Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52) .LnB válasza #45553408 (#51) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:Y Ezmiez?!

Te se játszottál az első résszel mi? Tudod mi beletettünk 300-2000 órákat. És hidd el, ez egy nagyon lényeges kérdés a jövőre, vagyis a második részre nézve.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#53) -=Jam=- válasza #45553408 (#51) üzenetére


-=Jam=-
őstag

:W
Szerintem ez itt rajtad kívül senkit nem zavart, mert aki játszik az első résszel, az bizony tudja, hogy ez mennyire fontos dolog a jövőt nézve. Ha nem lesz benne anti-cheat, akkor rengeteg játékos nem fog vele játszani. Ez egyáltalán nem off-topic, miért is kéne hanyagolni?

(#55) .LnB válasza -=Jam=- (#53) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De egy valakit zavart, ha visszaolvasol könnyen kiderül. Szerintem direkt lett ide modi hívva. :U

(#54) Bodrik Rendben van. Egyetlen vita sem volt. Akik itt beszélgettek erről (velem egyetemben) mi mind ismerjük egymást innen-onnan. Én nem láttam itt egy vitát sem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#56) Lifer092 válasza VirDan (#49) üzenetére


Lifer092
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#57) -=Jam=- válasza #45553408 (#54) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Senki nem kapálta el, én speciel nagyon várom ;) Csupán reménykedünk, hogy egy ilyen sarkalatos ponton változtatni fognak a következő részben.

(#59) VTom válasza oriic (#8) üzenetére


VTom
veterán

Én nagyon örülnék neki, ha nem a grafikával villantatnának, mert az szerintem is benne van a top10-ben a mai napig, inkább az első rész hibáit javítsák ki, illetve új város, vagy új városrész legyen benne.
Kíváncsi leszek a sztorira is, mert az első részét nehéz lesz überelni, gondolok itt arra, hogy a vírus kitörésének okát kell kideríteni, így nem tudom mi marad a második részre, remélem ezt a részt nem rontják el.

Ill. kíváncsi vagyok a PvP-re is, mert az nem lenne éppen nyerő, hogy pl. Chicago-ban is van egy dark zone :)

Szóval elég sok a kérdőjel. A legfőbb kérdés az, hogy mikor tervezik kiadni, mert ha 3 év múlva, akkor minden téren újítás várható, de ha jövőre, akkor jó eséllyel ugyanaz marad a motor és a grafika, és a játék többi részét csiszolják.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#60) VirDan válasza VTom (#59) üzenetére


VirDan
aktív tag

Esélyes lehet hogy magát Aaron Keener-t fogjuk kergetni a story alatt. És jószerével le is tudjuk majd vadászni a végén.

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#61) #18193920 válasza #45553408 (#58) üzenetére


#18193920
törölt tag

Nekem is éppen ez jutott eszembe, hogy olyanon vitázni ami még nincs vagy nem volt de ahogy említetted lehetséges.
Vitát indítani arról, hogy vita lehet belőle egy picit vitatott hozzáállás.
Miért ne lehetne egy topikban offolni?
De ha a prekog-ok megsúgták, hogy lesz majd valami akkor nem szóltam :R

(#62) akoska07 válasza #45553408 (#58) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nekem az első rész nem jött be

Akkor a második sem fog.

Jó szokás szerint már elkapáljátok a játékot

Kissé túl liheged a dolgot.

#59 VTom :

Grafikával nincs baj,ha így marad sem fogok panaszkodni.
Mai napig az egyik legszebb játék.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#63) i@lex válasza #45553408 (#51) üzenetére


i@lex
őstag

Isten hozott, végre! :R

(#64) i@lex válasza .LnB (#55) üzenetére


i@lex
őstag

"mi mind ismerjük egymást innen-onnan"

Akkor tessék egy facebook-csoportot kreálni ehhez, és hajrá. Itt már k.rva unalmas a 8000. kör ugyanarról. :U

(#65) RazoR válasza i@lex (#64) üzenetére


RazoR
veterán

Ezaz reformáljuk meg a PH-t, csináljuk most, csináljuk együtt!!! :U

(#66) IntelKiller7 válasza oriic (#37) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Itt van. [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#67) Lifer092 válasza i@lex (#64) üzenetére


