Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) venember83 válasza 04ahgy (#449) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha mész még a szőkeséghez dobd át a dolgokat úgy, h hdd-k primary-n, optikai cuccok secondary csatornán, gyorsabb lesz a gép ;) jótanács, nem kell megfogadni :DDD s bocs az offért!

(#452) RexpecT válasza 04ahgy (#446) üzenetére


RexpecT
addikt

1.:Szerencsére én is ismerem a sajat alairasomat :) .
2.:Igen tényleg nemtudom hogy mit akar jelenteni, tehát nyugodtan mondhatod rám hogy paréj vagyok... de mivel ez egy számítástechnikával foglalkozó site(és nem fizikával meg vasuti kocsikkal) itt szerintem nem sok mindenki tudja pontosan h mi az az ''V63-152-es'' ...így eljuthatunk odáig hgy rajtad kívül mindenki paréj!
3.:Én is vidéken lakom (30 ezres város) , azért kérdeztem mert a vidéki emberekre jobban jellemzo ez-az izes beszéd.....
4.:Nekem is van MÁV-os ismerősöm(több is) és nincs veluk semmi bajom.Sőt rendes emberek!!!
5.:Sztem te nagyon magadra vetted ezt a dolgot...... :U :U
6.:A történetedben te is Szőkének nevezed a hölgyet, ami ugyan olyan megkülönböztetés, mint a Máv -os.

[Szerkesztve]

(#453) FPéter válasza RexpecT (#452) üzenetére


FPéter
aktív tag

Csak felkapta a vizet azon, hogy néhány pesti ember szerint más településeken emberevők élnek saját kis mocsaraikban, de legalábbis alnalfabéták.

Például a Megasztáros mittomén milyen Boogie Verőcei (üdülőfalu, 40km-re Bp-től) koncertjén esett meg az, hogy a t@hó áll@tja két szám között a következőt mondta: ''...azét szép lehet vidéken élni ...például ma tudtam meg, hogy a tyúkok azért fürdenek a porban mert tetveik vannak!''. És folytatta, a közönség pedig csak nézett.

Na az ilyesmik miatt kapta fel a vizet.

[Szerkesztve]

(#454) deicide válasza RexpecT (#452) üzenetére


deicide
veterán

Én is csak azért tudom, mert 15 éve vonatozom minden munkanap, és sokszor láttam az emlitett V63 (gigant) villanymozdonyt kelenföldön, jelesül a 152es számút, csak nem gondoltam, hogy beleirom az aláirásomba is. Az viszont kimaradt, hogy hány darab, mekkora lóerővel biró motor képes ezt a 110tonnás szörnyeteget egyáltalán megmozditani.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#455) Csepy válasza 04ahgy (#446) üzenetére


Csepy
senior tag

Amúgy a paréjok a (te fogalmazásoddal) aránya fordítottan arányos egy település nagyságával. Ergo, Budapesten van a legtöbb.

Ööö, izé, kövezz meg, de akkor nem pont, hogy egyenesen arányos? (3-as voltam matekból:B) Minél nagyobb, annál több. Ha fordítottan arányos lenne, akkor BP-en lenne itthon a legkevesebb.

Regards: Csepy

(#456) TheReMiXeR válasza biga (#439) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Én 6 éve ismerek 2 öreget...
Az egyik egy kolink hangfalat vett 900Ft-ért de visszahozta hogy nem jó...
A másik max 10ezerért vásárolt...

Na ezek bejönnek és dumaparty, informálódás hegyek és soha nem vesz semmit egyik sem...

Az egyiket úgy hívjuk, hogy ''komoly vevő''.
6éve történt, hogy bejött és azt mondta, hogy komoly vevő vagyok itt van a zsebemben 100ezer Ft. Gépet szeretne monitorral. Nos mivel tudta, hogy az árlistánkban előre összeállított 4 gép egyik sem annyiba kerül ezért bátran vigéckedett. Erre az akkori boltvezető azt mondta neki, hogy leengedi az árát ha ma elviszi. Erre az öreg elhuzott hogy kiveszi a lóvét a bankból. Azóta se láttuk gép miatt...
Amúgy meg havonta benéznek...

