Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) akoska07 válasza pzstm (#950) üzenetére


akoska07
nagyúr

Azt hiszem ehhez én is csatlakozni tudok kevés kontorolleres tapsztalatommal PS4 (lányoméknál teszteltem) vs Oculus Rift+XBox (saját) kontrollerrel.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#952) arnikusz válasza pzstm (#950) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm, meg is néztem rögtön szimpatikusabb mint az első ötlet. :R

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#953) kiserik válasza pzstm (#950) üzenetére


kiserik
senior tag

Én próbáltam, mindkettőt, Xbox-ot PC-n és PS-t PS-en. Jó mindkettő. Mondjuk mikor megszólalt a kezemből az adó-vevő-be Faye, a TV-ből meg a többi hang, akkor lefostam a bokámat :C

Én azért is választottam a PS-t, mert nagyobb a játékosbázisa. Sokkal.

(#954) akoska07


akoska07
nagyúr

Egyébként arra majd nagyon kíváncsi leszek,hogy mit virít a Radeon VII a Div2 alatt,mennyire fog látszódni az együtt működés amd+ubisoft vs RTX 2080. ;]

Láthattunk videót 4K Radeon VII-el.
Majd kiedrül mit hozott a házasság az amd-nek.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#955) 용 Bob


용 Bob
senior tag

A Div1-et töröltem 2 hónapja a rengeteg csaló miatt, azóta nem néztem híreket. A Div2-re lett már valami hivatalos ígérve Anti cheat terén?

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#956) akoska07 válasza 용 Bob (#955) üzenetére


akoska07
nagyúr

Easy AntiCheat.

Majd nyilt bétán kiderül mennyire hatásos.... ;]

Nem csodálkoznék,ha ismét leírtanának pár Dev-et... ;]

---

Arra is kíváncsi leszek mennyibe fog kerülni az aktuális cheat Div2-höz.
Mert abban mindenki biztos lehet,hogy az hamarabb lesz elérhető,mint a játék. :DDD

Az egy másik kérdés milyen gyorsan fogja kidobálni őket az anticheat-vagy senem. :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#957) kiserik válasza 용 Bob (#955) üzenetére


kiserik
senior tag

A legjobb anticheat a konzol :DDD

(#958) Anonymus23 válasza kiserik (#957) üzenetére


Anonymus23
veterán

CronusMax POWAAAA :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#959) sagem válasza akoska07 (#956) üzenetére


sagem
addikt

Ami egyébként az Epic tulajdona/fejlesztése nem olyan rég óta, így már jobban érthető az is, hogy miért is vitték át az ő boltjukba a címet, gondolom ingyen kapják az anticheat megoldást is :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#960) akoska07 válasza sagem (#959) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen,nem volt véletlen.

Remélhetőleg működni is fog rendesen és kidobálja a sok senkiházi bénát akik nem tudnak veszíteni és mindent meg tesznek azért,hogy ne lőjje le őket senki,sok-sok magyar ...
és widdz IS. :DDD

Csak stíímesek sírnak...most mi lesz,hogy nincs ott a listában a div2. :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#961) #59036672 válasza Anonymus23 (#958) üzenetére


#59036672
törölt tag

Azzal konzolon kettéhugyozol mindenkit. Olyan brutál makrók vannak hozzá, hogy rossz nézni. :DDD

(#962) 용 Bob válasza akoska07 (#956) üzenetére


용 Bob
senior tag

Ígéretesnek tűnik. Elvileg az egér macro-t is csalásnak veszi [így a sok no-recoil huszár kénytelen lesz megtanulni tisztán célozni :D ]

Div1-ben tűrtem sokáig, hogy a sok gyökér god mode-ban játszik...

konzolon képtelen vagyok célozni, már próbáltam. Arról nem beszélve, hogy a hüvelyk újjaim majd letörnek a csuklós buttont-tól :)

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#963) akoska07 válasza 용 Bob (#962) üzenetére


akoska07
nagyúr

Végre eltűnnek a macro-hero(k) IS. :D
Megy majd a sírás ott is.
Főleg azoknál akik eddig is csak messziről ugatták a pvp-t.
Azok továbbra is lent maradnak,mert a cheat nem fogja segíteni őket,kösz easycheat. :D
Remélhetőleg.
De én nem fogom látni ezeket a bénákat :D,thx god=konzol.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#964) norti


norti
addikt

Ahogy nézem az egyre több előrendelőt, lassan átköltözhet a D1 topik ide :D
De ez jó, újra jönnek vissza a régi Div játékosok, meg jönnek majd az éjszakába nyúló játékok és reggelente Snip3r_HUN kiirtja a fél DZ-t :D Talán még demmer is visszatalál ;)

(#965) tal-garius válasza norti (#964) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Demmer :) Már akkor végigjátszotta mikor meg se jelent.

