Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) marsu válasza finest (#694) üzenetére


marsu
addikt

A modem ledjével kapcsolatban simán mondhatok neki, hogy az csak akkor világít, amikor 18+ oldalakra téved :D

Press any key to continue ...

(#702) finest válasza marsu (#701) üzenetére


finest
őstag

Ja, el kellene mélyítenem valami durva gátlást a sógorban, pl. h a negyedik led akkor világít, amikor megfigyelik, h mit csinál a gép előtt! Legutóbb láttam náluk, h a modemet kitették a monitor mellé az asztalra, gondolom, h figyelhessék a ledeket. Bűvös gépezet az, lelke van és figyel!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#703) marsu válasza finest (#702) üzenetére


marsu
addikt

A Nagy Testvér mindent lát...

A végén még üldözési mániája lesz :(

Orwell - 1984? megvan?

Press any key to continue ...

(#704) finest válasza marsu (#703) üzenetére


finest
őstag

Szerintem ő nem ismeri, ennyire nem olvasott jellem, talán a moziban, ha látta.

Amúgy egyszer már volt hasonló problémájuk, akkor a gépükön az összes exe-fájl vírusos volt, sejtem, h honnan jönnek. Majdnem rámfogta akkor is, h én hozhattam...
Mindnesetre annyi közük van a géphez, h még az Ewido online scannerét sem tudják lefuttatni.
Nagyon igazuk van a többieknek, h ilyen kevés ismerettel, felesleges a parasztnak számítógép.
Legutóbb is dicsekedett nekem valamelyik főokos haverjuk, h az ő gépének az alap memóriája 160GB, mondtam, h akkor az nagyon jó!

[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#705) FPéter válasza finest (#704) üzenetére


FPéter
aktív tag

Legutóbb is dicsekedett nekem valamelyik főokos haverjuk, h az ő gépének az alap memóriája 160GB, mondtam, h akkor az nagyon jó!

De könnyelműen kijelentetted ezt....azt se tudod mi milyen színű a gépben de azért józol itt. :W

(#706) TheReMiXeR válasza FPéter (#705) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ehehehehe :))

(#707) westlake válasza anjani182 (#697) üzenetére


westlake
félisten

en notebook szerviben dolgozom, igy neha olyan kepekkel kerulok kapcsolatban, hogy szivem szerint csak gumikesztyuben nyulnek.. a kijelzot 3-4x kell attorolni, hogy kezdjen ''emberi'' formalya lenni.. egyszeruen nevetseges, hogy nehany (sot.. eleg sok) mennyire igenytelen :(((

Play nice!

(#708) Petie válasza anjani182 (#665) üzenetére


Petie
veterán

ja basszus 9-12 kinyír :O
(#678) - iSO - :
lol:C


ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#709) Petie válasza westlake (#707) üzenetére


Petie
veterán

ja ilyen nekem is volt. hozta be arc 3 hónapos asus notebookot hogy szar.
-mi baja?
-hát haverral be voltunk rugva és az a barom belevágott egy hatalmasat ököllel a billentyűzetbe.
előveszi full dzsuva, szinte mászott. itt leöntve ott leöntve...hozzá se mertem nyúlni...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#710) anjani182 válasza westlake (#707) üzenetére


anjani182
őstag

SZVSZ néhány számítógép igénytelenebb, mint egy WC, inkább nyúlnék egy tiszta WC-be, mint az olyan fertő gépekhez :W

Forever and ever, let's make this last forever.

(#711) anjani182 válasza finest (#704) üzenetére


anjani182
őstag

ne offolj ilyen sokat :Y

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#712) westlake válasza anjani182 (#710) üzenetére


westlake
félisten

igen.. nehany geptol nem kicsit felfordul a gyomrom.. en szivem szerint elbol visszaadnam, hogy lesszives kitakaritani a gepet, mielott leadna javitani..

a masik kedvencem, amikor behozza az ugyfel a gepet, es bajosan azt keri, tisztitsuk meg a gepet.. ilyenkor lenne kedvem anyazni veluk.. bazz.. ha a kocsija piszkos, akkor azonnal szaguld a markaszervizbe? nem hiszem :U

Play nice!

(#713) RexpecT válasza westlake (#712) üzenetére


RexpecT
addikt

Haver gépe , az ott kola lenne meg egyebek.... :D :D :D :DDD :
Nézzétek meg ultra ratyi:
[link]
Várom a hsz-eket :) !!

