Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:57

LOGOUT.hu

The Division 2 (PC, XO, PS4) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#14399) üzenetére


Anonymus23
veterán

ITT raktam fel egyet, használható teljesen.

;) - The Power of the Light Side

(#14402) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#14401) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Azok a modok is random esnek? Nem láttam még egyet sem akkora értékekkel. :(

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14403) Bird válasza s4hu|SyD^ (#14402) üzenetére


Bird
addikt

Full random, de legalább kraftolható is, így gyorsabban kiszedheted....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#14404) s4hu|SyD^ válasza Bird (#14403) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát ja. Csak keresni kell 200% luck modot először. :) Nyilván elleszek még pár 100 órát. Azt a £24 megérte teljesen.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14405) Bird válasza s4hu|SyD^ (#14404) üzenetére


Bird
addikt

Nyugi, nekem is csak 1000 órám van benne, szóval van időd. :DDD :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#14406) s4hu|SyD^ válasza Bird (#14405) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én csak 50 körül járok... :O :U

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14407) infectedmann válasza s4hu|SyD^ (#14406) üzenetére


infectedmann
őstag

70 óra játék után bemegyek Dark Zone-ba egy landmarks-hoz, meglövök egy NPC-t, öt másodperc múlva halott vagyok, mert úgy lerohannak, hogy esélyt sem adnak pozíció váltásra vagy bármire, szóval van még hová fejlődnöm. Két nap alatt két landmarks-ot sikerült kipucolnom :DDD 4-es alerten lévő Control Point is vicces volt :D

(#14408) simonl


simonl
tag

Sziasztok, a legutóbbi TU6 frissítés óta lehet használni a kék, zöld generic módosítókat?
Érdemes ezért új karaktert indítani, ezek farmolására?
Köszönöm a türelmes válaszokat

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#14409) #75376384 válasza simonl (#14408) üzenetére


#75376384
törölt tag

Azokat már nagyon régóta nem lehet használni.

(#14407) infectedmann: idővel menni fog az, csak ne menj fel a redditre sírni, hogy nehéz a játék. :)

a dz-t szerintem ne erőltesd. Egy 4-es cp sokkal nagyobb fun és még csak hátba se lőnek random kötekedő játékosok.

(#14410) Pferi válasza #75376384 (#14409) üzenetére


Pferi
senior tag

DZ-ben annyi időt töltöttem hogy a Pestilence meglegyen az exotic fegyver gyűjteménybe, elég is volt, nem az én világom a PvP :)

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#14411) infectedmann válasza #75376384 (#14409) üzenetére


infectedmann
őstag

Igen, már tapasztaltam a random hátba lövést :DDD Én szeretem ha valamiben van kihívás és ösztönöznek arra, hogy jobb legyek vagy farmoljam ki a jobb cuccokat és pl. itt D2-ben ne csak annyiból álljon a napi login, hogy belépek, megcsinálom a napi Projecteket aztán annyi.
Szóval nem az én stílusom redditen sírni :P

[ Szerkesztve ]

(#14412) Kekebatta


Kekebatta
tag

Cassienél van Perfect Sparkos kínai cucc hátizsákban, vagy mikulás tatyó.. kinek hogy?!

(#14413) s4hu|SyD^ válasza infectedmann (#14407) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Első lv4 CP nekem totál random gear. Úgy gondolták, hogy a járőrök meg a supply szállítók is becsatlakoznak... 30 perc volt legalább. 5x haltam kb. 2-3x fogytam ki a lőszerből és percekig armor Kit nélkül voltam sokszor. Nem is számoltam mennyi citromsárga named vt meg mennyi elite. :DDD Végén bekellett hívnom mást, hogy élesszen...

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14414) arnikusz válasza Kekebatta (#14412) üzenetére


arnikusz
veterán

Okés csak skill modot tudsz belerakni míg a simába pl. Alps estén offensive mod mehet bele ami kompenzálja azt a plussz sebzést. Erre gondolok:

[ Szerkesztve ]

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14415) infectedmann válasza s4hu|SyD^ (#14413) üzenetére


infectedmann
őstag

Én háromszor haltam, sosem értek oda időben a jelző pisztollyal hívott szövetségesek, viszont negyedikre pont arra tartott egy szövetséges random visszafoglaló csapat, úgyhogy szerencsém volt és a figyelmüket elterelve szépen lelövöldöztem őket. Kétszer váltottam fegyver típust, annyira fogyott az ammo :D

(#14416) D013


D013
aktív tag

Én is beszálltam az akcióval, izzad alatta gép rendesen mindent maxra húzva. :) Azért a benchmarkon megvan a 75 fps. Eddig pár óra után tetszik. Azt kaptam kb amit vártam. Azt néztem hogy redditen sok a panaszkodó, egy nagyrészüknek a balanasszal van problémája, a másik részük szerint az első rész jobb volt. Ha csak 100 órám lesz benne már megérte.

