Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) TheReMiXeR válasza Rover623 (#1895) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

qssolok :Y :W :Y

(#1902) Hequila


Hequila
őstag

Ugyan nem ide tartozik, de ha legközelebb Duronos gépet szereltek működés közben, legyen előttetek ez a video:
[link]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#1903) [HUN]Zolee válasza Hequila (#1902) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

hát ha sikerül megismételned ezt neked is , úgy hogy az asztal is igy nézzen ki, akkor kifizetem a károsodott cuccokat. De úgyse tudod. :DDD

[Szerkesztve]

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1904) george11 válasza bullseye (#1877) üzenetére


george11
senior tag

Mostmár jó thx :R

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1905) george11 válasza Hequila (#1888) üzenetére


george11
senior tag

Én már láttam meghalni procit(pontosabban nem előttem halt meg,de irodában szolgált).
Egy Intel P4 2.4-es volt, és egyszercsak nem kapcsolt be.
Normális lap+táp volt mellette, másik procival azóta is vidáman megy a gép. ;)
De volt olyan Athlon XP is, amin semmilyen külsérelmi nyom nem volt, és meg sem mozdult vele a gép :F

[Szerkesztve]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1906) Rover623 válasza george11 (#1905) üzenetére


Rover623
félisten

Csatlakozom. 20 éves PC-s gyakorlatom alatt kb. fél tucat olyan esetre emléxem, amikor proci magában halt meg...:U
Két esetben nagykerből már holtan jött a procc...

primus inter pares

(#1907) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

-jónapot, beszart a billentyűzet
-jónapot, garlevelet legyen oly kedves...
Nahát, ennek a garija 10-én lejárt...
-és?
-És? Akkor nincs rá garancia...
-Dehát már csütörtökön beszart!
-Miért nem hozta el akkor?
-Más elfoglaltságom volt... De nem mindegy ez az 1-2 nap?
-Hát nem...
-Pedig hát ''izé meg hozé''... mindig itt vásárolok...
(1 év alatt kb. 1x láttam ráadásul ezt se ő vette hanem egy ismerőse...)

billentyűzet rádiós... tesztre fel... mert azért mi nem vagyunk bunkók...
Nahát, egy konnektálás után érdekes módon működik.

Érzésem szerint, ha átvettem volna véletlenül tesztelés nélkül utána kezdődött volna az igazi kavalkád az ügyféllel. Akinek már volt ilyenben része, az tudja, hogy milyen következményekkel jár a ''jóhiszeműség''.

:C

(#1908) Hequila válasza Rover623 (#1906) üzenetére


Hequila
őstag

De akkoris messzemenőleg a processzor az, ami legkisebb százalékban döglik magától. A gyári hibásokat ne vegyük most ide. Arra nem emlékszel véletlenül, hogy milyen ''kék / zöld'' eloszlásban?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#1909) Ygg válasza TheReMiXeR (#1907) üzenetére


Ygg
senior tag

Ez annyira jellemző....

(#1910) Rover623 válasza Hequila (#1908) üzenetére


Rover623
félisten

De emlékszem...:DDD
Csakhogy az én esetem tökéletesen példázza a statisztikák időnkénti hasznavehetetlenségét...:C

Tehát: MIND INTEL VOLT...:DD

primus inter pares

(#1911) Sidaries válasza Rover623 (#1910) üzenetére


Sidaries
őstag

Én is csak Intelt láttam még szétégve, de arról leesett a hűtő és nem vették észre. Mikor mondtam hogy mi van akkor mondták, hogy ''Akkor ezért voltak a lassulások? Meg sipolt is a gép meg lekapcsolt'' Ügyesek...

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#1912) Rover623 válasza Sidaries (#1911) üzenetére


Rover623
félisten

Én is csak Intelt láttam még szétégve,
:W
Ezért nem akartam leírni...:O

Ezek szerint te nem tudod hogy én csak és kizárólag Intel procival foglalkozom...:DD
A K5-ösök idején volt egy röpke engedékeny időszakom, de előtte és utána csakis Intel játszott/játszik...régen Cyrix/IBM/Texas még belefért, manapság spec. alkalmazásokra Geode, VIA procik...
Ha nem kerülhető ki, akkor a kollégák úgy rakják össze a gépet hogy én ne lássam...tavaly egy A64-es és két Opteron-os konfigot...:C

primus inter pares

(#1913) TheReMiXeR válasza Ygg (#1909) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Bill 2.rész :

