Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) velizare


velizare
nagyúr

amíg játszani nem lehet, hagyok itt egy képet az új dzről.

;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#652) VágniValó válasza velizare (#651) üzenetére


VágniValó
addikt

Csak nehogy itt is elrontsa a funt egy csapat orosz :(

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#653) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Én is kaptam. :D

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#654) VTom


VTom
veterán

Én is kaptam meghívót, úgyhogy már töltöm is. :K Kíváncsi leszek.

RazoR, merre vagy? :U

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#655) m0h0senator


m0h0senator
őstag

An odyssey through the realm of consciousness.

(#656) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd írjatok róla hogy milyen. Lesz pubic beta egyébként? Nagyon nagy kérdőjel számomra ez a játék. És nem is a cheaterek miatt, mert ezt már PS-en tolnám. Egyszerre jön majd az Anthem-mel, és azt próbáltam múlt héten, hát nem győzött meg az se nagyon..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#657) RazoR válasza VTom (#654) üzenetére


RazoR
veterán

Én nem kaptam.... :(

(#658) Gubu0101 válasza Madoc (#609) üzenetére


Gubu0101
veterán

Kaptam én is :B Most letöltöm és kíváncsian várom :C
Csak megszívtam ha hétvégi akció lesz(még nem olvastam utána) tolok egy 12órás túlélősészakásműszakot a hétvégén,de szakítok rá 2 órát legalább naponta :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#659) m0h0senator válasza .LnB (#656) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ha csak esetleg az indulásnál felvillan egy anti cheat program én azonnal be is zárom és kattintok a pre order gombra ;]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#660) .LnB válasza m0h0senator (#659) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

És ezt meg is tudom érteni az első rész után.
Viszont ha már a teszt is tele lesz csalókkal?! Az mekkora blama lenne? Bár PvP most még nem lesz benne nem?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#661) #59036672 válasza m0h0senator (#659) üzenetére


#59036672
törölt tag

BattlEye nélkül én nem veszem meg.

(#662) m0h0senator válasza #59036672 (#661) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én is így gondolom az első rész után. Egyszerűen értelmét veszti, hogy farmold a jobb cuccokat mikor eleve hátránnyal indulsz teljesen mindegy mid van. De Ti ezt jobban tudjátok nálam 440 óránál elhalt a csíterek miatt a lelkesedés.

A legszomorúbb, hogy semmi lehetőségük nem volt ( vagy csak ezt mondták ;] ) ellenük, csak felírni az iiiiiiiiiiiiilllllliiii-ket egy post-it-ra :DDD

.LnB: ebben az alfában szvsz tuti nem lesz pvp de még az open beta-ban sem.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#663) Madoc válasza m0h0senator (#662) üzenetére


Madoc
veterán

Div1 open bétában is volt dz.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#664) #75376384 válasza Madoc (#663) üzenetére


#75376384
törölt tag

És a zártban is. Vagy mi volt a pontos neve annak, amikor legelőször ki lehetett próbálni a játékot.
Sose fogom elfelejteni mekkora játékélményt adott eleinte dz-be menni az éjszakai hóviharban. Cirka 20 éve játszom pc-n, de ez eddig magasan ver hangulatban kb mindent. Kicsit tartok is tőle, hogy nem fogják tudni uberelni. A tavaszi időjárásba mást nem tudok beleképzelni csak a büdös hullaszagot.

(#665) m0h0senator válasza Madoc (#663) üzenetére


m0h0senator
őstag

akkor már a memóriám nem a régi. köszönöm a pontosítást. :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#666) .LnB válasza #75376384 (#664) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így van, eszméletlen élmény volt az elején. Imádtam New York-kot, jó volt másokkal együtt DZ-zni. Aztán egyszer csak minden rosszra fordult. :(
Nekem "csak" 280-300 órám van benne. Ott már annyira elvették a kedvem a csalók, hogy feladtam.

És igazából nem táplálok sok reményt az iránt, hogy a második részre jobb játékot kapnánk. Mert Ubi.. Washington se vonz annyira mint NY. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#667) velizare válasza m0h0senator (#659) üzenetére


velizare
nagyúr

screenshot or didn't happen

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#668) #59036672 válasza m0h0senator (#662) üzenetére


#59036672
törölt tag

Nem illiiilliillii volt bosszantó hanem az okosan csaló magukat "pro" játékosnak képzelő emberek. Közben meg no recoil humanized aim és társaival jöttek ellened.

