Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Brownage válasza arnikusz (#1697) üzenetére


Brownage
tag

ja bocs elfelejtettem, hogy már 2 topicunk van és külön helyen van az 1 :)
Nem általánosítottam. HUN tagot képviselve a külföldi játékosok, streamet nézők felé mutattak egy magatartást. Általánosítani azok általánosítanak, akik a normális játékos nevében meglátják a HUN-t és egy kalap alá veszik ezekkel. Sajnos ez ilyen. Nem tudunk ez ellen micsinálni. Az oroszokra is rögtön ugrik mindenki, pedig van angolul beszélő, teljesen normális orosz játékos ismerősöm is. Miért ne lenne? Ők se mind faszok, mégis automatikus az utálat. Én nem általánosítottam. A videóban szereplők erősítették ezt az általánosítást :P

(#1702) axlfsi válasza akoska07 (#1333) üzenetére


axlfsi
veterán

Jelen! ;)

Apropó (biztos már mindenki tudja, de megkérdezném): ha a Goldra előrendelő vagyok (tegnap megvettem), akkor mindazon túl, hogy előbb kezdem majd a játékot, jár mellé private beta hozzáférés? (mikor?)

Köszönöm! :R

Szerk.: ahha, köszönöm! Már csak az időpontokat kell a naptárba felvésnem, de kigulizom :)

Szerk2.: a YEAR 1 Pass és a beígért: "első évben mindenkinek ingyen elérhető lesz minden DLC tartalom" között igazából mi különbség van? :F

Szerk3.: no és a nagyobb stasht ki is kapja? (ez sincs szerepeltetve a táblázatban).

Köszi!

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1703) axlfsi válasza Bird (#1668) üzenetére


axlfsi
veterán

Én úgy láttam, hogy a Year 1 Pass-t, pont, hogy nem kapja meg mindenki (Standrad Edition), pedig egyébként az elsőnél is megkapta mindenki és itt is ez rémlett... most egy láncon lógó kismaci miatt vettem meg a Goldot, komolyan? :U :F

Ja, nem; private beta es defender pack.

Vett még valaki közülünk Gold verziót? Ha szabad tudni, milyen indíttatásból? P.beta kulcsokat máris lehet venni, apróért... lehet nem gondoltam át teljesen? :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1704) sagem válasza axlfsi (#1702) üzenetére


sagem
addikt

year 1 pass = 1 héttel előbb kapod meg a DLC-ket + valószínűleg kapsz extra napi feladatokat, pontos részletek erről még nincsenek

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1705) Gtaati válasza axlfsi (#1703) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Én is úgy értelmeztem a honlap leírását, hogy a Year 1 Pass csak a Gold, Ultimate stb, kiadásokhoz fog járni, Standard-hoz nem. Mivel nem volt hatalmas különbség a Gold és az Ultimate között és most akciós az Ultimate, illetve lehet még igényelni a 20%-os kedvezményt, így én azt vettem.

(#1706) velizare válasza sagem (#1704) üzenetére


velizare
nagyúr

az additional activities valószínűleg nem extra napi feladatok lesznek. valamelyik interjúban vagy sotg-ben mondták, hogy nem extra itemizációs lehetőséget akarnak adni vele, mint a supply láda havi 2x a div1ben. nem fejtették még ki, hogy mi is lesz ez pontosan.

@Gtaati: [link]

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1707) axlfsi válasza sagem (#1704) üzenetére


axlfsi
veterán

Ó, bakker! A táblázatban nem láttuk, de itt már egyértelműen olvasható, hogy az Ultimate tartalmazza az extra stasht... már bánom, hogy nem ezt vettem :(((

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1708) -=Jam=- válasza axlfsi (#1707) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Itt mindenki látta, csak Te nem, de miért nem előtte kérdeztél :F

(#1709) Anonymus23 válasza axlfsi (#1707) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha rákeresel, akkor tényleg sok helyen benne van, de leírom még egyszer:
Division 2 verziók:

Előrendelői bónusz:
• Private Beta elérés
• The Capitol Defender pack (Exotic SPAS-12 Shotgun + Hazmat 2.0 Outfit)

1. évben a DLC-k ingyenesek lesznek!

Alap verzió:
Alap játék + Előrendelői bónusz ha előrendelsz

Gold verzió:
Alap játék
+ Előrendelői bónusz ha előrendelsz
+ Year 1 pass: 7 nap early acces a DLC-khez, extra customization cuccok, extra tevékenységek (ezeket még nem tudjuk mit takarnak)
+ 3 nap early acces az alap játékhoz (azaz már 2019.03.12-én játszhatsz vele).

