Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Fail3D! válasza canniball (#700) üzenetére


Fail3D!
addikt

mostmar az egeszet... igy jo, remenykedtem eleg lesz nem a telejseet torolni...

(#702) ruzsass


ruzsass
tag

Sziasztok,

elég sokat használom a hardveraprót mint eladó és mint vevő is és messze a legjobb oldal volt az országban és idővel biztosan megszokhatóak az új menük elhelyezése is, de a színvilág az valami katasztrófa lett ezzel a sok világos színnel. Főleg a a fehér bántó, mert kb 5 perc után a szemem kifolyik olyan bántó, pedig minimum fényességen használom a laptop kijelzőjét. A régi szürke árnyalatos háttér fekete betűkkel sokkal szemkímélőbb és kevésbé volt idegesítő, mint a retinába égő fehér és kevésbé kontrasztos barna árnyalat. Ez nem csak az én megfigyelésem, mert ma reggel barátoktól és kollegáktól is ugyanezt hallom vissza. A felváltva fehér és szürke hirdetésmegkülönböztetés pedig a görgetés után pont arra jó, hogy jojózzon a szemem kb 5 perc után menekülhetnékem van az oldalról pedig régen órákat voltam képes előte ülve keresni jobbnál jobb cuccokat.
A másik észrevételem, hogy 2013-ban ahol már mindenkinek legalább 1280 pixel széles monitora/kijelzője van nem ártana ha a kihasználnánk a monitor teljes szélességét, mert a két szélen legalább 300 pixelnyi semmi van. Nyugodtan lehetne ennyivel szélesebb a hirdetési sáv és kevesebbet kellene görgetni, jobban olvashatóak lennének a hirdetések címei.

[ Szerkesztve ]

(#703) yodamastah


yodamastah
őstag

ÁÁÁ szörnyű ez az új hardverapró, csináljátok meg hogy lehessen a régi skint is használni vagy nemtudom :(

(#704) #92942848


#92942848
törölt tag

Viszlát! és kössz a halakat.

(#705) Dee-Jay


Dee-Jay
csendes tag

Üdv mindenkiek!

Én ma szembesültem az új HA stílussal. Furcsa? IGEN ! De melyik új nem az. Én is azok táborát erősítem akiknek jobban tetszett a régi, de hát ez van. Meg kell szokni :) Müködésében egyenlőre (kisebb hiányosságoktól eltekintve) nem találtam annyira zavarónak.De egyvalami tényleg igazán zavaró/fusztráló számomra is. A színvilága egyszerűen idegesítő, nem tudok rá más jelzőt ! Sötétebb árnyalatú lehetne , mert így egyik szín sem passzol egymáshoz...(sztem) és sok a fehér (vakító) rész is :(
De majd csak kiforja magát ez is :)

DELL Latitude E6520 i5-2540vPro /PC ASUS Maximus IV Ext, i7 2600K 8GB Kingston HyperX , ASUS GTX560

(#706) devilke válasza Dee-Jay (#705) üzenetére


devilke
tag

valoszinuleg mindenki elsiklik egy fontos jogi valtozas fölött:

A Szolgáltatásban Felhasználóknak küldhető úgynevezett „privát üzenetek” magánlevelezésnek minősülnek, azokat a levéltitok védi és csak a küldő és a címzett Felhasználó ismerheti meg.

eddig ugye igy volt... ez az amit elfogadtunk

Fontos tudnod: a HardverApró rendszerén keresztül küldött privát üzenetek nem számítanak magánlevelezésnek, azokat nem védi a levéltitok, mert abba visszaélés miatti hivatalos adatkérés esetén a rendőrség és a HardverApró adminisztrátorai is beletekinthetnek!

majd ez fogad. tehát gyakorlatilag barki belenézhet VISSZAMENŐLEG???

(#707) .tnm


.tnm
addikt

felteszem még egyszer utoljára, mert nem tudom, hogy csak átsiklottak az illetékesek felette, vagy szándékosan nem akarnak (még) válaszolni.

ezekre kaphatnék reakciót az adekvát emberektől?

devilke
szerintem ez így nagyon korrekt, ha a két fajta privát szét is van választva. egyből javulna az egyezkedések színvonala

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#708) Arni9010


Arni9010
aktív tag

Sziasztok.