(#14417) Kekebatta válasza arnikusz (#14414) üzenetére


Kekebatta
tag

Igen, de gondoltam akinek nincs, hátha használható vmire.. :DD
Nekem is csak ezt dobta eddig.. :Y

(#14418) arnikusz


arnikusz
veterán

Amíg szét nem nerfelik és van kedvetek próbáljátok ki a Negotiators Dilemma buildeT, jó móka PVE és PVP, erre még kellene heal a 300.000-hez közeli körülinek örülnék de ez van.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14419) tiger10 válasza arnikusz (#14418) üzenetére


tiger10
tag

Ez mit tud?

(#14420) arnikusz válasza tiger10 (#14419) üzenetére


arnikusz
veterán

Demolotionist specializációban Blowback, ha leszedik a páncélodat 3 másodpercenkênt kilő egy gránátot az ellenségre. Ez a Berserk, Spark talentekkel és Mercilessel másodlagos fegyverként elég jó sebzést ad.

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14421) #75376384 válasza D013 (#14416) üzenetére


#75376384
törölt tag

A reddit a legutolsó hely amit érdemes komolyan venni. Vannak a játéknak hibái, de ami ott megy az mindennek az alja. :)

(#14422) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Hogy a fenébe válogattok, hogy mit tartsatok meg meg mit ne? Stash tele, inv tele, modok tele.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14423) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#14422) üzenetére


Anonymus23
veterán

1000 óra után már ránézésre megy, illetve ha tudod, hogy mit akarsz összerakni, akkor látni fogod, hogy mi az ami érdekel és mi az ami számodra felesleges. :K
Eleinte persze káosz az egész, de mindenkinek vannak rá megoldásai, hogy hogyan tudja átlátni, nekem a szokásos excel kirakva a monitor mellé a TV-re és ha esik valami értelmes és kíváncsi vaghyok, hogy jó-e nekem, akkor csak ránézek a listámra, van persze aki észben tudja tartani (egy frászt, max néhány fotografikus memóriával rendelkező :DDD ), de másképp nem megy.

;) - The Power of the Light Side

(#14424) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#14423) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

A baj, hogy az elején fogalma sincs az embernek, hogy mi kéne. Ez erre a build-re jó amaz amarra, ennek ez az értéke nagyobb annak meg amaz...

Inkább az érdekelne akkor, hogy mik a teljesen felesleges talent-ek?

Fele attribute sheet is érthetetlen nekem.

(Div1 is ilyen bonyolult volt vagy ott nem volt ekkora káosz?)

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14425) Anonymus23 válasza s4hu|SyD^ (#14424) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha nagyjából tudod, hogy mit szeretnél összerakni (akár saját kútfőből, akár mások gearje alapján), akkor azokat a cuccokat kell vadásznod.
Van amit egyszerűbb megszerezni, de lesz ami hetek/hónapok mire kiesik. A többi cuccost meg az értékei és/vagy az összessége alapján, azaz jó tálentekkel és jó értékekkel rendelkezik, kell eldönteni, hogy maradjon-e.
Először nézegetned kellene, hogy jelenleg mik azok a szettek amiket érdemes lehet összerakni (DPS, skilles stb), hogy legalább ne dobj ki olyan dolgokat, amik kellhetnek és esnek, utána már egyszerűbb az életed, a többiről eldönteni, hogy maradjon-e vagy mehet a kukába.

;) - The Power of the Light Side

(#14426) s4hu|SyD^ válasza Anonymus23 (#14425) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Mondjuk ezért is jó a targeted loot. Ha kell valami oda megyek.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14427) arnikusz


arnikusz
veterán

Tájékoztatásul:
RELEASE OF TITLE UPDATE 6.1 on DECEMBER 10th, 2019
Improvements to Audio issues
Fixes to Apparel Drop issues
Remove alarm in the White House "again"
Changes to UI with how loot drops are viewed
Fixes to invisible walls with NPCs spawning points
Negotiators Dilemma - Added a fuse for added visual warning when the grenade drops
Fixes to Cassie (Gun Runner)
Removed "requirements" for purchasing items.
Fixes for the UI for her spawning time
Fixes for Cassie Vendor icon not appearing on the map.

