Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) _Oscar


_Oscar
aktív tag

Tetszik a topic

''Szótár'' nálunk is van

Keménylemezes felvevő magyar belsővel: merevlemezes DVD író magyar menüvel
Memory Stick= USB Pendrive
monitornál ms= megaszekundum, vagy méter/sec (25 ms villámgyors lehet:-P)
optikai egér= rágcsáló drót nélkül



''Újdonságok'' amit keresnek: kábel a winchester és a monitor közé, infrakábel, olyan nyomtató ami szöveget lézeres képet tintasugaras elven nyomtat, belső! router ami nem PCI-os...

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#252) Overlocker válasza _Gomba_ (#244) üzenetére


Overlocker
veterán

nem volt:( Én hülyének nem jutott eszembe akkor, a számát meg nem küldte el a mobilja.
Pedig valahogy rábeszéltem volna, a procira+ a Hűtőre..egyébre!:D

(#253) C^^ válasza TheReMiXeR (#141) üzenetére


C^^
őstag

Velem ez forditva tortent meg, bementem A peksegbe, pedig hozzatok akartam :D

(#254) _Oscar


_Oscar
aktív tag

Kb. egy éve volt:

Kollégákkal vagy hárman támasztottuk a pultot, egy fazon vizslatja a gépeinket. Vagy 1/2 óra múlva kifele menet csak úgy odalöki: te az Asus az valami gagyi ugye? ozt elmegy

Megdöbbentünk rendesen. megnéztem mit rakhattunk mellé ami olyan iszonyat márkás, hogy az Asus gagyi lett tőle. RCE kft gányolt MM Network gép volt ott.

Hmm az a network olyan ismerős annyit olvastam már róla

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#255) P.H.


P.H.
senior tag

Nekem mindkettő barna. :(
Meg is haragudtam a gépemre. Ez volt a (c)Asus belli.

Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

(#256) TheReMiXeR válasza C^^ (#253) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ehehehehe

és vettél egy 120gigás perecet és 4db szeletelt pendrájvot :))

(#257) pjtr válasza TheReMiXeR (#256) üzenetére


pjtr
aktív tag

csak nem a dzsunitelben bendzsózól? :))

(#258) TheReMiXeR válasza pjtr (#257) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

hátde... de nem bendzsózom, hanem zongorázom... :))

mikó jártatok itt utoljára?

(#259) kirkri válasza TheReMiXeR (#258) üzenetére


kirkri
addikt

Most, hogy már egyre többen betájoltuk, hogy melyik is a kérdéses bolt, tényleg válaszolhatnál a 106-os hozzászólásomra. :DDD

21 éve a Prohardveren! ™

(#260) lesaux


lesaux
veterán

Pusztuljak el, még mindig nem tudom, melyik boltról van szó.

(#261) djtoomi válasza lesaux (#260) üzenetére


djtoomi
addikt

gödöllőn,postával szembe levő utcába a pékség mellet,autós bolttól nem messze,szemben van valami bank aszem ing de nem bizti és a nagy parkolóval átlósan szembe.már betájoltad?régebb még miko nem számtech boltban dolgoztam mindig ott vásároltam.

[Szerkesztve]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#262) lesaux válasza djtoomi (#261) üzenetére


lesaux
veterán

Tök jól írtad le, szinte előttem van. Csak az életben nem jártam Gödöllőn. Mi a bolt neve?

(#263) kirkri válasza djtoomi (#261) üzenetére


kirkri
addikt

Mivel TheReMiXeR írta korábban, hogy nem egy kis termetű, ezért szerintem az lehet Ő, aki a bejárattal szemben szokott ülni és állandóan a gépbe van temetkezve. :D

lesaux: Unitel Team. Ha esetleg TheReMiXeR sérelmezi, hogy kiírtam, akkor nyugodtan töröltesse egy moderátorral.

[Szerkesztve]

21 éve a Prohardveren! ™

(#264) george11


george11
senior tag

Jólfésült apuka bejön:

- vájörlesszes rútert szeretnék
- tessék van ilyen, ilyen és ilyen
- és minek van ezen annyi csatlakozó?
- mert nem csak wlan-t tud a router,hanem sima vezetékesként is működik
- az nem jó,neki csak vájörlessz kell
- olyan nincs(szerintem nem is nagyon létezik)
- de nekem így nem kell, mert minek fizessek olyanért amire nincs szükségem
:W :W :W

Másik:
- Videókártyát szeretnék, amin megy az Oblivion, és nem drágább 20.000Ft-nál
- Ööööö :DDD

mellesleg a lapom barna a VGA meg zöld :( --->kuka


"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#265) bobsys válasza kirkri (#263) üzenetére


bobsys
addikt

múltkor be is mentem melléjük a pékhez
legközelebb hozzájuk is benézek vmi jó dumával és mérem mennyi idő alatt kerül ide fel :DDD

