Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Madoc válasza SütiGTi (#449) üzenetére


Madoc
veterán

Igen cdkeyplus. Com

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#452) Anonymus23 válasza Madoc (#450) üzenetére


Anonymus23
veterán

Jó, xbox, erre nem figyeltem :)

Egyébként tudtommal a Division PC-n is WorldWide, szóval elvileg tökmindegy lenne, hogy honnan veszi az ember, max a vásárlásnál/aktiválásnál kell az adott régióban lenned, utána már, hogy honnan indítod a klienst az mindegy.

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#453) akoska07


akoska07
nagyúr

Az Ultimate Edition már most kapott egy kis leárazást.

£99.99-ről £91.99.
Minusz 100u pont,£73.59.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#454) Anonymus23 válasza akoska07 (#453) üzenetére


Anonymus23
veterán

:C
Itt is van ám matek: :DDD (mármint a Ubinál, mielőtt félreértenéd)

99,99 - 10% = 109,99 :U :C

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#455) akoska07 válasza Anonymus23 (#454) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD :C

Egyébként én itt néztem.
U pont még nincs benne.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#456) velizare válasza Anonymus23 (#454) üzenetére


velizare
nagyúr

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#457) akoska07


akoska07
nagyúr

Jut eszembe...

Egyébként én nem annyira foglalkozom mennyibe kerül a Div2.

Egyszerű lesz az asszonynak mit vegyen nekem karácsonyra. :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#458) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Jövőre csúszik a Biomutant :( :(

(#459) pohár válasza Bencus88 (#458) üzenetére


pohár
félisten

ám legyen :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#460) Bencus88 válasza pohár (#459) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Elnézést, ez rossz helyre ment :DDD

(#461) arnikusz válasza akoska07 (#457) üzenetére


arnikusz
veterán

Ez az előrendelési majomkodás mind csak az év végi pénzügyi mérlegükre kell.
Így igazad van Ákos és a többi fórumtársnak aki kivár, meg van uplay credit is elég.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#462) norti válasza arnikusz (#461) üzenetére


norti
addikt

Te nagyon negatívan állsz most hozzá a játékhoz, pedig milyen gyorsan kifarmoltad az új badge-t, mi van veled? :D

(#463) Madoc válasza arnikusz (#461) üzenetére


Madoc
veterán

Minden cégnél van előrendelős majomkodás ami megtetszik elő is szoktam rendelni. Most is meg van véve az uj tomb raider, a hitman 2,a metro exodus, az anthem, meg a div2. Kinek a pap......

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#464) arnikusz válasza norti (#462) üzenetére


arnikusz
veterán

A survival a legjobban kedvelt részem az 1.-ben. :K
Csak az zavar a 2.-vel kapcsolatban, hogy lényeges dolgokat még mindig nem mutattak.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#465) LÁZ válasza Bencus88 (#460) üzenetére


LÁZ
addikt

mindenesetre sajnálom én is :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#466) s4hu|SyD^ válasza arnikusz (#464) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Egyetértek. Engem is az zavar, hogy nem mutattak olyan dolgokat, hogy leesne az állam meg, hú sokkal jobb, mint a Div1. Azt is 15 fontért húztam be a Gold-ot Season Pass-al teljesen megérte, de Ubi-t ismerve Div2 is kijön annyi bug lesz benne, hogy 6 hónap alatt egy teljesen más játékot csinálnak belőle. Tanultam a Wildlands Gold előrendelésemből, életem egyik legrosszabb döntése, és legnagyobb csalódása is játék téren (lassan 1,5 év alatt csináltak belőle egy értelmes játékot). WD2-t meg SSD mellé kaptam abban meg nagyon pozitívan csalódtam holott mindenki lehúzza/ta.

