Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) velizare válasza Viper26 (#898) üzenetére


velizare
nagyúr

Na ezért adhatnak ki félkész játékokat szoftvereket...
fixed for ya. amikor a 30 millió eurós szoftverekben is olyan hibák vannak, hogy besz@rsz, akkor a 30e forintosban ne lennének?!
ez sajnos már csak egy ilyen, viszonylag kemény világ. a saját boldogságod érdekében engedd el, mert ennél csak rosszabb lesz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#902) VTom válasza velizare (#901) üzenetére


VTom
veterán

Az alpha alapján szerintem ez a rész (is) becsületesen össze lesz rakva.
Ennek ellenére nem rendelem elő, a bétáig legalábbis biztosan nem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#903) Viper26 válasza velizare (#901) üzenetére


Viper26
nagyúr

Tökéletesen boldog vagyok, aranyos gesztus, hogy így aggódsz értem. :)

Maradjunk annyiban, hogy globálisan értve a fejlesztői / kiadói hozzáállást nem épp jó irányba tolja az ilyen előrendeléses cirkusz.

Pixel 7 | FR955

(#904) #75376384 válasza wjbhbdux (#875) üzenetére


#75376384
törölt tag

én szerettem a steames integrációt, mert anno amikor kizártam magam uplayből, pont a steam miatt tudtam vele játszani. egy újabb launcher pedig a hátam közepére se kell. nem beszélve valamelyik random patchről, ami teljesen elszarta az első részt és azóta játszhatatlan. előrendelni elvből nem szoktam.
a bétára kiváncsi leszek, de egyre jobban kacsintgatok egy ps fele. az rdd2 és az új pókember játékok szintén elég nyomós érvek, hogy ezt a részt már ne pc-n kezdjem el. :U

(#905) SütiGTi


SütiGTi
senior tag

[link]
December 29en rendeltem elo :))

(#906) Madoc válasza SütiGTi (#905) üzenetére


Madoc
veterán

Div 1 meg most kerül ki a gamepass-ból.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#907) pzstm válasza SütiGTi (#905) üzenetére


pzstm
titán

auagusztus végén rendeltem elő, egy havi gamepasst extrában pár napja megkaptam

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#908) duvi


duvi
nagyúr

Ha valaki GMG-n rendelte elő a Div2-t, az nézzen rá a mail és GMG fiókjára! Elkezdték kiküldeni a kulcsokat!

(#909) Anonymus23 válasza duvi (#908) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát ha átküldöd nekem a kódot, akkor szívesen kipróbálom, hogy működik-e ;]

;) - The Power of the Light Side

(#910) duvi válasza Anonymus23 (#909) üzenetére


duvi
nagyúr

Kicsit hamarabb szóltál volna! Sajna már beaktíváltam :P

(#911) Brownage válasza duvi (#908) üzenetére


Brownage
tag

Gondolom uplay-es előrendelés esetén nem kapok ilyen kódot, csak megjelenik uplayben egyszer csak a beta?

(#912) Bird válasza duvi (#910) üzenetére


Bird
addikt

Open beta nem is lesz? Ez a closed beta csak az előrendelteknek lesz elérhető vagy kaphat meghívót más is aki korábban jelentkezett?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#913) Anonymus23 válasza Bird (#912) üzenetére


Anonymus23
veterán

Closed beta:
Aki előrendelte, az ott lesz, azaz kap hozzáférést, de lehetett regisztrálni is rá, ha kiválasztanak, akkor ott lehetsz.

Open beta:
Lesz ez is, szerintem kb Február végén.

;) - The Power of the Light Side

(#914) duvi válasza Brownage (#911) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, ott nem kell külön regisztrálni/aktiválni.

(#915) akoska07 válasza Bird (#912) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ha emlékeim nem csalnak...
Ami ebben a hónapban lesz az még mindig alpha teszt,csak aki előrendelte(li) az kap privát kulcsot hozzá,vagyis garantáltan kap lehetőséget az alpha teszthez.

Februárban lesz nyilt beta gondolom ahogy az 1-nél is volt.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#916) -=Jam=- válasza akoska07 (#915) üzenetére


-=Jam=-
őstag

De csalnak az emlékeid. ;] Ez már zárt BETA lesz.

(#917) Anonymus23 válasza akoska07 (#915) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mindenhol privát béta van:

;) - The Power of the Light Side

(#918) Anonymus23 válasza duvi (#908) üzenetére


Anonymus23
veterán

Mennyiért vetted amúgy?

;) - The Power of the Light Side

(#919) akoska07 válasza -=Jam=- (#916) üzenetére


akoska07
nagyúr

Akko jóvan. :D

Annyi csupán a változás,hogy ez Zárt béta lesz. :)
A többi meg maradhat ahogy vóóót.