Én pozitívan állok az átálláshoz :) Sokat használtam eddig is az oldalt, ezután is fogom. Szerintem a felület gyorsan megszokható, és úgyis sokat fog még alakulni a jelenlegi állapothoz képest.
Az 5 UP-pal való gazdálkodás érdekes újítás, valakinek jó, valakinek rossz, ez egyéni helyzettől függ.
Az oldalon belüli értékelés is tetszik :)

További jó munkát az oldal fejlesztőinek :R

(#709) canniball válasza devilke (#706) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem bárki, hanem (ahogy idézed is) visszaélés miatti hivatalos adatkérés esetén a rendőrség és a HardverApró adminisztrátorai. Mi ezzel a probléma?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#710) Arni9010 válasza canniball (#709) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Nekem korrektnek tűnik :)

(#711) devilke válasza canniball (#709) üzenetére


devilke
tag

ahogy idéztem is a továbbiakban szerintük NEM magánlevelezés. Ez a probléma nem pedig a buncselekmény esetén belenézés.

(#712) Fail3D!


Fail3D!
addikt

az oldal mostmar minndig lassu lesz vagy atmeneti a gond? 20- sec min varakozasi ido van... ennyi 2g n nincs a mobilon:)

Ha a privat uzenetre a ph-s levelezesen keresztul valaszolok akkor az mar magan levelezes? mert ugye csak a hardverapron keresztul kuldottre irja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#713) DeFranco válasza devilke (#706) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez azért engem is érdekelne...

nem mintha illúzióim lettek volna a privátok moderátorok általi olvashatóságáról, de mindenesetre ez így érdekes

amúgy ez hol van leírva?

@canniball: igaz, oda van írva, hogy hivatalos adatkérés esetén... amúgy ez tényleg hol van így leírva?

[ Szerkesztve ]

(#714) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

látom megújultunk, mint minden ilyen dolog nem tetszik mindenkinek, én speciel örülök neki, csak kicsit fura és lassú, meg a színek olyanok, mintha az egészet kiszívta volna a nap:P
de köszi srácok a belefeccölt munkát még biztos sokat módosul, míg eléri a végleges formáját, addig is örüljünk ennek is :R
nekem konkrétan az nagyon lassú mikor rámegyek egy adott hardverre pl. videokártya utána a keresés már ok

[ Szerkesztve ]

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#715) canniball válasza devilke (#711) üzenetére


canniball
nagyúr

Gondolom jogi okok miatt van így megfogalmazva, de ehhez nem értek. Mivel azonban ott van hogy csak visszaélés miatti hivatalos adatkérés esetén nézhet bele bárki én nem látok ebben semmi rosszat.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#716) n-tek válasza -=Vacsek=- (#651) üzenetére


n-tek
aktív tag

én is érdeklődnék, hogy az árat kötelező megadni? Nem lehet "megegyezés szerint" opciót valahogy?

Elnézést, ha már más is kérdezte, csak én nem találtam. Köszönöm

Escape is Just the Begining

(#717) devilke válasza canniball (#715) üzenetére


devilke
tag

hol van benne a CSAK ??

(#718) canniball válasza DeFranco (#713) üzenetére


canniball
nagyúr

Hmm, azt hittem van új ÁSZF és abban, de úgy tűnik mégsem...

devilke!
A "csak" szó valóban nincs ott; viszont az adott mondat értelmezése nekem egyértelműnek tűnik: ha van visszaélés belenézhetnek, ha nincs akkor nem.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#719) Simon02


Simon02
tag

Leírnám a véleményemet, problémáimat én is és csak remélni tudom, hogy számít is (az előzőre se érkezett semmi reakció, pedig szerintem nem csak számomra fontos dolgok ezek és azóta nem történt semmi változás):

0. design-nal most nem foglalkoznék, mivel még csiszoltok rajta, de annyit megjegyeznék, hogy jó lenne sötétebb téma, mert ettől a világosbarna fehér párosítástól 5 perc után fáj a szemem...

1. a régi Hardveraprón megszokott összetett nézet teljesen kimaradt: vagyis nincs olyan, ahol egyszerre látható a hírdetés címe, feladó, neve és városa és kép a termékről - a hírdetés szövegéről nem is beszélve. Azt hiszem az komoly funkcionális hiányosság, ami nem is értem miért maradhatott ki, mert még csak nem is bonyolult megoldani, hiszen külön-külön megvannak! Azt hiszem a látogatók idejük döntő részében hirdetéseket nézegetnek, így ez olyan érvágás, ami használhatatlanná teszi az egészet: sokan csak a képes hirdetéseket nézik meg és fontos lenne tudni, hogy ki is adta fel, na meg, hogy kell-e bajlódni a postával.

2. ugyan azt írtam nem foglalkozok a kinézettel, de annyi leírnék, hogy a hirdetések képe olyan kicsi, hogy 300%-ra kell nagyítani a böngészőben, hogy látszódjon valami. Továbbá hirdetések nem különülnek el, részben a szöveg hiánya miatt, így nehéz olvasni!

