Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) Hublot


Hublot
senior tag

Alone in the Dark. :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#14302) regener


regener
veterán

2db Pentagon Challange run, Target loot: Wyvern Wear...
11db WW item, abból 6db térdvédő, mind kis értékkel, a többi pedig random használhatatlan item
17db murakami item
4badger és pár richter

"Target loot" :C

(#14303) Nagus


Nagus
senior tag

Van hír róla, hogy mikor javítják azt a bugot, hogy gyorsutazásnál a karakter eldobja az aktív specializációt? Gyakorlatilag hetek óta specializáció nélkül tolom, mert hiába aktiválok bármit a sikeres MM és gyorsutazás után már nem aktív... Gyakorlatilag kedvem nincs játszani az utolsó update óta....

(#14304) Anonymus23 válasza Nagus (#14303) üzenetére


Anonymus23
veterán

Azt próbáltad már, hogy elmented a loadoutot, és betöltve elvileg specet is vált adott esetben (ha nem vagy harcban)...

;) - The Power of the Light Side

(#14305) Nagus válasza Anonymus23 (#14304) üzenetére


Nagus
senior tag

Loadoutot már mentettem sok-sok set változtatás miatt az utolsó nagy update óta, mert az elite sebzás nem stackelődik, de váltani még nem próbáltam miután eldobta. Megpróbálom, köszi a tippet, hátha. :)

[ Szerkesztve ]

(#14306) #91166208


#91166208
törölt tag

Sziasztok. Esetleg Ps re nem keres valaki társat? Xbox on már játszottam vele csak eladtam a gépet. Division 1 be van kB ezer órám. Div 2 öt most kezdtem és esetleg segítene valaki? Természetesen nem helyettem kell farmolni csak egy kezdő lökés kellene h ne 20-30 XP fejlődjek mert katasztrófa. Ha valaki nagyon ráér. Köszi.

(#14307) LeonAran


LeonAran
tag

Hali!
Srácok,lenne egy kérdésem.
Specializációt fejlesztő pontot hol tudok szerezni/farmolni?
Feloldottam az 5 lépéses elektronikai specializációt, és sem a küldetések sem a Bountik nem adnak ilyen pontot.
Átváltottam a Kisebbik karakteremre , az tier 1-es ott tudtam még tegnap farmolni 25 pontot . Ma már ott sem kínál fel semmi ilyen spicializáció pontot.
What!??? :W
:R

Uplay: Repityu15

(#14308) LeonAran válasza LeonAran (#14307) üzenetére


LeonAran
tag

Most néztem, hogy amit a kis karakteremmel gyűjtöttem és aktiváltam az a nagy karakternél nem is lett jóváírva. Szóval a naggyal kéne csinálnom.
De mit?

Uplay: Repityu15

(#14309) regener válasza LeonAran (#14307) üzenetére


regener
veterán

Minden küldetés ad, azt nézd meg viszont, hogy nem-e vette le rólad a specializációt, mert a teknikusról random eltűnik az utolsó frissítés óta.
Mindig visszakell menni a fehérházba és újból felvenni.

(#14310) VágniValó


VágniValó
addikt

Csak úgy. Az RDR2-nek van 'képek és érdekességek' topikja, ennek nem láttam, de van pár képem, amit meg szerettem volna osztani. Nyugalom, nem csinálok rendszert belőle. :B





"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#14311) regener válasza VágniValó (#14310) üzenetére


regener
veterán


(#14312) VágniValó válasza regener (#14311) üzenetére


VágniValó
addikt

Az első képed konkrétan toronymagasan jobb, mint a játék dobozos változatának a borítója :DD
Én mindig csak puritán stílusban F12-őt nyomok ingame, hanyagolom a fotómódot szándékosan. Azért 1-2 akad:



"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#14313) Anonymus23 válasza LeonAran (#14308) üzenetére


Anonymus23
veterán

ITT összeírtam már korábban, hogy honnan lehet spec pontokat szerezni.

Ha csak alap verziójú játék van megvéve, akkor viszont elég 1x feloldani a specializációt, az már minden karakterre érvényes lesz.
DE! Minden karakteren KÜLÖN ki kell maxolni a speciaklizációkat, az egyik karakteren gyűjtött pontok NEM kalkulálódnak bele a másik karakter pontjaiba. Igazából ha kimaxoltál egy specializációt, akkor amíg specet nem váltasz az adott karakterrel addig nem is fog adni újabb pontokat, mindig csak ahhoz ad pontot, amelyik specializációban vagy éppen, és csak akkor ha még nem gyűlt ki az adott spechez a 165 pont.

;) - The Power of the Light Side

(#14314) regener válasza VágniValó (#14312) üzenetére


regener
veterán

Filtereket nem szoktam rárakni, csak jobb minőségben fotóz mint az F12 :D

(#14315) s4hu|SyD^ válasza LeonAran (#14307) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Meg térképen is írja ha az adott küldetés ad pontot.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14316) LeonAran válasza regener (#14309) üzenetére


LeonAran
tag

Köszönöm az volt a gond!