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#266) TheReMiXeR válasza kirkri (#263) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Na mosmá én is kiváncsi vagyok, hogy ki az aki így megfigyelt :))

(#267) TheReMiXeR válasza bobsys (#265) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

azonnal :C :C :C

(#268) Djuree


Djuree
félisten

Király a topik, csak így tovább. :R

Erről nekem is eszembe jut egykét dolog mikor még kezdő voltam, biztos én is okos dolgokat kérdezhettem :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#269) plömplöm


plömplöm
őstag

- azt írja a gép, hogy vírus van a memóriában
- hozza be, megnézzük
...
egy ember bejön és letesz 2db sd-t a pultra, ''én telefonáltam délelőtt''
de a legszebb hogy igazándiból logikus volt amit tett :)

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#270) dragonfx válasza plömplöm (#269) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y :C :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#271) Djuree válasza plömplöm (#269) üzenetére


Djuree
félisten

az a jó :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#272) elfelejtette válasza george11 (#264) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hali!
Az én karim 21kHUF volt, de én meg vagyok vele elégedve. Oblivion 1024x768 full graf + HDR! De ez a vevőnek valszeg túl sokba került volna!
Üdv.
MOD. Majd' elfelejtette(m), KÉK alaplap (félsiker) + fekete vga (ezt sajna bebuktam)!


[Szerkesztve]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#273) szepi79


szepi79
őstag

újra itt! :D

mé fősulis koromban egy - azóta már becsődölt - napilapban dolgoztam, mint rendszerugribugri (értds: junior rendszergazda, én mentem kávéért, meg én mentem fel a hetedikre, ha hasfájása volt mari néninek, bezzeg ha nellykének a másodikon, oda a senior renccerék mentek :D ), és volt ottan egy súlyos ember, xxxxx dani. na daninak 2 emlékezetes esete volt (egyébként ő vidéki volt, VPNen kapcsolódott a céghez, külön örö, tehát).

1. dani behozza pestre a gépét, mert a ''wörd szar'', nem fogadja el az ''A'' betűt. ekkor barátunk gondolt egy merészet, és a PS2es portot befújta kontakt-sprével. :U :U :U
mi azon csodálkoztunk, hogy egyáltalán ment a gép. viszont annyira sikos lett a port, hogy a csatlakozó a saját súlyától kicsúszott belőle. megoldás: szigszalag. a probléma után már nem jelentkezett.

2. életem egyik legnagyobb sikerélménye. komolyan. dani felhiv, hogy ''má megint szar'' meg ''má megint nem úgy van, mint szokott.'' és dani ugyan velünk üvöltözni jól tudott, de amúgy otthon megapapucs volt. maga a szerelés a következőképpen nézett ki:
a, dani neje ült a gépnél a nagyszobában. (aki szintén PC antitalentum)
b, dani ki volt küldve a konyhába, hogy ne zavarjon
c, daninál volt a telefon.
tehát amit én mondtam, abból dani leszűrte, amit le tudott, azt átkiabálta a feleségének, aki megint kifelejtett belőle pár ''lényegtelen részt'', ránézett a monitorra és nem értett semmit. aztán visszaordit, hogy ''ez hülyeség''. másfél óra alatt megvoltunk. :) a probléma természetesen valami pitiáner dolog volt. nem cigizek, de az eset után el kellett szivjak kettőt.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#274) GreenIGod


GreenIGod
csendes tag

Aqua 2006 szept, arukiadasnal:
''ugy lehet legegyszerubben megnezni hogy PATA vagy SATA hogy elolvasod rajta a feliratot. mert ra van irva. latod? itt!''

vettem szamitogepet. nagy monitorral. teszek majd ra internetet is

(#275) GreenIGod


GreenIGod
csendes tag

a masik: srac kerdezi emesenen: te figyu! ha veszek egy 30 km-es ''rutert'' osztasz nekem netet??
persze....
nem tudom hova dugni a vincseszteredet mert nincs tobb ide kabel. dugd ra a floppy-ra. mi?????? nalam otthon ugy mukodik......
nem latja a win webkamerat amit most vettem........ megnezned? jo.... driver stb... jol bedugtad? asszem igen.... DE MIERT A LANBA?????

