Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) p3l9uph válasza .LnB (#750) üzenetére


p3l9uph
tag

Konzolon hibatlan volt ;)

(#752) VTom válasza .LnB (#750) üzenetére


VTom
veterán

A béta más, az már éles teszt. De egy ekkora játéknál biztos, hogy kell majd toldozni-foltozni. Sajnos a kiadók nagyon kevés időt hagynak a fejlesztésre. Senki sem meri megcsinálni, amit pl. a Rockstar, hogy konzol kiadás után másfél évvel jön a PC változat.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#753) -=Jam=- válasza VTom (#749) üzenetére


-=Jam=-
őstag

De érted egy fél éves állapoton meg értelmetlen bármit is tesztelni, mert lehet a 90%-a már ki van javítva az aktuális állapotban a hibáknak. Na majd a Bétánál kiderül minden :D

(#754) VágniValó


VágniValó
addikt

:))

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#755) LÁZ


LÁZ
addikt

lehet tudni mikortól mennek az alfa szerverek megint?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#756) norti válasza LÁZ (#755) üzenetére


norti
addikt

9:30-12:30 között van karbantartás, utána.

(#757) LÁZ válasza norti (#756) üzenetére


LÁZ
addikt

:R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#758) oriic válasza -=Jam=- (#753) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rengeteg dologhoz pl: halozati teszteleshez nem kell vegso build.

Live-Die-Respawn

(#759) velizare válasza -=Jam=- (#753) üzenetére


velizare
nagyúr

nem olyat teszteltek itt, amit ők a stúdióban funkcionálisan manuálisan/automatával le tudnak. ez inkább konformitásteszt, hogy a te szoftverkörnyezeted az ő kliensükkel mennyire tud együttműködni. na meg persze az uplay szerverekkel.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#760) LÁZ


LÁZ
addikt

azt tudjuk, hogy miképp lehet bejutni a laborba? :F , generátor on, de a tudomány elfogyott :F

restart talán megoldja

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#761) VTom válasza -=Jam=- (#753) üzenetére


VTom
veterán

Ez nem a játék végső változatásnak a próbafuttatása, hanem egy csomó olyan backend dolgot tesztelnek, amihez a játéknak elég ilyen állapotban lennie. Szerverek, hálózati adatforgalom, különböző hardverkonfigurációk kezelése, statisztikák vezetése, kliens-szerver adatforgalom, stb.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#762) Anonymus23 válasza VTom (#761) üzenetére


Anonymus23
veterán

Esetleg még az anticheat ;]

;) - The Power of the Light Side

(#763) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Alfások automatikusan kapnak zárt bétához hozzáférést ha lesz?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#764) .LnB válasza s4hu|SyD^ (#763) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak a BMW-sek. :U ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#765) Gubu0101 válasza LÁZ (#760) üzenetére


Gubu0101
veterán

Oda nekem se sikerült 2x kezdtem bele a küldibe.Szerintem direkt nem lehet...

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#766) Warzoz válasza LÁZ (#760) üzenetére


Warzoz
senior tag

Az egyik szomszédom mesélte, hogy az ismerőse, aki bejutott a tesztbe is azzal a problémával küzdött mint te, bár ő még egy másik küldetésnél is elakadt, ugyanezen okból. Azt mondta, hogy az ismerősének vagy harmadik küldetés újraindításnál lett interaktív egy számítógép a laborban, azzal lehetett továbbjutni. Ugyanez volt a gondja a könyvtáras küldiben is állítólag. Ott is egy számítógépet kellett használni, de csak sokadik újraindításnál jelent meg az F betű az eszköznél.

(#767) LÁZ válasza Warzoz (#766) üzenetére


LÁZ
addikt

ja, nekem is az a 2 a parás, akkor próbálkozom, majd csak beadja

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#768) TommyS_27


TommyS_27
senior tag

Na úgy alakult, hogy mégis ki tudom próbálni.. :)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#769) norti


norti
addikt

Rövid vélemény pár óra után:
sokkal jobb, mint amire számítottam (=hogy legalább olyan legyen, mint az első rész). Tartalom biztosan lesz benne elég, már ebben az alfában is rengeteg van (az Anthem múltkori tesztje ehhez képest a vicc kategória). Sokkal hatásosabb a survival élmény.

