Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) duvi válasza birorichard (#700) üzenetére


duvi
nagyúr

Pár perce jött egy Delta. Most pihi van.

(#702) háncsoló válasza birorichard (#700) üzenetére


háncsoló
csendes tag

Nálam megy , kicsit fakó színekkel , most váltok majd dx12-re.

(#703) birorichard


birorichard
őstag

Koszi, akkor nalam van valami gond, majd megnezem.

(#704) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Easy anticheat: ON

An odyssey through the realm of consciousness.

(#705) akoska07 válasza m0h0senator (#704) üzenetére


akoska07
nagyúr

What is that means ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#706) Anonymus23 válasza duvi (#698) üzenetére


Anonymus23
veterán

Kb ezt implementálták a Div1-be is tudomásom szerint (vagy legalábbis próbálták).
Egy kalap ****.

Majd ha kivágta a fél szervert akkor talán :)

A Wildlandsből + For Honor-ból lehet ismerős egyébként, ha valaki ott játszott online az talán többet tud róla.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#707) #75376384


#75376384
törölt tag

Mondjuk az ilyen dolgokat elvileg nem lehetne itt megbeszélni. Csak szólok. :)

(#708) VágniValó válasza #75376384 (#707) üzenetére


VágniValó
addikt

Amikor osztálykiránduláson piát rejtettünk a táskába te voltál a srác, aki beköpött mindenkit az osztályfőnöknek? :DDD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#709) sagem válasza Anonymus23 (#706) üzenetére


sagem
addikt

Az Epic októberben felvásárolta a készítőit, elvileg így már több erőforrással dolgoznak (a Fortniteot is ez védi), ami még vicces, persze csak nekünk, Magyaroknak, hogy a fejlesztőcéget "Kamunak" hívják, így aztán szó szerint igaz, hogy kamu a csalásvédelem ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#710) m0h0senator válasza akoska07 (#705) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ezt tették bele. Ha jól tudom ez van a PUBG alatt is és a SCUM tuti ezt használja. Szóval anticheat van...

An odyssey through the realm of consciousness.

(#711) #75376384 válasza VágniValó (#708) üzenetére


#75376384
törölt tag

Fordítva ülsz a lovon. Szarok én rá, hogy ki mit csinál. Nem fogok energiát fektetni senki bemószerolásába. Viszont a sírást se olvasnám, ha valakit kivágnak emiatt, mert éppen olvasta egy illetékes ezt a felületet és utána tette a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#712) VágniValó válasza #75376384 (#711) üzenetére


VágniValó
addikt

Poénnak szántam, easy.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#713) roliat válasza birorichard (#700) üzenetére


roliat
csendes tag

Nekem is ugyanez volt. Aztán kinyomtam az MSI Afterburnert és a Rivatunert, és elindult. Szóval ezek valamelyikét tuti nem szereti (vagy egyiket sem).

(#714) VágniValó


VágniValó
addikt

Le lett állítva, kommentem így invalid.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#715) m0h0senator válasza Anonymus23 (#706) üzenetére


m0h0senator
őstag

Inkább próbálták. Én nem vélekedek ennyire borúlátóan, hogy szar. (legalább már van valami) Kisebb EA címeknél (SCUM és társai) egész jól működik, sűrűn frissítik az ilyen alap makro és társait alapból szűri.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#716) akoska07 válasza VágniValó (#708) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD :C

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#717) aerosmith


aerosmith
őstag

Van egy Pannonia nevű klán ha valakit érdekel. Open, bárki csatlakozhat.

Nekem azt írja ki hogy menjek a fehér ház fűjére, de nem csinál semmit, hogy kell a küldetést teljesíteni?

[ Szerkesztve ]

(#718) m0h0senator válasza aerosmith (#717) üzenetére


m0h0senator
őstag

lehet bug-os. logout login

An odyssey through the realm of consciousness.

(#719) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Nyomtam 3 küldit,most go melo :O Tuti vásárlós lesz...Bár így is úgy is megvettem volna,de most még inkább :D Azért még érezni,hogy van mit javítgatni...

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#720) venom8888


venom8888
őstag

Nekem nem tetszik. Masik motorral van csinalva, nem azzal mint az 1. Masabb a grafika is. 100fps em van,de kb 40-nek erzem. kicsit furi a menuje is, mikor fegyvereket,es skilleket valasztasz ki.

(#721) arnikusz


arnikusz
veterán

[link]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#722) p3l9uph válasza arnikusz (#721) üzenetére


p3l9uph
tag

?

(#723) háncsoló


háncsoló
csendes tag

Lehet h lőttek a "csitereknek" ? :C

(#724) arnikusz válasza p3l9uph (#722) üzenetére


arnikusz
veterán

Leszedték gameplay volt rajta.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#725) p3l9uph válasza arnikusz (#724) üzenetére


p3l9uph
tag

De ne linkeld be.tilos nem?

(#726) 5150head


5150head
senior tag

Hát akik félnek a videóktól mert tilos meg juuuj azok se sűrűn jártak a DZ-ben :DD

(#727) venom8888 válasza p3l9uph (#725) üzenetére


venom8888
őstag

Ki arulna be itt? Ez egy kozosseg, ha valaki fereg, akkor takarodjon innen.

(#728) Anonymus23 válasza p3l9uph (#725) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem a saját gameplay-e, hanem valakié volt.

