Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) l.skywalker válasza p3l9uph (#499) üzenetére


l.skywalker
félisten

Konzolon azért kevesebb ilyen van

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#502) VTom válasza oriic (#478) üzenetére


VTom
veterán

Én nem hiszek nekik, de tuti, hogy az ultimate extra brutál edisönt rendelem elő €120-ért, mert azzal több helyem lesz a ládában. :K
A hülyének is megéri, hát még nekem! :C

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#503) #45997568 válasza VTom (#502) üzenetére


#45997568
törölt tag

Az a lada dolog, na az amiert az Ubinak meg kellene doglenie meg a tobbi hasonlo cegnek :K

Meg elemzem a csomagokat.

(#504) duvi válasza #45997568 (#503) üzenetére


duvi
nagyúr

Elemzés közben gyere New Yorkba ;]

(#505) #45997568 válasza duvi (#504) üzenetére


#45997568
törölt tag

Jovok mar, csak kellett venni ultimate-t, AMD-s jatek :K

[ Szerkesztve ]

(#506) Anonymus23 válasza duvi (#504) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha kell segítség farmolni, szóljál, esténként leszek én is ;)
Annyira bejött ez a D3 most, hogy kiegészítem a jelen 4 szett PvE D3-at PvP-sre is...

Ja ez itt off :B

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#507) RazoR


RazoR
veterán

Alternatíva mi? Ha őszinték lennének magukhoz az első dolguk lenne a 2 megjelenésének napján leállítani az 1 szervereit.... :U

(#508) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Hát,csöppet magasra tették a mércét(mani),asszem kivárok és IG-n megveszem majd jóárasítva :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#509) akoska07


akoska07
nagyúr

Vector b@szó lesz... 1.1K rpm.
Látszik is minden csak nem stabil.

Unrelenting talent érdekes lesz. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#510) akoska07


akoska07
nagyúr

Lock and Load talent... ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#511) pzstm válasza akoska07 (#510) üzenetére


pzstm
titán

Nyilvan ezek jeentosen valtozhatnak meg ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#512) akoska07 válasza pzstm (#511) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nyilván. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#513) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Új videó, nekem legalábbis új. :)

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#514) oriic válasza s4hu|SyD^ (#513) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Új, PAX West-en felvett demó. Elvileg ugyanaz mint E3-as build.

Live-Die-Respawn

(#515) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Kár, hogy egy teljes dinamikusan változó időjárást és évszakváltozást kihagytak. Személy szerint nagyon bejött a téli hangulat.

Arra viszont kíváncsi leszek, hogy hogy fog az kinézni, hogy civilek segítségét kérjük.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#516) #45997568 válasza oriic (#514) üzenetére


#45997568
törölt tag

Kezd egy kicsit az az erzesem lenni, hogy az Ubi ugyanazt a jatekot akarja eladni par modositassal. Kivancsi leszek a beta-ra meg figyelem a hireket.

(#517) velizare válasza s4hu|SyD^ (#515) üzenetére


velizare
nagyúr

befut 1-2 gyengén felszerelt npc golyófogónak.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#518) p3l9uph válasza s4hu|SyD^ (#515) üzenetére


p3l9uph
tag

En pedig mar rohadtul unom a teli idojarast.na?

(#519) FaTHI válasza p3l9uph (#518) üzenetére


FaTHI
őstag

Menjél ki a napra most volt nyár ... :DDD

(#520) #59036672 válasza FaTHI (#519) üzenetére


#59036672
törölt tag

Visszamennyéé! :DDD

(#521) akoska07 válasza s4hu|SyD^ (#513) üzenetére


akoska07
nagyúr

Firearms eltünt...

Az biztos,hogy teljesen másképp lesz minden.

Shield skill power meg ilyenek...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#522) p3l9uph válasza FaTHI (#519) üzenetére


p3l9uph
tag

Feled sut a Nap? Mert itt esik ugyhogy ez csodas javaslat volt ;) gg

(#523) VTom válasza #45997568 (#516) üzenetére


VTom
veterán

És ez lenne a legjobb :)
A csalókkal csináljanak valamit, plusz új környezet, más nem is kell :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#524) akoska07


akoska07
nagyúr

Találtam vmit.
Eléggé elgondolkodtató,érdemes végig hallgatni.

