Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#1748) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nincs, streamelheted, mentheted, screenelhetsz minden.
Ubi fórumon írta admin.

;) - The Power of the Light Side

(#1752) modflow válasza Bird (#1749) üzenetére


modflow
veterán

Oké!
Privátban dobd át a nevedet, amin megtalállak.

[ Szerkesztve ]

(#1753) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#1751) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Az jó hír. Rwmélem alfa sorsolás miatt kapok bétát is. Kiderül.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1754) Gubu0101 válasza s4hu|SyD^ (#1753) üzenetére


Gubu0101
veterán

~400 Huf a zárt béta kulcs :D Én inkább vettem,vagy adnak az alpha miatt vagy nem,ez meg biztos :))

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1755) Pcgamers


Pcgamers
tag

Én is elszántam magam az előrendelésre.

(#1756) axlfsi válasza modflow (#1752) üzenetére


axlfsi
veterán

Írok nektek ;)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1757) s4hu|SyD^ válasza Gubu0101 (#1754) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Úgy sem fogom előrendelni, sőt gyanús hogy majd egy 6 hónap után talán megveszem. Időm sincs most. Ha kapok kulcsot kapok, ha nem nem. Legalább mire odajutok, hogy megveszem hátha csiszolnak rajta a srácok.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1758) Pcgamers


Pcgamers
tag

Most jött ki egy trailer a privát bétáról.
[link]

(#1759) norti válasza Pcgamers (#1758) üzenetére


norti
addikt

THE DIVISION 2 PRIVATE BETA

Once the Private Beta begins, players will need to establish their Base of Operations in the White House. From there, they can strike out into a section of open-world map and explore a stark vision of what months of conflict has done to the city. Two main missions (available in Story, Normal, or Hard difficulties), five side missions, and a host of open-world activities await intrepid Agents. Players can also enter one of the three Dark Zones to experience hybrid PvE/PvP gameplay, or go straight for PvP action by jumping into one of the Conflict modes, Skirmish.

The level cap for these activities in the Private Beta is 7, but starting Friday, February 8 at 8:00AM PT, players will get a chance to experience a slice of Endgame action, with an Agent boosted to the level cap of 30. One Invaded mission will become available, and players will be able to tackle it while trying out one of the new specializations: Survivalist, Sharpshooter, or Demolitionist.

[ Szerkesztve ]

(#1760) norti


norti
addikt

Start:

(#1761) szatyor1972 válasza norti (#1760) üzenetére


szatyor1972
tag

Végre valami hasznos hozzászólás a fórumhoz.
Köszi az infókat. :R

[ Szerkesztve ]

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#1762) Lefty


Lefty
addikt

Konzolosoknak mondom, hogy ez a nehany boltban elerheto 22 ezres Gold ar tenyleg ennyi. Annyi van, hogy 3500-at ki kell most fizetni (vagy utalva vagy ezt a kulon “kupont” megvasarolva, es kesz. Megjelenes napjan meg a 22 ezer minusz 3500-at kell fizetni.

(#1763) dragonfx válasza Gubu0101 (#1745) üzenetére


dragonfx
veterán

ez még ki se jött?
a letöltőkód hogy érvényes rá akkor?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1764) VágniValó válasza Pcgamers (#1758) üzenetére


VágniValó
addikt

Messze az eddigi legértelmesebb trailer. Kíváncsi vagyok mikor értesítik a szerencséseket mailben, mármint akik nem preordereltek. :U

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#1765) Gubu0101 válasza dragonfx (#1763) üzenetére


Gubu0101
veterán

Már,egy ideje lehet kapni,az más kérdés,hogy a megjelenés napja előtt lehet majd letölteni.Privát béta 1 nappal előtte az lesz febr. 7-10 közt.Megjelenés meg márc.15

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1766) pzstm


pzstm
titán

hmmm..

Invaded Missionról én még tuti lemaradtam eddig :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1767) modflow válasza Lefty (#1762) üzenetére


modflow
veterán

A 3500 Ft-osért mégis mit hoz ki a futár?

