Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15025) Gigant20 válasza s4hu|SyD^ (#15023) üzenetére


Gigant20
tag

Ezt amit írsz mind szép és jó ha mondjuk 100 órád van benne.
Amikor a 4-es Cp már semmit nem ad, és a Target loot sem ratogat semmi jót mert ami kéne mondjuk egy Providance Táska/ Spark-Vital talent és 2 piros (CHC-vel) akkor hiába mész 100 Providance küldit vagy CP-t annak az esélye, hogy ilyet kapsz nem túl nagy. Így egy idő után nincs értelme farmolni mert elmegy az ember kedve az egésztől.

A RAID-ről pedig. Mivel mentem már 500+ db-ot belőle, így van némi rálátásom.
Ott a Discovery Raid és a matchmaking. (amit a készítők nem is akartak belerakni, szerintem jogosan de a sok rinyagép a reddit-en kisírta.)
Tehát ha ott elindulsz 7 random emberrel aki még sose csinálta és egy kicsit sem tudtok kommunikálni akkor már BOOMER is nagy falat lesz a többiről nem is beszélve egy butított verzión.

A raid szerinted azért van túl lihegve mert nem voltál még? Vagy azért mert nincs 7 ember akivel mehetnél? Persze nem mindenki szereti és ez így van jól, de érdekes módon mindenki (jó elég sokan) azt várja a legjobban.
Kérdem én nézi-e valaki azt, hogy a Tidalon mennyi a legjobb ideje?
Kb. senki, mert azt bármikor letolod randomokkal, hol jobb hol rosszabb idővel az éppen aktuális randomok játéktudása és buildje szerint.

A 10 perces RAID pedig azért nem olyan egyszerű mint az gondolod. (kurva sok gyakorlás/build/összhang kell hozzá)
De ha láttál már róla videót akkor talán észrevetted.

[ Szerkesztve ]

uplay: jul3s4ty_HUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.