(#714) marsu


marsu
addikt

Szervizesekhez egy kérdés:

Van egy 60 gigás winyó. Elvileg egy SONY VAIO gépből. Már elég régen itt porosodik, most szerettem volna beépíteni egy 20Gigás helyett egy másik nem SONY laptopba. A HDD le van kódolva BIOS-ban pass-t kér amit én nem tudok. Akitől a winyót vettem ő sem tudja...

Van valami megoldás?

Van egy másik 60 gigás winyó, amit meg nem lát a rendszer...

Lehet vele kezdeni valamit?

Press any key to continue ...

(#715) Papesz01 válasza RexpecT (#713) üzenetére


Papesz01
tag

mindenkinek bocs, hogy off-ok dehát ezt nem birom ki ez a kép jézusom, fujjj hogy birják ezt elviselni?? már értem miről beszéltek amikor mondjátok, hogy ilyen meg olyan mocskosak a gépek én a gépemet kb 2 hete szedtem szét darabjaira és minden egyes por szemet eltávolitotta mbelőle :DDD :DDD
ja és nagyon fain a topik csak igy tovább...

Jobb csendben maradni, és hülyének látszani, mint megszólalni és eloszlatni a kételyeket.

(#716) pulcsi


pulcsi
tag

Nekem a kedvenc szervizeseim amikor bejön apuka nagy dérrel-durral :) hogy a kedves fiacskája tönkretette a gépet és most már be se kapcsol , ilyenkor már tudjuk hogy a táp elszállt a gépben mert 95% hogy az a baj de mindíg a gyerekre kenik

Vagy a hudefontos ez a gép és jó lenne ha minél hamarabb megcsinálnánk mondjuk 10 perc alatt mert ez nagyon fontos gép és persze 1000 ft alatt lehetőleg ÁFA nélkül és ajándék pendrájval

[Szerkesztve]

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#717) Overlocker válasza westlake (#707) üzenetére


Overlocker
veterán

jó pénzért eltörölgetném.. :))

(#718) Overlocker válasza pulcsi (#716) üzenetére


Overlocker
veterán

én ha otthon vagyok, és utána valami nem tetszik vmi mindig rámkenik, hülye szokás :W

Pl most hétvégén:

fater: -Fiam te ültél ott előttem, mit csináltál vele, tök lassú a gép..nem nyit meg semmit..??!!
(Gép : ECS 800Mhz Duron 128MB, és WINXP-vel!!! -Már rég mondtam hogy 98-al sokkal gyorsabb lenne a gép, nethez ugyanúgy jó, hát nem..namind1)

én: - WTF?? Reggel 8-kor szól át vasárnap a másik szobából mikor még aludtam :W ..
folytatom,tegnap még jó volt..

fater: gyere ide nézd meg...

én: odamegyek megnézem, tényleg semmi (128MB SD), gép restart, win feláll ,mire betölt mindent 2perc, utána tökéletesen megy... :W .Persze, ő nem várta be még minden betöltödik, hanem megnyitott egy csomó dolgot,ami egyből megölte a rendszert.. :DDD

fater: Erre kérdi mit csináltam?
én: Semmit,csak vártam:D:D De közben nem figyelne, hogy tényleg semmit..

Hát felbírnak b@szni rendesen,főleg hogy értek a géphez..Van pár történet..De már nem érdekelnek, inkább kérjék meg a szomszéd informatikust hadd segítsen..




(#719) Rover623 válasza westlake (#712) üzenetére


Rover623
félisten

bazz.. ha a kocsija piszkos, akkor azonnal szaguld a markaszervizbe? nem hiszem
Én sem hiszem...én pl. a mosóba viszem ha szuttyos...havonta egyszer pedig full külső-belső takarításra...''autó kozmetika'' vagy mi a szösznek hívják...:P