[Szerkesztve]

vettem szamitogepet. nagy monitorral. teszek majd ra internetet is

(#276) tkazmer


tkazmer
addikt

Egyszer felhívtam az E.W ügyfélszolgálatát. Kérdeztem, h a reklámújságjukban lévő noti tartalmaz e wi-fi-t.(amd-s rendszer volt, és azokban nem vok túlságosan otthon). Ekkor átkapcsoltak a computer osztályra, v minek hívják...ott is feltettem ua a kérdést. Erre azt a választ kapom, h ''hát ő...az ilyenekbe nem szoktak wi-fi-t tenni'' aztán elkezdi nekem ajánlgatni a külön kapható usb-s adaptereket...a legjobb az volt, h ez abban az időben volt már, amikor alap volt, h tesznek egy notiba wi-fi-t, csak a biztonság kedvéért jónak láttam megkérdezni

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#277) TheReMiXeR válasza tkazmer (#276) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Új hét, új problémák :))

Ehhhehehehe, ráadásul jön a karácsony is... megasügér találkozó :))

(#278) DeadMeat


DeadMeat
veterán

fajin topik :)
Nemregiben tortent velem:Meghalt a lapom,degenknel volt garis,de nem tudtak cserelapot adni (kn8 sli)penz vissza,irany masik lapot keresni.Emlekeztem,h van a kiraly utcaban foljebb meg 1 bolt,megprobalo hatha:
-Sziasztok kn8 sli lapot szeretnek vasarolni volna-e.
-Igen van giga,asus,msi
- Hmm abit?
-Az nincs mert kifog halni!
-Tessek?
-Felvasarolta 1 ceg es ezert kifog halni!
-Mint a dinoszauuszok? Majd 1 gratulalok okostojassal hatatforditottam neki es tavoztam.
Mentsegemre legyen h akkor mar 3. hete copttak idegenek avval h holnapra megjon a cserelap,sik ideg voltam.


[Szerkesztve]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#279) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

hu de unalmas a mai nap :))

(#280) bobsys válasza TheReMiXeR (#279) üzenetére


bobsys
addikt

mindenki dolgozik, hogy pénteken a megfelelő színű lapot és vga-t tudja megvenni

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#281) TheReMiXeR válasza bobsys (#280) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

no... ezt rögtön sejtettem... de ennyire?

(#282) - iSO - válasza bobsys (#280) üzenetére


- iSO -
tag

Én már titokban haza is vittem egyet a boltból.. :)

Úgyis meghalt nemrég a 6600 GTm... De nem is baj, mert zöld nyákos volt!!!!
(Lehet, hogy ezért halt meg??)

ÉLJENEK A PIROS VGAk :)

:R
iSO

U.I:Az alaplapom asszem barna :O

(#283) djtoomi válasza - iSO - (#282) üzenetére


djtoomi
addikt

nekem piros vga-m és piros lapom van.a vga jó de az alaplap is vajon? amúgy ati radeon 9600 és msi 865pe neo2

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#284) Csepy


Csepy
senior tag

Félig jó a Sony VAIO notim, mert az ''alaplapja'' kék. VGA, meg nincs rajta külön nyákon (6200 TC)

Regards: Csepy

(#285) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

nekem van egy barna valami gagyi sz@r vga-m, ami nem kék de kékhalált tud okozni... az ugye jó?

[Szerkesztve]

(#286) Vangelis


Vangelis
nagyúr

eseménytelen nap volt

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#287) BeBe válasza joco1114 (#40) üzenetére


BeBe
csendes tag

Hasonló eset, bár kicsit megrázóbb: haverom vitte be a gépet vagy 10 éve szervízbe, hasonlóan formázták a c:-t, a különbség ''csak'' annyi volt, hogy előtte nem kérdezték meg őket, mehet-e, hanem pár nap múlva jön a hívás: ''Meg kellett formáznunk a c:-t, ugye nem baj?'' :DDD Nővére könyvelésének jó napot.

Ööö... Izé...

(#288) kneedeep


kneedeep
tag

''Az a Sapphire kártya, ugye nvidia chipes....???''


Majdnem beestem az asztal alá :R :)) :Y

(#289) joshua7


joshua7
veterán

Nagyon jó topik. Szórakoztató és tanulságos. :R

Semper Fi

(#290) Digital


Digital
addikt

Hogy +legyen

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#291) TitiRii


TitiRii
senior tag

hihetetlen
a politika beszivárog a boltokba is
ma is bejön egy foszer és látta megy épp a hir-tv erre elkezdi hangosan mondani a magáét hogy menyire helyes amit a (szerintem de kövezetek meg érte nyugodtan) huligánok müvelnek..
mikor kértük hogy ugyan már ne itt politizáljon csak mondta a magáét, jött a mocskos kommunisták elvezsik a munkát meg a házat szöveg (ilyet sztem max lakás maffia tesz nem az állam..) majd nagy nehezen távoztt(sztem és remélem többet nem látyuk viszont)
minket meg jol lezsibasztott
remélem holnapra nem kap monotof koktélt a bolt..
miért kell ezt csinálniuk az embereknek?! miért akar minden bugris lépten nyomon meggyözni az ö saját politikai nézetéről, és ha már ő nem dolgozik, legalább minket hagyna..
én sem akarom meggyözni minden vásárlonkat hogy kire szavazon legközelebb, és senkinek sem kéne, ez mindenkinek a saját magán ügye.

