Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) totig válasza TommyS_27 (#14100) üzenetére


totig
tag

Igen ott oké a dolog, de nálam sima pisztollyal nem volt semmi, ami magyarázta volna.

(#14102) Bird


Bird
addikt

Pecs óta a razornál hogy élitek túl a rátok hulló gránátesőt? Pöppet túltolták a fiúk ezt a gránát sebzést.... 370k armor repül a lecsóba egy robbanással, úgy hogy 20% explo resist van rajtam. :Y

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#14103) vtomi2 válasza TommyS_27 (#14100) üzenetére


vtomi2
őstag

84 szokott benne lenni 3. tárnál, most meg 154 volt

(#14104) Bird válasza vtomi2 (#14103) üzenetére


Bird
addikt

Hát persze, mert valaki a csapatból kártyás szettben tolja és kapod a buffot....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#14105) axlfsi válasza Bird (#14102) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, ezt mi is eszrevettuk, hogy a peccs ota erosebb a granatok, robbanasok sebzese (legalabbis raiden biztosan).

Ami a tuti es ahogy nekunk ment, az csupan annyi, hogy a kulsosok rohadtul jol toljak, nagyon keves ideig eljenek meg a mobok es legalabb 2 kartyas (de inkabb 4). A sok buff, amit kapnak a jatekosok, mindennel tobbet er es tulelnek, tulelunk.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#14106) dvd24


dvd24
senior tag

Nem tudom próbáltátok e már, de a Diamondback nagyon jól szinergizál a vigilance talenttel.

Ugye újratöltésnél kapsz lövedékenként +20% armort és a vigilance meg nem esik le rólad, ha a kék bonus armorba sebeznek bele. Nagyon jó kis rifle buildeket lehet erre építeni.

(#14107) axlfsi


axlfsi
veterán

Sracok! Miota nincs hang, az elkeszult klippekben (Xbox)?! Teljesen meglepett, korabban meg jo volt, de azt latom, hogy egy ideje mar senkinek a klipjeben sincs hang... :Y :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#14108) xyvalaki válasza Bird (#14102) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Egy nyitásból leszedjük. :))

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#14109) arnikusz


arnikusz
veterán

Heroic Rossvelt és Tidal bőkezű a BTSU kesztyű és sárga fegyverek mellett ezeket is adta ma:

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14110) soo277 válasza arnikusz (#14109) üzenetére


soo277
őstag

Naa, ez nem rossz, nekem, nekünk, nagyon rossz a loot, nem is értem, főleg amire hajtok azt kuisten, hogy nem adja be 100adik rá se, már marha uncsi

BT: wersoo#21211

(#14111) totig válasza totig (#14101) üzenetére


totig
tag


Erre senkinek ötlete, hogy hogy a francba lett 111 lőszer a pisztolyban? :D

(#14112) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

Perfect Clutch kesztyű vendornál.

[Thieves Den Vendor Stock - Nov, 7, 2019]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#14113) arnikusz válasza MarkusSchulz (#14112) üzenetére


arnikusz
veterán

Este jöjjön bezsákoljuk. :K

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14114) Anonymus23 válasza arnikusz (#14113) üzenetére


Anonymus23
veterán

Az lehet nekem is kell egy, megyek majd veletek, mikor lesztek?

;) - The Power of the Light Side

(#14115) arnikusz válasza Anonymus23 (#14114) üzenetére


arnikusz
veterán

20. Után amíg be nem zsákoljuk . Előtte neked DZ creditfarm azzal kezdjük nekem van 198 meg 86, de 2 dbot akarok venni.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14116) Hublot


Hublot
senior tag

Lassan visszatérek én is. :)
COD jó lett de br mod még sajnos nincs így meg unalmas lett.