Hiába szeretem az Ubi játékokat, egy félkész termékért nem fognak kapni teljes árat.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#467) Madoc válasza s4hu|SyD^ (#466) üzenetére


Madoc
veterán

Aki a div 1-et megvette fénykorában az ezt is megveszi.Persze tesztelés után majd többet tudunk de rengetegen játszák még most is a régiek közül,és sokunknak elég az is ha legalább olyan lesz mint a div 1 csak új köntösben. Ilyen ár érték arányú játékom még nem volt.Fix csapattal iszonyat élvezet volt.
A wildlands-t is előrendeltük anno és minden fillért megért.Csapatban nagyon jót szórakoztunk.150 óra belement ghost war nélkül! Igaz div 1-be meg 1100 úgy hogy az utolsó egy évet teljesen kihagytam.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#468) s4hu|SyD^ válasza Madoc (#467) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Fix csapathoz meg co-op-hoz már se türelmem meg se időm. Div1 nagyon játszható volt egyedül is meg amihez kellett lehetett társakat találni. Nekem 327 órám van benne, 34-es DZ szint meg 1 rogue kill úgyhogy látszik mennyire érdekelt a PvP. PvE és maga a világa nagyon megfogott, grafika is, bár mondom azért újíthattak volna a 2. részre még akkor is ha elég a régi kinézet.
Wildlands dettó, azzal az AI-val inkább ásták volna el magukat. Egyéni, solo élményekről beszélek.

Div1 így is megérte az árát.
ESO meg most 2469 óra (1,5 év alatt), az még úgy is megérte, hogy előfizetek rá és az utóbbi 8-9 hónapban elég változékony a játékidőm. Div1 után ESO jött nekem szóval ott le is ragadtam, nem a Div1 hibája, hogy nincs benne több órám. :)

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#469) Madoc válasza s4hu|SyD^ (#468) üzenetére


Madoc
veterán

40 vagyok 3 gyerekkel,többiek se sokkal fiatalabbak. Megéri kipróbálni!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#470) s4hu|SyD^ válasza Madoc (#469) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Nekünk még új a gyerek, csak 8 hónapos, nem igazán van sok időnk mellette. Meg asszony megy vissza dolgozni, nekem munkát kellett váltanom, házat is kéne venni. Szóval most nekem nagyon jó az ha egyedül el tudok játszadozni. Bár Div2-őt elvileg lehet majd szépen egyedül is. Attól függetlenül nem fogok kifizetni érte annyit amennyiért most adják, előrendelői bónusz sosem ért annyit.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#471) Bencus88 válasza LÁZ (#465) üzenetére


Bencus88
nagyúr

nyitva volt két topik és véletlenül ide jött, de a divit is várom nagyon :)

(#472) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok,

Lehet, hogy hülye kérdés, de előrendeléskor U pontok beváltásával történik pénzügyi tranzakció vagy az összeg a játék megjelénése előtt X nappal kerül levonásra?

köszi!

(#473) duvi válasza sulu1701 (#472) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha az Ubinál veszed, akkor 100 pontért lekérhetsz egy 20%-os kupont, amit fizetés előtt érvényesíteni kell. Elővételnél is egyből levonják a számládról a pénzt.

(#474) sulu1701 válasza duvi (#473) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Köszönöm szépen, a választ!

(#475) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Állítólag:

"We have a robust anti-cheat system in Division 2." [...] "Better than what we had in Division 1."

ITT lehetne utána nézni, ha itt a cégnél engedélyezve lenne bármilyen videó megosztó oldal elérése.
Valaki rá tudna nézni?

;) - The Power of the Light Side

(#476) #45997568 válasza Anonymus23 (#475) üzenetére


#45997568
törölt tag

Annal ami az egyben volt minden jobb :DDD :C

(#477) Anonymus23 válasza #45997568 (#476) üzenetére


Anonymus23
veterán

Minden szerveren lesz egy beépített Ubis játékos, aki azonnal kivágja a csítereket :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#478) oriic válasza Anonymus23 (#475) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

PC-s játékosok: Ti hisztek még Ubinak ha anti-cheat rendszerről van szó? Első részhez is olyan rendszert ígértek hogy mindenki oda lesz meg vissza, aztán láttuk mi lett az eredménye.