;) - The Power of the Light Side

(#729) akoska07


akoska07
nagyúr

Amit én látok ebben a technikai tesztben,mindenki folyamatosan próbál belépni a játékba. :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#730) arnikusz válasza Anonymus23 (#728) üzenetére


arnikusz
veterán

Így van. Youtube the division elmúlt 1 órában kereséssel hozta fel és hozhatja fel. Én nem jelentkeztem semmilyen tesztre, majd a kész terméket vetetem meg magamnak.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#731) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

NDA mikor lesz feloldva?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#732) mg1992mg válasza s4hu|SyD^ (#731) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Bétánál, gondolom.

Amúgy nekem instant vétel lesz TA alapján. :B

(#733) oriic válasza s4hu|SyD^ (#731) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lesz. Alfa teszteknél nem szokás feloldani a tiltásokat. Majd jön a béta, abból lehet megosztani anyagokat.

Live-Die-Respawn

(#734) pzstm válasza mg1992mg (#732) üzenetére


pzstm
titán

Jol hangzik ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#735) #94894336


#94894336
törölt tag

Az alfa is nagyon tetszik már most, insta buy lesz :)

(#736) VágniValó


VágniValó
addikt

Most néztem végig 28 percnyi játékot sunyiban, haver jóvoltából.

So-so, egyértelműen nem rossz, de egyértelműen nem is jó :D Ha van ilyen. A grafika tetszetős, de az első rész a többi kurrens játékhoz képest nagy ugrás volt, ebben nem érzem (egyelőre) azt. Ami nagyon fájt: még a menü alatt is egy az egyben ugyanaz a zene, mint az első részben. Nekem így, a többi látottal együtt inkább van Division másfél érzésem, mint 2. Kicsit mintha az első részre új kontenttel, grafikai ráncfelvarrással ráhúztak volna még egy köntöst. Kapjon saját stílust, ízt.

A hó hiánya eleinte fura volt, tudom sokaknak ez pozitív, de a nagy köd meg a szakadő eső azért adott egy kis hangulatot. Nyilván mivel tech alpha, ezért a 'tele volt buggal' nem kifejezés. NPC hangja lemarad átvezetőben, a hajuk a sapkájukkal együtt a fejük felett lebegnek, tárcserekor a táskádra rakott secondary fegyverből a tár felemelkedik a levegőbe majd vissza. Mindegy is, de a látottak alapján a maradék 3 hónap nem tudom mennyire lesz elég.

Ja és a kedvencem a végére hagytam; Fehér Ház előtt elcsípett NPC beszélgetés, amitől szószerint felröhögtem.

- You need to stop bleeding!
- I'm sorry!

:C

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#737) Gtaati


Gtaati
őstag

Helll Mindenki!

Más sem tud belepni a Division 2 tesztbe, vagy nalam van a gond? Azt írja mindig ki, hogy pillanatnyilag a szolgáltatás nem elérhető....

Köszönöm!!

(#738) Warzoz válasza Gtaati (#737) üzenetére


Warzoz
senior tag

Feltehetően egy kis karbantartás.

(#739) -=Jam=- válasza Gtaati (#737) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Senkinek nem megy.

(#740) Gtaati


Gtaati
őstag

Köszönöm a válaszokat!!

(#741) mg1992mg válasza venom8888 (#720) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Hm? Ugyanaz a Snowdrop engine van alatta. Ez TA, én nem rónám fel még nem megvételi dolognak azt, hogy fura az fps. Nálam is fura, bétánál majd kiderül..

(#742) #45997568


#45997568
törölt tag

DZ-be lehet menni? a kapuig elmentem, a jobb also sarokban, de nem ad lehetoseget :U Szintlimites?

[ Szerkesztve ]

(#743) XeeN válasza #45997568 (#742) üzenetére


XeeN
senior tag

Boo-ban fel kell venni hozzá a küldit.

(#744) #45997568 válasza XeeN (#743) üzenetére


#45997568
törölt tag

Megvan, koszi, hat, eddig bejon nagyon, sztem ev vegere kesz is lesz ez a jatek :K

(#745) Xorith


Xorith
tag

Magyar felirattal fog megjelenni?

(#746) -=Jam=- válasza #45997568 (#744) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Hát ez még nagyon messze van a késztől, jó ha márciusig befejezik...

(#745) Xorith: Nem.

(#747) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Hátha tudtok segíteni.
BlackFriday-en sikerült kuponos Radeon 580-at behúzni, ki is választottam, hogy a Division 2 az egyik játék ami kell.
Átnéztem a feltételeket, Standard Edition jár.
Van valakinek kuponos Ubi játékokkal tapasztalata, hogy valahogy lehet-e belőlük (ill. a Division 2-ből) preorder kiadást csinálni valahogy? Vagy Gold-ot, hogy legyen 3 napos headstartom?
Ezt a kérdést feltettem AMDRewards supportnak, illetve Ubisoft supportnak is, egymásra mutogatnak, a kérdésemet nem igazán értették meg.

(#748) XeeN válasza Balazs_ (#747) üzenetére


XeeN
senior tag

Tapasztalataim alapján minden játék amit a megjelenés napja előtt aktiválunk, preordernek minősül.

(#749) VTom válasza -=Jam=- (#746) üzenetére


VTom
veterán

Azért azt nem árt tudni, hogy az alpha teszt nem azt jelenti, hogy jelenleg ilyen állapotban van a játék, hanem azt, hogy a játékosok tesztelnek sok dolgot, amihez a fejlesztők egy alpha állapotú programot biztosítanak.
Ez az állapot kb. fél éves lehet.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#750) .LnB válasza VTom (#749) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az alpha verzió azért tényleg más. De az első résznél a beta alatt mondtuk ezt. Aztán ugyan úgy jelent meg a játék mint a beta build. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.