(#966) Brownage válasza norti (#964) üzenetére


Brownage
tag

DemmeR mellé Szatyor is kötelező. Ha ők ketten beindulnak és duóban elégedetlenkednek.... :D

(#967) Brownage


Brownage
tag

Amúgy PC-n ha valaki pótolgatná még a Shieldeket, szóljon nyugodtan, Xony barátomnak segítgetek. Szerencsére meg lett a Marshal is nekem miután anno kidobáltam az összes nem kellő exoticot :P De megyünk még Legendary missionöket majd, 1-2 undergroundot, 5 órányi survival is hiányzik asszem neki, és közben potyognak az exoticok, hátha valakinek még hiányzik valami.

(#968) velizare válasza Brownage (#966) üzenetére


velizare
nagyúr

hehe... régi, szép idők...

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#969) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Én még megvárom az IG-s árat,egyenlőre az alap van még csak 44,98 euroért.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#970) arnikusz


arnikusz
veterán

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#971) pzstm válasza arnikusz (#970) üzenetére


pzstm
titán

ez új in-game?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#972) VágniValó válasza pzstm (#971) üzenetére


VágniValó
addikt

https://gamepod.hu/dl/upc/2019-01/414387_tom-clancys-the-division-2-4k-wallaper.jpg
:P

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#973) velizare válasza pzstm (#971) üzenetére


velizare
nagyúr

ez rajz.

elfogtunk egy levelet is.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#974) norti válasza velizare (#973) üzenetére


norti
addikt

Ezt mondjuk az alfások már tudják, és hogy mennyire lesz jó megoldás, az majd kiderül az éles bétateszten.

[ Szerkesztve ]

(#975) ScomComputer válasza arnikusz (#970) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hirtelen azt hittem valami FarCry scene..... :DDD

A beta az mikor,mert kódom az van de infó az nincs,elvileg 17.-e az tuti?

[ Szerkesztve ]

(#976) szabimabli


szabimabli
csendes tag

Én GPU mellé kapott kóddal miért nem számítok előrendelőnek? Ubisoft smh :D

(#977) arnikusz válasza ScomComputer (#975) üzenetére


arnikusz
veterán

Nagyon laggolnak a D1 szerverei tegnaptól elvileg lehet 17-e, de holnap indul a GE is.
Én mindennap megnézem a játékaim között az előrendelt D2-öt, de még csak hamarosan plussz ott a lehetőség, hogy a kódóot bemásold amit majd kapni fogsz a betahoz.

A kép pedig tegnap wallpapert kerestem és azt hozta ki,

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#978) ScomComputer válasza arnikusz (#977) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én már kaptam kódot.....de nem az Uplay-n kell aktiválni....hanem a reedem oldalon...
:K

(#979) Gubu0101 válasza ScomComputer (#975) üzenetére


Gubu0101
veterán

Valahol az alfa fórumban olvastam 15-16 körül,már nem tudom,de nyilván a privát béta is 3 napos lesz...Dz-be nem tudtam eljutni,mert kellett 2000 kredit a feloldáshoz,küldikért meg nem adott semmi kreditet,mire majdnem vége lett a tesztnek,akkor jöttem rá,hogy ha eladom az addig össze szedett tárgyakat abból lesz kreditem.Sajnos nem volt annyi időm,így nem jutottam dz-be.Azért is írtam le,egy kis útmutatóként,ha valaki be akar menni dz-be.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#980) Dave567


Dave567
addikt

Üdv

Lehet mégis beszerzem a játékot, bár nagyon félek hogy az anti-cheatet elcseszik mint az első részben.

Nem tudjátok a Magyar nyelv benne lesz, mint az első részben?

(#981) ScomComputer válasza Dave567 (#980) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem lesz benne magyar!

(#979) Gubu0101: Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#982) Dave567 válasza ScomComputer (#981) üzenetére


Dave567
addikt

Köszönöm.. :R

Az kár, élvezetesebb volt úgy az első szerintem.

(#984) XeeN válasza Dave567 (#980) üzenetére


XeeN
senior tag

A Division 1 esetében is egy hónappal a megjelenés előtt derült ki, hogy lesz benne magyar nyelv. Én bízom benne, hogy lesz, mert van olyan barátom aki a magyaron kívül nem ért más nyelvet.

(#985) SEMY válasza ScomComputer (#975) üzenetére


SEMY
tag

Lehet valahol látni az uplayben hogy aktív a béta hozzáférésed ?

Battle.net : SEMY#2518 Battlefield : SEMY_HUN Uplay : SEMY72

(#986) VágniValó válasza SEMY (#985) üzenetére


VágniValó
addikt

Nincs meg datum. Ha elorendeltel akkor automatikusan letoltheted majd a betat, ha nem de sign up-al regeltel a "sorsolasra" akkor emailben ertesitenek.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#987) duvi válasza SEMY (#985) üzenetére


duvi
nagyúr

Nyisd meg a Div2-t a könyvtáradban és kattints a Private Beta feliratra a képen.