Ultimate verzió:
Előrendelői + Gold
Utimate Edition digital content:
The Elite Agent pack, including
* an exotic assault rifle
* a skill effect
* additional stash space

The Battleworn Secret Service pack, including
* the Battleworn Secret Service outfit
* the Secret service emote
* the Secret Service weapon skin

The First Responder pack, including
* The First Responder outfit
* The First Responder weapon skin

Saját megjegyzés, az Ultimate-ből talán ennek van haszna, de ezt se tudjuk még mennyi az annyi:
* additional stash space

Egyébként meg kb vagy csak az alapot vagy az Ultimate-t érdemes megvenni, szvsz, a Goldnak nem sok értelmét látom az árazás miatt (Az Ultimate se sokat ad egyébként, ami érdekes lehetne, arról meg még nem sokat tudunk)

;) - The Power of the Light Side

(#1710) axlfsi válasza -=Jam=- (#1708) üzenetére


axlfsi
veterán

OKé valahol igazad van, nem követtem napi szinten a topikot - sőt! De pl. ezen összehasonlító táblázat szerint, meg sincs említve a stash, mint olyan.

Mindegy, így jártam. Nem nyafogni akartam, de tény, hogy érdemes mindig, mindent elolvasni, mert 1-1 hozzászólás kevés és felrevezető is lehet akár. Ez van.

(#1709) Anonymus23 :R

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1711) velizare válasza axlfsi (#1707) üzenetére


velizare
nagyúr

tragédia nem történt, megveszed külön az elite agent packet.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1712) -=Jam=- válasza axlfsi (#1710) üzenetére


-=Jam=-
őstag

The Elite Agent Pack ott van ;) Szerintem alatta le is vannak írva, hogy ezek mit takarnak.

(#1711) cain69: Nem vagyok benne biztos, hogy azt külön meg lehet majd venni, de ha igen, akkor mondjuk nem érte meg az Ultimate a jelenlegi infók alapján :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1713) velizare válasza -=Jam=- (#1712) üzenetére


velizare
nagyúr

ja igen. listázva ki van egyes helyeken, de írja, hogy külön nem kapható. akkor refund.
talán később elérhetővé teszik külön is.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1714) axlfsi


axlfsi
veterán

cain69 és -=Jam=- köszönöm, utánanézek ennek a külön pakknak, mindenesetre MS Store oldalán egyelőre csak úgy látni, hogy az Ultimate része.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1715) axlfsi válasza axlfsi (#1714) üzenetére


axlfsi
veterán

Nos, még nem kapható, de bízom benne, hogy idővel majd beárazzák és megvehető lesz.
[kép]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1716) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Div 2 CDkeys

Nem tudom olcsó-e vagy sem, de itt hagyom.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1717) Bennyboy válasza s4hu|SyD^ (#1716) üzenetére


Bennyboy
őstag

én is innen vettem

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#1718) ForRedGlory válasza s4hu|SyD^ (#1716) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha mar itt akarod hagyni, akkor azt is tedd hozza, hogy szurke es nem legalis oldal...

[ Szerkesztve ]

(#1719) Nagus


Nagus
senior tag

Holnap megyek el a múlt héten vett RX570-ért ami furcsa módon 50-ről 90-re drágult azóta szinte mindenütt, így úgy érzem jó vételt csináltam. A sapphire oldala szerint ha ez az a kiadás akkor lehet benne a 3-ból 2 választható játék, ez majd kiderül amikor kinyitom. Viszont ha az akkor részben gázban vagyok, mert már előrendeltem a standard verziót a másik kettő játékra meg nincs ingerem. Valahogy el lehet adni a 2 játékot?

[ Szerkesztve ]

(#1720) Gubu0101 válasza Nagus (#1719) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ahha,meg kell hirdetni aprón :)) De majd dobj egy privet,mit kérsz a div 2 kódért :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1721) Nagus válasza Gubu0101 (#1720) üzenetére


Nagus
senior tag

Ha lesz benne akkor sem ad kódot tudomásom szerint, hanem az amdreward összerendeli a uplay fiókkal.

(#1722) FR33


FR33
aktív tag

De lesz kód. Én is eladom külön ha kell valakinek.

(#1723) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Most szétnéztem aprón,Div 2 kódok tömkelege van már meghirdetve :D Szétnéztem Gold és Ultimate árak, hogy állnak,el gondolkoztam,vonzó az,hogy pár nappal hamarabb lehet kezdeni :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1724) axlfsi válasza ForRedGlory (#1718) üzenetére


axlfsi
veterán

Na, mesélj még! ... miért ne lenne legális? :U
Már ne is haragudj, de ebben most tévedsz ;)

Szerk./UI.: mondjuk, szürkebolt, ez rendben van, de még ettől ez != az illegálissal. No, de mindegy, szerintem engedjük el, mielőtt belekezdünk :)

thelegality.com review, ha valakit erdekel reszletesebben.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#1725) ForRedGlory válasza axlfsi (#1724) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Kulcsbolt... nem hivatalos viszonteladó... nem tudod honnan származnak a kulcsok... de magyarázd meg, hogy nem szürke. :U Látom szerkesztetted, most ne menjünk bele olyan gyerek hülyeségbe, hogy elemezzük a legális és nem legális fogalmát. Téma részemről lezárva. Sokkal inkább szürke, mint sem, így illene odaírni a kommentbe, hogy saját felelősségre. Attól, hogy XY embernek nem volt vele gondja még nem bizonyítja az ellenkezőjét.

