szerkesztve ]

(#1671) sing1ep1ayer válasza PumpkinSeed (#1662) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Lehet ogy én találtam ki. :) Megyek, megveregetem a vállam a tükör előtt. :DDD

(#1672) Parci válasza #96630784 (#1666) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez így egyáltalán nem igaz, mint másból, ebből is lesz valami... ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1673) KAMELOT válasza Ndruu (#1637) üzenetére


KAMELOT
titán

Köszönöm szépen! Legközelebb figyelek mindent részletre. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1674) KAMELOT


KAMELOT
titán

Mondjuk ez nagyon jó funkció. Lehet látni mennyiszer nézték meg a hirdetést. Ez már nálunk SK-ban szintén ilyen apró oldalon évek óta így van.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1675) zozika001 válasza danih (#1653) üzenetére


zozika001
csendes tag

Bocsi, ha újfent hangoztatom az oldal szerkesztésével kapcsoatos nézeteimet.: Szerintem tudomásul kellene vennetek, hogy egy nagyszerû lépést tettetek a Vat.ra és társai felé. Amikor pedig valaki azt írja ide, hogy ezekhez a hasonló húzásaitok miatt elgondolkodik azon, hogy egyáltalán látogatni fogja e ezt az oldalt, inkább komolyan kellene vennetek ezt a problémát mintsen "zsarolgati" a népet azzal, hogy "na és akkor hova mész?" megjegyzéseket dobáltok vissza. Csöppet fölényes és visszatetszõ, nem kis mértékben pedig nagyképû... de csak addig míg nem koppantok.

[ Módosította: Parci ]

(#1676) Parci válasza zozika001 (#1675) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mi lenne, ha nem keltenéd a hangulatot? nem tetszik, oké. másnak belefér, az is oké. esetleg valaki még szereti is, amaz is oké. rossz dolog, amikor valaki konkrétan rosszindulatú. ne már.

másrészt, ha két hónap múlva sem tetszik, azt komolyabban vesszük majd. egyrészt, mert addig elég sokat fog változni. másrészt, mert addigra nem a régi használata lesz már berögzülve.

mi lenne, ha például te is olyan türelemmel állnál a dologhoz, mint amit tőlünk elvársz..?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1677) zozika001 válasza Parci (#1676) üzenetére


zozika001
csendes tag

szívesen várnék türelemmel, ha amikor egy ilyen jellegû probléma felvetésre nem mindig ( legalább is sokszor) olyan kontra jönne vissza hogy na és akkor hova mész? valami újabbat s találóbbat kérlek és akkor lenne mire alapozni a türelmemet. Ahhoz képest, hogy 180 fokos fordulatot vett az oldal arculata, te könnyen kéred másoktól a türelmet..

[ Módosította: Parci ]

(#1678) Parci válasza zozika001 (#1677) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem fogok most belemenni ebbe az utcába, írtam már több száz választ, nem az szokott lenni, hogy menjen bárki a francba. ne is adj tehát a számba ilyet. viszont nem vagyok köteles beszámolni neked, tényleg nem vagy a főnököm.

csináljuk a bugokat, bárki, aki követi a topikot, láthatja, hogy milyen a hozzáállás.

te rohadtul elégedetlen vagy, ennyi lejön a hozzászólásaidból. semmi gond, jelezted. téma lezárva, szorítkozzunk a konstruktív dolgokra, ha vannak.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1679) danih válasza zozika001 (#1675) üzenetére


danih
addikt

Semmi nagyképűség, még ha fáj is, kérdés volt, tanulj már meg olvasni, értelmezi.
Egy szolgáltatást vagy használsz, vagy nem, van sok másik, keress másikat ha nem tetszik, ilyen egyszerű. Ha valami ingyen van, és használod, akkor pedig ne követelőzz, hanem bízd a piacra a döntést. Ha a júzerek döntenek (az idő megmutatja), ahhoz az üzemeltető is idomulni fog. Addig meg ott a zekszpressz.

(#1680) KAMELOT válasza zozika001 (#1675) üzenetére


KAMELOT
titán

Nincs ezzel semmi gond. Maradt ugyan az mint volt sőt lettek újítások.
1. látni mennyien nézték meg a hirdetésedet
2. látni az egyes hirdetéseid alatt a többi hirdetésedet is
3. szebb lett az arculata
Szóval nem tudom neked mia gondod ezzel. Inkább örüljünk, hogy ingyen hirdethetünk. Ja és mellesleg a házigazdák fejlesztenek és segítenek itt nekünk.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1681) zozika001 válasza Parci (#1678) üzenetére


zozika001
csendes tag

mindenre kielégítõ választ kaptam...
igazatok lehet: ha elég ideig nem adunk a népnek kaját, akkor idõvel majd le is szoknak az evésrõl! jó stratêgia, gratula. és akkor a rêszemrõl most zárok..
még egy kérdés: megoldott e már a reg törlés?