Uplay: Repityu15

(#14317) LeonAran válasza Anonymus23 (#14313) üzenetére


LeonAran
tag

Köszönöm a választ! :R
Kiváltottam egy Bountyt mire megcsináltam, el tűnt a Specializáció, nem is kaptam pontot, ráadásul Heroic szintű volt. :W

Uplay: Repityu15

(#14319) RazoR válasza VágniValó (#14310) üzenetére


RazoR
veterán

Bárcsak olyan jó lenne a játék mint a képi világa....

(#14320) infectedmann


infectedmann
őstag

Sziasztok! Ostoba kérdés következik. Nem rég sikerül hozzájutnom a játékhoz, és eljutottam odáig, hogy a Black Tusk megszállta a várost. Érdemes most foglalkozni a Control Pointokkal, amiket folyamat elfoglal valamelyik frakció, vagy "jól van az úgy"? Elkezdtem őket kipucolni, de úgy érzem kicsit túl sok felesleges idő megy el ezeknek megtartására. Csak a mai nap legalább annyi Control Pointot foglaltam vissza, mint amennyit kipucoltam az invázió után és volt amelyiket kétszer :-/

(#14321) Pferi válasza infectedmann (#14320) üzenetére


Pferi
senior tag

Nem tudom hogy változott-e, de ha felviszed a CP szintjét 3-ra vagy az fölé, az elfoglalásakor kaphatsz blueprintet. Azért éri meg elfoglalni. A többi loot ugyanolyan sz.r mint a többi talált cucc... 😕

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#14322) infectedmann válasza Pferi (#14321) üzenetére


infectedmann
őstag

Értem, tehát a játékos preferenciájától függ érdemes e foglalkozni vele vagy sem. Köszi a tippet. :R

(#14323) Anonymus23 válasza infectedmann (#14322) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem! Legalábbis addig nem, amíg ki nem szedted a tervrajzokat.
Utána is van értelme ha éppen projekthez kellenek dolgok.
Pl lvl4 CP-hez kötődik egy exo térdvédő.
Illetve pl ha projekthez nevesített frakciós eliteket kell lelőni, akkor ha nem akarsz DZ-be menni (itt a leggyorsabb egyébként) landmarkot takarítani, akkor ha felviszed lvl4-re a CP-t, akkor a CP támadásánál és védésénél is lesz 1-1 nevesített elit az éppen a CP-t felügyelő frakcióból.

;) - The Power of the Light Side

(#14324) infectedmann válasza Anonymus23 (#14323) üzenetére


infectedmann
őstag

Köszi :R Így már minden világos :)
Ha jól olvasom egy angol nyelvű írásba, akkor WT4 után lehet a Control Point-ok alert leveljét növelni, szóval addig tényleg nem kell foglalkoznom velük ha nem vagyok időmilliomos. Utána meg mehet a hentelés.

[ Szerkesztve ]

(#14325) s4hu|SyD^ válasza infectedmann (#14324) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Esetleg a fontosabbakat elfoglalhatod, ha pl oda szeretnél gyorsan utazni arra a területre. Én csak azért szoktam őket. WT2-3-ban.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14326) Nundee K.


Nundee K.
tag

Sziasztok!
Bocs, ha láma a kérdés. :B
Szóval, bizonyos talent-eknél, pld a berserk-nél látom a feltételek között, hogy bizonyos fegyvertípusokat "drawn-olni" kell az aktíváláshoz.
Mi is ez a drawn-olás?
Köszönöm előre is! :)

[ Szerkesztve ]

(#14327) nak0n válasza Nundee K. (#14326) üzenetére


nak0n
aktív tag

Csak ha az ott felsorolt valamelyik fegyvertípus van drawn-olva, azaz a kezedben, akkor működik a berserk, mással nem.

(#14328) #75376384 válasza Nundee K. (#14326) üzenetére


#75376384
törölt tag

Az adott fegyvertipus (oda vannak írva a talenthez) kell hogy épp a kezedben legyen és azzal kell “lőnöd”.

Nem a legszebb megfogalmazás, de szerintem így érthető

(#14329) Nundee K.


Nundee K.
tag

Köszi Néktek! :)

(#14330) Pferi


Pferi
senior tag

Ha valaki most venné a játékot, akciós az Epic Games-en, 14.99€.
[link]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#14331) arnikusz


arnikusz
veterán

Jön valami holiday apparel event ládagyűjtős cuccos. December 4. 140 State és gözerővel dolgoznak az Episode 3-on. Lesz Santa sicska amit ezen mutatnak be.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14332) Pferi válasza arnikusz (#14331) üzenetére


Pferi
senior tag

Szuper. Végre mikulásjelmezben irthatom a hiénákat a város utcáin... :D

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#14333) #75376384 válasza Pferi (#14332) üzenetére


#75376384
törölt tag

A nyár közepén. Azt azért tegyük hozzá. :)

(#14334) s4hu|SyD^ válasza #75376384 (#14333) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mindegy, mert a karácsonyi díszek még fent vannak. :DDD

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14335) LucentTwo


LucentTwo
tag

Sziasztok,

Nemrég kezdtük el a játékot testvéremmel PS4-en. Kérdésem esetleg van ps4-es klán, ahová lehetne csatlakozni?