Mivel ''PC mosó'' jelenleg nincsen, nem olyan logikátlan lépés a felhasználók részéről hogy egy PC szervízbe viszik ilyen kéréssel a gépet.
Az átlagember nem igazán tudja hogy mivel pucolja a masinát...nem ért hozzá, plusz félti is (nézd csak meg hányszor bukkan fel a kérdés: mivel pucoljam a monitorom, billentyűzetem, stb...;)).
A szervízes meg pikk-pakk rendberakja: sűrített levegővel kifújja alaposan, ventiket átnézi, ha kell cseréli, CPU-t újrapasztázza, gépet szépen lecsutakolja, billentyűzetet kifújja, lepucolja a monitort...:C
Full szervíz: vinyó karbantartás, vírus és spyware irtás, winfos és egyéb progik update-je (mert még mindig nincs ám mindenkinek szélessávú hozzáférése:U)...:DD
Annyit nem lehet érte kérni mint annó a Y2K ''szakértésért''/óra...de ki a kicsit nem becsüli...;]

primus inter pares

(#720) anjani182


anjani182
őstag

Tegnap bejön egy ember:

- Jaúúúúnapot, komplett gépet szeretnék, csak alapgépet, vannak?
- Jónapot, igen vannak, odaadom a listát...
- Engem ez a 80 ezres érdekelne, de láttam a Teszkóba, az Elkektroponta, ott csak 79 ezer!!!
- Én azt a helyébe nem venném meg, szerintem egy-két alkatrész igen csak régebbi tipus benne, másrészt szerintem gözük nincs, hogy mi van benne...
- Hááát' kettőhatos vót', mon'ták!
- De kitudja milyen alaplap, memória van benne, általában noname gagyik....én nem ajánlom azt, nézze meg ezt, amit én ajánlok, ez 3200-as Intel Celeron, Asus alaplap, Kingston memória, Samsung winchester, blablabla, tehát ez egy jó minöségü és megbízható gép, és szerintem biztos jobb, mint az Elektropontos minden tekintetben...
- Fiatalamber! Ne mondja már nekem, hogy annyira különböznek az alkatrészek, há' értek én hozzá, há' mit gondol?! a 'zautó alkatrészeket külön gyárt'sák?! Há' egyhelyen csinájják, egyformák azok is! :U
- Ez nem így müködik uram, ne hasonlítsuk már...elmagyaráztam neki :R
- De ugye a billentyüzetet meg az egeret ingyen adják?
- Miért adnánk?
- Hát mer' az nincs benne az árban, gondoltam ajándék... :F

Innen nem folytatom....szépen elmagyaráztam a dolgokat :Y

Na itt már úgy elküldtem volna a krva anyjába...az ilyenektől herótom van, úgysem vesz semmit, bejön okoskodni, meg baromkodni... :((( :((( :(((

Forever and ever, let's make this last forever.

(#721) Hanyi


Hanyi
csendes tag

Tetszik ez a totyik.
De a lényeg új fizu ki egészítésként egy ismivel járunk ki gyors szervizelni.
Egy átlag fiatal párhoz mentünk,hogy a net nem müködik és fontos leveleket várnak.
Mint utolag ki derült mind ketten valami számtech sulit végeztek.Na a lényeg a lényeg
minden klappol a gépben adsl modem is megy rá nézésre akkor csatlakozzunk.
És a hiba ki is bukott.A felhasz név után hiányzott a büvös szó @t-******.hu kis szócska.
Csendesen kb 5percig állitgattunk.És távoztunk a hálás pártól. :W :DD

(#722) Sanya


Sanya
nagyúr

az emberek javának lövése sincs a számítógépekhez, emiatt nem illik őket lenézni.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#723) anjani182 válasza pulcsi (#716) üzenetére


anjani182
őstag

Jaja, minden olcsón és azonnal és a helyszinen... :Y

Ma felhív egy emberke, hogy elromlott a gép, nem gyün be a winfos, mindig újraindul, csak az inditómenüig jön be, és hogy azonnal menjek ki és nézzem meg, mert fontos emaileket vár. Mondtam neki, hogy szerintem be kellene hozni, másrészt csak úgy nem megyek ki, mert sztem windoz hiba van, és valsz újra kell telepiteni, ez nem kimondottan helyszinen orvosolható probléma, mindenképp hozza be, lehet virusos is. De ő fontos emaileket vár...mondtam neki, hiába vár, azok nem fognak megérkezni most azonnal, amig nem csináljuk meg a gépet...hát akkor ő keres mást, aki gyorsabban megcsinálja... :C :W :W :W :W

Forever and ever, let's make this last forever.

(#724) anjani182 válasza Sanya (#722) üzenetére


anjani182
őstag

én egyáltalán nem értek pl. a kocsikhoz, ezért nem is szoktam osztani az észt auto témában...más az aki nem ért hozzá, és elfogadja a tanácsod, és más aki nem ért hozzá, de azt hiszi, hogy mégis... :Y

Forever and ever, let's make this last forever.

