Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Awww pffff, ez az új oldal hát nem túl jó, és finoman fogalmaztam.
Ezért kár volt.
Régen az iwiw-en is csináltak egy hasonló kaliberű változtatást, és el is néptelenedett rendesen.

(#752) Killberk válasza proradeon (#739) üzenetére


Killberk
aktív tag

+1

Tényleg hiányzik a feladási dátum szerinti rendezés (UP nélkül). Nem is értem ez hogyan/miért került ki. :F

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#753) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Az archiválásról érdeklődnék, hogy a 4 hétnél régebbi hirdetéseket akkor nem fogjuk tudni látni majd?
Mert volt nem egyszer sikeres biznisz elfelejtett apróból.

(#754) Simon02 válasza Killberk (#752) üzenetére


Simon02
tag

+1
Ezt én is kifelejtettem, és RSS-nél is ez a helyzet. Gyak megkapok a 10 legfrissebb kiemelt hirdetést ár nélkül...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#755) marinea2 válasza kymera (#738) üzenetére


marinea2
addikt

A "rang" nem számít semmit,lehet PH kedvenc is, pirosak akkor sem lesznek vissza állítva.

+1 :R

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#756) olbaidhun válasza kymera (#738) üzenetére


olbaidhun
őstag

Sziasztok fórumozók, házigazdák!

(#738) kymera
(#742) Chaser

+1 teljes mértékben igazat kell adnom, de egyúttal ki is egészítem:

- véleményem (ünk) szerint maradhatott volna szerkezetileg a régi oldal és ahhoz kellett volna az új funkciókat társítani (up-olás, fizetős up-olás, stb)
- az oldalnak nem a fizetős részével van gondunk hanem a "Hello Kitty" -s arculatával.
- a privátok jogkörének a módosítása (pontosabban az erre irányuló próbálkozás) nem igazán felel meg a jelenleg hatályban lévő jogszabályoknak.

Annyit fűznék még kymera "tag" véleményéhez, hogy az én ismeretségi köröm ~ 3854 tag [ ~ 300+ pirosal rendelkezem, azaz Országos top ~ 20 ] az elmúlt néhány év alatt és sajnos az utóbbi hetekben a társalgásaink ugyanazt tükrözik a hardverapróval kapcsolatban mint amit kymera leír:

- gyakorlatilag mindenki "fázik" az új arculattól.
- megértjük a fejlődés szükségességét
- megértjük az anyagi orientáltságot és egyetértünk azzal hogy legyenek fizetős szolgáltatások

Talán a bitmarket-hez hasonlóan megoldható lenne egy "beta" szekció [ a meglévő rendszer mellett, gombnyomásra ], hogy a felhasználók dönthessenek az új motor [ +design ] vagy a meglévő fórummotor életképességével kapcsolatban. Egyértelműen látszana a megtekintések számából a lényeg.
Amennyiben még tanácsolhatom vegyétek le a "ne ess kétségbe!" üzenetet, mert ez már a belépés előtt egyfajta nyomást vált ki az emberből. [ ne gondolj a kék elefántra! ]

Én is köszönöm a csapatnak, hogy foglalkoznak a fejlesztéssel és ennyi energiát fektetnek a fenntartásba, de az oldal hatékonyságával kapcsolatban, a jelenlegi irány miatt erős kétségei(nk)m vannak.

(#759) canniball kiegészítettem!

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#757) helike13


helike13
csendes tag

Sziasztok!

Aszongya:

"Értékelés menete »
Értékelést csak a vevő kezdeményezhet. Amennyiben sikeresen lezajlott az üzlet, a hirdetésen az értékelésre kattintva az eladó e-mail értesítést kap, és amennyiben jóváhagyja a vásárlás tényét, mindkét fél értékelhet. Az archivált hirdetések már nem listázódnak, ezért javasoljuk az eladóknak, hogy az értékelés megkezdéséig jegeljék a hirdetést, és csak utána archiválják. Pontozásos és szöveges értékelésed a felhasználó adatlapján jelenik meg."

Már nálam van ez a tablet, de nem látok ilyen linket, hogy értékelés.

Minden más hirdetésnél ott van középen az olajzöld link az értékeléssel. Nálatok látszik, vagy ez bug?