(#457) Amu


Amu
tag

új vinyót vesz a csóka

felhív, hogy nem látja a Win a vinyót, mondom meg kell particionálni.
MIre lebasz a vevő, hogy hogy csinálja azt amikor nem látja a windows, és ne akarjam neki megmagyarázni a szar vinyót, azonnal !!!vigyek!!! ki neki egy működö vinyót :W

mondtam neki egy szervíz díjért megcsinálom neki :DD

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#458) spirit007 válasza FPéter (#453) üzenetére


spirit007
senior tag

A verebek is fürdenek hasonló okokból a városokban ;-)

(#459) ML320 válasza Amu (#457) üzenetére


ML320
aktív tag

De az se nem rossz, amikor a frissiben vásárolt 200GB és felette lévő vinyót jobb esetben csak a SP nélküli winnel próbálják beformázni...

Ember tervez, Isten perverz...

(#460) eziskamu válasza spirit007 (#458) üzenetére


eziskamu
addikt

Amúgy meg volt régebben egy pacák aki Budapest belterületén legeltetett birkákat :) . Még a Magyar Rádió is készített vele riportot úgy 2-3 éve.

[Szerkesztve]

(#461) RexpecT válasza FPéter (#453) üzenetére


RexpecT
addikt

Most mit mondjak erre... betettem az aranyköpések közé :D :DDD !!

''...azét szép lehet vidéken élni ...például ma tudtam meg, hogy a tyúkok azért fürdenek a porban mert tetveik vannak!''.

(#462) Calibos válasza Amu (#457) üzenetére


Calibos
addikt

lol :)
ennél már csak az a durvább mint egyik rokonomat felhívja az ügyfél este hogy nem megy a monitor. Rokon alapkérdést felteszi:''Uram, Monitor ugye bár be van kapcsolva?'' Ügyfél erre:” Nem, azt elfelejtettem'' :U

(#463) Kokkantas válasza Amu (#457) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nekem haver volt ilyen. Megvette az új vinyót, nemlátta a win, és elkezdett káromkodni, hogy milyen szar. Mondom neki, hogy particionálni kell, erre ő lebaszott, hogy haggyam békén nemértek semmi sem a gépekhez hülye vagyok hozzá. Visszavitte a boltba és ott is ezt mondták neki. Kivi vagyok mennyire röhögték ki.

(#464) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Hagyjuk a vonatokat, meg a paréjokat, nem a topicba illik. Amúgy tényleg egyenesen arányos. :)

Egyszer egy-az-egyben elcseréltem egy 3 év garis, 200GB-os Samsung HDD-t két 80GB-os, gari nélküli, de bontatlan Maxtorra. Én adtam a két utóbbit. A srác meg dörzsölte a markát, hogy milyen jól járt, mert egy: külön winyón lesz a rendszere, és a másikat nyugodtan hurcolhatja (ez jogos). Kettő: Most több, mint 30 gigával nagyobb a tárterülete (a két 80-as együttesen), mert az alaplapja szar, és a 200-asból csak 127GiB-ot lát...(Ez LOL!) :DDD :D :DDD

HGyu

[Szerkesztve]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#465) Amu


Amu
tag

Sok okostojás van, aki azt hiszi mindenhez ért, oszt kiderül amikor hozza szervízbe, hogy mégse ért semmihez, csak nyomkod össze-vissza

épp most volt itt egy hasolnó ''hozzáértő''

300.e-s laptopot újrahűztam, hozza be ma, hogy milyen munkát végeztem, szar az egész és csak 1 hétig volt jó, csináljam meg még1x
nézem, letörölte a vga drivert, mert nem tudta mi az. Megkérdeztem, hogy ha nem tudja mi az miért törli le? lebasztott, hogy ne oktassam ki :W

ha vmit nem tudok akkor megkérdezem valakitől. Én se tudok sok-sok mindent, de azt nem is buzerálom

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#466) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

04ahgy ---> MEGALOL

Ez most vót :

Anyuka bejön...
''iskolában füzetcsomagra adott utalványt elfogadunk?''
Nem
''...és étkezési utalványt?''

No most erre mi a csöcsömet mondjak? Majd én megveszem magamnak?
Egyébként egy 2ezer Ft-os hangfalat akart venni belőle...

(#467) bobsys válasza TheReMiXeR (#466) üzenetére


bobsys
addikt

ááá ezt már nem hiszem el
váháháháháá

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#468) WillChi válasza TheReMiXeR (#466) üzenetére


WillChi
senior tag

Mondd neki, hogy elfogadjátok, de csak akkor, ha a szemed előtt megeszi, amit vesz belőle... :DDD :))

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#469) Calibos válasza TheReMiXeR (#466) üzenetére


Calibos
addikt

ez budapest 2006 :((

(#470) TheReMiXeR válasza Calibos (#469) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

mármint mi a Budapest?

mert ha arra gondolsz, hogy milyen ge*i vagyok ert nem veszek át ilyen utalványokat, hát akkor azért nem engem kell ütni...