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#14117) Bird válasza Hublot (#14116) üzenetére


Bird
addikt

Hát még itt hogy fogsz unatkozni....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#14118) #75376384 válasza Bird (#14117) üzenetére


#75376384
törölt tag

Na azért ne vedd el a kedvét. :D Az első másfél, két hét jó lesz. Aztán rájön, hogy ami build kell neki ahhoz hiába a targeted loot, csak nem esik ki a szükséges mellény vagy táska. Hiszen annak a randomja maradt ugyan az, csak ezúttal már tervrajz se feltétlen lesz hozzá, mert csak... És a “szín módosítás” is csak halottnak a csók.

(#14119) S e t h


S e t h
nagyúr

Pár napja meglett a 30.szint, befejeztem az alapot és utána kb. akkora pofonként ért az endgame tartalom, hogy azóta el sem indítottam a játékot.
Nagyon élveztem azt a 80 órát, de az a színvonaltalanság, amit az Ubi művelt utána, azt kicsapta nálam a biztosítékot.
Nem elég, hogy ugyanazt akarják megetetni velem, amit eddig zabáltam, de a hab a tortán, hogy most már a blueprintek is rng lottósorsolásokká váltak, ergo farmolj naphosszat, hátha kiesik az amit szeretnél.
Azt viszont elfogadom, hogy multiban esetleg tud kihívás lenni, de szólóban ilyen szegényes kivitelben ez kevés. Ha eszembe jut, hogy már az AC Originsben is voltak kezdetleges csírái egy küldetés rendszernek és ez bár egy looter shooter, de ez a világ könyörög egy kidolgozottabb rendszerért. Eltűnt hozzátartozó, megvadult állatok, kannibálok és még ki tudja mi ötlet, ami sokat tudott volna dobni a hangulaton.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14120) Bird válasza S e t h (#14119) üzenetére


Bird
addikt

Egy grindelos looter shootertol ugy egyebkent mit is vartal?! Ez mufajbol adodo sajatossag, ezek szerint nem nezted meg mit vettel. :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#14121) Madoc válasza S e t h (#14119) üzenetére


Madoc
veterán

Mondhatnám hogy én szóltam..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#14122) S e t h válasza Bird (#14120) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amit vártam azt kaptam.
De azért az igen olcsó húzás, hogy több 10 óra után a készítőknek kb. csak annyira futja, hogy nesze paraszt, kezdjed elölről.
Ehhez tehetség kell.
Amellett, hogy nagyon élveztem a játékot és nem voltam, vagyok tisztában a játék piacon való sikerességével, meglepett, hogy nem hozta a várt számokat és eddig ezt betudtam annak, hogy az első rész veteránjai ignorálták a második részt.
Most viszont látom az endgame-boring szókapcsolat gyakoriságát a keresőben, kérdés ez vkit el tudott-e riasztani, még úgy is ha addig viszont van benne több tucat óra játék.
Nem bántam meg ezt a 80 órát, időnként vissza is fogok nézni, haver( DIV1 fan) maradt 6. szinten, most meg elindítottam újra a Breakpointot, de édes istenem milyen üres a Div után.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14123) need


need
addikt

Sziasztok..

Van pár Dz kreditem.. ezeket hol lehet vagy tudom elvásárolni?? van valahol bármelyik DZ-n bent a területen Vendor?? Azt tudom hogy kint van de engem bent érdekelne..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#14124) Anonymus23 válasza S e t h (#14122) üzenetére


Anonymus23
veterán

Annyit azért megjegyeznék, hogy az Invaded küldetések bár ugyanaz a helyszín, de mindenképpen másabakb lesznek mint az origi küldetés.
Azért utána még vannak a plusz küldetések, amelyek közül van, ami akár még érdekesre sikeredett, de minimum egy végigjátszást megérdemel szerintem.

;) - The Power of the Light Side

(#14125) Anonymus23 válasza need (#14123) üzenetére


Anonymus23
veterán

A korábban itt emlegetett Thieves Den vendornál lehet vele akár jó cuccokat is venni.
Felviszed 100%-ra láda és terminál hackeléssel a szintedet, majd a 3 ajtó egyikén bemész, és ott a csávó árul dolgokat. (70-75 DZ resource kell hozzá darabonként, amiből ugye 300 a max készlet).

