Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102) .LnB válasza RazoR (#101) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, írtak az első nap egy cetlit, hogy "hu.. ezt és ezt elbasztuk.." :D Aztán próbálták menteni a menthetőt még, majd rájöttek, hogy nem lehet. Elővették újra a cetlit "na fiúk, a 2. részt már majd ne basszuk el" :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#103) Snip3r_HUN válasza .LnB (#102) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Úgy legyen.. :) Mondjuk arra itt is fel kell készülni hogy a vérpistikék miatt nerfelnek eleinte majd mindent. Milyen jó is volt az Aug, MP7 és társai...

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#104) .LnB válasza Snip3r_HUN (#103) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az elején még a Vector volt a király nem? Úgy kezdődött.. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#105) Snip3r_HUN válasza .LnB (#104) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ja igen azt el is felejtettem.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#106) .LnB válasza Snip3r_HUN (#105) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elnézem, ki emlékszik már, hogy mi volt 2300 órával ezelőtt nem? ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#107) Snip3r_HUN válasza .LnB (#106) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Na igen, estek már ki dolgok azóta. :D

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#108) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#109) .LnB válasza oriic (#108) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD édes istenem..
Szerintem WoW-on se dolgoztak sose annyian egyidejűleg.
Úgy értem ez sztem kamu.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#110) RazoR válasza oriic (#108) üzenetére


RazoR
veterán

(#111) bombibmw válasza oriic (#108) üzenetére


bombibmw
veterán

De rekord bevétel is lesz belőle, ha nem bassz.k el. :)

(#112) RazoR válasza bombibmw (#111) üzenetére


RazoR
veterán

Én nagyon várom és nagyon bízok benne, hogy rendesen megcsinálják! Ha ma adnák ki az is késő lenne! :DDD

(#113) akoska07 válasza oriic (#108) üzenetére


akoska07
nagyúr

Lehet kidobják ősszel ? :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#114) RazoR válasza akoska07 (#113) üzenetére


RazoR
veterán

Inkább 2019 tavasz, szeptemberig van roadmap az 1-hez, ősszel meg nagyon sok minden jön szokás szerint, szerintem megvárják a tavaszt. De az E3 után okosabbak leszünk, vagy nem....

(#115) RazoR


RazoR
veterán

(#116) dvd24


dvd24
senior tag

Remélem ők is egy hatalmas béta tesztnek fogták fel az első részt, én személy szerint már csak azt várom a első részben, hogy megjelenjek azok a "shieldek" amiről beszélnek, amik a 2. részhez adnak majd bónuszokat.

A csalás részhez meg csak annyit, hogy ha jól tudom az első rész az elején konzol exkluzívnak indult, emiatt is volt úgy megírva, hogy kliens oldalon tárol csomó infot, amit pc-n kihasználva könnyen lehetett csalni, gondolom amikor eldöntötték, hogy lesz pc port is akkor ezen már késő volt változtatni. Viszont, ha most úgy írják meg, hogy eleve tervben van a pc is, és nem a kliens oldalon lesznek tárolva a lényeges adatok akkor könnyebb lesz kiszűrni a csalókat.

(#117) cyberkind válasza oriic (#108) üzenetére


cyberkind
félisten

Hajjaj, beindul a hype és marketing gépezet, csak aztán nehogy az legyen, hogy közelébe se érjen egy Gta-nak a bevételi oldalról, amin nem dolgoztak fele ennyien se, megint a tipikus Ubisoft, mekkora szopó lehet ez. :DD

Paranormal Cocktivity

(#118) VTom válasza bombibmw (#111) üzenetére


VTom
veterán

Én már spórolok rá, hogy tudjak majd venni magamnak mindenféle ruhát, meg fegyver skint a játékban. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#119) akoska07 válasza akoska07 (#113) üzenetére


akoska07
nagyúr

Late this year ? :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#120) VTom válasza akoska07 (#119) üzenetére


VTom
veterán

Nem látok PC-s változatot.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#121) RazoR válasza VTom (#120) üzenetére


RazoR
veterán

Nem jön PC-re mert csak

(#122) .LnB válasza RazoR (#121) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bizony nem jön, Switch-re fejlesztik csak. ;] Meg applewaccsra :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#123) pzstm válasza akoska07 (#119) üzenetére


pzstm
titán

ezt is anno decemberre tervezték és csúszott márciusra...stílusosan harmadik évfordulóra adnám ki...pláne mert év végén RDR2, COD, új MEtro is érkezik...tudom RDR2 konzol és titeket PC érdekel, de....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#124) VTom válasza pzstm (#123) üzenetére


VTom
veterán

PC-re is jön!

:D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#125) pzstm válasza VTom (#124) üzenetére


pzstm
titán

Elnezeseteket kerem :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#126) oriic válasza VTom (#124) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már majdnem jöttem mondani hogy dehogyis. Aztán leesett. :DDD

Live-Die-Respawn

(#127) pzstm válasza pzstm (#125) üzenetére


pzstm
titán

megyek KV-t inni :DDD :DDD :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#128) VTom válasza oriic (#126) üzenetére


VTom
veterán

:)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#129) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Láttátok mostanában az Ubisoft árakat? Elírták őket? Olyan drága lett mind még a régi játékok is alig akartam elhinni. Néhány játék drágább, mint volt mikor megjelent.

Ebből sem lesz előrendelés. Majd ha szépen lemegy az ára.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#130) Lifer092 válasza .LnB (#122) üzenetére


Lifer092
senior tag

Hey Siri, I would like to gone rogue.

