Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#992) coocoo válasza Rover623 (#988) üzenetére


coocoo
csendes tag

Nem értem miért gizdultál be ennyire, ha csak állatságokat írtam ;]

Mivel vidéki kisvárosban lakok, én már réges rég megtapasztaltam, hogy bizony itt minden drágább mint a fővárosban. Egy egészséges kereten belül ez okés is, mert mondjuk ott a száll.költség. De nemá egy szaros joyon kelljen az autopályamatricát behozni.

A ''te papec'' nem szó szerint hangzott el, keresztnevén szólítottam az elvtársat. Nem értem mé kell ilyenen fennakadni. Azt sem tudtam, hogy másodpercre pontosan kell felidézzem a párbeszédet. Ezért törekedtem 1xerüsíteni az elhangzottakat.

Az pedig, hogy vki körbenéz előtte mi, hol, mennyi és úgy megy el, az teszi jól.
Árlista: ha szigorú akarok lenni, ;] , magasból teszek rá, hány ember kell ahhoz, hogy hetente egyszer legyen frissítve. Aki van olyan hülye mint én - hisz te is ezzel a jelzővel illettél engem - és szerelmes a gépébe, igyekszik mindig mindenben a topon tartani a gépet, anyagi lehetőségein belül (néha azon is túl). Ebből , ill. magamból kiindulva, ha van a kezemben egy lista, estleg látok vmit ami megtetszik és ellágyulok, hogy igenis ez nekem kell.

Vagy esetleg nem is vásárolhatsz ott ahol olcsó, mert magánszemély vagy...? szted ez akadály? lol, ez tényleg tetszett :P

Ráadásul (szintén tapasztalat) az ilyen vevő a legritkább esetben vásárol egy helyen, alkatrészenként fogja megvenni a szart...mindent onnan ahol éppen a legolcsóbb...megszívatva ezzel magát is és azt a céget is, amit kinéz magának mint ''garanciális'' szervízt... Nem tudnék olyan üzletet per pillanat, ahol konfig esetén alkatrész árakat tekintve mindenben szuperul jönnék ki. Az ember -már aki ért valamit hozzá- azért csipegeti össze innen-onnan a cuccost, mert a végére mondjuk fog rajt egy huszast. Miután futottam pár kört 7600gs ügyben mifelénk, a hétfői nap inkább megrendelem neten, mert nem vagyok hajlandó egy szaros 31.000+2400 (futár) forintos kariért 37.000 kifizetni. Lehet, hogy szted balek vagyok mert neten rendelek, de azon a néhány rugón inkább veszek mást. Ja, és olyan üzletben veszem, ahol a garancia idő alatt a futár ingyen hozza és viszi ha vmi gáz van. Mert van már ilyen is. be-beeee :DD

Hello!
- Mondom hello!
- Hello!!!!!!!!! Köszöntem!!!!!!!!... van itt valaki???.....
ebben a bótban 4!!!!!! alkalmazott röhögcsélt hátul a raktárban, mert vmi vicces videót néztek a neten, és az egyikük próbált hol a pult mögött hol a raktárban jelen lenni. Ha nem kő a mani hát nem kő. Nem sértődtem vérig.

Én nem fikáztam senkit, nem kommentáltam, hogy mi a véleményem az eladókról. Nem tom arra felétek mi a helyzet, nem is izgat, mivel nem ott élek. Az viszont megdöbbentő mifelénk, hogy vagy nincs, vagy sokkal drágábban van. Nekem nem volt célom, hogy negatív fényben próbáljam beállítani a szakembereket - látod ezt a szót sem tettem idézőjel közé :C -, mindössze leírtam néhány velem megesett sztorit. Igaz írhattam volna csak pozitívumot is, lenne az is bőven, de azt inkább majd kiadom könyvben, v. feléneklem cédére. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.