;) - The Power of the Light Side

(#14126) #75376384 válasza S e t h (#14122) üzenetére


#75376384
törölt tag

minden rosszindulat nelkul, szerintem elmondhatjuk, hogy a looter shooter kategoria nem a te vilagod. az endgame elereseig valoban egy teljesen mas jatekot kap az ember, de szerinted megis hogyan lehetne maskent megoldani egy alapjaban lootolasra kitalalt jatekot, mint sem folyamatos ismetlessel?

ha mindenki megkapna elso run utan az ahitott cuccot, akkor az nem looter shooter lenne.

es ahogy Anonymus is irta, azert nem teljesen ugyanaz, mint story modban.

az "endgame-boring" pedig nem az altalad felhozott dolgok miatt gyakori a keresoben. a problema a jatekkal, hogy nagyon kellenenek az elso resz dlc cuccai + resistance. mindegyik amugy az ismetlesre epitett.
szemelyes velemenyem, hogy a mostani targeted loot se oldja meg a build problemakat. a melleny es a taska farm egy ugyanolyan rng fiesta mint eddig, csak ezuttal mar egy-egy mapot kell ismetelgetni hozzajuk. igy pedig nem all masbol az egesz mint par set item utani futkosasbol. az elso resz annyival volt jobb,hogy ott a kinezett buildet "siman" ossze lehetett dobni es az ember azert farmolt, hogy azt tokeletesitse. itt pedig azert farmolsz tobb szaz orakat, hogy egyaltalan legyen egy alap builded. mire eljut oda az ember (es nem unja meg addigra a jatekot) johet a tokeletesites, ami idoben meg a tobbszorose.
nekem azert csalodas a tu6. osszeraktam fejben egy buildet, de se taska, se melleny meg csak hasonlo se esett hozza, mint ami kellene. ugyanez igaz az aces buildem tobb itemere is. akkor meg minek jatszak? a clutch build mar a fulemen jon ki.

(#14127) need válasza Anonymus23 (#14125) üzenetére


need
addikt

köszi köszi..akkor még DZ-zek 50 szintű vagyok ;)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#14128) MarkusSchulz válasza need (#14123) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

A mai benti vendor (Van amikor 1 nap, összesen kétszer is változik az eladó tartalma)

[Thieves Den Vendor Stock - Nov, 8, 2019]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#14129) Anonymus23 válasza need (#14127) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ehhez mondjuk semmi köze a DZ szintednek :N
Leginkább az Occupied DZ-ben lehet gyűjteni a cuccot, a lelőtt mobok dobálják, illetve spec ládák adják. Ilyen ládák vannak a nem OC DZ-ben is, de azok egyrészt ritkák nagyon, másrészt alíg adnak 1-2-t és leginkább ki vannak nyitva és irdatlan idő, mire újraéled.
tegnap 20-30-ról indultam, 1,5 óra farmolás után lett 300. Ebben volt PvP is, mivel ott mindig akad 1-2 csapat akik rosszalkodnak, vagy éppen te rosszalkodol :K

;) - The Power of the Light Side

(#14130) arnikusz válasza MarkusSchulz (#14128) üzenetére


arnikusz
veterán

Ez a Commando SVD erősebb mint a normal?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14131) TommyS_27 válasza arnikusz (#14130) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ugyanaz a min/max sebzése mint a sima svd-nek Eshet gyenge sebzéssel meg erőssel is. Egy max közelire vadászok én is

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/ltommys

(#14132) arnikusz válasza TommyS_27 (#14131) üzenetére


arnikusz
veterán

Köszönöm, este meglesem van egyre való DZ pénz. Kijön még?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14133) Anonymus23 válasza arnikusz (#14132) üzenetére