Live-Die-Respawn

(#479) #45997568 válasza oriic (#478) üzenetére


#45997568
törölt tag

Nem hiszunk el semmit, megvarjuk a beta-t meg a megjelenest, en legalabbis tuti megvarom a betat, addig nem rendelek elo semmit :N Mondjuk ugyis megveszem a jatekot es fogok is vele sokat jatszani a baratok miatt, max PvE lesz a vege, ennyi :DDD

(#480) Anonymus23 válasza oriic (#478) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hát pedig oda voltunk meg vissza, mármint DZ1-ben voltunk és DZ9-ből lelőttek bennünket :DDD
legyen elég annyi, hogy nem rendeltem még elő.

;) - The Power of the Light Side

(#481) akoska07 válasza oriic (#478) üzenetére


akoska07
nagyúr

Van ahol működik .

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#482) m0h0senator válasza oriic (#478) üzenetére


m0h0senator
őstag

én is reménykedem, főleg hogy siege-ből állítólag rendszeresen dobnak ki csítereket.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#483) oriic válasza m0h0senator (#482) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen tudom. Meg olyanokért is bannolnak ha beírod hogy nibba. :DDD Ugyanolyan kaotikus a rendszer mint eddig, csak most látványosabb ott is, mert folyamatosan mutatják hogy épp kit bannoltak. Ahogy olvasom a külföldi fórumokat ettől függetlenül így is tele van az a játék is csalókkal.

Félreértés ne essék, konzolos vagyok így ez engem nem érint, de szívből kívánom hogy a PC-s játékosoknak találjon ki valami tényleg használhatót az Ubisoft. Ígérgetni azt tudnak, azt láttuk már az első résznél is. Ideje hogy lépjenek is valami hasznosat. :R

(#484) p3l9uph

Hálistennek Xbox 360 éra óta nem futottam bele rosszaságokba. Ilyen egér-bill kombó használók engem nem zavarnak, volt már nem egy alkalom hogy köztudottan ilyen cuccot használókat gyaláztunk ismerősökkel. :D Glitchelések meg eddig is voltak, max a moddolt kontrollerek zavaróak (Rapid fire stb.), de szerencsére ilyenbe alig 1x-2x futok bele egy év alatt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#484) p3l9uph válasza oriic (#483) üzenetére


p3l9uph
tag

De,sajnos mar konzolon is vannak erdekes dolgok...

(#485) norti


norti
addikt

Sok új infot nem mondtak most a SotG-ben, egyet viszont igen: a raid nem lesz része a 3/7 napos early accessnek (csak utána lesz elérhető, amikor már mindenki játszhat) illetve - állítólag - nem lehet nagyon előnyt szerezni vele (mármint az early accessel, pl. gearelődni), hanem a küldetéseket lehet tolni majd.

A stash mérete normál esetben is kielégítő lesz, de az elite packesek többet kapnak, hogy mindent össze tudjanak gyűjteni :D

Privát béta (előrendelők) után lesz egy zárt béta a regisztráltaknak (legalábbis egy részüknek).

Az előrendelői fegyver (alacsony szintű) most használható lesz az endgame-ben is, ezért a tervrajz. Crafting viszont változik, de erről nem akartak elárulni még semmit. Az előrendelői fegyvereknek lesz azonos megfelelője azoknak is, akik nem kapják meg (más név/skin, de a fegyver u.a.) és abból lehet majd craftolni a tervrajz alapján.

[ Szerkesztve ]

(#486) velizare válasza oriic (#478) üzenetére


velizare
nagyúr

itt mindenki a r6: siege-t hozza fel. elmondásuk szerint ott kiírja a játék a lobbyban (?) amikor éppen bannol valakit.
aztán hogy a különbség az csak a kiíratásra koncentrálódik, vagy az is tele van herokkal, azt nem tudom, azzal nem játszottam még.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#487) oriic válasza velizare (#486) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"itt mindenki a r6: siege-t hozza fel. elmondásuk szerint ott kiírja a játék a lobbyban (?) amikor éppen bannol valakit."

Játék/meccs közben is kiírja. Bannolnak most már mindenért kb, toxic viselkedés, cheat, boost.