(#758) PumpkinSeed válasza kymera (#738) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

+1

Átlag napi 8 órát vagyok hardverapró-n és a prohardver fórumon.

Szvsz a hardverapró új színvilága elég bántó a szemnek illetve a designja nem illik túlságosan az ország leghíresebb hardver apróhirdető oldalához.

Viszont a változás mindig kell, bár annyira nem tetszik ez a változás. :U

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#759) canniball válasza olbaidhun (#756) üzenetére


canniball
nagyúr

"...megoldható lett volna egy "beta" szekció..."
Heteken (vagy hónapokon?) át tartó béta teszt volt az élesben történő bevetés előtt.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#760) Dominó85


Dominó85
veterán

Sziasztok,
Akkor én is leírnám a véleményemet az új HA-ról.

Ami rohadtul nem tetszik:

1. Design: színösszeállítás katasztrofálisan ronda :W
2. RSS 10db (mindösszesen tíz?) üzenet :F
3. hirdetések logikátlan felépítése
(2db stílust ötvözni kéne, mint régen volt)
(A hirdetésnél legyen kép, ár, hirdető neve, értékelése, helyszín stb.)
4. Átláthatatlan hirdetési cellák egymásra hányva
(hol vannak a boxokat elválasztó vonalak?)
5. Hirdetések képei iszonyat picik
(telón meg már szánalmasan kicsik 4,5"-on!)
6. Témákon belüli keresés felülre került
(miért nem volt jó, a megszokott bal oldalon?)
7. Hova tűnt a 85 pozitív értékelésem?
(nehogy már a 2,5 év alatt felépített renomémat a nulláról kelljen kezdeni. :F)

Ami tetszik:

1. Privátokba végre ti is beleláttok és a sok kretén napja leáldozott
2. Jelentéses dolog is OK.

Egy dolog viszont tényleg iszonyat fontos. Ezt a világos f0s barna designt a régi szép színekre kéne lecserélni. Maradjon így az oldal elrendezése, ha nem akartok ezzel vesződni, de ezt az ocsmány designt tüntessétek el kérlek. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#761) Cyone válasza Chaser (#742) üzenetére


Cyone
tag

+1

A "Privát" üzenet elveszti a lényegét, hiszen már nem privát!

A színvilág túl világos és a világos háttéren a piros feliratok sem igazán kellemesen olvashatók. Nem lehetne megoldani, hogy az oldal alkalmazkodjon a nagyobb felbontású monitorokon történő megjelenítéshez? Nem kell a lista nézetben a hirdetések címének ez a nagy betűméret (szerintem). A funkcionalitás viszont szerintem nem rossz.

Cyone

(#762) IDM


IDM
tag

Üdv,
én sem vagyok a haladás ellen, valamint távol áll tőlem,hogy bárki törekvéseit/munkáját
csak úgy ránézésre lehúzzam...de az apró már nem a régi ahogy a jövő sem...
eléggé/inkább büntet... :O :U

(#763) kymera válasza canniball (#759) üzenetére


kymera
senior tag

canniball - Ha figyelmesen végigolvastad volna a hozzászólást akkor látod hogy olbaidhun kollégának nem a tesztelés hiánya a problémája hanem az opció hiánya hogy visszaállítsa a régi verziót (persze frissítve az új szolgáltatásokkal) :K

marinea2-Nem is akarom visszakapni a pirosakat és nekem a jelenlegi rangom tökéletesen megfelel . De a régi PH-ért hajlandó lennék akár tagsági díjat is fizetni !

:R

[ Szerkesztve ]

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#764) fricz19 válasza Dominó85 (#760) üzenetére


fricz19
őstag

"7. Hova tűnt a 85 pozitív értékelésem?"
sehova...
ott van ahol eddig is volt :U

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#765) hito


hito
nagyúr

Nekem tetszik az új oldal. A régi nagyon hiányzik, ha most választhatnék én is arra szavaznék, de nem választhatunk. Itt jegyezném meg, hogy a hasonló érzésekkel küzködő tagok (velem egyetemben) fél év elteltével 100%, hogy ha fizetnének se akarnának visszatérni a régire, ergó csak megszokás kérdése.