(#131) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#129) üzenetére


Anonymus23
veterán

Egy jó ideje (1-2 éve) már ennyi mind, 60-70-90 :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#132) akoska07 válasza s4hu|SyD^ (#129) üzenetére


akoska07
nagyúr

Simán elő fogjuk rendelni. ;]

Beta tesztnél majd ismét leesik az állunk. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#133) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#131) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Gold Division 15 font volt nekem, Wildlands Gold Ubi -20%-al 32 font(meg is bántam, de hagyjuk inkább a rossz emlékeket), Far Cry Primal 15 font megint, Watch Dogs 2-őt SSD mellé kaptam, Watch Dogs 1 Gold valami 10 font volt. Én inkább rávárok, ti vegyétek csak 60-ért a "bétát". :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#134) norti válasza s4hu|SyD^ (#133) üzenetére


norti
addikt

Nálam akkor is instant buy, ha csak olyan szintű lesz, mint az első rész. Ez az egyetlen action rpg, ami reális és nem fantasy környezetben játszódik.

(#135) -=Jam=- válasza s4hu|SyD^ (#133) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Akkor már felesleges megvenni egy multiplayer játékot, mikor már alig játszanak vele. Ráadásul az elején még teljesen más volt minden, aki megvette egyből, az sokkal több mindent átélt, mint aki később vette meg. Ez bőven egy olyan játék volt, ami abszolút megérte az árát, és a 2 is elő lesz rendelve a béta után egyből, nagyon el kéne baszniuk, hogy ne így legyen :DDD

(#136) pzstm válasza norti (#134) üzenetére


pzstm
titán

+1, szintén.(pláne ha annyiért mint az elsőt :D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#137) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#133) üzenetére


Anonymus23
veterán

Te tudod, én beletoltam több mint 3000 órát, nagy része jó volt és érdekes. Most is szívesen játszok vele nap mint nap. Ennyi pénzért amibe ez került nem tudom hol szórakoztam volna 3000 órát, persze ha fordítva számolom, hogy mennyit kereshettem volna ha ezt az időt meg fizetős munkával töltöm, akkor inkább szörnyű :DDD De ez nekem a kikapcsolódás, ennyi.

Ennyi pénzért nem volt mostanság ilyen játék, ami ennyi ideig lekötött volna.

Ha megvenném most az FC5-ből a goldot, akkor az is 90-20% azaz 72 EUR (~1351 Uplay pontom van), de tudom, hogy közel sem játszanék vele ennyit, és megint kikötnék a Divisionnél.
Megvettem az Originst, goldot, az alap sztorit végignyomtam, de a két DLC még hátravan, mégis inkább az 1000x tolt Divisionbe lépek be szívesebben.
Ugyanígy vagyok a Wildlandsel, 5000ért volt nekem a Gold, alap sztori meg az egyik DLC megvolt, már fenn sincs a gépemen :)

Mit mondjak, ha nagyon el nem rontják, akkor Division 2 Gold (elő)vásárló leszek, azt nehezen tudom, elképzelni, hogy ne lenne benne AC, gyakorlatilag az összes mostanság megjelent multisba már raktak AC-t.

;) - The Power of the Light Side

(#138) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Mivel mással játszom most és abban van 2000 fölöti órám így ki tudom várni míg lemegy 30-40-re a Gold. De csak megemlítettem, hogy 30-ak voltak az alapok Ubiéknál pár éve és ezt feltornázták szépen.

400 óra alatt van nekem a Division mert elkeztem mással játszani, de meglesz véve a 2 az biztos, mert én sem találkoztam még másik ilyen játékkal. Mivel a PVP része nem nagyon érdekelt amúgy teljesen időben vettem meg. Volt elég ember PVE-re.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#139) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#138) üzenetére


Anonymus23
veterán

Most is van, millió sok új ember van a játékban, persze ez PvE sokszor inkább bosszantó, mivel sok esetben halvány lila fogalmuk sincs, hogy mit is kellene csinálni.

;) - The Power of the Light Side

(#140) akoska07


akoska07
nagyúr

Ubisoft - Monetization Designer Job [Tom Clancy's The Division 2]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#141) norti


norti
addikt

Div2 leak

(forrás)

(#142) oriic válasza norti (#141) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt néztem Redditen is.Annyira nem nagy leak, van három ember, meg látunk egy sniper puskát. :DDD

Live-Die-Respawn

(#143) arnikusz válasza oriic (#142) üzenetére


arnikusz
veterán

Szép napot mindenkinek.
Hétfőn reméljük kapunk pontosabb infót is és nemcsak cinematikus videot.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#144) Anonymus23 válasza oriic (#142) üzenetére


Anonymus23
veterán

A bal oldali kezében meg olyan, mintha egy nyílpuska lenne...

;) - The Power of the Light Side

(#145) oriic válasza Anonymus23 (#144) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most hogy mondod, tényleg. :R

Live-Die-Respawn

(#146) Anonymus23 válasza oriic (#145) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azt meg remélem, hogy a középső kezében nem egy gránátvető van :D
Mit csinálhat egy ilyen a DZ-ben??? :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#147) arnikusz válasza Anonymus23 (#146) üzenetére


arnikusz
veterán

Még az 1.-ben emlékszel a G36 hőskorában volt szó gránátvetőről.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#148) Lefty válasza arnikusz (#147) üzenetére


Lefty
addikt

Inkabb langszoro kellene vegre :D

[ Szerkesztve ]

(#149) norti válasza norti (#141) üzenetére


norti
addikt

Jobb verzió:

(forrás)

Fegyverek a képen

[ Szerkesztve ]

(#150) Edem05 válasza norti (#149) üzenetére


Edem05
őstag

Mi az a M32 grenade launcher a középső karakter kezében? :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.