(#669) #75376384 válasza .LnB (#666) üzenetére


#75376384
törölt tag

Szerintem a csaló dolog mindig is túl volt pörgetve. Ezen a fórumon legalábbis így látom. Kb az jött át az esetek jelentős részében, hogy “lelőtt, tuti mocskos csaló; nem tudtam lelőni, mocskos csaló; nem tudott lelőni jó béna én meg a pro”
Persze a lag miatt is ment a folyamatos hiszti, de azt nem sikerült összerakni, hogy ez esetleg összefügg a ki lőhető le és ki nem dologgal.
Persze ettől még szar volt látni, hogy mennyire sztároltak pár makros yt playert, de ezen túl kell lendülni. Vagy ha nem megy, a lehetőség mindenkinek adott hasonló content gyártására.

[ Szerkesztve ]

(#670) duvi válasza #75376384 (#669) üzenetére


duvi
nagyúr

"Szerintem a csaló dolog mindig is túl volt pörgetve." :U
Szerintem a wallhack, teleport és a többi módszer elég egyértelműek voltak...

(#671) .LnB válasza #75376384 (#669) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is gáznak tartom ha valaki rögtön csalót kiállt. Szóval én lennék az utolsó aki ez miatt sírna.
De itt a saját bőrömön tapasztaltam olyat, hogy a föld alól, olyan házból ahova be se lehet menni (DZ-ben amúgy se lehet bemenni az épületekbe), lőttek szitává négyünket pillanatok alatt RPM hack-kel. Folyamatosan olyan volt mint ha oneshotolnának. Meg ilyenek. Szóval nem olyan szituációk voltak, hogy "valószínűleg" csaló volt. Nem, itt pillanatok alatt történt minden. Teleport, WH, RPM hack.. Tényleg annyira sok volt akkoriban a csaló, hogy mozdulni nem lehetett. Én fel is adtam.

Ezt csak így halkan, név nélkül. Az akkoriban a Div topikban megforduló játékosok baromi nagy százaléka is csalt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#672) VTom válasza #59036672 (#661) üzenetére


VTom
veterán

Azért jó volt az így is. :K
Ha olyan hangulatban kapott el minket, akkor nem érdekeltek a csalók is, akkor is jól éreztük magunkat. Pl. mikor az utcán futva 3 mp alatt mindhárman feküdtünk, úgy, hogy a környéken se volt játékos, csak valaki a DZ 9-ből lelőtt a DZ 3-ba :)

De emlékszem, mikor még a deadeye volt a meta, és miután kiléptetek, RazoR-ral azzal szórakoztunk, hogy rámentünk egy csaló bandára, és lövöldöztük le őket manhuntként. :) Azért ennek is megvolt a varázsa :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#673) sagem


sagem
addikt

Úgy látszik az igényeim nem találkoznak a többség igényeivel, de én abban reménykedek, hogy több/jobb solo/coop tartalom lesz a játékban, akár random generált, akár scriptelt küldik terén. Engem a PvP része hidegen hagyott eddig is, de a solo/coop nagyon szerettem, ezekből kérnék többet :)

Egyébként Ubinál -szerintem- éppen hogy a második részek szoktak jobban sikerülni, ebben reménykedek most is :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#674) Warzoz válasza sagem (#673) üzenetére


Warzoz
senior tag

+1

(#675) XeeN válasza sagem (#673) üzenetére


XeeN
senior tag

NAGY +1. :)

(#676) VirDan válasza sagem (#673) üzenetére


VirDan
aktív tag

Az fix hogy tanultak az első hibáiból minden téren. Szerintem nem úgy lesz mint a Div1-nél, hogy majdnem 1,5 év múltán lett tartalmas mind a PVE, mind a PVP oldala a játéknak.
Lesznek kiegészítők(hogyne lennének), de alapból tuti több tartalom lesz benne mint a Div1 kezdésénél.
Én azt mondom jó lesz. Ps4-re elő is rendeltem... :U

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#677) Anonymus23 válasza VirDan (#676) üzenetére


Anonymus23
veterán

És ezt honnan veszed? Milyen belsős infóid vannak?
Mert ha csak szeretnéd, akkor ez kb egyenértékű a sötét oldal "máristemessükeldejómélyre" gondoltaival...
;]

;) - The Power of the Light Side

(#678) m0h0senator válasza VirDan (#676) üzenetére


m0h0senator
őstag

Erre semmilyen megerősítést nem kaptunk sehonnan.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#679) ScomComputer válasza .LnB (#656) üzenetére


ScomComputer
veterán

"- Do not discuss your experience anywhere besides the dedicated private forums...." NDA !!
;)

(#680) VirDan


VirDan
aktív tag

Kérlek alássan , Ubitól felhívott egy maca, az ecsetelte hogy s' mint lesz a téma :DDD
Nincs semmilyen megerősítés sehonnan. Akkor úgy írom, hogy a megérzésem szerint több tartalom lesz benne.
Ha meg nem, igyatok egy sört és írjátok a számlámra :D

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#681) Gubu0101 válasza m0h0senator (#655) üzenetére


Gubu0101
veterán

+15.79 Gb most tölt le valamit megint :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#682) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Beköszönök én is, kaptam Technical Alpha-t.. :) Most néztem emailek között, tegnap érkezett.. Látom lesz mit letölteni.