(#725) Rolly


Rolly
veterán

bár nem vagyok számtek boltos de ma mégis érdekes dolog történt. Ülök nagyban a gépem előtt a koliban. a belső társalgásra fentartott dc hubon valaki ír hogy 64 bites win kéne neki mert 64 bites procija van. mondom rakja fel nyugodtan a 32biteset mert arra több program van, meg jobb is. Erre azt mondta hogy az is megy rajta. hát nem ordítottam le a fejét mondtam neki hogy igen. nem jártas a dolgokban ezért nem tudta.

majd kiderül most rakják össze a gépet. És hogy az alaplapot csak úgy tudják beletenni ha az kicsit meghajlik mert a proci hűtőtartójának nincs hely az alaplaptartó lemezen ezért nem tudják normálisan becsavarozni. Erre mondom biztos valami szutyok házat vettek ami nem teljesen vágja a szabványokat. nem lesz vele gond. de csak nem hagyott nyugton a dolog mert ha ez tényleg így van akkor valami nagyon elfuserált házat vettek. majd lenéztem hozzájuk nézem az alaplapot hát itt tényleg gáz valami. elsőre nem esett le mi aztán látom a kis zacsit ami tele van távtartó csavarokkal. Itt már nagyon gyanús volt a szitu, mert ugye abból nem szoktak 2x annyit pakolni a ház mellé csak annyit amennyi tényleg kell. mikor ismét néztem az alaplap rögzítését akkor vettem észre hogy távtartó nélkül csavarták be a lapot. hát majdnem nemvettem egy jót, de mégsem mert hát gondoltam első gépet pakolnak össze szóval nem kell tudniuk hogy ez mégis hogyan müködik. Mondtam nekik hogy azzal pakolják össze s akkor nem lesz ilyen gondjuk.

De azért elgondolkodtató hogyha valaki nem ért a pchez akkor mindek kezd el maga barkácsolni. Belegondoltam ha nem nézek le akkor a srácnak 50-60 ezer forintos cucca a másodperc tört része alatt lendül át a túlvilágra. Még jó hogy lementem.

(#726) RexpecT válasza Rolly (#725) üzenetére


RexpecT
addikt

Nemgyenge!Pedig sztem eleg egyszeru osszerakni egy gépet!Persze pl. nem árt ha am2 foglalatba nem s939-es procit akarsz belerakni! :DDD

(#727) Jester01 válasza anjani182 (#723) üzenetére


Jester01
veterán

Nem mondtad neki, hogy a levelei nem az ő gépére érkeznek hanem egy szerverre, tehát megnézheti máshonnan is?

Jester

(#728) FehérHolló válasza Sanya (#722) üzenetére


FehérHolló
veterán

''emberek javának''

Teljesen megkattantam, 3szor kellett elolvasnom, mire rájöttem, hogy nem a Java-ra gondolsz... x)

Skynet is real. It's called Google.

(#729) Jarod1 válasza Rolly (#725) üzenetére


Jarod1
addikt

aszem szoktak valami leírást adni, hogy mit hova kell tenni, talán még rajzot is adnak.. :C

(#730) TheReMiXeR válasza Rover623 (#719) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Azt olvasom ki, hogy nem pc boltban dolgozol...

Nem láttál még szó szerint sz@ros gépet. Behánynál amikor egy ''cigeretta megsemmisítős üzemes'' gépet kellene szétbontanod ami leöntve vagyon egy kis kávéval is és még a 4 éves cserebogarak is benne rothadnak.... Ugyanez igaz a trágyahordó autóra is. Autómosós nem vállalná be a külső-belső takarítást.
Nem az átlagemberről volt szó, hanem a trógerebbik fajtáról.
Amiről Te regélsz az a júzer aki hetente 1x kapcsolja be a gépét és addig is letakarva tartja egy nagymami kezemunkája által varrt csipkés bizbasszal. Ilyenekkel én vagy Mi nem is találkozunk csak nagyritkán, mert ez az a gép aminek lehetősége sincs az elromlásra.