Nemrég csörög a telcsi :
-Én vagyok az a billentyűs! (gondoltam magamba, ja a Presszer Pici :C )
-Igen, miben segíthetek?
-Még mindig nemmegy ez a sz@r!
-...hát itt működött amit Ön is láthatott.
-Igen láttam de itt akkor sem működik.
-Esetleg az Ön gépe nem lehet rossz?
-Az kizárt dolog, eddig jó volt!
-Nos, Murphy törvénye alapján bármi bármikor elromolhat...
- katt... telefon lerakva...


Ui.: MA IS SZELLŐZTETNEK A DILIHÁZBAN! :C

(#1914) net84 válasza TheReMiXeR (#1913) üzenetére


net84
őstag

:C

az iménti telefon:
- jó napot kívánok, x y vagyok a ... vakok intézetéből
- jó napot! miben segíthetek?
- vettem a tv shop-ból egy mini kamerát, amihez adtak egy cd lemezt, de én nem tudom feltelepítni, ebben kérnék segítséget
- hát a héten nem fogok tudni kiküldeni kollégát, legkorábban a jövő héten
- jójó, csak én nem tudom, hogy mit kell csinálni
(gondoltam rendes leszek, megpróbálok neki telefonon keresztül segíteni a telepítésben)
- kapott hozzá magyarnyelvű leírást?
- kaptam, meg olyan pici elemet, mint ami a távirányítóban van, meg a kamerát, de én nem tudom, hogy mit kell csinálni...de ha jó, be is tudom vinni.
- persze jó úgy is, de akkor be kellene hozni a számítógépet is a kamerával.
- de nekem nincs számítógépem, igaz van egy az intézetben, de a többiek mindig morognak, hogy ha én használom, akkor utánna mindig lefagy.
(mi a febét akar telepíteni gép nélkül :F )
- na jó! és a kamera azért működik?
- nem! nem tudom, hogy mit kell csinálni...akkor bevihetem hétfőn?
- persze! megnézzük...
(oszt mondjuk, hogy küldje vissza a téjvéshoppnak :((( )

Tényleg szellőztetnek az intézetekben. :DDD

délelött egy tolókocsis fickó jött be és könyveket árult - közölte már az elején, hogy azért jött, mert most tudott kiszökni a korházból :W

Read only...

(#1915) Drótszamár válasza Hequila (#1902) üzenetére


Drótszamár
őstag

[bocsi hogy offolok]

Én láttam ennek a videónak a folytatását is, amikor megmutatják előtte a cuccost ami az előre kilukasztott asztal alatt van, és ''lerobbantja'' a procit. A monitor képét pedig egy másik gépről nyomatják.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#1916) nrbii válasza Drótszamár (#1915) üzenetére


nrbii
tag

Nahh, nekem az első perctől fogva gyanús volt!

[Szerkesztve]

(#1917) Hequila válasza Drótszamár (#1915) üzenetére


Hequila
őstag

Egy kicsit nekem is gyanus volt, de azért jól néz ki...
Linket tudnál adni a teljes videóról?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#1918) kisninja válasza Hequila (#1917) üzenetére


kisninja
őstag

Ezt má kitárgyaltuk anno :D [link]
Arra jutottunk hogy átlőték :D

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#1919) koxx


koxx
MODERÁTOR

Sziasztok

Talán ez a legmegfelelőbb topik, tudna vki segíteni? [link]

(#1920) Rover623 válasza koxx (#1919) üzenetére


Rover623
félisten

Egyáltalán nem ez a legmegfelelőbb topic...;]
Szakmai kérdést miért a gőzbe teszel...?:Y
Erre a célra itt a topic:[link]
Egyébként a kérdésedre a válasz: boltban...:P

primus inter pares

(#1921) ML320


ML320
aktív tag

Reggeli vevő:
- Múlt héten vettem egy nyomtatót, és máris kifogyott!
- Hát, ezekhez nem a teljes értékű patront adják. Mégis mennyit nyomtatott vele?
- Úgy 3-400 oldal.
- (Tintasugarassal... Egy hétvége alatt... Gratula...) Hát, ez teljesen normális...
- Meg nem tudom visszarakni a patront. Valaki jöjjön ki velem!
- Hát ez most nem fog menni.
- Miért?
- Mert egyedül vagyok.
- ...
És most jött egy 10 perces győzködés. Merthogy megvette, és biztos szar, mert ő gépészmérnök, de a HP-ba nem tudja visszapattintani a patront. Anyád...