Az már most látszik, hogy sok nagyon hasznos újítást tartalmaz az új oldal, és szerintem még többet fog idővel.

Úgyhogy én üdvözlöm az új hardveraprót, így tovább, a (hőbörgő) tagok meg úgyis megszokják idővel és szeretni fogják.

Hogy kérdés is legyen (valószínűleg elhangzott már):

- az új topichozzászólások jelzése javításra fog kerülni?
- kibővített apróhirdetés nézet lesz? Olyanra gondolok mint a régin, hogy a hirdetés teljes szövegét is mutatja, nem csak a címet.

:R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#766) canniball válasza Dominó85 (#760) üzenetére


canniball
nagyúr

7. Ahogy már kismilliószor le lett írva: a pozitív értékeléseid ugyanott vannak ahol eddig.

kymera!
A régi HA választhatósága fel sem merült az illetékesekben, valahol egyszer részletesebben le is írták a miértet.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#767) #33101952


#33101952
törölt tag

Szerintem nagyon sok felhasználót fog veszteni az oldal-sajnos!

(#768) DaveJr válasza Dominó85 (#760) üzenetére


DaveJr
őstag

Ugyanott van az értékelés ahol eddig. Sosem volt része a HA-nak az értékelő rendszer. Független magán kezdeményezés volt az atw-s oldal. Mostmár viszont van saját beépített rendszer. (az atw-s oldalhoz semmi közük nem volt a PH-soknak).

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#769) APONE


APONE
tag

ÜDV! Nem értem hogy ez miért van az új felületen próbálok belépni... azt is írja hogy sikeres belépés de mégsem enged be az oldal.... de sem a saját profilom nem látom sem a hirdetésem, furán oldották meg az oldal működését :C Azt azért elérték h.........évi 1x-2x fogok ide járni!

[ Szerkesztve ]

(#770) hito válasza #33101952 (#767) üzenetére


hito
nagyúr

Dehogy fog, csak a hőbörgés megy.

A fő hangadók max. nem lépnek be 2 napig duzzogva és utána szépen visszacsordogálnak.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#771) proradeon válasza APONE (#769) üzenetére


proradeon
őstag

Végülis csak nagy piros betűkkel van kiírva, hogy " Ha nem tudsz belépni, törölj minden "hardverapro.hu" domén alatti sütit a böngészőből!" :U

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#772) Parci válasza hito (#765) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

köszi a higgadt visszajelzést! az első javítva lesz, a második maximum hosszabb távon, majd végiggondoljuk, ha már minden működik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#773) APONE válasza proradeon (#771) üzenetére


APONE
tag

Töröltem, de úgy sem működik a csodás oldalatok!!

De azt miért írja ki hogy sikeres belépés ha mégsem enged be?!?!?!?!?!

(#774) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Minden rossz szándék nélkül kérdezem:

- Miért van külön egy nagy böngészés meg egy marha nagy keresés menüpont is, ha mind a kettő szinte pontosan ugyanazt csinálja? Az egyetlen lényegi különbség köztük talán csak az, hogy a keresésnél felhasználót is meg lehet adni és arra keresni, míg böngészés esetén nem, de kábé itt kimerül a dolog. A keresés persze a további opciókra kattintva még bővül, de a böngészés így majdhogynem felesleges, igazából össze kellen vonni inkább őket. Az a 3 gomb (a Hirdetés feladással együtt) rengeteg helyet foglal, talán kettőt szebben is el lehetne pakolni és úgy a konkrét keresőmező picivel nagyobb is lehetne akár. (Valami ilyesmi - a minőségért bocs, nem volt kedvem szebben megrajzolni a dolgokat a jobb szélen, csak összeollóztam gyorsan; a lényeg így is látható.)

- Miért van az, hogy apróhirdetéseknél maximum 1366x800 pixeles képet lehet feltölteni, de a galéria bélyegkép nézete a már feladott hirdetésnél egy 130x98-as méretű képecske? A kettő oldalaránya nem egyforma, így garantáltan torzulnak majd a mini képek és ezáltal csúfítják az oldalt.