[Szerkesztve]

(#471) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Ja ha má itt vagytok kedves Kollégák, akkor keresek hangkártyát ócsójé.
ESI Maya vagy M-Audio Delta44 vagy M-Audio Audiophile192 privát célra...

(#472) deicide válasza TheReMiXeR (#470) üzenetére


deicide
veterán

sztem inkább arra gondolt, hogy pénze nincs senkinek... :(

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#473) deicide válasza TheReMiXeR (#471) üzenetére


deicide
veterán

az m-audio és az olcsó nem igazán csengenek össze...

Audiotechnologia Bt
Zoltan Karpati info.audio@m-audio.hu
http://www.m-audio.hu Balatoni ut 54.
2030 Erd, Hungary +36 23/390 258
ezt találtam...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#474) Calibos válasza TheReMiXeR (#470) üzenetére


Calibos
addikt

Ütni :F Öreg vagyok már az ilyenekhez :)

elszomorít hogy ennyire tájékozatlanok vagyunk sok mindenben :(

(#475) TheReMiXeR válasza deicide (#473) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Nekem használtan is jó, azért írtam az olcsót. A céget ismerem, ha nem találok valszeg onnan veszem meg. Mindenesetre köszi! :R

(#476) TheReMiXeR válasza deicide (#472) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Ha nagyon belemegyünk a dolgokba akkor én is leírhatom, hogy nincs pénzem.
Ezzel itt igazából nem is szeretnék foglalkozni.
Majd otthon elmélkedünk rajta, hogy mit és hogyan kellene csinálni.

Egyébként a hölgy nem azért akart vásárolni utalvánnyal mert nincs neki pénze (jól öltözött volt) hanem azért mert tájékozatlan volt és volt felesleges ilyen utalványa.

Akinek nincs egy fillérje sem, az valszeg az élelmiszer boltokat bombázza ilyen kérdésekkel... :U

(#477) anjani182


anjani182
őstag

Sziasztok! Itt van pár történet :C

- Jónapot, most fogom tanúni a számítástekknikát, olcsó, de modern gépet keresek!
- 90-100 ezertől tudok ajánlani kompletten, jó minőségűt, hagyományos monitorral.
- Kicsit olcsóbbra gondoltam...használt is megteszi!
- Sajnos azokkal mi nem foglalkozunk!
- Azért köszönöm nézelődök...
- Jó lesz nekem ez itten tizennyóc ezerért, szép fekete :C :C :C
- Azok csak házak...
- Köszönöm viszlát!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Halló, be akarom köttni a zinternetet, van nékem modem, mit kell ezzel csináni-e?!
- Jónapot, először is bele kell szerelni a számítógépbe, bedugni a kábelt, felinstallálni, és megadni a szolgáltató által adott adatokat, majd csatlakozni, de hozza be és megcsináljuk... (már éreztem hogy nem ért hozzá, ezért mondtam, hogy hozza be)
- Én nem viszem be, mondja el...
- Be tudja szerelni?!
- Megpróbálom...
- Akkor vegye le a ház oldalát, és tegye be egy PCI portba, fehér általában.
- Az hol...mit, mibe?! :F
- Lenni kell ott egy alapgépnek, általában egy álló doboz, milyen háza van?
- Családi... :C :C :C

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Jónapot, hologrammos DVD írót szeretnék! :C :C
- Jónapot, mire gondol pontosan?
- Olyan ami nyomtat a lemezre... :W

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Jónapot, olyan világítós egeret szeretnék...
- Nézek... kb. így :F
- Ja, hogy optikai egeret...
- Kirakok elé vagy 6-ot...
- Ez mind pirosan világít?
- A lányom kéket akar... :C :C

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Jónapot, valami baja van a gépemnek, mindig lefagy, nemtudom mitől!
- Jónapot, be kellene akkor hozni, úgy tudok csak biztosat mondani, mi okozhatja!?
- Ááá pont itt van nálam...behozhatom?
- Persze, nyugodtan...
- Itt van, ez lenne az, én így nézek: :Y :W
- ...azért ragasztottam be a lyukakat, hogy ne menjen bele a por :C :C
(Csomagragasztóval a létező összes rés be volt ragasztva.)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Remélem tetszettek :R Hirtelen ennyi jutott eszembe :R

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#478) Jester01 válasza 04ahgy (#464) üzenetére


Jester01
veterán

MOD: tévedtem, storno :B

[Szerkesztve]

Jester

(#479) #54715584 válasza anjani182 (#477) üzenetére


#54715584
törölt tag

a csaladi hazon beestem az asztal ala, erre nem szamitottam...