(#683) #45997568 válasza #59036672 (#661) üzenetére


#45997568
törölt tag

En sem akartam ra kolteni amig ki nem derul hogy mi a helyzet a PVP + anticheat vonalon, am a Vega-hoz adtak kulcsot, igy megvan a moka :K

[ Szerkesztve ]

(#684) .LnB válasza Gubu0101 (#681) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó akkor te ne írjál. Én mindig szoktam írni ha tesztelek valamit. Anthem-ről is írtam. Most miért ne osszam meg az itteni fórumozókkal a tapasztalatokat? Összetartó közösség vagyunk. Ha meg valaki felnyom akkor így jártam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#685) #45997568 válasza .LnB (#684) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ezt nem neki szantad :N :DDD Szegenykem most azon morfondirozik, mi rosszatt tett :P

scom, eleg legyen a NDA-val meg mindennel IS! :DDD

(#686) .LnB válasza #45997568 (#685) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Uhh tényleg. :D scom az neked szólt! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#687) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Egyébként meg lesz zárt meg nyílt béta is ha jól láttam. De hogy őszinte legyek ezt mind belezsúfolni 3 hónapba. Nem lesz ebből hibajavítás, pedig biztos van hiba benne rendesen.

Én is a PvE részre vagyok inkább kíváncsi és a hangulatra. De szerintem a Black Friday/Karácsonyi hangulatot nem bírják mivel űberelni.

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#688) s4hu|SyD^ válasza .LnB (#656) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mi a rossz az Anthem-mel? Azon kívül, hogy egy látszólag grindfest MMORPG? :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#689) Gubu0101 válasza #45997568 (#685) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ésss igen :D Olvastam is vissza,hogy mit írtam amit nem kellett volna :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#690) RichieTri


RichieTri
senior tag

Sziasztok!

Ez is eljött...

Igaz, hogy Xboxon kezdtem a Div1-t majd egy pár órát még PC-n is toltam.
Viszont a iv2-re nagyonagyon kíváncsi leszek/vagyok.

Szerencsére bekerültem az Alphaba(ki nem :D ).

Pár jófej arccal sikerült még Div1-ben összehaverkodni. Remélem az Alphában is összefutunk! na meg a többiben is ha jól sikerül a játék!

Akinek nem lennék meg: RichieTri az "ubinevem".

Jó és sikeres alphát Mindenkinek!

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#691) Gubu0101 válasza RichieTri (#690) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ahogy olvasgattam ubis fórumot,javarészt olyanokat hívtak akik kevés időt játszottak.Nekem is van vagy 300órám ami azért pikula,ha azt nézzük.Nyilván nem kell tartaniuk attól,hogy nekik kezdek streamelni majd meg osztogatom a screent minden fele :D

Amúgy meg,szerintem random kidobta a gép azokat az email címeket,amelyek regisztráltak bétára,függetlenül mindentől.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#692) #94894336


#94894336
törölt tag

Kíváncsi vagyok már a tesztre! :D örülök, hogy ilyen lehetőséget kaptam ubitól. Az első rész is szerelem volt, remélem ez is az lesz. 1200x órám van az első részben, még mielőtt valaki beszólna. Annak örülök még, hogy hétköznapi embereket is behívtak, nem csak sztrímerkéket.

(#693) m0h0senator válasza #94894336 (#692) üzenetére


m0h0senator
őstag

Annak örülök még, hogy hétköznapi embereket is behívtak, nem csak sztrímerkéket. ???

Nem számít, hogy sztímerke vagy vagy hétköznapi ember, mert NDA-van :DDD

An odyssey through the realm of consciousness.

(#694) LeonAran


LeonAran
tag

Tudja valaki, hogy mikor indul az alpha?

Uplay: Repityu15

(#695) duvi válasza LeonAran (#694) üzenetére


duvi
nagyúr

Ott van a meghívóba ;)
"December 15th at 1PM UTC " Tehát hazai idő szerint délután 2-kor.

(#696) Gubu0101 válasza LeonAran (#694) üzenetére


Gubu0101
veterán

Állítólag 13:00

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#697) LeonAran válasza duvi (#695) üzenetére


LeonAran
tag

Nem tudom mi az az UTC de azért köszi!

Uplay: Repityu15

(#698) duvi


duvi
nagyúr

Vajon mi lehet az easy anti-ceat? ;)

(#699) VágniValó válasza LeonAran (#697) üzenetére


VágniValó
addikt

Az időzóna:) Magyarország UTC +1, tehát amit UTC 13:00 az itthun 14:00.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#700) birorichard


birorichard
őstag

Megy barkinak is? Nalam ablakban indul, hang van, kep nincs, kurzor alt-tal csak, aztan crashel egyet. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.