The TRUTH About Division 2

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#525) arnikusz válasza akoska07 (#524) üzenetére


arnikusz
veterán

Tessék elmondani nincs yt bent.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#526) s4hu|SyD^ válasza arnikusz (#525) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

- Bétához meg kell venni ami nevetséges.
- Lootboxok ami randomra ad cuccokat.
- Drága úgy alapból.
- Downgrade lesz a E3 videó után, legalábbis ettől tartanak.
- Kimaradnak dolgok, bugos lesz, olyan lesz, mint a Div1 mikor indult.
- Ne adjunk pénzt az Ubinak bugos kakira, magyarul ne csináljon senki pre-ordert.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#527) VTom válasza s4hu|SyD^ (#526) üzenetére


VTom
veterán

Még jobban elpofátlanodott a Ubi. :(
Több, mint 10 millióan regeltek a bétára, a kapzsi management meg gondolom szeretné ezt előlegben látni. Vicc.
Nekem így tuti kimarad a béta, egy fillért nem adok nekik előre. Majd ha letisztázódott, hogy mi került bele és mi nem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#528) eL Geri válasza s4hu|SyD^ (#526) üzenetére


eL Geri
őstag

Elvileg lehet(ett) jelentkezni a bétára. Én meg is tettem, pedig nem rendeltem elő. Meglátjuk kapok-e meghívót :D

(#529) sagem válasza VTom (#527) üzenetére


sagem
addikt

Ööö, valószínűleg itt is az lesz, amit pl. az EA is használ: ha előrendelő vagy akkor meghívót kapsz a zárt bétára, ami x nappal előbb van, mint a nyílt, amin mindenki részt vehet. Szóval nem kell fizetni a bétázásért, ez hülyeség, szerintem :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#530) VTom válasza sagem (#529) üzenetére


VTom
veterán

igen, lehet, hogy így lesz, ennek több értelme van.

Ettől függetlenül addig nem fogom megvenni, amíg nem derül ki, hogy mit tesznek a csalók ellen.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#531) dvd24 válasza s4hu|SyD^ (#526) üzenetére


dvd24
senior tag

Ha jól vettem ki pont azt mondta, hogy downgrade nem valószínű, hogy lesz mert a div 1-el ellentétben nem csak egy videót, hanem egy játszható demot mutattak be, amit ki is próbálhattak az ott lévők.

(#532) eL Geri válasza dvd24 (#531) üzenetére


eL Geri
őstag

Downgrade-től valahogy én sem félek most.
Én ugyan csak Xbox One X-en láttam (látom) a Division 1-et, de szerintem már ott is nagyon szép lett (sima Xbox One-on nem szép). Ugyanezeken a gépeken, ugyanezt a minőséget fogják tudni tartani. A látott demó meg nem is nagyon mutat ezen túl (persze, nagy terek, meg ezer egyéb dolog)... de nem is kell.

(#533) arnikusz válasza s4hu|SyD^ (#526) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm. Nem rendeltem elő és regisztrálni sem regeltem, majd ha mutatnak valamit.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#534) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Én bétára regisztráltam már az eslő napon, de előrendelés biztos, hogy nem lesz.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#535) velizare válasza s4hu|SyD^ (#526) üzenetére


velizare
nagyúr

a downgrade és a vágás valószínű igaz lesz, és valószínűleg bugok is lesznek benne, és még inbalanced is lesz. ez egy trend, nem ubisoft vagy massive-specifikus, hanem az internet elterjedése és általánossá válása ezt hozta magával a játékfejlesztő-iparban. nem örülök neki, de ez van.

a lootbox olyan formában, mint a div1ben van, jöhet. emlékszem még a phoenix credit bevezetése előtt kikerült róla egy screenshot, és akkor a fél youtube a pay2win miatt nyafogott.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#536) VTom válasza velizare (#535) üzenetére


VTom
veterán

Nem hiszem, hogy ebből lesz downgrade. Semmivel sem szebb a játék, mint az első rész, csak más a táj és az időjárás.

Az első rész az E3-as bemutatott demóhoz képest kapott downgrade-et, ebből pedig egy játszható demo-t mutattak be, amit ki is lehetett próbálni, szóval nem hinném, hogy ezen olyan sokat változtatnának már márciusig.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#537) s4hu|SyD^ válasza VTom (#536) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Ez sajnos úgy működik, hogy ráeresztik a népet a béták alkalmával és ott majd sokat fog ez változni, mert kismillió variáció van PC konfigurációkban és ha egy kicsit is megakad valakinél akinél nem nagyon kéne akkor mondjuk lefelezik valamelyik gyakran előforduló textúrát, visszavesznek az árnyékokból, kisebb felbontású tükröződés stb. Mivel minél nagyobb réteget szeretnének megfogni így jól kell, hogy fusson a legtöbb embernél.