Mindig kiírja,hogy új hsz(ek) érkezik és én meg nem látom mi az. :U

---

Újabb 3 hsz és semmi sincs ott.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#920) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#918) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem tőlem kérdezted ugyan, de én 88€-ért Ultimate-et a storbe-ban 100 pont beváltásával.

(#921) duvi válasza Anonymus23 (#918) üzenetére


duvi
nagyúr

Még a tavaly augusztusi akcióban vettük meg:

(#922) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#920) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az stim, de pl a GMG-n még ettől is olcsóbb jelenleg (78,19 GBP, ami ~27,9 kHUF, a 88 EUR meg 28,3 kHUF deviza közepen számolva), és GMG-re nekem még van plusz kódom, amivel nekem kb 26,5 k HUF lenne most (74,28 GBP).

(#921) duvi
Köszi az infót :R

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#923) duvi válasza Anonymus23 (#922) üzenetére


duvi
nagyúr

Akkor ne hezitálj :N ! Megjelenésig ennél nem lesz jobb ár és úgyis be fogod húzni. Ha úgy gondolod, hogy nem, akkor csak ámítod magad ;]

(#924) arnikusz válasza Anonymus23 (#922) üzenetére


arnikusz
veterán

Ahogy Duvi írja, gyere privát bétázni. :K
Érzem a béta jövel 15-e után :DDD

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#925) Anonymus23 válasza duvi (#923) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem kérdés, csak ma megyek érte az új VGA-ért, de ahogy ismerem magam, jövő héten (vagy már hétvégén) úgyis behúzom, az extra kedvezmény kód meg már csak pár napig érvényes. ;]

A kosarat már elmentettem a GMG-n, szóval :B

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#926) -=Jam=- válasza Anonymus23 (#925) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én is megvettem a 1080Ti-t, erre írják, hogy alacsonyabb lesz a gépigény :Y :DDD

(#927) ScomComputer


ScomComputer
veterán


:DD

(#928) Anonymus23 válasza -=Jam=- (#926) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tudom, az Alpha nem mérvadó, de szerintem itt a tavaszi/kora nyári időjárás miatt sokkal dinamikusabb a környezet mint a Div1-ben, ott a sok megfagyott hulla nem sok dinamikus mozgást generált. :DDD

Nekem is 1080Ti jön, látva a jelenlegi VGA mozgást, ezen túl a 2080Ti lett volna igazi előrelépés (árban az 1080Ti a 2080 alatt van, de teljesítményben kb hasonló), de a 2080Ti ára az olyan csillagászati magasságokban jár, hogy jelen helyzetben nem látok esélyt, hogy ilyet vegyek :(
A G-synces monitor miatt meg kötöttem magam az nVidiához, pedig előtte volt egy ugyanilyen kategóriás de Freesynces monitorom is.

Erre fel most meg engedélyezni fogja az nVidia is (Jan.15-i driverrel) a Freesync használatát, azaz az adaptív syncre képes monitorokkal ahol van DP, ott menni fog a sync, egy jó pár monitort már teszteltek is, de ahogy látom jellemzően AMD Freesync plecsnis monitorok, szóval elsősorban azok a monitorok jöhetnek szóba, amik AMD Freesync plecsnisek is.

;) - The Power of the Light Side

(#929) pzstm válasza Anonymus23 (#922) üzenetére


pzstm
titán

ha Argentína nem talál aranyat, akkor nekem 13.000 HUF lesz az ultimate (osztva kettővel home partner miatt)

:DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#930) akoska07 válasza ScomComputer (#927) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hurrráááá ! :DD

Kaptál hozzá dátumot is ? ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#931) Anonymus23 válasza duvi (#923) üzenetére


Anonymus23
veterán

LOL :C
Ezért kár volt sietni :DDD

(#929) pzstm

Tudod, a minőséget meg kell fizetni :P ;)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#932) pzstm válasza Anonymus23 (#931) üzenetére


pzstm
titán

ezt csak alá tudom támasztani ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#933) Anonymus23 válasza pzstm (#932) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jaja, de a 13K az XOX, nem? :P

;) - The Power of the Light Side

(#934) kiserik


kiserik
senior tag

PS4-re tervezi valaki venni? A Div1-et próbálgatom most, de valami iszonyat béna vagyok a célon tartásban :O A PC-vel viszont tele lett a hócipőm. Nem szól másról, csak hogy hogyan lehet csalni, meg hogyan költs minél többet a gépre :(

(#935) pzstm válasza Anonymus23 (#933) üzenetére


pzstm
titán

persze, PC-n nem játszok én :B :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#936) akoska07 válasza kiserik (#934) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én még mindig vacilálok,hogy PS vagy Xbox.
De eléggé esélyes az Xbox.