A másik, hogy az a meglátásod sem helytálló amit erre írtál :
''Full szervíz: vinyó karbantartás, vírus és spyware irtás, winfos és egyéb progik update-je''

Ezek lehet, hogy piti melók, de még is csak foglalja a gép órabérben azt az asztalt amin más ''esetleg vadabb szervizes'' melókat végeznél. Mert hát Mi számtech boltosok ebből is élünk.
-vírusírtás akár mehet több órát is mire lepásztáz több száz gigát
-adatvisszanyerések egy 300-as kula maxtorról pl.
-sima oprendszer telepítés minden driverrel, előtte archiválással...
...és még sorolhatnám a piti melókat...

Szerintem puszira senki sem dolgozik. Ha én nem termelek bevételt eladásból/szervizes melókból akkor én sem kapok fizetést... és pusztán csak mindenki jól járt alapon gondolkodunk!!!

Ez itt a logika és nem a nagy okítás.

(#731) csapos2


csapos2
addikt

Üdv mindenkinek!

Elnézést az off-ért, de itt sok számtechboltos és szervízes megfordul.
Volna valaki,aki szert tud tenni egy használhatatlan TFT monitor paneljére, magára a kijelzőre gondolok.
Kicsit törött is jó, nekem egy kísérlethez kellene.

Előre is köszönöm.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#732) marsu


marsu
addikt

Szervizesek, a 714-re esetleg valami ötlet?

:F

Ha semmi akkor dobom ki a kukába ...

Press any key to continue ...

(#733) joghurt válasza Hanyi (#721) üzenetére


joghurt
addikt

Te már tudod, mert valamikor már találkoztál ezzel a problémával.

Annak idején pl. engem is beszopattak ezzel, és nem mondhatnám, hogy a teljes amatőrség miatt. Csak épp én megszoktam (és lehet, hogy ők is), hogy a felhasználónév az kizárólag a @ előtti rész. Láttál már valakit Linux konzolnál e-mail címet beírni loginnek? Persze, tudom, Windows-os hitelesítésnél is fordul elő a @-os névbeírás, amikor a domain-t is meg kell adni, bár szerintem kár volt az e-mail-nél megszokott formátummal keverni. Hülye júzernek felhasználónévben nincs @, e-mail címben van, az ''internet'' pedig ''www''-vel kezdődik. Pont.

A tej élet, erő, egészség.

(#734) methyl


methyl
tag

Találkoztatok már sütemény szagú géppel?
Én már igen , kijárok karbantartani egy pékségbe és linzer-üzembe.
Egy csomószor hozunk be gépeket, aminek a táp-ventillátora megállt a sok liszttől, meg egyéb porózus vaniliás-cukortól.
Idebent már két méterről lehet érezni a linzer-illatot. Nagyon kemény.
Viszont pormaszkban kell kitisztogatni, mert annyira száll belőlük a kraft.
Egy évben két-, rosszabb esetben három tápventit legyilkolnak a pékséges számítógépek. És olyan helyeken kell kúsznom a kábel-kihúzkodás miatt, hogy azt még egy vietnami kommandós is megirigyelte volna..... :Y

''Nem én vottam''

(#735) Digital válasza methyl (#734) üzenetére


Digital
addikt

Legalább megkínálnak egy kis csemegével?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#736) Petie válasza TheReMiXeR (#730) üzenetére


Petie
veterán

Rover ott dógozik :)) vagyis két éve még ott volt

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#737) Petie válasza methyl (#734) üzenetére


Petie
veterán

rakjanak fel valami porszűrőt és akkor csak le kell ecsetelni

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#738) TheReMiXeR válasza Petie (#736) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Semmi új dolgot nem tudtam meg a hsz-ből, csak annyit, hogy nyaljam le a behozott k@kis gépet mert rászorulok mert én vagyok a boltos és nekem szükségem az ilyen feszültségre... :))
Hát megsúgom, hogy nem :))


Bejön ürge káromkodva hogy így meg úgy meg amúgy...
Leadott garba egy pio111-es dvdrw-t.
Visszajött tesztokéba... A hiba, hogy nem olvas semmit...
Ma meg kiderült, hogy gyári lemez lejátszásakor hang van kép nincs...
Gép fel padra, tesztelés... tényleg ninc skép, sőtt kiakad a gép a lejátszáskor...
Masina Celeron 900, 256ram, tnt2 32mb vga...
Mondom az ürgének, hogy a vas igen karcsú és biztos hogy driver hiba okozza a feszültséget...
Erre mondja ő, hogy nem lehet, mert win98 alatt jól ment a film nézés...
Megfelelő nvidia driver letöltése után érdekes módon a mikroszoft felirat eltűnt a sajátgépben a vga neve mellől...
...és láss csodát, a dvd film elindult!!!
Amúgy közben az XP 2x összefosta magát, 74x indítottam újra a vasat...