(#1768) Lefty válasza modflow (#1767) üzenetére


Lefty
addikt

Gold verziot fogsz kapni, fizetned pedig majd a standard verzio arat kell a 3500-al csokkentve. A kapott kuponnal (amit a 3500as miatt kapsz) meg elo kell rendelned a rendes gold verziot majd.

[ Szerkesztve ]

(#1769) axlfsi


axlfsi
veterán

#xbox

Gold előrendelő vagyok; egyelőre letöltöttem kb 100~Mb adatot, ami a Year 1 Pass és a The Capitol Defender Pack, mint elérhető tartalmat a Store-ból. A core game még persze sehol.

Azt esetleg tudjuk már, hogy mikortól lehet "előtölteni" a játékot, ha egyáltalán lehet majd vagy mindenki 02.07-n kezdi el egyszerre húzni a szerverekről?

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1770) Lefty válasza axlfsi (#1769) üzenetére


Lefty
addikt

Vagy 5 hsz-el elobb volt egy kep, hogy mikor van preload.

(#1771) modflow válasza Lefty (#1768) üzenetére


modflow
veterán

Bakker egy kupont fognak kihozni?
Hát azt mailban is kiküldhetnék....
És február 7-én mi alapján lehet majd letölteni a betat?
Ez is a kuponon lesz?

(#1772) norti válasza axlfsi (#1769) üzenetére


norti
addikt

Rajta van minden info a képen, ami korábban lett linkelve.

(#1773) axlfsi válasza Lefty (#1770) üzenetére


axlfsi
veterán

Mea culpa, nem szokásom write only lenni, de most ez pont nem azt igazolta :D :R
Köszönöm!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1774) pzstm válasza axlfsi (#1773) üzenetére


pzstm
titán

02.07 természetesen csaka closed beta pre-load. A végleges játék teljes előtöltése később lesz majd.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1775) axlfsi válasza pzstm (#1774) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen-igen, erre irányult a kérdésem, ezért is említettem a 02.07-ét. Közben látom, hogy egy nappal előtte, 10AM itt Európaban a preload date... mán nagyon várom, szabi bekészítve egy nap itt és a megjelenés napjától is az a komplett hét 😎

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1776) SEMY válasza axlfsi (#1775) üzenetére


SEMY
tag

Jó látni hogy nem vagyok egyedül :) ....privát bétára és a megjelenésre is vettem ki szabadságot :)

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#1777) norti


norti
addikt

További (részletesebb) infok a jövő heti bétáról.

(#1778) modflow


modflow
veterán

Hogy lehet majd letölteni a beta-t?
Kódot fogok kapni?

Ill. Division 1 az magyar nyelvű volt? Nem emlékszem. :D
A 2-ben nem lesz magyar nyelv?

[ Szerkesztve ]

(#1779) Gubu0101 válasza SEMY (#1776) üzenetére


Gubu0101
veterán

Dejó nektek :)) ÉN pont melózok 7-8-9 12 órába,csak vasárnap du maradt :O

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1780) Gubu0101 válasza modflow (#1778) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hat ha regisztráltál zárt bétára és szerencséd van akkor kapsz.6-tól lehet preload tölteni,csak uplayen előtte ad meg a kódot.

Az 1 Magyar a 2 nem lesz,úgy néz ki.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1781) Bird válasza norti (#1777) üzenetére


Bird
addikt

Korrekt! :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1782) Anonymus23 válasza modflow (#1778) üzenetére


Anonymus23
veterán

Attól függően, hogy honnan vetted, ahhoz képest fogsz kapni kódot, vagy akár direkt elérést a Uplayben (valószínűleg meg fog jelenni új játékként)

Pl, ahonnan én vettem, ott ezt írták a kérdésre:

;) - The Power of the Light Side

(#1783) SP!T


SP!T
addikt

Sziasztok!

Lehet tudni, hogy RX 580 8GB elegendő lesz-e a játékhoz FHD felbontásához, min 60 FPS-hez? Vagy ez esélytelen?