Egyébként nekem a színekkel sokakkal ellentétben semmi bajom nincs. Nem a legszebb, de 1-2 nap alatt megszokható, a réginél semmivel nem rosszabb, sőt, igazából ahhoz képest előrelépés is, csak ehhez kell pár nap, hogy belássa a többség. Az elrendezés viszont szerencsétlen szerintem, de azt hiszem már letárgyaltuk korábban, hogy ez valószínűleg marad és a képernyőjén mostantól kevesebb hirdetést lát egyszerre a user a szélesebb sávok miatt. Kár.
Viszont a saját hirdetések adminisztrációjánál szuper lenne, ha nem csak 10 jelenhetne meg egyszerre. Eleve semmi értelme ezt így korlátozni, mert ha a jobb oldali sávon már van jópár kedvenc témaköröm felvéve, meg kilistázgatja a topikokat is, ahol hozzászóltam, akkor a 10 hirdetésem alatt csak teljesen fehét, üres hely van kilométereken keresztül a lap aljáig.

UI: Bocs ha kritikus a hangvétel, én észre sem veszem és ilyen kiakasztó vagyok, de építőnek szántam, becsszó! :R

[ Szerkesztve ]

(#775) randras


randras
veterán

A lapcsalád többi oldalán a jobb oldali hasábba való integráció csak átmenetileg szünetel?

(#776) Hmmz válasza Parci (#772) üzenetére


Hmmz
aktív tag

Az eddigi személyes adatokat ( telefonszám / mailcim) csak én nem látom HA-n vagy fizetős lesz vagy under contrsutction?

Mottó:Ha kiírnád a telszámot, az árat, meg a várost, akkor már rég megvettem volna...

(#777) APONE válasza #33101952 (#767) üzenetére


APONE
tag

igazad van sajnos ha még belépésnél is kamu szöveget kel olvasni:(

(#778) SeniorTilla válasza olbaidhun (#756) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Teljes mértékben, 100%-ig egyetértek veled. Hasonló erőltetett arculatváltási próbálkozások más oldalakon is voltak/vannak (apród, jófogás, expressz, stb.). Én mérni szoktam az érdeklődések és a sikeres üzletek számát hirdetési felületenként (nyilván ezt teszem mint kereskedő). A PH eleinte nagyon jó volt évekig, az utóbbi években visszaesett (legalábbis az én termékeim tekintetében). Más új, feltörekvő oldalak, pl. az Apród és a Jófogás, amilyen vicces próbálkozásnak indultak, annál jobban kezdenek befutni (mondjuk vannak tv és rádió reklámjaik is, ez sokat jelent).

Ezzel nem is lenne baj. A baj az, hogy az új PH felülete kísértetiesen hasonlít - legalábbis a működés elvében, de már a megszólításban is :) - ezekre. Nekem nagyon vatera üzeti érdekeltség gyanús a dolog, hiszen terjeszkednek, felvásárolnak, sajnos külföldi, idegen érdekeltségből (asszem lengyel), de ez csak megérzés, lehet hogy semi köze hozzá. Nem jártam utána.

Itt is globalizáció van, előbb-utóbb mindegyik nagyjából egyforma lesz, ha egy érdekeltség lesz a tulajdonos. A PH azért volt jó eddig, amiért jó volt, ezt mindannyian tudjuk. Azt is tudjuk, hogy nem könnyű manapság a marha nagy leépülés fellendülés közben életben maradni, ne adj' Isten fejlődni. Az új felület, színvilág, hello-kitty, stb. dolgok a komolyság rovására fognak menni szerintem. És mindegy, hogy megszokjuk majd, meg ilyenek, mert biztos így lesz, de sajnos beálltak a sorba ők is...vagy elkelt... remélem nincs igazam. De ahogy itt mentek eddig a dolgok a saját évek óta jól bevált és megszokott módjukon, ebből nem az jön le, hogy hirtelen a menedzsmentnek az jutott eszébe, hogy jól át kéne gyúrni az egészet egy olyanná, ami nem tetszik azoknak, akik évek óta komolyan és hűséggel vannak itt jelen.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#779) Sasos válasza canniball (#759) üzenetére


Sasos
senior tag

Az igaz, csak épp azóta se tudjuk, hogy az eltünt dolgok végleg tűntek-e el vagy sem. Lessz-e teljes nézet, feladás szerintí rendezés, saját beállítások, személyes adatok stb. Persze a 5878-adik "hol a piros pontom?" című kérdésre jön az 5878-adik válasz: "ott ahol eddig".