Anonymus23
veterán

50125 a max alap sebzés, nekem van egy a stashben ami 41121, azaz 1 %-os :DDD :C

;) - The Power of the Light Side

(#14134) arnikusz válasza Anonymus23 (#14133) üzenetére


arnikusz
veterán

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14135) Hublot válasza Hublot (#14116) üzenetére


Hublot
senior tag

Kezdődik. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#14136) arnikusz válasza Hublot (#14135) üzenetére


arnikusz
veterán

Enye benyne, akkor este Raid. :DD

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14137) arnikusz


arnikusz
veterán

Úgy látom a dolgok renben vannak. :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14138) xyvalaki válasza arnikusz (#14137) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

Mindenki ezen háborog. Újabb 20% játékosállomány csökkenés.

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#14139) Anonymus23 válasza arnikusz (#14137) üzenetére


Anonymus23
veterán

LOL ez vajon milyen glitch lehet :C

;) - The Power of the Light Side

(#14140) xyvalaki válasza Anonymus23 (#14139) üzenetére


xyvalaki
aktív tag

NoMobb glich

https://www.twitch.tv/hnh_neutrale/

(#14141) regener válasza arnikusz (#14137) üzenetére


regener
veterán

Ezekről az időkről vajon miért nincs videó? :DDD

(#14142) Warzoz válasza regener (#14141) üzenetére


Warzoz
senior tag

Mert mire elindították a felvételt, vége lett a raidnek...

(#14143) arnikusz


arnikusz
veterán

Jó ez az Aces, jobb mint volt.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14144) #75376384 válasza regener (#14141) üzenetére


#75376384
törölt tag

Azzal publikálná a csalást/glitchet/exploitot vagy hívd ahogy akarod. Azt pedig gondolom nem akarja. Mindenesetre kiváncsi leszek massive mit fog szólni hozzá. :)

(#14145) arnikusz válasza #75376384 (#14144) üzenetére


arnikusz
veterán

A nagy semmit, 2 hete no state, ma egy laggtenger volt az egész.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14146) Pferi válasza arnikusz (#14143) üzenetére


Pferi
senior tag

Nekem nagyon furcsának tűnnek ezek a 180-190.000-es armor adatok 🙂 Összeguberáltam egy 430.000 armor + 150.000 HP szettet, de biztos hogy sok hibát kiszúrnátok benne. Heroic kivételével mindent simán megoldok benne, de a sok armor érték miatt a sebzés van a béka segge alatt 😢 Érdemesebb lenne lejjebb adni a páncélt és gyúrni inkább a sebzésre?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#14147) arnikusz válasza Pferi (#14146) üzenetére


arnikusz
veterán

Játékstílusodnak megfelelően. TU 6 után sokféle lehetőség van a szettépítésre, ha odafigyelsz. Én a DPS buildeket szeretem. Láttam 500.000 armoros buildet, ami az összeválogatott talentekkel is sebzett szêpen. Aces build esetén ez még az update előtti, csak a mellény és a térdvédő új. Berserk buildnél a 200.000 feletti heal a javallott, de inkább 250.000 feletti. Minap találkoztunk egy piromán tecniciannal( youtuber) M4 volt nála a gyújtogató perfekt talentes, chem launcherrel és micro dronos hiveal 500.000 armor mellett olyan sebzése volt, hogy csak na. De a lagg is nêha megbolondítja a játékot.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14148) soo277 válasza arnikusz (#14147) üzenetére


soo277
őstag

Néha lag!?!?rengeteg,a sok bugról nem is beszélve

BT: wersoo#21211

(#14149) dvd24 válasza arnikusz (#14137) üzenetére


dvd24
senior tag

Redditen azt írják, az utolsó bossnál volt valami disconnect probléma és amikor visszajöttek ugyanott voltak, de a számláló nulláról indult. Állítólag már jelezték massive felé is.

A helyzet az, hogy én ezt is teljesen hihetőnek tartom meg azt is, hogy valami cheat és most mosakodnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#14150) arnikusz


arnikusz
veterán

Vett valaki a perfekt unhinged lmg-böl?

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.