Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) xoorti válasza george11 (#1295) üzenetére


xoorti
csendes tag

Nem. Mi az a warez? :)

Videózgatok, ls a tömörítetlen avi eszi a helyet :(

Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

(#1302) blueMerle válasza xoorti (#1301) üzenetére


blueMerle
veterán

warez = minden ami a neten illegális, ez lehet tartalom, szolgáltatás,...bármi
Ha pedig szimplán a kérdés költöi volt, akkor nem fogtam, bocsi, késö este van

(#1303) Rover623 válasza blueMerle (#1302) üzenetére


Rover623
félisten

Sőt: kora hajnal van...;]

primus inter pares

(#1304) xoorti válasza blueMerle (#1302) üzenetére


xoorti
csendes tag

Ha megnézed mire válaszoltam akkor láttad volna mi a helyzet :D

De elnézzük mert kora hajnal van, én meg nem tartózkodtam a sör élvezetétől....

Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

(#1305) marsu válasza zetorg (#1300) üzenetére


marsu
addikt

[Szerkesztve]

Bocsi.. rossz topikot néztem .... :B

Azt hittem '''' Azonnali kérdések '''' topik és tényleg segítséget kérsz ...

:D :D :D


[Szerkesztve]

Press any key to continue ...

(#1306) net84 válasza ML320 (#1298) üzenetére


net84
őstag

Azt vettem észre, hogy csak fizikailag vagy ott, mert mobilon nem értelek el :)
Egyébként a szombat elég húzós volt! Nézted a zárást? :DDD ''dolgoztam''

Szombat
fél 11 körül nöci meg a lánya:
Sulinetes notit szerettek volna hitelre, de mivel kolléga nem fért hozzá a hitelprogramhoz, rámmaradtak ők is...
é - jó! milyen konstrukcióba? önerő? törlesztőrészlet?
ü-cs - hááát önerő? mennyi legyen?
ü-a - nem tudom! {válrángatós szmájli}
é - a 10% minimálisan javasolt!
ü-cs - akkor legyen az, nem?
ü-a - jó legyen! {válrángatós szmájli}
é - futamidő?
ü-cs - 1 év!
közlöm a havi törlesztőrészletet, elgondolkodnak
ü-cs - mennyi lenne a havi törlesztőrészlet 0 forint önerővel?
é - rögtön nézem
megvolt ez is - de láttam rajtuk, hogy ezt már tényleg sokalják...megköszönték és távoztak.

11 körül csávókám:
- tudod nálad érdeklődtem még korábban sulinetes gép után
(ja biztos! te meg még kb. 100-an)
- igen?
- hát kiválasztottam, hogy melyik gép legyen! Ugye nem jöttem még későn?
- asztali gépet szeretnél, vagy notebookot?
- hát olyan monitorosat!
- melyik típust?
- ezt itt ni (és azzal elővesz egy november közepei dátummal ellátott árlistát)
- ez sajnos nincs már a beszállítónál sem, biztosan nem lesz meg idén, a nagyker dec. 15-ig vett fel rendelést, amit még az idén biztosan le tud szállítani.
- hát nekem karácsonra kellett volna
- sajnos azt már a múlt héten sem tudtuk volna garantálni...
- akkor ez a másik típus? ez sem jönne meg karácsonyra?
- szinte biztosan ez sem! (weben láttam, hogy van, de a hét végén nem mertem befoglalni és megrendelni az ügyfélnek, mert akkor itt verte volna az asztalt, ha hétfőn közli velem a nagyker, hogy nincs és nem is lesz)
Kiküldtem a gazdaságosba, hogy nézze meg, nekik lehet, hogy van raktáron
- ha nekik van, akkor tudtok ti is rendelni?
- nem! ha nekik van, az azt jelenti, hogy ők beraktároztak belőle, és ott tudsz venni!
- és ha ott sincs, akkor mire tudod biztosan, hogy ezt a másikat meg tudjátok hozni, vagy sem?
- hétfőn reggel érdeklődj!
Ő is elköszönt, majd az ajtóból még visszaszólt, hogy megnézi, a tecsóba és ha nincs, akkor telefonál hétfőn...