Div1 pc pvp,sajna halott (már jó ideje),már senki sem foglalkozik a csalókkal,lehet volt leárazás csííít ügyben is. :DDD

Nincs egy perce,hogy jött az üzenet : a uplay kijavíthatalan hibát észlelt,ezért leállt (2 évre). :DDD

Top-on van uplay megint,barátlista zéró,csak vegyed a Div2-t,azt tolja az arcodba rendesen. :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#937) Anonymus23 válasza pzstm (#935) üzenetére


Anonymus23
veterán

Összességében olcsóbb a konzol, főleg jelen időkben, amikor egy normális VGA áráért már lassan mindkét jelen csúcs konzolt meg lehet venni, csak aki már több mint 30-35 éve billentyűzet+egérrel tolja, annak már kicsit nehezebb az átállás kontrollerre, szerintem nem is tudnám megszokni, bár még sosem próbáltam, illetve a 30-60 FPS-t sem tudom, hogy vissza tudnék-e állni rá. (az új játékokban, amikor leesett az FPS néha 40 környékére, már jojózott a szemem)

;) - The Power of the Light Side

(#938) #75376384 válasza akoska07 (#936) üzenetére


#75376384
törölt tag

vegyél ps-t, azzal szerintem jobban jársz.

érdekes egyébként, pont az első rész volt anno az előrendelés elleni egyik legnagyobb húzónév. most pedig elég benézni ide és lehet látni, boldog-boldogtalan előre megveszi (megint).

(#939) Bird válasza #75376384 (#938) üzenetére


Bird
addikt

És mindezt úgy, hogy előtte nyavalyogtak, - az div1 fiaskói miatt -hogy amíg nem láttak belőle valami érdemi tartalmat addig biztosan nem rendelik elő a második részt. ;] Na persze.... Elég csak a topikot olvasgatni , itt is tömegek rendelik elő. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#940) Anonymus23 válasza Bird (#939) üzenetére


Anonymus23
veterán

A legnagyobb nyavalygás, sírás és rívás az AC miatt ment, és ez jogos is, ha nem lenne benne, akkor azért én még mindig csak gondolkodnék.
Kipróbáltam vzarmonak hála az Alphát, és nekem tetszik, már a PvE rész is, és a Div1-el a hátad mögött azért jóval több esély lesz jobb szetteket összerakni, ha már kicsit tudatosabban kezd el játszani az ember.

Az mindenhol olvasható, hogy a PvE részre erősebben rágyúrtak, mert már most megy a sírás és a hiszti a DZ miatt, pedig a DZ a rugó/DZ Police miatt olyan amilyen, nem pedig a sok mob és LM-ok miatt.

;) - The Power of the Light Side

(#941) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#937) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekem ott az Xbox One de néha ha megpiszkáltam, hogy működik-e. Kontroller meg 30 fps borzalom. Már 35 fps is észrevehető különbség mégsem gyúrnak rá. Persze amíg mennek az eladások Sony minek törje magát. Xbox sehol nincs a PS-hez képest eladásban viszont ők támogatják a crossplatform-ot és újonnan a bill+egér kombót is a jövőben már amelyik játékfejlesztő veszi a fáradtságot hogy belerakja. Azért az jó hír. Nem tudom fps-el akarnak-e valamit kezdeni, mert 4k ide vagy oda de 30 fps meg az a rengeteg grafikai downgrade PC-hez képest engem zavar. Drága biznisz a PC de sokkal kevesebb a zavaró dolog részemről.

Just Cause 3, AC: Unity, Gears of War 3. Én ezeket próbáltam de elég felejtős kontrollerrel. Nem tudom mennyi idő kéne hozzászokni így 25 év bill+egér után.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#942) Madoc válasza s4hu|SyD^ (#941) üzenetére


Madoc
veterán

Miért? Gondolod konzolra születni kell? 41 vagyok és van itthon mind3 mostani konzolból, és játszok is rendesen. Meg lehet szokni mindent, csak akarni kell.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#943) akoska07 válasza #75376384 (#938) üzenetére


akoska07
nagyúr

vegyél ps-t, azzal szerintem jobban jársz.

Bővebben...

Hát a zárt bétára való előrendelés...
Inkább no comment.

Majd amikor én megveszem akkor leírom amit most nem akarok. :D
Aztán majd lehet hisztizni...akik szoktak. :DDD

Nyilt bétán kb ugyanazt fogjuk látni előrendelés nélkül.
Div1-et is a nyilt béta után rendeltem meg.
De ott nem volt kérdés,hogy vegyem vagy sem.
És ezzel nagyon sokan voltunk így.

Úgy néz ki pc-n és konzolon is tesztelni fogom a Div-2.
Főnökömnek mondtam tegnap,engem itt nem láttok. :DDD

----

PS Ubisoft-al karöltve lelőtte 17.-re az embargót,szal tele lesz minden a Div2-vel.
Nyilt bétára alig marad vmi,mindent tudni fogunk és láthatunk a teszt előtt. :DDD
Kb annyi marad,hogy teszteld a saját gépeden.
Ami eléggé biztató,mert jobban van optimalizálva,mint a Div1.