[ Szerkesztve ]

(#1726) Garsza


Garsza
veterán

Helló!
A kibővített stash az Ultimate változatnál az mennyi plusz helyet jelent? Van erről valami infó?
Nem tudok dönteni melyik változatot vegyem.
Mennyi rá az esély hogy meg lehet lesz venni külön az a DLC -t?

(#1727) arnikusz válasza Garsza (#1726) üzenetére


arnikusz
veterán

Nem tudjuk sajnos mennyi az a plussz tárhely. Az pedig mi lesz külön DLC még biztos változni fog a játék fogadtatása után. Én a hónap első hetêben az Ultimate verziót vettem ubistoreból 87 euro volt leárazva, meg az uplay kedvezménnyel.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#1728) -=Jam=- válasza Garsza (#1726) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem tudni róla semmit, Az Elite pack szerintem nem lesz külön megvehető, legalábbis egy ideig biztos nem.

(#1729) Lefty válasza Garsza (#1726) üzenetére


Lefty
addikt

Nagy a csend ekorul, szerintem lesz vagy 5 plusz hely :)

(#1730) Garsza


Garsza
veterán

Valószínű ezt veszem meg.

Most az Ultimate is ennyi.

(#1731) Gtaati válasza Garsza (#1730) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Ez mivel jobb mit az ultimate? Köszi!

(#1732) Garsza válasza Gtaati (#1731) üzenetére


Garsza
veterán

Csak pár haszontalan dologgal. Térkép, szobor ilyenek. De jelenleg ugyan annyiba kerül.

(#1733) pzstm válasza Garsza (#1732) üzenetére


pzstm
titán

ha lenne digitális Xbox-ból ilyen lehet én is et venném...sőt

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1734) Anonymus23 válasza Garsza (#1732) üzenetére


Anonymus23
veterán

Arra viszont figyelj, hogy ebben nincs Year 1 Pass! (meg egy pár dolog még)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#1735) norti válasza Garsza (#1732) üzenetére


norti
addikt

Arra figyelj, hogy ebben nincs benne a Year One Pass! (az EU store változatban)

Ejj, de egyszerre írtuk :D

[ Szerkesztve ]

(#1736) Garsza


Garsza
veterán

Köszönöm hogy szóltatok. Erre nem is gondoltam hogy még azt is figyelni kell melyik store -ból rendelem.

Eés mivan ha a Brazil shopból rendelem meg? Ott csak 53 Eurora jön ki az Ultimate.

[ Szerkesztve ]

(#1737) norti válasza Garsza (#1736) üzenetére


norti
addikt

Régió lock van, nem fogsz tudni vele itthon játszani, még ha sikerül is magyar bankkártyával fizetni érte.

(#1738) Garsza válasza norti (#1737) üzenetére


Garsza
veterán

Hát akkor marad az Ultimate 87,99 ért Uplay kedvezménnyel.

(#1739) modflow


modflow
veterán

A Gold-ban lévő year 1 pass, az a season pass akar lenni?

(#1740) -=Jam=- válasza modflow (#1739) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Igen.

(#1741) modflow válasza -=Jam=- (#1740) üzenetére


modflow
veterán

Köszi!
Mert gondolkodom ezen a Gold-on így, hogy ennyire akciózzák.
Bár fura, hogy vegyek meg egy 3500 Ft-os cuccot, hogy megvehessem 19-ért...

(#1742) Bird válasza modflow (#1741) üzenetére


Bird
addikt

De ez csak konzol only!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1743) Gtaati válasza Garsza (#1732) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Értem és köszönöm, de gondolom azoknak jár a térkép szobor stb. ebben a csomagban, aki nem Pc-re hanem Ps-re vagy Xboxra veszi meg?

(#1744) Gubu0101 válasza Gtaati (#1743) üzenetére


Gubu0101
veterán

Van Pc-re is ugyan ez a csomag ;) PC

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1745) Gubu0101


Gubu0101
veterán

8 nap :U Fel fog pörögni a Topik nyilván,kíváncsi leszek a véleményekre. :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1746) velizare válasza Gubu0101 (#1745) üzenetére


velizare
nagyúr

;] ;] ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#1747) modflow válasza Bird (#1742) üzenetére


modflow
veterán

Xbox One X-re szeretném.

(#1748) s4hu|SyD^ válasza Gubu0101 (#1745) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Zárt bétán nincs NDA? :P

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#1749) Bird válasza modflow (#1747) üzenetére


Bird
addikt

:R Majd vegyél fel. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#1750) Gubu0101 válasza velizare (#1746) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hát kb,biztos lesz olyan :DD

(#1748) s4hu|SyD^:Ott már szerintem nincs,Alphanál volt,de mivel már a youtube teli van Div 2 gameplayel így nem hiszem :U :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.