Read only...

(#1307) TheReMiXeR válasza george11 (#1295) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Akkor én is??? 1,8TB

(#1309) st.hubertus


st.hubertus
tag

off, mivel annyi közöm van a számtechboltokhoz, hogy néha betévedek, és hülyeségeket kérdezek.

A múlt héten bementünk a balatonboglári Euronicsba TV-t venni. Minőség szakértő kézből. Így is volt, az eladó az összes TV-ről el tudta mondani, miért lenne az a legjobb választás. A legnagyobb poén azonban a számlaírás volt. A pasas nem ismerte a shift gombot a számítógépen. Erre onnan jöttem rá, hogy kb. 2x annyit gépelt, mint diktáltunk neki. Kiderült, hogy minden nagybetűnél Caps Lock be, betű, Caps Lick ki kombinációval dolgozott. Nagyon mókás volt. Sulinettel is foglalkoznak, remélem szoftvert nem forgalmaznak, mert akkor könnyen zavarba lehet őket hozni. :))

(#1313) eastsider válasza st.hubertus (#1309) üzenetére


eastsider
nagyúr

boglári vok :DDD
képzeld láttam őket cd írót beszerelni egy gépbe :D

[Szerkesztve]

(#1314) badgirl


badgirl
csendes tag

OFF
Nem tudom, hogy a nagyker. mennyire számít, de itt is hisztéria van év végén. Talán itt még többet kell nyelni, mint egy számtech. boltban. Sajna itt még jobban az ügyfelek kedvében kell járni, mert nem annyit hagynak nálad, mint egy egyéni vásárló. Néha ugyanolyan nyafogós, fárasztó tud lenni egy kiskereskedő is, mint az a vásárló, aki az utcáról jön be.
OFF

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#1315) ML320 válasza net84 (#1306) üzenetére


ML320
aktív tag

- Halló, van sulinetes nótbukjuk?
- Készleten ez meg ez, ennyi meg annyiért.
- És azok faszák?
- Tessssssssssssék?!?!?!
- És azok faszák? Mert nekem egy überfasza gép kell!!!
- Háááááát, mire használná?
- Hogyhogy mire? Hát nótbukolni!
- Őőőő... Kicsit pontosabban?
- Há honnan tuggyam, mi a f*szra lehet azokat használni... Mindenre kell!
- A készülékek megfelelnek az általános elvárásoknak, otthoni multimédiás környeztben is jól használhatóak.
- Tehát űűűberfaszák?
- (Sóhaj) Azok...
- Mennyié?
- Kettőszáz...
- Ne b***á má! Most vótam Ósztriába, és ott már 400 ejróé van überfasza gép!
- 400 euró? Az árból kiindulva nem hinném, hogy a teljesítményük eléri a nálunk lévők szintjét...
- A gép az gép! Nehogy má maga magyarázza meg, hogy melyik gép a jó!
- A választás az öné. Ha úgy érzi jobb gépet kap ott, nyugodtan vegye meg azt a konfigurációt.
- Meg is veszem! Nem fogok itt fos magyar helyeken vacakolgatni! Megkapom én ott is, és faszább lesz, mit a maguk szara! És sulinetben!
- Sok sikert hozzá! Viszo....
- Bíííííp, bííííííp......

Ember tervez, Isten perverz...

(#1316) ML320 válasza badgirl (#1314) üzenetére


ML320
aktív tag

Én megpróbálok megértő lenni a nagykerrel is, meg az ügyféllel is. És velem ki lesz megértő? :O

Ember tervez, Isten perverz...

(#1317) ML320


ML320
aktív tag

Ügyfelek:
Ha a bolt nyitvatartása vasárnap 9-12, akkor miért kell, 12.40-kor bejönni, 12.55-kor telefonálni, 13.20-kor szintén bejönni?
A középső felmentést kap, mert telefonos érdeklődő volt. De a másik kettő... :W

Ember tervez, Isten perverz...