Viszont azok a funkciók, amiket - a topik tanulsága szerint - sokan előnyben részesítettek, egyszerűen nincsenek és nem tudja senki, hogy miért, meddig, vagy esetleg örökre kell-e nélkülöznünk.

(#780) Parci válasza Chaser (#720) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

segítek minden pánikolónak:

"Fontos tudnod: a HardverApró rendszerén keresztül küldött privát üzenetek nem számítanak magánlevelezésnek, azokat nem védi a levéltitok, mert abba visszaélés miatti hivatalos adatkérés esetén a rendőrség és a HardverApró adminisztrátorai is beletekinthetnek!"

Hát jah, csak hogy hivatalos szervek eddig is belenézhettek ha volt jogi alapuk hozzá.
Mivel - tudtommal - a ph-nál nem dolgoznak állami hivatalos szervek, esetleges visszaélésnél mért is szeretnének ők beleolvasni bármibe is? Ez egy felettébb jó kérdés. Az illetékes hatóság az olvasson bele és tegye meg a szükséges lépéseket ha valamelyik fél feljelentést tesz. De egy ph akárki meg bárki más ne...

magyarán, ha a rendőrség megkeres minket, hogy adjunk ki adatokat, akkor kiadjuk, és ezalatt természetesen látni is fogjuk (nehéz úgy átmásolni őket, hogy jogszerűen garantálva legyen, hogy nem láthattuk). ez nem jelenti azt, hogy amikor jocóka sír egy adminnak pistiről, akkor az nekiáll privátokat olvasgatni. azt jelenti, ami oda van írva: ha bíróság vagy rendőrség vagy más hivatalos szerv kér adatot, akkor átadjuk és esetleg mi is láthatjuk.

az ászf ezzel szinkronban van.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#781) Parci válasza Sasos (#779) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem tudunk ám fél nap alatt megoldani mindent, az ég szerelmére, ha egy hónap múlva sem működik semmi, akkor jogos lesz a felháborodás, de most ezerrel javítjuk a bugokat, ahogy tudjuk. ezekre meg azért nincs válasz, mert amíg a bugok nem lesznek kijavítva, nem is tudunk foglalkozni vele.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#782) SeniorTilla válasza canniball (#759) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Na de minek volt? Nem tudom elhinni, hogy olyan pozitív volt a visszajelzés, hogy ezt kellett megtartani.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#783) sing1ep1ayer válasza SeniorTilla (#778) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Ez tuti nem kelt el, erre mérget vehetsz. Ha megnézed az allegroup által felvásárolt oldalakban mi a közös: iszonyat profi és felhasználóbarát a hirdetésfeladás, a keresés / böngészés a hirdetések közt pedig baromi gáz - akkor máris láthatod hogy az új HardverApró nem ezekkel esik egy kalap alá. Itt nem túl user-friendly a feladás, de piszok jól lehet szűrni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#784) SeniorTilla válasza canniball (#766) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Nem az a baj, hogy ott vannak, ezt mi is tudjuk, mert kismilliószor le lett írva.

A baj az, hogy a rendszer most azt írja, hogy NULLA! Ezt látja mindenki, értsd már meg végre.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#785) Parci válasza SeniorTilla (#778) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a saját tulajdononunk a hardverapró, légyszi ne gyártsatok most már összeesküvés-elméleteket is :B

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#786) hito válasza Parci (#772) üzenetére


hito
nagyúr

Szerintem mi köszönjük a sok munkát :R

Az új arculattal is az ország legjobb ilyen jellegű oldala lesz. Ilyen családias légkörben sehol nem lehet adni-venni. Nem egy taggal baráti viszonyt sikerült kialakítani, könyörgöm, hol van ilyenre lehetőség? Netán az apródon, vagy a vaterán? ;]

A lapcsalád és a hardverapró is egyértelműen sikersztori, ennek adózva kéne véleményt nyilvánítani szerintem.