(#14336) MarkusSchulz válasza arnikusz (#14331) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

az jó, kicsit visszatérek akkor a játékba :D

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#14337) arnikusz válasza MarkusSchulz (#14336) üzenetére


arnikusz
veterán

Ma a Camp white oak bugos volt az egyik robo dog beragadt a fészerbe és nem feküdt restart oldotta csak meg heroicon viszont dobott egy chatterboxot.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14338) axlfsi


axlfsi
veterán

Ma volt valami erdekes TD-nel?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#14339) Garsza


Garsza
veterán

Helló Az exotic térdvédőt hol lehet beszerezni?

(#14340) Tredail011


Tredail011
újonc

Sziasztok srácok! Embereket keresnénk klánunkba, PVE orientált téren, kezdőket profikat egyaránt. Van egy Akadémia klánunk is, ez a gyüjtő klán, először ide kerül mindenki s aztán mehet a nagyba. Akit esetleg érdekelne, szóljon bátran. A kezdőket betanítjuk felgeareljük ha szükséges. A lényeg hogy aktív befogadó képes legyél. #The Division2 (PC) HUG klán. ;)

(#14341) arnikusz


arnikusz
veterán

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14342) Nagus válasza Anonymus23 (#14304) üzenetére


Nagus
senior tag

Úgy néz ki ez beválik. :R

(#14343) velizare válasza arnikusz (#14341) üzenetére


velizare
nagyúr

naf-naf

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14344) pilipi válasza Tredail011 (#14340) üzenetére


pilipi
aktív tag

Picit vicces a naivitásod, hogy az országban van egy klán-ra való Division 2 gamer :D
Halott game minimális gamer-rel, így van ez jól meg is érdemli a Massive.
U.I. Nem szép a játék, de legalább bugos :D :R

[ Szerkesztve ]

(#14345) Tredail011 válasza pilipi (#14344) üzenetére


Tredail011
újonc

Miért lenne naivitás? :) én csak egy opciot irtam. :) aki szeretne jöhet. Aztán kész, van sok magyar játékos is. Itt is keressük az embereket, mint máshol.

(#14346) need válasza pilipi (#14344) üzenetére


need
addikt

szerintem meg te vagy a vicces..
amióta megjelent a felhívás itt-ott
jelentkeztek is jó páran vannak még emberek akik szeretnek játszani vagy szórakozni..
jó persze ez rád nem vonatkozik!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#14347) Anonymus23 válasza pilipi (#14344) üzenetére


Anonymus23
veterán

Bugosnak bugos, de azt mondani rá, hogy nem szép, az kissé mellélövés.
Egy dologba nem nagyon tudtunk belekötni, a pálya és a terület kialakításba. Az kb nagyon ott van :K
Nincs olyan hangulata mint a Div1 Survival-nek, amikor este hóviharban egy szál pisztollyal nekiindulsz New Yorknak, de akkor is hangulatos és szép. Szerintem.

;) - The Power of the Light Side

(#14348) pilipi válasza need (#14346) üzenetére


pilipi
aktív tag

80 %-al csökkent a playerek száma az elmúlt időszakban(nem véletlenül).
Sajnos a div 1 miatt én is előrendeltem(mentségemre szolgáljon, hogy szept 15-én töröltem a játékot) a játékosok nem hülyék ez a játék sem nem szép, sem nem bug mentes ((mondhatnám azt is , hogy csúnya, de legalább sz*r)) véleményem szerint nem is kell és nem is akarják javítani ezt a "bughalmazt"
(#14347) Anonymus23 egy példa az Assassin's Creed Origins 2017-es és csak ámulok- bámulok, hogy mennyire szép a világ ami él és lélegzik összehasonlíthatatlan ezzel a ....

[ Szerkesztve ]

(#14349) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Tier 3-ba kerültem és van még 2 invaded hátra de csak 350 a GS-em. 375 az alap azokra most. Van valami módszer cuccot farmolni és gyorsan Tier-t lépni? Egyébként miket csináljak? CP-t gondolom lehet hanyagolni. Bounty-kat, project-eket csinálgatom. Farmoljam a főküldetéseket vagy a már megcsinált invaded küldetéseket?

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14350) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#14349) üzenetére


Anonymus23
veterán

Gyere be hozzám, és dobok neked 500-as Geart, és akkor pikk-pakk feljebb lépsz :)
Felesleges (tényleg) WT5 alatt bármit is farmolni, mert nem leszel vele előrébb.
Vagy ha mindenképpen farmolni akarsz, akkor meg nincs erre szabály, azt mondjuk nem tudom, hogy ott már van-e loot specifikus térkép, mert akkor esetleg farmolhatsz specifikus itemeket, de kb ennyi.
Illetve elvileg DZ-ben hamarabb esnek magasabb GS-el cuccok.

;) - The Power of the Light Side

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.