Live-Die-Respawn

(#488) bombibmw válasza oriic (#487) üzenetére


bombibmw
veterán

Még semmi káromkodást nem írtam be Siege-ben, de ez a Div.2-nél elkerülhetetlen lesz. :D

(#489) SütiGTi


SütiGTi
senior tag


A maci csak pc-n jar az elorendeloknek??? :(

(#490) p3l9uph válasza SütiGTi (#489) üzenetére


p3l9uph
tag

Szerinted?

(#491) eL Geri válasza SütiGTi (#489) üzenetére


eL Geri
őstag

Banyek, konzolra is akarom azt a macit ;( :D

(#492) RazoR válasza Anonymus23 (#475) üzenetére


RazoR
veterán

Azt ne felejtsd el, hogy az 1 az először csak konzolra volt szánva és ezért van a nem megfelelő (szerver/kliens) oldalon tárolt változókból adódó probléma PC-n ami miatt röhejesen egyszerű cheatet írni hozzá....

(#493) Anonymus23 válasza RazoR (#492) üzenetére


Anonymus23
veterán

Hidd el nem felejtünk :DDD
Főleg mivel tegnap este is volt egy IIIllIIlllIII kategóriás csaló este.

;) - The Power of the Light Side

(#494) Bird válasza p3l9uph (#484) üzenetére


Bird
addikt

Pl?

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#495) norti


norti
addikt

Most nézem, PC-re nem is járt a badge, ott a macit kapjuk :)

For the 5 000 first pre-orders: a badge added to your cart (only for PS4 or Xbox)

(#496) p3l9uph válasza Bird (#494) üzenetére


p3l9uph
tag

1. 10en nem tudtunk lerakni 1embert
2. kb 12 medkitet hasznalt el egy rugo harc kozben
3. csapasmeroben 20mp belul 2 zöld ulti
4. folyamatos daralaskor sem mozdult az eletereje semerre
5. 1lovessel kifektetett Nomadban kb 30-40m tavolsagbol Hazzal
6. 9k staminas csapasmerot 1mp alatt lerakott
7. csak fejre lő
8. a legujabb hogy harc kozben settet valt es a csapasmeros hirtelen olyan verzest okozott hogy instant halal (de lehet ezt en tudom rosszul hogy ez lehetetlen)

Nem tudom PS4en miujsag,ezek Xboxos tapasztalatok...

[ Szerkesztve ]

(#497) Madoc válasza p3l9uph (#496) üzenetére


Madoc
veterán

Barátom a ki a megjelenés óta is a mai napig kb 3-4órát belerak napi szinten, is csak pislogott mikir mondtam neki hogy miket írtál.. 😀 Pedig Dz-zik rendesen. Én magam nem tudom mert be se nagyon tettem a lábam ha nem volt muszáj.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#498) pzstm válasza p3l9uph (#496) üzenetére


pzstm
titán

úgy látszik az a kicsit több mint 2000 óra kevésnek bizonyult, hogy nem sikerült egyikőnknek sem a nyolc fős társaságból ilyennel találkozni.....vagy szerencsések voltunk :U

Madoc: +1 (illetve +8 :D)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#499) p3l9uph válasza Madoc (#497) üzenetére


p3l9uph
tag

Csak DZben vagyunk napi szinten es sajnos vannak ezek a dolgok.van amin csak mi is pislogunk,de a hero harcosokon mar nem lepodunk meg.ma delelott pl kellemes harc volt,csalok nelkul, 3 4fos brigad kaszalta egymast felvaltva 1-2 maganyos harcossal kiegeszulve.

pzstm: 2000oranal azert mi tobbnel jarunk :B javaslom nezz be mostanaban ujra, lesz pislogas ;)

Az tetszett meg a legjobban amikor a lelohetetlen 4es brigadra mar nem ment ra senki,ezert elkezdtek egymassal 1v1ezni,es erre az idore vmit allithattak mert berugozva betamadtuk oket,es terdeltek eleg konnyen.majd kijottek az ellenorzopontrol egyszerre (gondolom visszakapcsoltak amit az 1v1 idejere kikapcsoltak) es leraktak a szervert...

[ Szerkesztve ]

(#500) FaTHI válasza p3l9uph (#499) üzenetére


FaTHI
őstag

Bocsi srácok ez miért nem a Div1 topikba megy ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.