(#1318) badgirl válasza ML320 (#1316) üzenetére


badgirl
csendes tag

Szia!
Nem tudom, hogy milyen nagykerekkel állsz kapcsolatban, de ahol dolgozom, ott meg lehet beszélni minden problémát. És mindenre lehet megoldást találni, csak akarni kell. :)

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#1319) concret_hp


concret_hp
addikt

OFF
mi történt a 1309 és 1313 közti hsz-ekkel? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1320) bbchris válasza ML320 (#1317) üzenetére


bbchris
senior tag

NA igen ezt én is utálom bár nekem más a foglalkozásom , 12 éve űzöm és van egy nyitvatartási idő , és lám ügyfél : reggel 6 -kor telefonál mikor ált. 9-kor nyitok vagy 8-kor . délután 4-kor zárok hogy utána be tudjam fejezni a munkámat az ügyfeleknek . Erre bazz tuti 4 után jön egy . Ugye itt nem a munkával van a baj az embernek hisz örül hogy jönnek az ügyfelek csak azért illene egy-két embrekének betartani a nyitvatartást de sajna nagyon sok ember arról híres hogy elfelejti azt . Utána meg '' csak nem zárva vagy ?'' ááá mondom dehogy .. mondom 12 éve ez van már és te elfelejted ? :( Sajna nem tom miért ez a morál itt nálunk ?!

(#1321) TheReMiXeR válasza bbchris (#1320) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Mert egy b***s b*nko sz@rházi kö**ög nép a magyar.
Tisztelet a kivételnek, de mondjuk azokat a rendszer mindig is elüldözi...

Sajnos mindannyian ilyenek vagyunk. Hozzánk benyitnak zárás után, mi is benyitunk máshová... Mert tudjuk, hogy szinte válogatás nélkül mindenki rá van szorulva arra, hogy kiszolgáljon. Mindegy miért, de így van.

Mindenhol így van... közlekedésben, kereskedelemben, az utcán, a tereken, mindenhol...

(#1322) erdey_a


erdey_a
őstag

Én is benyitottam szombaton 1 perccel zárás, 12:00 után a parkettaboltba. :B De rendes volt a srác, kiszolgált. Ha azt mondta volna, hogy már nem tud adni, akkor megértem.
Mondjuk nyilván szempont volt az is, hogy potenciális vevő voltam, nem csak érdeklődő.

Engem az olyanok zavarnak, akik még erősködnek, hogy de csak ez kellene, de csak az kellene, hiába mondja neki az ember, hogy már le van zárva a kassza, nem tudok kiadni semmit. Mondjuk ezzel én vendéglátásban találkoztam csak, de a szisztéma azonos.
Bejön a mókus hajnali kettőkor (hivatalosan éjjfélig vagyunk, csak ugye nincs kidobva senki, így egykor volt zárás, utána standolás. De rácsok behúzva meg minden. Erre bejön a csóka, hogy kéne egy csomag cigi, meg egy bambi. És nekiáll egyezkedni vazz... A sarkon túl van az éjjelnappali :W :W


ez ide nagyon off, bocsi

Vérboci

(#1323) xoorti válasza badgirl (#1318) üzenetére


xoorti
csendes tag

Mellik nagykerben dolgozol? Hátha járok hozzátok :D

Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

(#1324) badgirl válasza xoorti (#1323) üzenetére


badgirl
csendes tag

Szia!
Ezt inkább privátban...


[Szerkesztve]

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#1325) pink75 válasza TheReMiXeR (#1321) üzenetére


pink75
aktív tag

szerintem meg azért, mert más is addig dolgozik, örül, hogy fél órával előbb el tud szabadulni, mert hát 80-100e-ért a ''lelked a vállalatot illeti meg''.