Lifer092
senior tag

Ne haragudj, de pont az ilyen és ehhez hasonló hozzászólások / beszólások szemetelik tele a topikot a legjobban, mint sem az hogy ki csal és ki nem, vagy hogy jogosan van szó a csalókról és arról hogy a második részben ELVÁRHATÓ hogy ne legyen ilyen gond. - Szerintem ez nem sírás / rinyálás kategóriájában tartozik sokkal inkább szomorú hogy erről kell hogy beszéljen a legtöbb játékos. Hidd el, ha értelmes védelemmel ellátták volna a játékot nem ez lenne a fő téma, sőt, lehet szóba sem kerülne. Lásd pl. R6 topik, ott szó nincs ilyenről, érdekes nem? :U - Ha valaki elkezd PvP-t játszani, és CSAK azt játsza, sajnos eljut oda, hogy baromira frusztrálni fogják ezek a hibák, sajnálom, ez van. - De szerintem ez egyáltalán nem offtopik, mivel a játékhoz tartozik.

De lehet csak én gondolkodom ennyire unintelligensen. :B

[ Szerkesztve ]

(#68) RazoR válasza i@lex (#64) üzenetére


RazoR
veterán

Egyébként meg szerintem sajnos ez a téma is a játék része, ezért engedtessék már meg, hogy beszéljenek róla az emberek.... :U

[ Szerkesztve ]

(#69) RazoR válasza IntelKiller7 (#66) üzenetére


RazoR
veterán

Ez az első rész egyik trailere...

(#70) .LnB válasza i@lex (#64) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ps-en tolod?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#71) VirDan válasza IntelKiller7 (#66) üzenetére


VirDan
aktív tag

Ez sajna egy régebbi cinematic vidinyó. Div 1-hez volt aktuális anno. Gondolom a bejelentés örömére tette fel a posztoló.

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#72) oriic válasza IntelKiller7 (#66) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez az első részhez készült trailer.

Live-Die-Respawn

(#73) IntelKiller7 válasza RazoR (#69) üzenetére


IntelKiller7
veterán

+ (#72) oriic

Ne már. Akkor hazugságban éltem 1 fél napig. :(( :)) Mondjuk anno nem is láttam ezt a videót.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#74) RazoR válasza IntelKiller7 (#73) üzenetére


RazoR
veterán

Pedig de... :K

(#75) i@lex válasza Lifer092 (#67) üzenetére


i@lex
őstag

Rendben van, elvárjuk, elvárjátok, reméljük lesz benne, meglátjuk, stb, pont. Lapozzatok. ;)

(#76) bombibmw


bombibmw
veterán

Mentve az oldal.
Remélem, hogy jövőre ii is hozzák.

(#78) TommyS_27 válasza #45553408 (#77) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Szerintem a srácok nem előre nyavajogtak csak szeretnék ha nem ismétlődne meg ez a hatalmas baki amit azóta sem tudtak/akartak orvosolni.

Nyilván sok embert zavar sok féle hsz. Nekem is van unalmas téma, de átsiklom felette. Ennyi erővel mindenki beírhatná, hogy mire nem kíváncsi egy adott témával kapcsolatban. :N

https://www.twitch.tv/ltommys

(#80) akoska07 válasza #45553408 (#79) üzenetére


akoska07
nagyúr

Mondom...
Kissé (nem kissé) túl liheged a dolgot.

Miért van olyan érzésem,hogy te akarod a balhét ? :D
Illetve szankcionálni azért amit te generálsz.
Már rég mindenki elengedte,de tovább tolod.
Miért ?

#76 bombibmw :

Remélem még idén. :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#81) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Nem mondom, hogy több ezer órám van az elsőben, mert csak 350 van, de mind élveztem, a városban járkálást, a grindelést is. Nagyon hangulatos a helyszín, a megvalósítás, a történet is. Sajnos sok dolgot később tettek be a játékba, amiknek sokkal hamarabb benne kellett volna lennie. Bízom benne, hogy tanultak a dolgokból és akkor lehet előrendelés lesz ebből (bár lehet rávárok pár hónapot a patch-ek miatt, tanultam a Wildlands mizériából...)

Grafika téren teljesen rendben van az 1 is, a probléma az az, hogy a netkód, maga a játék kódja és a grafikus motor nyilván limitálja őket már nagyon. Persze milyen jó is lenne, ha csak úgy új motort lehetne egy ekkora játék alá rakni. Álom lenne olyan MMO, CO-OP játékokat látni, amik évente grafikus motor frissítést kapnak. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#82) RazoR válasza s4hu|SyD^ (#81) üzenetére


RazoR
veterán

Valahol írták, hogy rengeteget fejlesztettek a Snowdrop engine-en, szóval van remény...