A másik nagyon fontos dolog amit látni kéne: hol a manóba kérik ki egyáltalán a tagok véleményét és javaslatait? Sehol. Megváltozik, aztán ennyi. Mindenhol használni kell az újat. Itt még külön topicot is nyitnak a tagok véleményének, javaslatainak és nem egy közülük megvalósításra fog kerülni/került. Egyszóval: HAJRÁ! :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#787) Parci válasza hito (#786) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kösz, jól jött ez a kis lélekerősítés most, épp kezdtem elkenődni, ahogy feldolgoztam az elmúlt 2 óra termését...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#788) devilke válasza Parci (#780) üzenetére


devilke
tag

mármint hogy van szinkronban? az aszf szerint MAGÁNLEVELEZÉS , a felirat szerint NEM MAGÁNLEVELEZÉS.

ha nektek ez ugyanazt jelenti akkor komoly gond van.

hol van ez leirva: "ez nem jelenti azt, hogy amikor jocóka sír egy adminnak pistiről, akkor az nekiáll privátokat olvasgatni. azt jelenti"

mert a csak sincs ott.

ez igy jogilag nulla. szeretném látni a pontos adatkezelesi leirásotokat. Tehat pontosan mikor ki és hogy láthatja.

ez nem pánikolási kérdés , ha NEM magánlevél (amit ugye véd a levéltitok) akkor pontosan micsoda?

[ Szerkesztve ]

(#789) olbaidhun válasza #33101952 (#767) üzenetére


olbaidhun
őstag

(#767) Kingunique
(#766) canniball
(#765) hito
(#659) xtremez

Nevezhető hőbörgésnek, de vissza olvasva és bele gondolva olyan beszéljen már érdemben és kiemelten az új hardver apróról, szolgáltatásairól és funkcionalitásáról, dicséretesen higgadt hangnemben, aki ott van a top 100-ban !

A fentiek miatt úgy hiszem, hogy a hatékonyság kérdése nem elhanyagolható az Ország egykori legjobb hardver aprós oldala esetén. Az illetékesek döntése kizárólag rájuk tartozik, de már jelenleg is érezhető a negatív visszhang a 2. próbálkozás miatt. Mondom ez azok után, hogy visszaolvasom lassan a teljes topikot és emlékszem a legutóbbi "hajcihőre".

(#763) kymera
A régi PH-ért én is hajlandó lennék akár tagsági díjat is fizetni ! :B

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#790) HeZzZ válasza hito (#786) üzenetére


HeZzZ
senior tag

teljesen adom a véleményét hito kollégának! az emberi természet velejárója az amibe most ütközik az impresszum, a hasznos és értékes dolgokat ilyenkor senki nem veszi észre ha nem írják le.

powered by Tiger Lake & GA10x

(#791) Parci válasza olbaidhun (#789) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a PH nem újult meg, gondolom a régi Hardverapróra gondolsz. az viszont nem jön vissza többet, ez nem egy próbálkozás, amit most látsz, hanem az új Hardverapró. bugos még itt-ott, pucoljuk ezerrel, biztos, hogy döcögni fog még egy-két hétig. de levéve és a régi visszatéve (vagy szabadon választhatóvá téve) biztosan nem lesz. két tök különböző rendszer, nincs átjárás, nem tudjuk szimultán futtatni őket. de nem is akarjuk. ezt akarjuk tökéletesre csiszolni fél éven belül (akkor már arculatilag is, meg mobil nézet stb.).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#792) Parci válasza devilke (#788) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

megnézzük, intézzük (ezt is)

megnéztük, jogos, az ászf a jó, ezt a szöveget törölni fogjuk. köszi a feedbacket!