3. Nem tudom, hogy az RSS csatornával terveztek-e valamit, de remélem nem gondoljátok komolyan, hogy mindössze 10(!!!) átküldött hirdetés elég bármire is :Y Nem beszélve arról, hogy az ár sem érkezik meg (ez már lehet, hogy bugriporthoz tartozik)! Gondolom nem én használom egyedül pl Windows Gadget-ben az RSS readert?!

Nem akarok nagy szavakat használni, de ezen változtatások nélkül számomra napi használatra nem alkalmas most a HA és akivel eddig beszéltem egyet értett velem! Bízom benne, hogy meghallgatjátok az elképzelésemet és csináltok egy funkcionálisan a réginél nem rosszabb témát és megoldjátok, hogy az RSS-t használni is lehessen!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#720) Chaser válasza devilke (#706) üzenetére


Chaser
titán

"Fontos tudnod: a HardverApró rendszerén keresztül küldött privát üzenetek nem számítanak magánlevelezésnek, azokat nem védi a levéltitok, mert abba visszaélés miatti hivatalos adatkérés esetén a rendőrség és a HardverApró adminisztrátorai is beletekinthetnek!"
Hát jah, csak hogy hivatalos szervek eddig is belenézhettek ha volt jogi alapuk hozzá.
Mivel - tudtommal - a ph-nál nem dolgoznak állami hivatalos szervek, esetleges visszaélésnél mért is szeretnének ők beleolvasni bármibe is? Ez egy felettébb jó kérdés. Az illetékes hatóság az olvasson bele és tegye meg a szükséges lépéseket ha valamelyik fél feljelentést tesz. De egy ph akárki meg bárki más ne...

szerk:
Annál is inkább ne, mert ha valami kis hülyeségen megy a vita, akkor a felek úgyis megengedik, hogy printscreen formájában az ominózus párbeszéd legyen nyilvános. amelyik fél nem megy bele ahhoz nem kell nagy ész, hogy ott akkor ő a hunyó. Szóval na.
Vagy innentől kezdve akkor email lesz az elsődleges kommunikációs csatorna részemről.

szerk2: DeFranco: Az idézett részt idéztem, a többinek meg olvass utána.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#721) DeFranco válasza Chaser (#720) üzenetére


DeFranco
nagyúr

hol. van. ez. leírva?

(#722) devilke válasza canniball (#718) üzenetére


devilke
tag

hat sajnos nem. senki nem irja hogy csak akkor stb. annyi van odairva hogy nem levéltitok ?? (erthetetlen hogy miert is ne lenne az) mert hivatalos keresnel beleneznek.

tehat innentol nem levéltitok , aminek az oka van odairva, nem pedig a felhasznalasa. Ha nem levéltitok akkor talán közérdekü adat?? vagy nem tudjuk pontosan micsoda. De ez a felirat mindenkeppen ellentétes az aszf-fel

(#723) Angelo69


Angelo69
senior tag

És ki dönti el, hogy melyik privát tartozik az apróhoz, és melyik a Ph.-hoz? :F
Mert most látszólag egybe folyika kettő.

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#724) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Az eddigi pozitív értékelések nem lesznek áthelyezve?

(#725) canniball válasza SG3rg0 (#724) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem.

devilke!
Mint írtam is ez szerintem jogi dolog abban meg nem vagyok képzett, majd talán az illetékesek válaszolnak az ilyen jellegű kérdéseitekre.
De most már igazán adhatnátok DeFranconak egy linket még mielőtt szívrohamot kap! :)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#726) DeFranco válasza Chaser (#720) üzenetére


DeFranco
nagyúr

reszerk2: de honnan? ahogy írtam is, kerestem ezt a részt, de nem találtam sehol... ha ez nincs benne az ÁSZF-ben, meg úgy kb. senki nem tudja hol van leírva, akkor min megy a vita?

nekem sem tetszik, ahogy le is írtam, de azt azért te sem gondolod komolyan, hogy ha kiváncsi vagy egy privát levelezésre, és aki hegeszti az oldalt, a haverod, akkor nagy meló lenne belekukkantani? ez most deklarálva lenne... ennyi. Ha lenne.

@canniball: nem kapok szívrohamot, csak nem szeretem a szarrágást

[ Szerkesztve ]

(#727) devilke válasza DeFranco (#726) üzenetére


devilke
tag

megnyitod a privat uzeneteidet es ott van föllül nagy betukkel

igy van, tehat ha siman bele tud nezni barki akkor belenezhet, tehat ha van egy haver akkor mar azt nezel amit akarsz... pontosan ez a problema.