Utánna bejött egy másik. Huzat van a diliház felől :D
Tápegységet keresett, de mindenféleképpen rövidzár és túlfesz védelemmel. Eléraktam Merkúr istenség csodáját, és vártam. 10 perc után eldöntötte, hogy elvigye...Persze egy kis gondot okozott felfogatni vele, hogy a 20+4 pólus az csak a nagy tápcsatira vonatkozik. És igen, biztos van benne még ezen kívül is egy 4 pólusú, hogy a szükséges napi pluszt megkapja az alaplapja... Tisztára mint egy pókerverseny. A vevő néz, az eladónak arcizma sem rándul. Szugerálja. Alkalmazza az ősi jedi trükköt: ''Meg akarod venni! Meg akarod venni! Meg akarod venni!'' De vajon blöfföl-e a kedves boltos. Számoljuk csak át a pénzt...Elfogadjuk? Vagy ne? ...

Ember tervez, Isten perverz...

(#1922) Rover623 válasza ML320 (#1921) üzenetére


Rover623
félisten

Eléraktam Merkúr istenség csodáját, és vártam.
Azért azt ne várd hogy ezért megdicsérjenek...;]

primus inter pares

(#1923) ML320 válasza Rover623 (#1922) üzenetére


ML320
aktív tag

Emlékezz a régi nótára: ''Hej Vargáné...'' :D

Amúgy tökéletesen felkészült vevő volt. A zinternetről már nyomatott ki próspektust. Mercuricius csak jót tett vele. A legolcsóbbat kereste... Én csak kiszolgáltam.
Egy ilyen vevőnek a Chieftechet meg sem mutatom. A végén még elélvez, mi meg takaríthatunk :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#1924) Rover623 válasza ML320 (#1923) üzenetére


Rover623
félisten

Emléxem...nem volt vmi vidám nóta...:U

Úgy látszik nekem téves kényszerképzeteim vannak...azt hiszem/vallom, hogy nekünk bizonyos népművelői, tanítói feladataink is vannak.
Tehát rajtam pl. hiába keres ilyen szarokat a kedves vevő, nem fog kapni...;)
Direkt elbattyogtam a raktárhoz...jelenleg egyetlen 300W-os Codegen táp van benn...azt sem vettük, hanem ''kiugrott'' egy házból mert sajnos nem mindig megoldható hogy üres, vagy normális táppal ellátott házikókat vegyünk...
De ugyanez áll a RAM-okra is. Évek óta kizárólag Kingston, Kingmax, A-Data memcsik vannak raktáron...persze kérésre bármit meghozunk, beszerzünk...de ez az alsó szint...:P
Ha ennél olcsóbbat, szarabbat akar vki, akkor menjen szépen a konkurenciához, a multikhoz, vagy ahova akar...:C
Magunknak ártunk ha szart adunk el...ezt kellene felfogni végre...

primus inter pares

(#1925) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

Emléxem, mikor egyszer pakoltuk kifelé az akkor új Codegen házakat (értsd : friss divatosabb széria kb. 5-6éve) a polcra, bejött egy dagadtttttttttttt pacák és figyelte amit épp dumálunk. Aztán nem bírta tovább és kérdezte, hogy mi a bajunk a többi házzal. Megsúgom, hogy azok 60-70%-ban vargánés házak voltak megbolondítva egy kis szkájhókos tápos csodákkal is.
Erre én nagy hívvel ecseteltem neki, hogy a vargánés házakban gyenge, mondhatni sz@r a táp, gyorsan tönkremennek illetve maga a design is kissé elavult. Szó szót követett az lett az utolsó mondatom, hogy biztos, hogy nem vennék ilyen házat, még ha olcsóbb is mint a többi...
Faszi elment... rá 2 percre felvilágosított az akkori értékesítési vezető, hogy az a faszi bizony ő maga volt a ''VARGÁNÉ''.

No, mondom most elástam magam rendesen...