A többit majd a bétánál.
Én most már szívesen ajánlom is minden Div1 tulajdonosnak :) De várjátok meg a bétát!

(#770) Anonymus23 válasza norti (#769) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amikor elindul a játék, az AC felirat az elején azért már biztató.
Bár az azért benne van, hogy sokkal inkább egy PvE/Coop játékot csináltak belőle, semmint PvP.
A mozgás kicsit fura, olyan Wildlandses, de itt van fedezék ami abban nagyon hiányzott.
Szerintem is jó lesz, de a bétára azért még erősen kíváncsi vagyok én is.

;) - The Power of the Light Side

(#771) VTom válasza Anonymus23 (#770) üzenetére


VTom
veterán

A wildlandsben is van fedezék, csak maga a fedezékrendszer szar. Nincs külön gomb, amivel fedezékbe lehet ugrani, ez a zavaró.

Mikor ér véget az alfa teszt?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#772) norti válasza TommyS_27 (#768) üzenetére


norti
addikt

Remélem ki tudod rendesen próbálni, nekem most nagyon akadt (főleg jobbra/balra fordulásnál) és a szerver sem volt topon, a küldetés befejezést kb. 20 másodperccel később írta ki :D

(#773) duvi válasza VTom (#771) üzenetére


duvi
nagyúr

Ma 11-ig tart az alfa teszt.

(#774) Anonymus23 válasza VTom (#771) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tudom, hogy van, de aki próbálta a Divisiont, az szerintem csak kínlódott azzal, amit a wildlandsben fedezéknek hívtak.
Odamész, és ha olyan kedve van, akkor bemegy fedezékbe, ezt nem hívnám fedezék "rendszernek", cover to cover sincs, egy csomó minden hiányzik belőle, főleg az, hogy direktben be lehessen menni fedezékbe, ne a játék döntse el, hogy te most fedezékbe akarsz menni vagy sem.

Egyébként itt a D2 elején éreztem azt, hogy jobban tolták a játékban a fedezék rendszert, mivel anélkül azért instant lehetett halni.
Olyan érzésem van, mint anno a Wildlandsnél, amikor ott ment az Alpha, hogy na ez instant vásárlás lesz, aztán a Béta után meg ez a kedv erősen lelohadt, végül is meglett a játék (promó kód 5e-ért vásárolva + VGA-hoz adták az SP-t), de teljes árat nem lett volna érdemes érte kifizetnem.

Mindenesetre az azért biztató, hogy lesz benne AC, és ebbe talán már normálisan sikerült implementálni.

;) - The Power of the Light Side

(#775) duvi válasza Anonymus23 (#774) üzenetére


duvi
nagyúr

Az AC mellett nagy kérdés, hogy mi fog kliensoldalon futni és mi szerveroldalon? Ugye csalás szempontjából ez is egy gyenge pontja a Div1-nek.

(#776) VTom válasza Anonymus23 (#774) üzenetére


VTom
veterán

Persze, nekem sem tetszik a Wildlands rendszere, anyáztam miatta eleget. :)

Kár, hogy csak 11-ig tart a teszt ma, szivesen toltam volna még egy este. Érzésre nekem is úgy tűnik, hogy ebben jobban sikerült a fedezékrendszer.