Ilyenkor mennyit kérjek a ''szervizelésért''???
Okoskodik a vevő, közben rosszul telepítik fel a gépet, mert értenek hozzá...
Még én adok neki 500Ft-ot csak ne is lássam....

[Szerkesztve]

(#739) anjani182 válasza Petie (#737) üzenetére


anjani182
őstag

Vagy [link] itt az utolsó story, így is lehet :C

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#740) Petie válasza TheReMiXeR (#738) üzenetére


Petie
veterán

szoftver telepítési díjat kérd el, ha akadékoskodik töröld a partíciót :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#741) Antimatrix


Antimatrix
tag

Előzmények
Csaj - belűl sötét kivűlről fekete hajú 120mellbőségű - behozta a HP PSC multifunkciciós sz@rt hogy nem jó + nem nyomtat meg ha nyomtatni akar akkor csak 1laponként tud vele nyomtatni.
jó mondom Tápegységet hozott hozzá? - Mert Az is kell??? :W
Nem ártana.
Minden +van hozzá de a gyári HP garipapirt nem találjuk hozzá :W

jó +nézem
természetesen minden oké nyomtat 30 lapot is ha kell
- de a csaj ne az patronomat koptassam már L - hanem kilyét ???? :W - teszek bele 1 másik partont csak a te kedvedért

Sötétke - másik problémám az hogy a NAV kiirt valamit emiatt a pandával irtottuk le a virust de azóta azt is leszedtem a gépről mert az is kiirt valamit és azóta nincs virusirtó a gépen és igy netezünk ez nem jelent problémát :W :W :W :W
NEKED NEM FOG ugy is sötét vagy hozzá - csak sajna engem fog a következő problémával is +kereseni igy nekem fog problémát jelenteni

+ sötétke bonusz van itt 1 cd audio állomány van rajta és nem tudom +hallgatni a gépen
besz természetesen lejátsza
sötétke akkor otthon mia baj?
természetesen a gép
az nem lehet hiszen 1 hónapja volt itt
igen de elég 1 nap internet virusiró nélkül :((( :((( :(((

hálálkodva kiment majd hivja a főnököt és otthon náluk +csinálja gépet
-ja a végére +lett a Hp garipapir is csak 1 kicsit kekeckedni kellett
- mondjuk a végén +köszönte sötétke ez azért fejlődésre utal

-remélem min 5k Lkér érte mert nem a munka sokk vele hanem ''sötétkéjéket'' hallgatni mennyire csírák hozzá de használják mert ők ''értének'' hozzá

más: a boltosok érdekvédelmi szövetségét én is támogatnám
javaslat a hibátlan eszköz behozása és természetsen letesztelése után- ami nem 5 percet vesz igénybe - szervízpénz kérése - mert tökölök vele természetesen nem 2 percet és minden oké csak ő viruspajzs nélkül kolbászol aneten és emiatt én szivjak természetsen ingyen

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#742) methyl válasza Digital (#735) üzenetére


methyl
tag

Néha amikor a főnök nincs ott, akkor kapok Croissant-t, meg csokis-perecet, meg linzereket, vagy lekváros bécsi fánkot, stb.
Amikor a főnökük ott van, akkor semmi, még csak egy pohár vízzel sem kínálnak meg, pedig van úgy hogy 4-6órát is elszarok ott a retekben.
Na mindegy van ilyen

''Nem én vottam''

(#743) Skica


Skica
őstag

Papa és unokája bejött a boltba:

-Csókolom, kamerát szeretnénk!
-Web kamerát?
-Ja!
-Lenne ez…., meg ez….., meg ez az öt modell.
-Ócsó kellene!
-Ez a kettő csak…. kerül.
-Ez kell.

Megvették, elvitték. Másnap már nyitáskor kopogtatnak a kirakaton.
-Reggelt, nem megy!
-A kamera?
-Az, meg kellene beállítani.
-Nemsokára, megyek….