Akkora a hype a játék körül,hogy már már rossz előérzete van az embernek.
Div1-nél ez nem volt.

Remélem majd megint publikálnak egy olyan videót ahol a Dev-et kilövi ilililililil,mert miért ne... :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#944) s4hu|SyD^ válasza Madoc (#942) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Persze, de ha van PC inkább az elé ülök. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#945) Madoc válasza akoska07 (#943) üzenetére


Madoc
veterán

Vegyél ps-t mert... Mert neki az van és azt preferálja. Akinek meg van mind az azt mondja: hogy ami mind2 platformra elérhető azt az xbox one x futtatja legjobban. Ha viszont exkluziv címek is érdekelnek majd akkor abban a ps erősebb.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#946) pzstm válasza Anonymus23 (#937) üzenetére


pzstm
titán

persze, ez mindenkinek egyéni dolga, nem is akartam pillanatig sem ide bekeverni :R

(van olyan "beteg" ismerősöm, akinél a két jelnlegi csúcskonzol mellett van egy Switch is Nintendótól és egy meglehetősen high-end gaming PC...megteheti, boldoggá teszi, miért ne ;))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#947) akoska07 válasza Madoc (#945) üzenetére


akoska07
nagyúr

Egy ideje már figyelem a konzolkat még akkor is ha nem akarom. :D
Sajnos oda terelnek minket...már akit lehet.

Már régen kiderült,hogy nekem a ps exkluzív címek nem jelentenek semmit.
Így csak a konzol ereje számít a látvány miatt (ha már konzol) leginkább amikor egy nagyon b@szó tévét megveszek 4K HDR Q7FN,csak a konzol miatt.
És itt egyértelmű az Xbox jelenléte.
Xbox és freesync támogatás...Radeon VII... ;]

Látvány*

Pc-n sem véletlenül tolom 1440p 1080Ti G-Sync IPS monitorral.
Asszem 970 SLI-vel kezdtem a Div-et,aztán lett 980Ti SLI,utána 1080,utána 1080Ti.
Szóval nálam számít a látvány,értelesen belőve fps-re is,ha már G-Sync.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#948) arnikusz válasza Anonymus23 (#940) üzenetére


arnikusz
veterán

Meg az örök sírás a PVE DZ miatt, egy korábbi hír miszerint több DZ lesz lehet az egyik ilyen.
Meg jól elvoltunk a PVE résszel is a DZ így AC-vel a játékban csak jó lesz.
Azon gondolkodom veszek az új szék mellé a PS4 kontrollert és meg próbálom azzal is.

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#949) Anonymus23 válasza arnikusz (#948) üzenetére


Anonymus23
veterán

A PvE Dz jó ötlet, csak akkor az nem DZ ;]
Hanem LZ nevesített bossokkal. Ezzel nincs gond, de ez most is van, mármint a Div1-ben, annyival gyengébb, hogy sokkal később élednek újra.
A gond alapvetően az volt, hogy tele volt/van csalással és csalóval a Div1, és ez már akkor kicsúcsosodott, amikor még CSAK a DZ-ben lehetett egy csomó cuccot/tervrajzot megszerezni, azt is csak magas DZ szinttel. Na ez lett elbarmolva, mert sokszor tényleg lehetetlenné tették pl szóló játékosok "játékát", akik csak a maguk kedvére akartak időt tölteni és szinteződni, fejlődni.

Azóta persze sokat változott a világ, de a rugókkal szembeni ellenérzés az megmaradt, meg persze a magukat DZ Police-nak tartó játékosok felsőbbrendűségi érzése is. Ezek mind abból fakadnak leginkább, hogy anno vagy nagyon erős csapatok vagy csalók rektelték a szervereket és emiatt még fejlődni se nagyon tudott az ember ha nem egy közepes vagy erősebb csapatban volt.

Ma már ha valaki játszani akar, akkor millió +1 lehetősége van, de igazán kipróbálni a szettet csak a DZ-ben lehet, függetlenül az LS és Skirmishtől, mert ott leveszi a statokat, és tálenteket bukhatsz emiatt.

ps:
Állítólag az X kontrollere jobb (nem akarok hit-vitát kiváltani, de amikor ilyenben gondolkodtam, akkor mindenki ezt javasolta, ha jól emlékszem, de lehet hogy pont fordítva, azért kérdezz rá előtte esetleg topikjában)

;) - The Power of the Light Side

(#950) pzstm válasza arnikusz (#948) üzenetére


pzstm
titán

ha már kontroller akkor mindenképp Xbox ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.