[ Módosította: Parci ]

(#1682) Parci válasza zozika001 (#1681) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

figyelj, nem tudom, hogy mi a célod, nekem úgy tűnik, csak a sértettség és a rosszindulat beszél belőled. abban meg nem tudok segíteni. ha fel akarsz háborodni, háborodj. mi addig dolgoznánk tovább inkább, aki ugyanis értelmes visszajelzést, ötletet ad, az - csodák csodája - előrébb viszi a dolgokat, és hát a nagyjukat be is építjük.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1683) zozika001 válasza Parci (#1682) üzenetére


zozika001
csendes tag

a reg törlés?

[ Módosította: Parci ]

(#1684) Parci válasza zozika001 (#1683) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az nem egy hardverapró-specifikus dolog, így én és itt nem tudok segíteni vele

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1685) Buszos


Buszos
tag

Szervusztok!

1. Ma lebeszéltem egy találkozót egy notival kapcsolatban. Mondtam, hogy le is veheti a hirdetést, tuti megveszem. Erre 45 perccel a tali előtt jön egy sms, hogy eladta. Na erre én értékelést kezdeményeztem, de meglepődve láttam, hogy csak akkor húzhatom le ezt a korrekt embert, ha ő visszaigazolja az üzletet. Majd hülye lesz...

2. Csak én nem látom senki telefonszámát, mail címét az adatlapon?

[ Szerkesztve ]

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#1686) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Mi értelme az új értékelési rendszernek, ha "engedélyt" kell kérnem, a az eladótól hogy értékelhessem? Ha átver, úgy sem adja meg az engedélyt, és nem tudok neki negatívat adni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1687) Parci válasza Buszos (#1685) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha nem engedi, hogy értékeld, jelentsd, ott van rá a gomb!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1688) Buszos válasza Parci (#1687) üzenetére


Buszos
tag

Köszi!

Sokadik átbaszatásom okán elhatároztam, hogy nem utalok előre!

(#1689) sakal83 válasza Parci (#1687) üzenetére


sakal83
addikt

Engem érdekelne, hogy részletes listázási mód (egymás alatti hirdetések, amelyeken a hirdetés teljes szövege is látható) visszavezetésre kerül-e valaha.

Számomra lassan áttekinthető sajnos így. :B

(#1690) gaben1117 válasza Parci (#1687) üzenetére


gaben1117
senior tag

Lehet szőrszálhasogatás, de amikor egy adott ember értékeléseit nézem, akkor el van gépelve a szöveg:

"Kifizette az előre egyeztett árat?"

Gondolom itt az lenne, hogy egyeztetett. Ha már más is jelezte, akkor bocsi. :)

(#1691) Parci válasza sakal83 (#1689) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egyelőre nem, de egyelőre csak hetekre látunk előre.

szeretnénk kitakarítani minden bugot, működővé tenni mobilon, felvarrni az arculatot, bekötni a többi fizetési módot, megcsinálni egy-két dolgokt még. utána lesz egy szusszanásnyi időnk, hogy megnézzük, hogy hogyan tovább.

a fentiek előtt biztosan nem tervezzük, hogy visszatesszük a wc-papír megoldást.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1692) manaszon


manaszon
csendes tag

Nekem tetszik ez az új design, picit furcsa volt elsőre, de pár perc alatt megszoktam, azóta tetszik. Kicsit félek ettől a stílus-újítástól, remélem nem fogjátok elrontani :)

Viszont van egy dolog, ami nem tetszik: azoknál az apróhirdetéseknél, amelyeknél nincs kép, az ár, a megnevezés, és a feladás/upolás dátuma is kicsúszik teljesen balra. Nem lehetne a képnélküli hirdetéseknél egy "nincs kép" képet beszúrni? Tök jó lenne, mert esztétikailag szerintem sokkal szebben mutatna, hogy nincs kicsúszva oda oldalra a szöveg, meg nem olyan egyhangú az egész hirdetés (csak szöveg).
Képet is készítettem róla, hogy miről beszélek:

(#1693) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

hát én amikor először megláttam az új "design"-t arra gondoltam na ezt is jól elb@xták.
mostanra talán már kicsit megemésztettem a dolgot,de valahogy,bántja a szemem még mindíg.
szerintem meg kellett volna tartani a régi JÓL BEVÁLT receptet.
a napi 5 up jó ötlet és a hírdetésekhez végre normálisan fel lehet tölteni képet.így legalább azért igényesen néz ki.plussz az hogy a több éves hírdetések ki lettek söpörve.
de szerintem ezeket a plusszokat nyugodtan bele lehetett volna rakni a régi kinézetbe is.
az biztos hogy jópár hónap mire talán megszokom,és szerintem vagyunk így páran.... :(

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#1694) SimonYana válasza #96630784 (#1651) üzenetére


SimonYana
addikt

Értem én, hogy 1db UP 18Ft
10db UP 180Ft
100db UP 1800Ft???-itt azért már némi kedvezmény belefért volna nem??Legalábbis jobb helyeken úgy szokták:)/nem kötözködés:)

ÉN MÁR ANNAK IS ÖRÜLNÉK , HA VÉGRE VÁSÁROLHATNÁK A BANKÁRTYÁMMAL!
Mikor lesz végre elérhető ez a lehetőség!?
Nem kell a pénz , mert már erre várok jó pár napja!
Előre is köszönöm a figyelmet! :R

® SimonYana ®

(#1695) Parci válasza SimonYana (#1694) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

talán ne ordíts, nem fogjuk tudni hamarabb megcsinálni attól még. pár hét. mint már mondtam.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#1696) CyberJedi válasza Parci (#1695) üzenetére


CyberJedi
tag

hol a rákban van a "telefonszámok hová tűntek" c. kérdésre a válasz?? vagy 10en kérdeztük, de mivel a válaszban nem szerepel a "telefon" szó, nem tudok 2000 hsz-t elolvasni, hogy megtudjam!

kérnék szépen egy iránymutatást.

gyors kommunikációs lehetőség nélkül semmit nem ér ez az egész.

(((ha pedig esetleg nem tervezitek: gratulálok, jöhet az új piacvezető "gyors, átlátható" hardver-apróhirdetéses oldal, aki majd lehetővé teszi. számtalan példát láttunk már erre.)))

(Vajon mi ez?) ''Gaff had been there... and let her live. '4 years' - he figured. He was wrong. Tyrell had told me Rachael was special. No termination date. I didn't know how long we'd have together. Who does?...''

(#1697) hooray


hooray
újonc

Várható, hogy idővel az új HA-n látható lesz adott eladó "összes tulajdonsága", értem az alatt az összes PH-s tevékenységének (szakmai/közösségi/piaci) számszerű adatait és ez mellett a fórumon látható publikus elérhetőségeit?

POKE. Csalunk!

(#1698) tomab04a válasza SimonYana (#1694) üzenetére


tomab04a
aktív tag

Komolyan le akarunk ereszkedni idáig? Menjél oda és vigyél szendvicset, üdítőt, ebédre főtt kaját a srácoknak, kérdezd meg mire van szükségük, neveld a gyerekeiket, aztán majd lehet hogy meglesz VÉGRE a bankkártyás fizetés... Egy-két ember, nem csak te, kezd nagyon elszállni. Nekem sem jön be ez-az, de ilyen korrekt hozzáállású brigádot -aki partnerként kezel, ahogy nem lenne kötelessége, mert maradhatnál "felhasználó" is-, ritkán látsz. Közösségire vették a srácok, fogadják a kritikát, mint látod rendszeresen olvassák a topikot és írnak is bele, időt szánva Rád és a többiekre. Vegyünk már vissza picit.

szerk:A lényeg, hogy ne pörögjetek rá a dologra, idővel minden meglesz.

[ Szerkesztve ]

Nincs ekezet.

(#1699) LIL D válasza z0d1AK (#1663) üzenetére


LIL D
csendes tag

Csatlakozom, nagy segítség lenne egy ilyen opció! :)

(#1700) SimonYana válasza Parci (#1695) üzenetére


SimonYana
addikt

Köszi!
Legalább most találkoztam a válasszal!
Igaz sokat nem segít , mert a pár hét az egy olyan , mint a nesze neked semmi , fogd meg jól és várd míg lesz valami!

Egy pár már letelt , de akkor várok még! Mit is tehetnék! Elköltöm az árát! :DD

® SimonYana ®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.