(#480) anjani182 válasza #54715584 (#479) üzenetére


anjani182
őstag

szétröhögtem magam a telefonba, lehet bunkóságnak tűnik, de ezen feküdtem én is :R

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#481) Overlocker válasza anjani182 (#477) üzenetére


Overlocker
veterán

Hi!

Köszi ez üt: :D :R :R
Lenni kell ott egy alapgépnek, általában egy álló doboz, milyen háza van?
- Családi..


Nameg a lányom kéket akar :DDD

Thx :R

(#482) anjani182 válasza Overlocker (#481) üzenetére


anjani182
őstag

:R

A másik tipikus eset, amikor:
- Olcsó gépet szeretnék!
- Mire szeretné használni?
- Áh csak játékra kell... :C :C

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#483) Brumi


Brumi
senior tag

Nekem csak egy szép emlékem van: bementem a boltba, hogy írható cd-t akarok venni, mire az eladó azt mondta, hogy ilyen nem is létezik, és több katalógust is átnézett 1 óra alatt. Bementem egy másik boltba és megvettem az egy darabot 3250 Ft-ért. Mielőtt bárki hülyének nézne: ez 1994-ben volt, amikor még egy író 2-300k-volt és cd-t is 1-2 helyen lehetett kapni. Mellesleg megjegyzem, hogy az a lemezem a mai napig tökéletesen működik, míg sok 1-2 éves lemez már rég tönkrement.

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#484) Brumi


Brumi
senior tag

bocs, ez 3x ment el...

[Szerkesztve]

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#485) Brumi


Brumi
senior tag

törölve

[Szerkesztve]

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#486) TrollMetal


TrollMetal
tag

Üdv. most találtam meg ezt a topikot. nagyon tetszik és halálra röhögtem magam rajta. (már ahol) bontóban melózok.
kedvencem az volt mikor elvittek tőlem egy 20gigás vinyót és másnap visszahozták(gépestül mert említettem hogy megcsinálom ha nem megy valami) hogy ez nem megy. megnéztem a gépet erre nézem semmi különös. egyszercsak eszmélés a floppykábelt dugták rá de úgy hogy a maradék négy láb kitört. :Y :W
kicseréltem és egy mosollyal elintéztem. volt egy másik panelem ami ráment csere és ki a pultra tesztelés után...

''A világ két végéről rohad. Az egyiken az anyagi, a másikon a szellemi szegénység pusztít.''

(#487) pulcsi


pulcsi
tag

Hát igen én is eladó vagyok és mintha ezek pont velem történtek volna meg, de azért itt van egy két sztori:

gyerek bejön havi 3szor körübelül, semmit nem vesz csak végig leszedet mindent s kipróbáltat. Múltkor kérdezi h xy házban h van a vinyóknak hely megmutatom erre elkezdi mondani h multkor amit itt látott annak mennyivel jobb a belseje és h a vinyókat milyen jól lehet elhelyezni meg a hűtése is sokkal jobb, és ezt mondja 5 percen keresztül én meg megköszöntem h benézett és hátramentem üvölteni, de megtudtam h milyen jó az a ház :)

de a kedvencem: internetet adó kártya van?

vagy bejöttek tápért de atx-es legyen , mondom itt van, erre ez biztos az mondom igen gyerek kér egy lapot odateszi a hátoljához és kijukasztja a felfogatási pontoknál h otthon megnézze h biztos az én meg nézek :U

''A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny áítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak, mkénit rdeeőzndenk el a btűek'' " Ezért a megrendelése teljesítése legkésőbb a hétfői (január 06) napon 15:00 - 18:00 óra között"

(#488) Csepy válasza pulcsi (#487) üzenetére


Csepy
senior tag

vagy bejöttek tápért de atx-es legyen , mondom itt van, erre ez biztos az mondom igen gyerek kér egy lapot odateszi a hátoljához és kijukasztja a felfogatási pontoknál h otthon megnézze h biztos az én meg nézek

Ezt lehetne érthetően? Mondatokba foglalni, mert ebből egy kukkos sem értek.

Regards: Csepy

(#489) Csepy válasza anjani182 (#477) üzenetére


Csepy
senior tag

- A lányom kéket akar...

Itt pihen mellettem egy olyan Hama, aminek kék az optikája.