Talán nem sértek NDA-t azzal, ha azt mondom, hogy szerintem nagyon jól összerakták ezt a részt, és az alfa alapján jobb lett, mint az első rész.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#777) Anonymus23 válasza duvi (#775) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jogos, bár néztük, hogy azokban a játékokban, ahol ez véd, nem nagyon vannak csíterek (vagy nem olyan mennyiségben mint a Div1-ben).
Legjobb lenne persze a HWID ban, de ezt üzleti okokból nem fogja meglépni a Ubi, azt már tudjuk.
Béta után keresni kell a cheatet hozzá, és ha nincs, akkor az azért jó jel, ha lesz, akkor ez a játék is felejtős, legalábbis PvP szempontból. :(

;) - The Power of the Light Side

(#778) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Alfa után nagyon kíváncsi vagyok a bétára, biztos, hogy ez az alfa egész régi. Remélem 1 hónap múlva lesz béta, mert még nem igazán döntöttem, hogy megéri-e a teljes árat.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#779) TommyS_27 válasza norti (#772) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Sikerült kipróbálni. Nálam 1440p-ben azokkal a grafikai beallitasokkal amik alapból voltak 80-120fps megvolt. Mégis néhol fps esés nelkül is volt lagom. A effektek nagyon jol néznek ki.

Nagyon tetszik a környezet! Az első részhez képest "él" a map. Olyan Legenda vagyok feelingje van ami azért nagyon bejövős. :)

A karakter mozgása fura volt, de egy fedezéken átugrás dinamikusabb mint az első részben. A térkép és a menü nem annyira tetszik de ez nem hiszem, hogy végleges.

A harci mechanika felemás érzésekkel tölt el de csak az első rész pörgös harcrendszere után.
Ez már tényleg cover based shooter lesz. Ebböl adódóan lasabb is lett a harc, nem nagyon lehet rusholgatni.

A fegyverek kezelése a recoil kontrolálása egyszerűbb az első részhez képest. Tetszik, hogy a sniperekkel csak zoomba nézve tudsz lőni.

A seeker és turretnél tetszik, hogy kiválaszthatod melyik célpontra menjen.

Szvsz nem lesz ez rossz! :)

https://www.twitch.tv/ltommys

(#780) Anonymus23 válasza TommyS_27 (#779) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha sniper távcsövet raktál AR-re, az is azonnal zoomolt, de szerintem ez kikapcsolható lesz (vagy nem :DDD ).
Bár ha így marad, akkor vége a sok aimbotos VX+Omega hérónak ;]

;) - The Power of the Light Side

(#781) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#780) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az biztos nem marad úgy, szerintem csak bug volt, mert nekem volt, hogy egy pillanatra sniperrel is felugrott a rendes célkereszt. Én utálnám ha így maradna, az egyben is legtöbbször a sima célkereszttel használtam a snipert, mondjuk meg van műtve a szemem, úgyhogy elég jól látok lehet ez az oka :DDD

Most nézem mi ez az új avatar, csak mikor válaszoltam, akkor vettem észre, hogy Te vagy :D

[ Szerkesztve ]

(#782) VTom válasza TommyS_27 (#779) üzenetére


VTom
veterán

Lehet simán is lőni a sniperrel.

Nálam az alapbeállítàsokkal 35-55 fps-em volt :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#783) norti


norti
addikt

Elvileg kaptatok kérdőívet az alfához e-mailben, töltsétek ki, nagyon részletes! A plusz részt is, mert ott is van/adható fontos info :)

Nekem a 4 óra játék alatt az alacsony fpssel, a grafika minőségével és a netcode-dal volt főleg problémám. 65%-on pörgött csak a GTX1070 max. grafikával, 2560x1080-on 40-65 fps között hozott 35% cpuval Ryzen 1800X-en. Ezen javíthatnának.
A grafika low szinten, lassabb (i5 4200H) gépen borzalmas volt az első részhez képest (bár inkább a notin a cpu limit miatt nagyon lassan vagy be sem töltődtek a textúrák).
Npck ugráltak, csúszkáltak, vágták a T-poset, ma meg a fordulásnál akadt a játék, mintha nem tudta volna lekövetni a szerver az x tengelyes mozgást. Ezt betudom az alfa és netcode tesztnek.

DZ-be nem jutottam el emiatt sajnos :(

Ezeket mind megírtam nekik.