Otthon a géphez lépve (PII 266MHz 64MB S3 Trio 1m, külön USB vezérlő kártya!!!!)
A gép tetején a WebCam ugyanúgy, mint ahogyan megvették.
Nekiállok kibontani a dobozából, erre az öreg rám förmedve!
-Fiatalember, minek szedi szét a kamerát? Már elromlott?
-Nem, csak kiszedem a csomagolásából….
-Na fiam!, látod ezért nem ment!

No Comment……

.: No Comment Grp:.

(#744) marsu válasza Skica (#743) üzenetére


marsu
addikt


A konfig kicsit hasonlít az én legelső gépemre, amit még 1998-ban vettem...

Valami ASUS lap, már nem emléxem potosan, PII 266 Katmai Slot1 proci, 64 MB SD, 5.1 Quantum fireball, SB AWE 64 ISA sound, Diamond VIPER 770 4MB VGA, meg egy Sony 32X CD. Monitor 15'' Targa. + bill, + egér. ATX midi ház... Semmi extra.

Mindez összesen 216.000.- pénz :D

Press any key to continue ...

(#745) Skica


Skica
őstag

Számítástechnikai bolt szakértelmi felmérést végeztem, kis városban (C*gl*d és Nagy*ör*s):
Én be:
-Jónapot, keresnék valami erősebb AGP-s VGA-t.
-Árban mire gondoltál?
-Kb. 30-40 ezer forintig.
-Ez! Nagyon gyors kártya!
-Mi ez? Agy ATI 9550-es?
-Persze! Gyorsabb, mint egy ATI9800Pro!
-Köszönöm, viszlát.

2. Bolt:
-Jónapot, keresnék valami erősebb AGP-s VGA-t.
-Lenne ez (FX5200 64Bit), meg ez (ATI 9250).
-Gyorsabb kártya esetleg?
-Most ezek a kártyák a leggyorsabbak a piacon!
-Köszönöm, viszlát.

3. Bolt:
-Jónapot, keresnék valami erősebb AGP-s VGA-t.
-Csak rendelésre!
-És árukészleten esetleg?
-S3 Savage van csak.
-Köszönöm.

4. Bolt:
-Jónapot, keresnék valami erősebb AGP-s VGA-t.
-Ez lenne (GF 6800GT!).
Mondom magamban, na végre jó helyen járok!
-Ára?
-Kicsit sok, (buzgón számológépén kattintgatva, mosolyogva felnéz rám, és közli) 102.500.- Ft!
-Micsoda? Ez a kártya?
-Igen!
-Ez volt az ára mikor debütált az a típus!
-Igen tudom, megrendelték, de bennragadt.
-Sajnos bent is marad, viszlát!

Így nem vettem kártyát.Mindez 1 honapja történt.

.: No Comment Grp:.

(#746) TheReMiXeR válasza Antimatrix (#741) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

érdekes, az asszonynak a PSC sz@rja se szedi be a lapokat...
jó kis mechanikával gyártott édzspí nyomtatók, hogy vinné el őket az ördög...
beküldöm majd gariba és visszadobják, hogy teszt ok...
már most előre örülök neki :))

[Szerkesztve]

(#747) erdey_a válasza Skica (#743) üzenetére


erdey_a
őstag

Nekiállok kibontani a dobozából, erre az öreg rám förmedve!
-Fiatalember, minek szedi szét a kamerát? Már elromlott?
-Nem, csak kiszedem a csomagolásából….
-Na fiam!, látod ezért nem ment!


Nanneeeee... ilyen nincs :Y :Y

Vérboci

(#748) Skica válasza marsu (#744) üzenetére


Skica
őstag

Legelső IBM gépem: Compaq 386SX 50 társ proci nélkül!, 8MB Ram, 500MB HDD, SB compatibel sound card, ET6000 1MB VGA 2x CD Rom, 12'' VGA.
De ez már nagyon rég volt 198x években.
Az ára akkor 119.000.- ft volt!!!!! 2 autó ára!!!!

.: No Comment Grp:.

(#749) Whaskes válasza Skica (#745) üzenetére


Whaskes
senior tag

nemhiszem hogy ''komolyan gondolták'' első az eladás. kell egy kis szöveg.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#750) Skica válasza erdey_a (#747) üzenetére


Skica
őstag

:R Sajnos eddigi pályafutásom óta nem ő viszi el a buta vásárló címét. Volt rosszabb!

.: No Comment Grp:.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.