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#793) SeniorTilla válasza sing1ep1ayer (#783) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Na most azért meg kell hogy védjem a PH-t :)

allegroup - igen, tényleg profi a feladás, jól is működik. Ami ezekből az oldalakból hiányzik, az az ügyfélközpontúság. De az 100%-osan hiányzik. Próbálj csak a vaterán az ügyfélszolgálattal vagy akárkivel a fórumon egyezségre jutni, ha nem egyezik a véleményetek. Abszolút impotens csapat (Üdvözlettel: a Vater Csapata - volt évekig az aláírás a leveleik alján) dolgozik, gyakolratilag biorobotok, az ügyfélkezeléssel. Most már kicsit jobb, mert a kisasszony/fiatalember odaírja a nevét a levél aljára, gondolom volt egy kis balhéjuk bizonyos hivatalokkal :) De több nem változott, töketlenek, értetlenek, arra jók, hogy megnyomják az 1-estől a 10-esig terjedő automatikus válasz gombot a levelező szoftverben.

Ellentétben velük, a PH nagyágyúi igenis élő emberek, és úgy is állnak hozzá. Emberségesek, rugalmasak, megértőek voltak mindig, amikor problémám vagy kérésem volt. Segítettek a hardverapródok és a házigazdák vagy moderátorok is. Remélem ez megmarad a régi arculatból :)

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#794) xstyle válasza hito (#786) üzenetére


xstyle
tag

Rossz indulat nélkül kérdezem, hogy ha a fórum , amin most írsz is így nézne ki, mint az oldal (hw), akkor is ilyen nyugodtan tudnál írni ide, vagy felszökne a vérnyomásod? Ha meg válaszolod ezt sztem, akkor megtalálod azt, amiről a többiek beszélnek .

Parci,

az új beta tesztelése, az nem arról szólt, hogy a funkcionális bugok eltűnjenek, mert akkor nem értem, azt a részt, hogy most gyorsan kell javítani a funkcionális bugokat (ha a teszt végetért, akkor csak 1-2 kisebb dolog maradhatott)?

Viszont a kinézetten semmit nem változtattatok, ami már az előző bevezetésnél is az emberek 70-80%-ának gondja volt. Ez konokság, vagy alátámasztja valamilyen kutatás, hogy ezt KELL használni ?

Értékelést nem kérek és nem adok. Köszönöm a megértést.

(#795) #33101952 válasza olbaidhun (#789) üzenetére


#33101952
törölt tag

Mért olyan beszéljen csak aki benne van a top100-ban???Ezt te sem gondoltad komolyan ugye???
Még jó, hogy ez nem rajtad múlik!!

(#796) Parci válasza xstyle (#794) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a kinézeten gyakorlatilag minden megváltozott. színek, listák, minden. a komplett működés racionalizálva lett. igen, a fő fülek és kerek boxok azok maradtak, de ott is változott minden szín. ha most visszatenném az első verziót, tényleg zokogna mindenki :DDD

ki lesz pucolva ez is menet közben, előbb álljon be a hibátlan működés.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#797) Fancy-boy válasza SeniorTilla (#793) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ezzel nem értek teljesen egyet.
Régebben valóban így volt a Vaterán ahogy írod, de az utóbbi időben, valóban odaírják a nevüket, sőt nekem segítettek is, és nem robot választ adtak.
Egy nagyon kedves ügyfélszolgálatos hölgy segített nekem, pedig nem lett volna kötelessége a szabályzat szerint.

(#798) andreas85


andreas85
csendes tag

Sajnos nehéz kiszűrni azújonnan feltett hirdetéseket, mivel egybe lett vonva az UP-polással.

(#799) devilke válasza Parci (#792) üzenetére


devilke
tag

akkor mégegyszer:

"Fontos tudnod: a HardverApró rendszerén keresztül küldött privát üzenetek nem számítanak magánlevelezésnek"

vs

"A Szolgáltatásban Felhasználóknak küldhető úgynevezett „privát üzenetek” magánlevelezésnek minősülnek, azokat a levéltitok védi és csak a küldő és a címzett Felhasználó ismerheti meg."

aszf

ha ez ugyanaz akkor surgosen keressetek egy jogászt. Mondjuk szerintem e nélkül is.

a probléma továbbra is a következő : (hiába nem akartok tudomást venni róla)

az aszf ellentétest ir mint ez a felirat. ráadásul a felirat konkrétan megengedi a jogtalan felhasználást.

(igen, mivel nincs ott az hogy CSAK)

közben latom megértettük egymást:)

[ Szerkesztve ]

(#800) marinea2 válasza Parci (#787) üzenetére


marinea2
addikt

10-ből 1?

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.