(#728) #81556480


#81556480
törölt tag

Nekem tetszik. Nagyon jó lesz. Főleg ha ezt a pár apró indulási problémát megoldjátok amiket már felsoroltak. Én nyomok a belefektetett munkára meg a végeredményre is egy "tetsziket".

Olyat meg nem lehet alkotni, hogy mindenkinek jó legyen :R

[ Szerkesztve ]

(#729) proradeon


proradeon
őstag

Sziasztok!

Tetszik az új hardverapró. :K Van még mit rajta csiszolni, de jó irányba halad. :K

Két dolog van amit hiányolok:

- Apróhirdetések rendezése feladási dátum alapján
- RSS az 50 legfrissebb apróhirdetéshez

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#730) DeFranco válasza devilke (#727) üzenetére


DeFranco
nagyúr

első bekezdés: OK, látom. gyász.

Szerintem nincs a kettő között oksági összefüggés, de nem vagyok jogász. Szerintem ha magánlevelezés lenne, a hatóság akkor is betekinthetne, így nem volt értelme "átminősíteni", sántít a dokument, de nem vagyok jogász.

második bekezdés: ezt eddig is megtehették, max. nem tudsz/tudtál róla, egy centivel nem voltál előrébb. Szerintem nem tették meg, pont senkit nem érdekel, hogy én privátban kinek írogatom le, hogy X moderátor lába büdös, de ettől még illúzióim nincsenek.

(#731) HeZzZ


HeZzZ
senior tag

hello. lehet volt már róla szó, de az eddigi értékelések, pirospontok átírásra kerülnek? vagy ez az új értékelési rendszer (pozitív - negatív) mindenkit nulláz?

powered by Tiger Lake & GA10x

(#732) Tornado85 válasza Viktoár (#609) üzenetére


Tornado85
tag

Sziasztok! Megfogalmaztad ,amit én is szerettem volna megemlíteni :)Le se írom még 1 x! :R

[ Szerkesztve ]

Ha én válaszolok az üzenetedre,te is vehetnéd a fáradságot hogy vissza válaszolsz!

(#733) DeFranco válasza HeZzZ (#731) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem, nem kerültek átírásra, mert eddig sem voltak sehol. Régen sem volt a Hardverapró része, hanem egy magánkezdeményezés volt fórumtagok részéről, ezért az ott kiosztott pontok most sem épülnek be.

Ez azonban nem akadályoz meg abban, hogy belinkeld a pontjaidat ahogy eddig is csináltad!

(#734) Fecogame


Fecogame
veterán

Az új rendszerben kaptam pozitív értékelést, mégsem jelenik meg az adatlapomon. Ez szándékos ( moderáció után jelenik csak meg )?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#735) SUPREME7 válasza proradeon (#729) üzenetére


SUPREME7
őstag

Öhm mindkét dolog ott van amit hiányolsz. Bár az RSS csak az utolsó 10-et dobja.

Izé vagyis hazudok mert csak a kiemelteket adja RSS-be.

[ Szerkesztve ]

(#736) Fail3D! válasza SUPREME7 (#735) üzenetére


Fail3D!
addikt

szerintem az ora percre gondol, mert csak a datum van kiirva.

(#737) HeZzZ válasza DeFranco (#733) üzenetére


HeZzZ
senior tag

Értem, tiszta sor.

powered by Tiger Lake & GA10x

(#738) kymera


kymera
senior tag

Üdvözlök minden kedves fórumtársat.

Bár az én véleményem nem igazán számít hiszen csak egy "tagocska" vagyok és nem vagyok az a cikk-írós , blogolós , tesztelős , szavazós , közösségépítős , topic-gyártós , rangra-hajtós fajta - így az oldal szemszögéből "értéktelen" egyén vagyok. Az más lapra tartozik hogy a magam 466 piros pontjával benne vagyok az országos top 10-ben így talán én is hozzájárultam egy kicsit az oldal látogatottságához .

Ettől függetlenül véleményem nekem is van és meg szeretném osztani veletek.

Az ismeretségi körömből (csupán kb 2500 fórumtag) gyakorlatilag mindenki "fázik" az új arculattól.