(#785) Madoc válasza Sayiid919 (#784) üzenetére


Madoc
veterán

Div1 óta egyik ubis játékban sem volt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#786) akoska07


akoska07
nagyúr

"Tessék milyen előnyt kapnak"

Order any MTN DEW® AMP® GAME FUEL® 12-pack on Walmart.com & gain Private Beta Access to Tom Clancy's The Division® 2

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#787) arnikusz válasza Sayiid919 (#784) üzenetére


arnikusz
veterán

Az előrendelésekkor, megkérdezték az Ubi fórumon, hogy lesz-e magyarítás, az válasz nem volt, kb. úgy hangzott, hogy nem akkora a játékostábor, amiért foglalkozni kellene vele. :W
Bezzeg román pl. lesz benne.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#788) Warzoz


Warzoz
senior tag

1080p, ultra beállítások, 45-60 fps, de low beállításokkal sem ment 75 fölé. Gpu cpu usage is max 60% volt.

(#789) RazoR válasza Warzoz (#788) üzenetére


RazoR
veterán

Mit vársz egy alfától....

[ Szerkesztve ]

(#790) -=Jam=- válasza arnikusz (#787) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ja ez elég bosszantó, nem hiszem, hogy ez nekik annyira nagy költség lenne, azért az alpha kérdőívbe beírtam, hogy legyen már magyar felirat :D

(#791) Warzoz válasza RazoR (#789) üzenetére


Warzoz
senior tag

Amit vártam az alfától meg is kaptam, sőt, még egy kicsit többet is.

(A frusztrációd oka vajon mi lehet?)

(#792) Gubu0101 válasza akoska07 (#786) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor,ezek szerint január 14 körül indul a béta kb ha jól értelmezem.
Arra az időpontra van megadva a "szállítás" :U

Most látom,hazánkba nincs szállítás :)) :(( Pedig kipróbáltam volna a lötyit,meg tetszetős cuccokat adnak :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#793) VTom válasza Warzoz (#791) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem azért frusztrált, mert tisztában van azzal, hogy minimum fél éves build volt amivel tesztelhettünk, és az optimalizálás mindig a legutolsó lépés egy játékfejlesztés során.

Ezért is kerül ki annyi tróger játék, mert a kiadók kopogtatnak a határidő miatt, aztán a kiadás után egy évvel lesz játszható állapotba hozva.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#794) -=Jam=- válasza VTom (#793) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Vajon aki kapott alpha teszt lehetőséget, az kap a zárt bétára is?

(#795) Warzoz válasza VTom (#793) üzenetére


Warzoz
senior tag

Értem. Akkor már csak az a kérdés, hogy a frusztrációját miért rajtam vezeti le.

(#796) Gubu0101 válasza -=Jam=- (#794) üzenetére


Gubu0101
veterán

Alfa fórumban is csak találgatnak,de január 14-15 körül indul a zárt béta,akkor kiderül :D :)

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#797) RazoR válasza Warzoz (#791) üzenetére


RazoR
veterán

Egyáltalán nem vagyok frusztrált, csak arra próbáltam utalni, hogy egy alfa build optimalizációjából nem kellene messzemenő következtetéseket levonni, hogy hogyan fut...
Azért fut szarul, mert alfa és mert ennek a tesztnek nem ez volt a lényege.

A paranoiáddal meg nem tudok mit kezdeni... :D

[ Szerkesztve ]

(#798) Warzoz válasza RazoR (#797) üzenetére


Warzoz
senior tag

Nem tudom hol olvastál az én hozzászólásomban olyat, hogy bármilyen következtetést levontam volna egy alfa build optimalizációjából, vagy akár olyat írtam volna, hogy "szarul fut". Leírtam néhány adatot a tapasztalataim alapján mint ahogyan ezt tették már mások is előttem. Messzemenő következtetéseket te vontál le a hozzászólásomból.
Még mindig azt nem értem miért szóltál be nekem.

(#799) RazoR válasza Warzoz (#798) üzenetére


RazoR
veterán

Ki szólt be?

(#800) Warzoz válasza RazoR (#799) üzenetére


Warzoz
senior tag

Oké, hagyjuk. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.