(#988) velizare válasza Dave567 (#982) üzenetére


velizare
nagyúr

elég jó motiváció, hogy megtanulj angolul. meg persze legtöbbször egyáltalán nem volt pontos a magyar leírás.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#989) VágniValó válasza velizare (#988) üzenetére


VágniValó
addikt

A mai napig halas vagyok, hogy a Firecrest-et meg nekik se volt pofajuk leforditani ;-D

Amugy nagy problemak nem voltak a forditassal, de mai napig banom, hogy nem angolul telepitettem.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#990) Motoxxx válasza XeeN (#984) üzenetére


Motoxxx
tag

Annyiban javitanálak, hogy visszakerestem és a face csoportunkban 2016. január 4-én volt az első hir a magyarositásról. Még mindig lehet, az UBI egy megkeresésre se igent se nemet nem mondott, a haza forgalmazo viszont nem vélaszol semmit az emilekre. Szoval bármi lehet, de sanszosabb most, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#991) Anonymus23 válasza velizare (#988) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ragasztószalag :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#992) mg1992mg válasza VágniValó (#989) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Csapásmérő hátizsák... ;]

Amúgy én tisztelem a feliratozók munkáját, de ha olyan "színvonalas" lenne, mint ami az első részben volt, akkor inkább legyen angol.

Csináljobbathatudszikszdé

(#993) akoska07 válasza mg1992mg (#992) üzenetére


akoska07
nagyúr

Inkább mindenki oroszul meg franciául tanuljon.
Biztos megint ellepik majd a DZ-t. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#994) Lefty válasza mg1992mg (#992) üzenetére


Lefty
addikt

En kifejezetten orulok, hogy nem lesz magyar benne, borzaszto volt. Plane, hogy volt olyan, hogy konkretan egy talentnel mas volt irva magyarul. Meg legalabb nem az lesz forumon, hogy a tarsasag fele angolul irja a cuccok, talentek nevet, masik meg magyarul.

(#995) Gubu0101 válasza akoska07 (#993) üzenetére


Gubu0101
veterán

Vagy 中國 :B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#996) Motoxxx


Motoxxx
tag

Nem értem én ezt a károgást, hogy "remlem nem lesz benne magyar". De ott lenne a választás lehetőságe, ha neked nem tetszik, angolul játszol, aki meg csak pentyegi az angolt az magyarul. Tudom sokan az első részt azért vették meg mert volt benne magyar nyelv, mondjuk abba hagyni meg nam azért hagyták abba, mert gond volt a forditással, mert szépen el voltak vele, henem mert tele volt a DZ károgókkal, meg csalókkal. :)

(#997) s4hu|SyD^ válasza Motoxxx (#990) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nem volt itt valaki aki írta, hogy neki azt válaszolták e-mail-ben, hogy nem lesz magyar?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#998) sagem válasza Motoxxx (#996) üzenetére


sagem
addikt

Én is örültem hogy volt fordítás, spec pont nem a tárgyak meg ilyenek neve miatt, hanem a gyűjthető dolgok ("naplók", hangfelvételek stb.) révén, mert én élvezettel olvasgattam el őket, szerintem nagyon sokat hozzáadtak a játék hangulatához. Ekkora mennyiséget nekem spec könnyebb volt magyarul olvasni, mint angolul :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#999) D4M13N válasza sagem (#998) üzenetére


D4M13N
aktív tag

A lore miatt a magyar felirat jó lenne illetve aki nem tud annyira angolul, annak vonzóbb lenne. De redditen a sok build miatt az angolt jobban favorizálom én is. Btw nem bírtam ki, berendelem GMG-n, bétáról még semmi email, de a szabit kivettem rá. Az első résznél is egy hetet rááldoztam 0dayben. Az anticheatnek nagyon örülök, sajna a dz nekem ezért kimaradt a végére. 1.3ig élveztem, de azután nagyon sok lett az orosz lézerfegyveres és iddqd. Remélem itt nem lesz. Más. Tegnap azt beszéltük haverokkal, hogy jó lenne ha a d2 BoO-jában is lenne két npc aki zongorázik meg gitározik. Ott még most is néha leállok.

(#1000) i@lex válasza Lefty (#994) üzenetére


i@lex
őstag

Olyan 3, de lehet 5 másodpercet is igénybe vett a nyelvet átállítani...

Valóban, igazad lehet, szükségtelen...

Édes Istenem...

(Légyszíves, ezt a topikot ne tegyétek tönkre, úgy, mint a másikat.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.