- megértjük a fejlődés szükségességét
- megértjük az anyagi orientáltságot és egyetértünk azzal hogy legyenek fizetős szolgáltatások
- köszönjük szépen az üzemeltető csapatnak hogy fejlesztik és fenntartják az oldalt

És most az észrevételek:
- véleményem (ünk) szerint maradhatott volna szerkezetileg a régi oldal és ahhoz kellett volna az új funkciókat társítani (up-olás,fizetős up-olás,stb)
- az oldalnak nem a fizetős részével van gondunk hanem a "Hello Kitty" -s arculatával .
- a privátok jogkörének a módosítása (pontosabban az erre irányuló próbálkozás) nem igazán felel meg a jelenleg hatályban lévő jogszabályoknak.
- természetesen az oldal tulajdonosa (ai) dönti (k) el hogy milyen legyen az oldal dizájn-ja de ha a látogatók 99%-a a nemtetszését fejezi ki akkor annak elég komoly jelzésértéke van ....

További szép napot nektek.

:R

[ Szerkesztve ]

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#739) proradeon válasza SUPREME7 (#735) üzenetére


proradeon
őstag

Nincs egyik se. Nekem a legfrissebb 50 hirdetéshez kell az RSS, és nem a legfrissebben UP-olt vagy kiemelt hirdetéshez. És a feladási dátum szerint se lehet rendezni. Bár úgy van elnevezve a jelenlegi rendezés, hogy "idő szerint", de ez figyelembe veszi az UP-okat, azaz nem feladási dátum alapján vannak rendezve.

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#740) TwentyFour


TwentyFour
tag

Sziasztok, szerintem ha a színvilágot (látom előttem már többen jelezték ezt) egy kicsit kontrasztosabbá tennétek az sokat javítana az olvashatóságon. Ez a probléma a közép és alsó kategóriás lcd paneleken különösen fájó. (Otthon IPS monitoron még viszonylag jó nézni, de a céges gyengébb minőségű lcd-n már fél perc után is zavaró a sok egybefolyó világos szín.) Btw nekem tetszik ez az irány. :R

(#741) HeZzZ válasza TwentyFour (#740) üzenetére


HeZzZ
senior tag

A színvilág szerintem is lehetne kontrasztosabb, vagy a színekkel kellene kicsit játszani. Viszont még egy megoldás, ha például egy pár színsémát megterveznének, (ez tudom nem nagy meló) és a felhasználók választhatnának tetszésük szerint.

powered by Tiger Lake & GA10x

(#742) Chaser válasza DeFranco (#730) üzenetére


Chaser
titán

Nyilván az a pár programozó - vagy csak egy?:) - bele tudna lesni privátokba ha akarna. De nem teszi, mert egyrészt valószínűleg becsületes, másrészt ha ennek a gyanúja is felmerülne tisztában van a következményeivel.
Na most ha innentől " a HardverApró adminisztrátorai " kukucskálhatnak, az konkrétan gáz. Főleg úgy, hogy bárki mondvacsinált ürüggyel alapot adhat rá akinek akar. Azt se ártana tisztázni ebbe az adminisztrátori körbe kik is tartoznak bele. Ha apródok is az végképp gáz, nem egytől tudnék adni screent idézem " jobb lesz ha kussolsz " és társai...:) Na az ilyenek ne kukucsgkálgassanak már sehova, meg úgy általában senki ha nincs hozzá hivatalos állami engedélye.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#743) DeFranco válasza Chaser (#742) üzenetére


DeFranco
nagyúr

+1

(#744) kymera válasza Chaser (#742) üzenetére


kymera
senior tag

+1 :K

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#745) Assasin_


Assasin_
aktív tag

Üdv!

Nekem a legzavaróbb az egészben az az hogy nincs ott jobb oldalt a felhasználó adatai, hozzászólásai ,hirdetései meg persze a szín ami túl világos. Számomra ez az új dolog sokkal kevésbé áttekinhetőbb mint a régi de ez csak az én véleményem.

(#746) Def26 válasza Chaser (#742) üzenetére


Def26
félisten

+1

Nekem is volt már olyan, hogy nem tetszett egy hsz. -em a moderátornak, személyesen zavarta a dolog de mivel tudta, hogy ezért nem moderálhat, priviben "ugatott" le.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#747) HeZzZ válasza Def26 (#746) üzenetére


HeZzZ
senior tag

találkoztam már én is zéró toleranciával sajnos ..... mindenkinek van rossz napja, vagy lehet ideges, de ne mások igyák meg a levét a másik fél rossz hangulatának

powered by Tiger Lake & GA10x

(#748) irrydium


irrydium
csendes tag

kymera +1
Chaser +1

(#749) #33101952 válasza Chaser (#742) üzenetére


#33101952
törölt tag

+1

(#750) Simon02 válasza Parci (#28) üzenetére


Simon02
tag

de a listázási nézeten nincsenek képek a hirdetésről :(

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.