Hardcore Mode "BETA"
New Character (must have an available character slot to select)
No access to your stash (will have access to vanity items)
PERMA DEATH
All game modes will be playable in Hardcore Mode (DZ, LZ, Raid). Servers will only allow for other Hardcore Players access.
Please provide your feedback about your experience or suggestions.
Rewards - anything earned in this mode will not be transferable to other characters and will be lost on death.
YOLO Hat for reaching Level 2

Situation: Snowball & Apparel Event
Holiday Care Package on its way
3 Pieces of Equipment
Holiday Hat
"The Sleigher" - A new gun that will shoot snowballs that will confuse opponents. A guaranteed drop, the first time from "The Hoarder" (aka Loot Goblin, Loot Troll).
If you shoot his backpack, you will get an item. If you follow after him, he will lead you to an ambush.
The Hoarder can be found in the LZ only and will spawn randomly around the world.
Silent Night Apparel Event
December 10th thru 31st. Keys can still be used till January 7th.
Key drop has had RNG removed. Receive 1 key for every 3 Field Proficiency Caches or 1 key for every 5 DZ Caches.
Able to "gift" purchased keys to other players.


Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14428) velizare válasza arnikusz (#14427) üzenetére


velizare
nagyúr

permadeath? WOW. JUST WOW.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#14429) arnikusz válasza velizare (#14428) üzenetére


arnikusz
veterán

Aha várjunk csak, hogy mükszik majd egyáltalán? :D

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#14430) Bird válasza arnikusz (#14427) üzenetére


Bird
addikt

Köszönjük Agent!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#14431) regener válasza velizare (#14428) üzenetére


regener
veterán

Jól hangzik, de én ezért nem törlök le egy karaktert...

(#14432) pottyoske197


pottyoske197
tag

Udv
A nagy areses kovetkezteben vacilalok, es itt forumon van par hozzaerto emberke. Erdemes sima Asus RTX 1080 ROG Strix asrol atterjek RTX 2080 Superre ??? vagy varjam meg tavaszi 7nm eres Ampere szeriat nvidiatol ?? most jo arban adnak 2 ev garival Altex uzletben Hasznaltpiaci ar de Mediamarkos uzletlanc arulja.. es gondolkodom mit csinaljak.. Uj generacio megjelenese biztos nem olcso lesz de teljesitmenyszint novekedest ha meglatom tudnek donteni. Plusz majd hasznaltpiac megtelik 2080TI es 2080 superrel is de vajon mien ar..
30 % kedvezmennyel van jelenleg ma tettek ki (kb 190 ezer forint). marmint az osszes legolcsobbhoz kepest
RTX 2080 Super Phantom kartyarol van szo 3 ventis... nem a 2 ventis olcso modellek...

TI modellek azok meg 50 % al dragabb ennel a legolcsobb kaphato is hasznaltan is !!
Koszontem a velemenyeteket

[ Szerkesztve ]

pottyoske

(#14433) #75376384 válasza velizare (#14428) üzenetére


#75376384
törölt tag

erre nagyon kivancsi leszek. bar dz-be tuti nem fogok vele bemenni a tobbi johet. :D

(#14434) Mizol29 válasza pottyoske197 (#14432) üzenetére


Mizol29
senior tag

És ez, hogy jön ide ebbe a topicba? [link]

[ Szerkesztve ]

(#14435) pottyoske197 válasza Mizol29 (#14434) üzenetére


pottyoske197
tag

JOL. mivel 90 % ban div1 es div 2 vel jatszom igy varom ilyen ipusu kartyaval rendelkezok velemenyet.

De mar tokmindegy 2 ora alatt az egesz keszletet eladtak...

pottyoske

(#14436) Mizol29 válasza pottyoske197 (#14435) üzenetére


Mizol29
senior tag

Akkor kicsit másképp kellett volna kérdezni, hogy jobban kötődjön a topichoz. Pl. Akik 1080-as vga-val rendelkeznek mik a tapasztalatok? Elég xy felbontásra xy grafikai beállítások mellé? Vagy érdemes cserélni 2080-ra? Vagy valami hasonló felfogásba. Mert ebből nem jött le, hogy te mennyit is játszol ezzel a játékkal meg hogy mire is vagy pontosan kíváncsi. No offens amúgy.