[Szerkesztve]

xxx

(#1326) szepi79 válasza badgirl (#1314) üzenetére


szepi79
őstag

Számit a nagyker is, én is ide szoktam járni jól kibőgni magam, még nem küldtek el anyámba, tehát jó helyen vagyok :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1327) xoorti


xoorti
csendes tag

Hérfő reggel volt. Idegileg paffon van mindenki a karácsonyi hajtástól. A boltos kolléga mára kért szabit, hogy elintézze a karácsonyi bevásárlást.
Uj 7-s sorozatú BMW, áll meg az üzlet elött, kiszáll egy agyonsminkelt hölgy és egy úr. Bejönnek érdeklődnek. Sulinetes gép és laptop. Majd 1 órán át magyarázom nekik mi mit jelent. Már majdnem döntenek amikor hölgyemény okosan megszólal. Nézzük meg Tescoban hátha olcsóbb, a fiatalember úgy is elmondta mit kell nézni ha jót szeretnénk. :W :W :W
Mondom nekik hogy sulinet fix áras tescoban is ugyanannyiba kerül minden. Erre a pasi felemelte a hangját hogy ilyet ne mondjak mert a tescoban minden olcsobb!!! :F
Elmentek.

Most lassan már csak az ebédre gondolok, próbálom elfelejteni ezt a két ''kedves vásárlót'' amikor meglátom ujra a bmw-t megállni. Egyedül vagyok, esélyem sincs menekülni.
Bejönnek és nagy kedvesen mondják hogy a tescoban nincs már sem ilyen laptop sem ilyen gép amit itt kiválasztottak. Ugyhogy szeretnék akkor mégis itt megrendelni. Átfutott pillanatig az agyamon, hogy lo***** a seg******. De aztán mégis a profitorientált énem győzött. Majd mint egy isteni kéz, megjelent a nagyker géplistája online. Nem rendelhető egyik sem. Idénre már nem igérnek szállítást. Köszönöm istenem

Én is egy 4. dimenzióban élő degeneráltperverzállat vagyok!!! Forza FREI

(#1328) badgirl válasza xoorti (#1327) üzenetére


badgirl
csendes tag

Melyik nagyker?

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#1329) lesaux


lesaux
veterán

Voltunk pénteken a Mistralban. 18.00-ig van nyitva, 17.53-kor értünk oda. Az ajtó zárva volt, bekopogtam. Második kopogásra előjött a kolléga, hogy be van zárva a kassza. Ott álltunk, édesanyám karján az egyéves kisfiammal, hogy adjon már egy vinyót, aztán itt se vagyunk. Azt mondja, lezárta a kasszát, nem tud nyomtatni, se számlát, se garanciapapírt, semmit. Egyébként sincs se 250-es, se 320-as vinyó.

(#1330) maross válasza ML320 (#1315) üzenetére


maross
veterán

remelem jatszani kell neki :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1331) Kobe válasza lesaux (#1329) üzenetére


Kobe
veterán

mistralban már velem is csináltak hasonlókat :D
amikor én mentem, 9 kor nyit a bolt, olyan 8:55 körül ott vagyok, az ajtó már nyitva, de eltorlaszolva egy ilyen kis reklámtáblával, egyik csávó meg mossa fel a padlót, mondom egye fene, megvárom mer kell a cucc
felmosás kész, csávó kiáll ajtóba, rágyujt egy cigire....9 óra...9 óra 10 perc.....negyed 10, csávókám még mindig ott áll, és mivel fél 10 re suliba kellett lennem, gondoltam rákérdezek már mikor óhajtanak vevőt kiszolgálni...erre : jah, ma leltár van, nem vagyunk nyitva....mondtam neki jólvan, akkor ezzel le is tudtatok 2 vásárlást a részemről - az elsőt és az utolsót
látja hogy több mint engyed órát szobrozok az ajtóban de nem modnta volna hogy b*szomanyád ne várjá mer zárva leszünk ma

(#1332) ML320 válasza xoorti (#1327) üzenetére


ML320
aktív tag

Dettó :DDD

Mondom az ügyfélnek:
MOST VAN! De ez nem jelenti azt, hogy 20 perc múlva is lesz!
Erre elmegy, még megvitatja otthon... :W

Nem török, nem arab, látszólag felfogta. De mégse :O


Ember tervez, Isten perverz...