Bár én is azt mondom, hogy a Div1 grafikája elég, viszont jó lett volna, ha valamit újítanak és nem csak átteszik egy másik évszakba. Nagyon szerettem azt a videót ahol prezentálták mit tud az engine Div1 alatt.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#538) duvi válasza s4hu|SyD^ (#537) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem ha valamiért butítva lesz a grafika (reméljük, hogy nem), akkor inkább a konzolok miatt. Ha ott megvan a játszható sebesség/látvány aranyközépút, akkor kb. ehhez lesz belőve minden. Manapság egy alsó/közép kategóriás PC, hardveresen simán hozza a mai konzolok színvonalát. Div1-nél is ez történt, csak gyorsan elhallgattatták azt a fejlesztőt, aki véletlenül kikotyogta... A 2013-as E3 Div bemutató, mind a mai napig etalon és gyönyörűen prezentálja, hogy mire (lenne) képes a Snowdrop engine.

[ Szerkesztve ]

(#539) akoska07


akoska07
nagyúr

INTELLIGENCE ANNEX: WEAPONS IN THE DIVISION 2

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#540) RazoR válasza akoska07 (#539) üzenetére


RazoR
veterán

PVP, AC?? :U

(#541) velizare válasza akoska07 (#539) üzenetére


velizare
nagyúr

a burst és félautomata kategóriát jónak tartom a karabély fegyverekhez. a div1ben emiatt kb. vendor trash kategória volt az összes burst fegyver, annál rosszabb nem lehet.
a gránát nerf specifikusabbá teszi a gránátokat, és növeli az adott spec értékét.
a mod nerf csökkenti a min-maxing lehetőségeket, kazuárabb lesz tőle a játék. úgy néz ki, hogy elég sokban próbálnak a szezonalitáshoz alkalmazkodni, és hamarabb kifarmolhatóvá tenni a legjobb geart. érdekes lesz látni, hogy a negatív statok mennyiben változtatják majd meg 1-1 mod népszerűségét.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#542) l.skywalker


l.skywalker
félisten

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#543) m0h0senator válasza l.skywalker (#542) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ha ennek bármennyi valóságalapja is van akkor ez nem tűnik túl nagynak... :F

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#544) duvi válasza m0h0senator (#543) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem olyan kicsi az :N

(#545) m0h0senator válasza duvi (#544) üzenetére


m0h0senator
őstag

Így már valóban nem. :R :))

An odyssey through the realm of consciousness.

(#546) pzstm válasza m0h0senator (#543) üzenetére


pzstm
titán

Tokyo-ban volt Ubiday koneferencia, onnan való a kép :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#547) oriic válasza duvi (#544) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De azert annyira nagy sem (Nyilvan nagyobb mint elso reszben). Kivancsi vagyok ez e a vegso meret, mert en azert joval nagyobbra szamitok.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#548) l.skywalker válasza oriic (#547) üzenetére


l.skywalker
félisten

A méret nem számít oriic :D Csak a kihívás :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#549) Anonymus23 válasza oriic (#547) üzenetére


Anonymus23
veterán

De nem arról volt szó, hogy 1:1 arányú lesz a játék? Azaz ami valóságban 1m, az itt is 1 virtuális méter lesz?
Mert ha igen, akkor ez kb azt jelenti, hogy maga a játék tér, az kvázi kisebb lesz (kevesebb utca, ház stb.)

Nem tudom a pontos méreteket, de szerintem a NY távolságok azért jelentősen le lettek kicsinyítve, és ha a fenti 2 map kivágáson a méretezés egyforma, akkor ez így nem tűnik túl nagynak. Mert azért azt is jó lenne tudni, hogy legalább a 2 fenti map megfeleltethető egymásnak, mert ha a zoom sem egyforma, akkor nézegethetjük, de kb semmire sem lehet jól következtetni.

;) - The Power of the Light Side

(#550) duvi válasza Anonymus23 (#549) üzenetére


duvi
nagyúr

Méretarányos a kép map :K Ebből a videóból vágtam ki: The Division 2 Map Size | In Depth Comparison to The Division 1

(#547) oriic
Az első részhez is kaptunk menet közben új területeket. Reméljük, hogy itt is így lesz!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.