sorry ha off de végül is mi elégé kikészültünk utána...

de hogy ON is legyen: ma egész nap egy Wlan al küzdöttem,és holnap is ez lesz a program, és utálom öket.. iszonyat bugos szarok fuj, már kopaszodok oldalt anyit téptem a hajam miatta. persze a juzernek meg valahogy meg kell magyaráznom azt amit én sem igazán értek hogy miért van illetve nincs...

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#292) golyani


golyani
addikt

vettem a mostani konfigomat.
boltban mondtam h én majd viszek hűtőt(vapo micro), be is rakták nekem.
csak amikor otthon azzal kezdtem h lesezdtem a ház oldalát feltűnt ha hűtő függőlegesen áll nem vízszintesen... :Y és nincs DVD író.
na azért ezt nem gondoltam volna h nem ismereik hogy hogy műxik a hőcső...

(#293) golyani válasza TitiRii (#291) üzenetére


golyani
addikt

nem molotov????

(#294) TitiRii válasza golyani (#293) üzenetére


TitiRii
senior tag

de lehet
nézd el nekem, nem gyakran használom ;)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#295) tkesy válasza ML320 (#249) üzenetére


tkesy
őstag

ááááá, ez ütött... :DDD :C

És igen, benne vagyok a szupergépesek klubjában: :)) egycsöves kék deszkát, és hangosan morgó piros vga-t sikerült vennem... óóó, yes... :)

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#296) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Hihi én a jobbakhoz tartozom (kék gigabyte lap, piros c3d ATi vga ;) )

Ez én voltam:

[link]

///

(#297) Sir Robin


Sir Robin
tag

Na tessék! 1 hétig ide se nézek és kb. Háború és béka mennyiségű hsz keletkezik itten! Ennyi poent + már nem fog fel az agyam ijenkor, lehet maj emberibb időpontban még1x átolvasom a topikt. Ja igen: monitornál ms= megaszekundum, vagy méter/sec :P - na ez odab@sz! :DD Nememléxek kiírta ezt a gyöngyszemet, de köszönet érte! :R

[Szerkesztve]

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#298) Sick Boy


Sick Boy
őstag

Én MP3 lejátszókat árulok.
Ill. túlzás, én kreskedő vagyok, de sokszor vagyok kint a boltban, inkább ajénlatokat készítek és a beszerzést intézem, meg a beszállításokat.

Folyton megkérdezik, hogy ezek telefonok?
De van jobb, aki csak pusmogva mondja a spanjának, hogy ''mekkorát fejlődött a tecknika, nézd, már milyen kicsi telefonokat gyártanak...''

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#299) TheReMiXeR válasza BeBe (#287) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Nem azé a húsz filléré, de...

Ha nekem fontos adatom van a vinyón akkor én szólok a szervizben, hogy arra vigyázzunk... nem külön kérem, hogy majd kérdezzenek rá...
Itt már írta aegy kolléga, hogy a szervizlapon külön rublika van erre a célra...

Amúgy meg sokan tévedésbe esnek, amikor archiválásról beszélünk a drága ügyfélnek.
A múltkoriban (ha már fölvetődött a format c: ) egy 250gigás samuról tűnt el a partíció. Megoldás általában van a visszanyerésre, de ugye az időigényes is, főleg 250gigánál. Emberem kérdezem, hogy tuti fontos adatok voltak a vinyón?
''Hát persze, tele volt fontossal!!!''

Na, hagy ne mondjam, hogy 249giga XXX könyvtár és 50mega családi fotó... Ez volt az a kurvafontos adat, amit 2 napig mentettem nonstop 2ezer Ft-ért...

Azóta, ha lehet, kérek mindnekit, hogy még otthon mentegessen, mert sz@ré-hugyé, lietboré lehet dévédére mentegetni...

Érzésem szerint ilyen esetekben nem a szervizes a hunyú, hanem a juzer. Utólag sipíkolni a legkönnyebb.....

(#300) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Mindenkinek ajánlom a topik címét elolvasni még1x.
Benne van a címben... kéretik a nem boltosoknak ezt figyelembe venni...

Köszönjük!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.