(#1333) szepi79 válasza Kobe (#1331) üzenetére


szepi79
őstag

az egy másik topik, ahol a boltosokat lehet szidni. itt az egyszeri hülye vásárlót lehet anyázni.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1334) badgirl


badgirl
csendes tag

ü: - Sulinet konfigot szeretnék
e: - Sajnos már nem tudunk felvenni rendelést
ü: - Értem... Mikorra lenne meg, ha megrendelem?

Az élet nem fenékig tejföl... De ahol tejföl, ott nagyon!!!

(#1335) george11


george11
senior tag

Ma eladtam egy fényegeret :DDD
Meg egy gigadrájvot :R
Asszem kezd nagyon karácsony lenni ...

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1336) degu válasza Kobe (#1331) üzenetére


degu
senior tag

Tudud...a fonokehez nem mer bemenni,hogy utallak,es keves a fizum,meg ruhellek felmosni,igy hat Teged szivat/akkor belerugok a kutyaba-effektus/ :Y
Ot egyaltalan nem erdekli,hogy Te ott veszed-e a cuccod... :(

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1337) TheReMiXeR válasza pink75 (#1325) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Figy, ha 8-ig vagy nyitva akkor is kiszámolják az utolsó percet és beesnek. Ez törvényszerűen működik Mo-n, mert a vevő alap gondolata, hogy nálam a pénz és akkor én vagyok a király. Ilyenekkel nincs is gond igazából mert bevállalod. Azokkal van akik rendszeresen csak érdeklődnek és az ósünben meg a tekszóban veszik meg, mert olcsóbb valamivel az a termék mert ákciójós éppen.
Pofánfágásként még ki is jelentik, hogy ott veszik meg, mint azt ahogyan az előbb egy kolléga már leírta a béemvés párral kapcsolatban.

Én meg azért kapom a fizumat, hogy 9 és 18 óra között kiszolgáljak. A zárás utáni fél és háromnegyed órás zárásokat (mert ilyenkor ennyi ideig tart) azokat meg már én fizetem magamnak. Ráadásul ebben a nagy tököm karácsonyi forgalomban még normálisan enni sincs időd. Pláne egy olyan boltban ahol ketten vagytok mert a három már sok.

No, de benyelünk mindent, max észrevételezzük...

[Szerkesztve]

(#1338) Prosector


Prosector
addikt

Nagyon jó a topik!-Egy vidéki kolléga

(#1339) Kobe válasza szepi79 (#1333) üzenetére


Kobe
veterán

és ezt lesaux kollégának is mondtad ?

degu : amugy a boltosokat sem kell félteni, anyám ma majdnem sírógörcsöt kapott egy boltban akkora tukó volt vele az eladó, én egy másik boltban nézelődtem oszt amikor mentünk volna tovább könynes szemmel jött ki a másik boltból...kérdezem mi van, aszondja semmi csak nagyon felhúzta az eladó, pedig van egy cucc amit nagyon meg szeretett volna venni karácsonyra.....fél óra múlva egyedül visszamentem, megkérdeztem a nőtől, mit nézegetett anyám, először nem nagyon emlékezett rá, mondtam hogy csak beugrik elvégre ő volt az akivel alföldi paraszt módjára viselkedett és nem hiszem hogy egy nap túl sok vevő megy ki könnyes szemmel, mondtam nézhet rám csúnyán, nem vagyok a komája, lexarom mit gondol, nekem az a motyó kell és ki is fizetem - és így is lett, egy boltos tukónak nézett, de anyám annál jobban fog örülni szenteste

a másik meg aki írta, hogy a vevő királynak érzi magát mert nála a pénz....hát, ez így van, kívánom azoknak a boltosoknak akik sokszor hülyének nézik az eladót, csak egyszer kerüljenek olyan szituba hogy a 8 általánossal meg szakközépes papírral egy media marktos eladó idiótának nézze, holott mondjuk ránézésre élből 5x oylan kultivált az emberke...