Regards: Csepy

(#490) finest válasza Csepy (#488) üzenetére


finest
őstag

Nem semmi, valaki kilyuggatott egy lapot a házhoz illesztve, h hozzámérhesse a táp felfüggesztési pontjaihoz a boltban, mert meg akart bizonyosodni, h biztosan beépíthető-e.
Végülis ez teljesen jogok egy ATX-es táp esetében. :D LOL.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#491) tts válasza Csepy (#488) üzenetére


tts
addikt

a lap - az papírlap ;) , amit a táp hátuljára tett a koma és kilyukasztotta a tápot a házba rögzítő 4 csavar helyét, hogy otthon összehasonlíthassa a házán lévő 4 lyukkal, bele illik-e majd a táp a házába - gondolom :D

(#492) Csepy válasza tts (#491) üzenetére


Csepy
senior tag

Ah so! Most már értem. :DDD :C

Regards: Csepy

(#493) Rover623 válasza anjani182 (#477) üzenetére


Rover623
félisten

A lányom kéket akar...

Ezen csak a műveletlen kereskedő röhög, ugyebár...;]

Direkte jó a kislánynak (kicsi is, kék LED-es is):[link]
De van még jó pár cégnek...:P
Aki pedig a saját jól bevált egerét szeretné moddolni, az is megoldott...régóta...;)


szerk: csepy megelőzött...:R


[Szerkesztve]

primus inter pares

(#494) Vangelis válasza Csepy (#489) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tőlem nemrég vittek egy p4 es gépbe atx es tápot, .. és telefonának, hogy nem tudják beüzemelni mert nem ahoz a laphoz való.. azthiszem asrock p4v88+ volt...

csodálkoztam és mondom hozzák, be.... nem hozták... véletlenül lehet hogy jó lett:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#495) anjani182 válasza Rover623 (#493) üzenetére


anjani182
őstag

Általában mind piros, másrészt majd azt mondom egy analfabétának, hogy moddold kékre :C Amúgy én jelen esetben nem tudok olyan nagykert, akinek van, legalábbis ahová én vok bejáratos...ez biztos az én hibám :R alap és olcsó egeret akart!

Mondom itt azon van a hangsúly, hogy azt hitte, hogy ezek szinre választhatóak, bár megjegyzem olyan egér van nálunk, ami több szinben változtatja a szinét, de az optika maga piros fényü :R

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#496) TheReMiXeR válasza Rover623 (#493) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

1., a linken található egér ára valszeg nem felelne meg a szvsz tudatlan vevőnek
2., Mo-n nem sok nagyker forgalmaz alul kéken világító egeret...
3., ha netán még is van egy ilyen, nem mindenkinek éri meg elmenni érte...
(ha napi 5db elfogy, akkor azt mondom ok...)

(#497) ML320 válasza TheReMiXeR (#496) üzenetére


ML320
aktív tag

És arról még nem beszéltünk, hogy a jónép mennyire keveri az egereket...
A rádiós egeret keresik, de kiderül, hogy optikai kell, az optikai az majdnem infrás, a lézer meg fényben hasonlít rájuk.
És ha optikait keresnek, arra a vezeték nélkülit értik... Mostanában már csak rábökök a polcra, válogass vazze...

Webkamerákra nem indítunk el valamit? Az is legyen occsó, de éjjel is használható és mozgásérzékelős... :F

Ember tervez, Isten perverz...

(#498) anjani182 válasza ML320 (#497) üzenetére


anjani182
őstag

Ja, az már alap, hogy infra, optikai, rádiós mindenkinek mást jelent :U de felénk a lézeres is volt már optikai, mert ami nem görgös az lézeres és mert a lézer piros, értitek?! :)

Webkamról nemtudok semmit mondani :U

Forever and ever, let's make this last forever.

(#499) Kiskokó


Kiskokó
veterán

menjmáá van kék szinű??
Fehér szinű létezik .. de wireless is legyen.. (ez most komcsin kérdezem)
?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#500) TheReMiXeR válasza ML320 (#497) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

A webkamerával nincs gond :))

''ÓCSÓ LEGYEN DE QVAJÓ IS MERT VISSZAHOZOM HA NEM JÓ!!!''

Visszahozatalkor meg kiderül, hogy 64-96-128K uploaddal bizony nem is lesz folyamatos a kép... pláne ha alapból sz@rt vesz mert neki az is jó alapon választ...

''HÁT A ROKONOK SZÁGGATOTTAN LÁSSÁK AZ ÉN KÉPEMET''

EZ van vazze... (by ML320)

:C :C :C :C :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.