Ismerősnek raknék össze gépet R 2600 + RX 580, csak aggódok, mert ez lenne a main játék... :)

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1784) m0h0senator válasza SP!T (#1783) üzenetére


m0h0senator
őstag

[link]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#1785) SP!T válasza m0h0senator (#1784) üzenetére


SP!T
addikt

Köszi! Akkor elméletileg lazán meglehet! :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1786) -=Jam=- válasza SP!T (#1783) üzenetére


-=Jam=-
őstag

(#1787) Lifer092


Lifer092
senior tag

Egy kérdés. Divison 2 béta kulcs vásárlás mennyire legal? Lehet hülye kérdés... De találtam 3-400 forintért, Ebay-en. :DDD

(#1788) Gubu0101 válasza Lifer092 (#1787) üzenetére


Gubu0101
veterán

Teljesen.Amúgy akkor már inkább itt vedd meg,ha biztosra akarsz menni :))

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1789) #75376384 válasza Gubu0101 (#1788) üzenetére


#75376384
törölt tag

mikor derül ki, hogy kapok e béta lehetőséget? eddig minden ubi játékhoz kaptam kb mindig mindent, de most tartok tőle, hogy nem fognak adni. :D
mert akkor 400 ft-ot simán megér.

amúgy az amd mint ha kicsit kitömte volna őket pénzzel. :)

[ Szerkesztve ]

(#1790) -=Jam=- válasza #75376384 (#1789) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Senki nem tudja pontosan, előtte pár nappal fognak valószínű e-mailt küldeni, mint ahogy mindig szokott lenni.

(#1791) akoska07


akoska07
nagyúr

The Division 2: Privát béta trailer | MAGYAR FELIRATTAL | Ubisoft

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1792) pzstm válasza akoska07 (#1791) üzenetére


pzstm
titán

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1793) axlfsi


axlfsi
veterán

Srácok!

Idén nem vállalná be valaki, hogy összerak egy excelt a várható játékosok nickjeivel, ahol aztán majd esetleg egymásra is találhatnánk, mint annó, két éve?
Sajnos úgy látom, hogy többen is kihagyják, akik 2 éve az elsőnél ott voltak, sőt, szarrá maxoltak mindent (4 kari, összes melékküldetés, felvarrók, stb stb).

Kezdem, aztán majd valahogy lesz;

Platform: XBOX
GT: axlFsi666
Private beta részvétel: igen
Early access részvétel: igen

Természetesen a folyamatos, játék közbeni kommunikáció részemről preferált és elvárt, illetve, - no offense, de - 18+

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1794) TommyS_27 válasza axlfsi (#1793) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Tessék

Az eredetit szerkesztettem át ezért az érdem természetesen nem az enyém

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#1795) TommyS_27 válasza TommyS_27 (#1794) üzenetére


TommyS_27
senior tag

upsz lehet nem szerkeszthető amit csináltam de most már az

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#1796) akoska07 válasza pzstm (#1792) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ebben a topikban még nem láttam.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1797) akoska07


akoska07
nagyúr

Inside Xbox - Alig 5 nap múlva jön az idei első adás

A szezont nyitó részben szerepet kap ...... a The Division 2 is.

... mindössze 5 napot kell várnunk...

...február 5-én, magyar idő szerint 23:00-tól...

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#1798) modflow válasza Anonymus23 (#1782) üzenetére


modflow
veterán

Hát én a Gold verziót rendeltem elő, de nem kaptam semmit.

(#1799) Anonymus23 válasza modflow (#1798) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ezért írtam, hogy függ attól, hogy honnan rendelted. Én GMG, és ott azt írták, hogy a kliensben meg fog jelenni a lehetőség, amikor már előtölthető. Azaz ahogy olvastam, nem lesz külön kulcs, vagy ilyesmi, hanem vagy új programként, vagy a jelenlegi Div2 játékon belül (állítólag ezt még nem kommunikálta feléjük az Ubi), de ott lesz a Div2 Privát béta.

;) - The Power of the Light Side

(#1800) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Amúgy ez meg mi a jószág?Feltűnt a béta trailerben is :U :DD

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.