[Szerkesztve]

(#1340) Prosector


Prosector
addikt

Bejön a srác a boltba:kéne memóriakártya a gépembe(ez ugye a RAM modulnak felel meg...)
kérdem:DDR v.DDR2-es?
mire ő: az,az!
Remélem érthető volt. :D

(#1341) Prosector


Prosector
addikt

Jah! Majd elfelejtettem:kék Giga deszkám van és piros XpertVision vga-m:csak origi amerikai alkatrészeket veszek a gépembe :D

(#1342) TheReMiXeR válasza Kobe (#1339) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

a bugyogó árusokat ne keverjük a képbe...

ha egy bolt nem tetszik, ne menj oda... látod ebből is látszik, hogy nem igaz amit írtál...
nem vagy király csak azért mert virit a lóvé a zsebedben...
pláne egy olyan helyen ahola tulaj is dolgozik...
még el is küldhet a halál f*szára is, ha éppen úgy adódik...
nem köteles senki a ''tukó'' vevőkkel foglalkozni...

(#1343) Prosector válasza elfelejtette (#272) üzenetére


Prosector
addikt

Igaz,h már majd 2 hónapja írtad,de nagyon kíváncsi lennék milyen 21k-s karid van ami viszi az Oblivion-t 1024-be full graffal+HDR-rel?

(#1344) KrAt válasza Prosector (#1343) üzenetére


KrAt
veterán

Mielőtt kérdezel, azelőtt legközelebb nézd meg az adatlapját ;)

Egyébként asszem találkozam MO egyik legnormálisabb eladójával.. :R

[Szerkesztve]

(#1345) george11 válasza TheReMiXeR (#1337) üzenetére


george11
senior tag

''Ráadásul ebben a nagy tököm karácsonyi forgalomban még normálisan enni sincs időd. Pláne egy olyan boltban ahol ketten vagytok mert a három már sok.''

Én pl. tök egyedül vagyok egy személyben minden .... eladó/üzletvezető/pénztáros/szervizes.
Én annak is örlnék, ha lenne egy ember még mellettem, de nincs, ez az igazi szopás a köbön ilyenkor :O

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1346) Prosector válasza KrAt (#1344) üzenetére


Prosector
addikt

Igazad van! Elfelejtettem megnézni.

(#1347) Josi válasza george11 (#1345) üzenetére


Josi
aktív tag

Erre tudok egy jó megoldást:
Szólj az üzletvezetőnek, hogy vegyen fel mégegy embert, mert egyedül nem birod. :D

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#1348) Palkó válasza Prosector (#1341) üzenetére


Palkó
tag

Na, végre valaki aki tudja az illemet.....
Kék deszka, piros motyi, ződ ram, sárga Vga....
Ez az élet Babolcsai néni !!

[Szerkesztve]

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#1349) szepi79 válasza Kobe (#1339) üzenetére


szepi79
őstag

és ezt lesaux kollégának is mondtad ?

neki is, reméltem, olyan ing, amit magára vesz. (ha már neked nem sikerült.)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#1350) ML320 válasza george11 (#1345) üzenetére


ML320
aktív tag

Maximálisan egyetértek!

A vevők csak jönnek! Cseng a mobilom, bejön egy srác, és már mondja mit akar...
Mondom légyszi a kollégához, és mutatom a telót (megjegyzem, megnézés nélkül nyomom ki, ha ügyféllel vagyok, hisz ő az első, a másikat vissza tudom hívni)
Erre meg a gyerek csak mondja, hogy csak egy gondja van.
Persze megint én lettem a bunkó, mert a kolléga előtt nem volt senki se, én meg így fel tudtam venni a telót...

És persze dél után a kölykök mennek haza suliból, mind bejön, egyenként mindenki vesz egy darab CD-t. A boltos meg dögöljön meg... Vállalta, hogy ilyen munkakörben helyezkedik el, az evés nála luxus! Sőt, ha nem eszik, iszik, akkor még a retyire sem kimennie! Milyen jóságos a drága kuncsaft! Miattunk jön csak be, vigyáz a vonalainkra...

Ember tervez, Isten perverz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.