(#14437) s4hu|SyD^ válasza pottyoske197 (#14435) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Én 1070-en játszom 4k-ban pár dolgot levéve, amit amúgy sem vennék észre és néha beesik 30 fps alá de általában afölött van. Régi motoros vagyok szóval nekem annyira nem tűnik fel az alacsony fps(vagy inkább csak nem zavar), de 4k monitoron jobb a natív, mint bármi. Egyébként helytől függően 30-45 körül van az fps(WQHD, 1440p-ben meg folyamatos 60 fps). Szóval GTX 1080-al jól kell, hogy menjen a játék. Ezért szerintem felesleges még 2080-at venni. Ha 6-7 hónapot kibírsz akkor úgyis jön a 30-as széria, jelenleg én is arra várok és majd eldöntöm, hogy megéri-e az vagy a 20-as széria lesz, mert úgyis zuhan majd az ára. Jelenlegi játékokra egy 2080-as elég 4k-ban. Ray tracing még felejtős egyelőre. De szerintem is ennek inkább más topikban a helye.

A másik kérdés, hogy milyen felbontást és milyen képfrissítést szeretnél?

[ Szerkesztve ]

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14438) RazoR válasza s4hu|SyD^ (#14437) üzenetére


RazoR
veterán

Azért az, hogy a 2080 elég a mostani játékokra 4k-ban kicsit erős kijelentés szerintem....

(#14439) TommyS_27 válasza RazoR (#14438) üzenetére


TommyS_27
senior tag

Ha megelégszik a 30+ fps-el akkor valóban elég :D

https://www.twitch.tv/ltommys

(#14440) -=Jam=- válasza RazoR (#14438) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem csak szerinted :D Bár, ha valakinek elég a 30fps...

(#14441) Pferi válasza RazoR (#14438) üzenetére


Pferi
senior tag

Szerintem 4k-ban ne akarjon senki sem játszani, kivéve ha valami krv erős konfigja van...

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#14442) s4hu|SyD^


s4hu|SyD^
addikt

Ha hobbi játékra nem elég egy 40+ vagy a folyamatos 60 akkor tessék venni a 2080 Ti-t párossával...

Plusz Ultra sem kell, lehet ott állítani 0 grafikai különbséggel 10+ fps.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#14443) simonl


simonl
tag

Sziasztok Srácok, a Fehér Házban lévő craft station -t hogyan, mikor lehet 500 -as ra fejleszteni?
Már csak az a lépés hiányzik....
Köszi

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#14444) #75376384 válasza simonl (#14443) üzenetére


#75376384
törölt tag

Wt5 kell hozzá. Csináld meg a tidal basin küldetést akkor átrak és fejleszteni is fel tudod.

(#14445) Anonymus23 válasza pottyoske197 (#14432) üzenetére


Anonymus23
veterán

A 2080-as kb a 1080 Ti-vel van egy szinten, a 2080 Super az azért erősebb mint a sima 1080-as. Látom, hogy már tárgytalan, de ha van feleslegesen elverhető lejed, akkor bátran, rosszabb nem lesz, főleg DX12 alatt azért a 20-as szériák jobban teljesítenek, de lehet ennek túl sok jelentősége nincs részedre.
Én is nézegettem a VGA-kat nemrég, aztán inkább lecseréltem az autómat, abba csak több pénzt lehet ölni mint VGA-kba :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#14446) tiger10 válasza arnikusz (#14427) üzenetére


tiger10
tag

Egy új pisztoly, amely hógolyókat fog lőni és megzavarja az ellenfeleket. Ez komoly? :((

(#14447) D013 válasza Anonymus23 (#14445) üzenetére


D013
aktív tag

1080p-n maradva az új RX 5700-asom szépen teljesít. Meg is lepett a játék itt-ott hogy milyen szép. Minden maxon.

(#14448) Pferi


Pferi
senior tag

Ez a program TUDJA mikor kell egy kis lökés az embernek hogy ne hagyja abba a játékot, egy Challenging Bounty végén az egyik boss dobott egy Nemesis-t :D

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#14449) Gubu0101 válasza D013 (#14447) üzenetére


Gubu0101
veterán

Én is letesztelem holnap a 2060S-t,hogy mit alkot a div2-vel is :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#14450) Nundee K. válasza Pferi (#14448) üzenetére


Nundee K.
tag

Nekem tegnapelőtt a napi hard mission végén jött 1 Sweet Dreams + 1 Mercilles. Örültem, képzelheted. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.