Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9756) MasterDeeJay válasza Xerxész (#9749) üzenetére

Töltöttem fel képeket: [link]
A modok listája pedig: [link] [link] [link]

Biztos feltűnik majd hogy sötét a kép a gyárihoz képest. Nos az éjszaka realisztikus lett, a nappal kicsit túl kontrasztos. Mivel én vámpírral megyek ezért nem nappal mászkálok, éjjel meg ott egy rakás skill amivel tudok látni rendesen ha kell. Ez az enb-t hétvégén kezdtem el, még van mit csiszolni rajta. (disortion is kicsit sok)
SSAO, sunshaft, SSIL, bloom, árnyékok szebbek. DOF nincs. (valamiért nem minden látszódik a screenshotokon)
AA még kísérleti stádiumban azaz még össze kell hozni az enb-t az FXAA-val és megy rá még sharpen is de csak kevéske.
Mozgás közben néz ez ki baromi durván, így képről valahogy más.

Baromira utálom ezt az imageshackot, nagyon nem felhasználóbarát és ie alatt működik nálam valamiért normálisan bár akkor sem a legjobb, így felraktam a képeket egy zipbe is. [link]

kiskornel
A skyrim fut ki a ramból természetesen. És már írtam hogy van lapozófájl, anélkül nem is menne. De ettől még kifut a fizikai ramból, mivel kevesebb mint 3gb-t képes csak valamiért kezelni.
Ramdiskbe lapozófájl pazarlás annyira kevés progi használja, próbáltam és sikerült annyira kinyírni a wint hogy rendszer visszaállítás után indult csak el. Ezen kívül ingyenes megoldások csak 4gb-t adnak ramdrivenak max. (dataram ramdisket használok a böngészők cache filejainak)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.