(#83) TommyS_27 válasza RazoR (#82) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Egy div1 E3-as grafika adná nagyon ami optimalizáltabb mint a jelenlegi.

https://www.twitch.tv/ltommys

(#84) cyberkind válasza akoska07 (#41) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem nekem lenne uncsi hanem sokaknak, ha nekem készülne a játék nem ilyen lenne. :P Másrészt meg, hogy utálok multizni, csak belecsúszott ~250 óra, és ha a Ubisoft értelmesen állt volna hozzá, akkor ez több is lenne, aztán pedig a mostani NY kicsi, gyalog olyan könnyű átjárni mint a Witcher 3-ban átrepülni a teljes mapot (de nem is lehet), ami nem a legjobb. :))

Paranormal Cocktivity

(#85) RazoR válasza TommyS_27 (#83) üzenetére


RazoR
veterán

Igen az eléggé adná! :K

Reméljük az E3-on mutatnak belőle valamit!

(#86) akoska07 válasza cyberkind (#84) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem nekem lenne uncsi hanem sokaknak,

Ne gondolkodj más fejével,és ne adj szavakat a szájukba. :P

Hagggggyyyad má' azt a viccserhármat (pláne ebben a topikban-nem off topik),az mijazzz ? ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#87) cyberkind válasza akoska07 (#86) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem is adok, max kiderül ha netán csak kibővítik NY-ot és 60eu lesz az alapár. :D Az meg egy egy példaértékű játék, de nem ez a lényeg, hanem a map mérete, ott túl nagy, itt=első rész meg túl kicsi, a Wildlands-hez hasonló méretekkel egész jó lehetne az irány. ;)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#88) akoska07 válasza cyberkind (#87) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem is adok

De,pontosan ezt próbálod. :P

Az ára mindenképp magas lesz.
Alapoznak az első rész bevételére és majd többet akarnak.

A map bőven elég és nagy az első részben.
Felesleges a bővítés.
A tartalom a lényeg nem a map mérete.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#89) .LnB válasza TommyS_27 (#83) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azt mindig azt mondom, hogy ez még ma is elképzelhetetlen lenne. Vagyis persze meg lehet csinálni. De nem mindenkinek van 1080Ti-je. Én azt mondom, nagy általánosságban ehhez még mindig nincs hardver.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#90) s4hu|SyD^ válasza .LnB (#89) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Egyértelmű, hogy nincs elég erős hardver illetve grafikai motor, ami képes úgy futtatni a játékot, ahogy azt megálmodták. Ezzel mindenki tisztában van szerintem, aki ismeri az ilyen open world játékokat. Ezeket mutogatni nem kéne, még akkor sem ha korai szakaszban van az egész. Elhiszem, hogy kell a reklám meg minden, de átverés ez.

Meg gondoljunk már bele a konzolokba is, hogy azok mire képesek egy PC-hez képest, aztán lehet is felezni a grafikát.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#91) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Igen de pl a sea of thieves-nél meg tudták oldani, hogy krumplin is elfusson. Igy akinek nincs megfelelö hardvere az tud vele játszani(ha köt némi kompromisszumot).

lásd:

Szerintem ugyanez kivitelezhetö lenne. Igy aki szerényebb géppel van megáldva az is tudna játszani. Akinek meg van hozzá vas az tolja maxon :)

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#92) Rony949 válasza TommyS_27 (#91) üzenetére


Rony949
őstag

Hát azért a semmilyen és üres tengerhez nem kell nagy gép. :)

(#93) s4hu|SyD^ válasza TommyS_27 (#91) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Egy rajzfilm grafika egy Division grafikához egy kicsit sem hasonlítható, de mindegy.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#94) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Az elvröl beszéltem, nem hasonlitottam a Divisionhöz.
Csak meg lehet irni igy is egy játékot meg úgy is,(ubi betegség) hogy még a legerösebb videókártyákat is szivatja. AC Unity stb stb. Lássuk be a Div 1 is optimalizálatlan, meg a Wildlands is. Lehetne ez másképp is.

De látom nem ment át a mondandóm lényege... :U

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#96) pzstm válasza .LnB (#70) üzenetére


pzstm
titán

Xbox-on ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#97) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

Xbox-os verzio megint Argentinaban lesz akcios?? 😁😁😁

(#98) Madoc válasza SütiGTi (#97) üzenetére


Madoc
veterán

Ott már nem tudod megvenni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#99) SütiGTi válasza Madoc (#98) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Az elso meg onnan jott "akciosan" 😂😁
Jo vetel volt 😁

(#100) Madoc válasza SütiGTi (#99) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem is. a gold volt 14k.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.