Legalább 3-4év telt el mire egy véletlen folytán pont én tudtam neki segíteni valamiben... Akkor oldódott ez a régi afférom a Sanyibácsival :)) Azóta még integet is néha :C

(#1926) ML320 válasza Rover623 (#1924) üzenetére


ML320
aktív tag

Szombathely és környéke.... Ha nem tartok olcsó terméket, akkor megkapom, hogy a cégünk beképzelt, sznob, drága, lenyúlós... Nagy az isten állatkertje.
Mindkét kategóriát tartom: az occsó szart és a minőségit. Ha keresnek valamit, akkor felajánlom a választási lehetőséget. Amennyire lehet, felhívom a figyelmet a márkás termék előnyeire. A vevők meg népmeséhez illően eltúlozzák a dolgokat. Tehát ha kiviszem a reggeli kuncsaftnak az LC Powert, akkor ő az interneten talált árakhoz képest azt mondja, hogy át akarom vágni, drágábban akarok eladni valamit neki, amit olcsóbban is megkaphatna. Lehet, hogy nekem sok az elvárásom, vagy ezek a gyökerek nehéz felfogásúak, de mindig ezt mondom: a kocsi és kocsi között is van különbség.
- Mit kérsz?
- Autót
- Nesze itt egy kis Polszki
- Hát nem egészen erre gondoltam...
- Jó, akkor mennyiért és mi legyen benne...
- Ez meg az...
- Hát, akkor viszont ennyibe fáj...
- Jaaaaa?
- Ja, ha normális akarsz, akkor ez ennyibe kerül...

A vevő vagy megérti, vagy itt a vacak, és szívjon vele. A szarból fost csinálni könnyű! Viszont a fosból szart! Na, ez a népművészet! :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#1927) ML320


ML320
aktív tag

Hoppá, van még valami: Van egy beszerzőnk, aki a főnökünk.... És ha ő azt mondja, hogy jóóóúúúú.... :O :O :O

Ember tervez, Isten perverz...

(#1928) - iSO -


- iSO -
tag

Nincs véletlenul egy nagyon olcsó használt s754 alaplapotok ? SOS kellene :(

10x
iSO

(#1929) Rover623 válasza - iSO - (#1928) üzenetére


Rover623
félisten

Apróhirdetés...hardverpiac...:(
Nehéz felfogni...?;]

primus inter pares

(#1930) Rover623 válasza ML320 (#1926) üzenetére


Rover623
félisten

Főváros és környéke...nem tartok olcsó terméket...megkapom hogy a cégünk beképzelt, sznob, drága, lenyúlós...de nem érdekel...:DDD
Van választék...el lehet menni a többiekhez...
Aztán persze vissza lehet jönni később, hogy ''ott vettem, tudja szembe magukkal...de beszart...és már harmadszor adják vissza hogy jó, pedig de nem is jó...nem tunnák megcsinyáni...?''...;]
És szépen lassan megértik, hogy a minőséget, a megbízhatóságot bizony meg kell fizetni...és a szakértelmet is...:C

primus inter pares

(#1931) - iSO - válasza Rover623 (#1929) üzenetére


- iSO -
tag

Megtettem.. Mint boltos kértem boltosok segítségét, írtam SOS...
Hátha beragadt egy valakinél
Nehéz felfogni? ;]

(#1932) Rover623 válasza - iSO - (#1931) üzenetére


Rover623
félisten

Mint boltos kértem boltosok segítségét,
És az nem adok-veszek...?:DDD
Nehéz felfogni?
Egyébként lehet kapni...több félét is...persze mindegyik olyan, amit sose vennék meg...pláne nem adnék el...:U
Pont a múlt héten kerestek 754-es lapot...egyetem...LOL
Szépen el lettek irányítva egy 939-es lap+proci kombó irányába...
A keretet összeszedték rája szépen lassan...nekem meg tök mindegy hogy 10 vagy 20 ezret nem fizetnek ki csak esetleg 9-10 hónap múlva...:C

primus inter pares

(#1933) - iSO - válasza Rover623 (#1932) üzenetére


- iSO -
tag

Ezért tettem offba...Egyre inkább az a véleményem, hogy szándékosan belekötsz mindenbe...Egy darabig vicces, de...
Nem szeretem, ha valaki ennyire anti-szociális
Rendben van, legyen véleményed mindenről, de úgy dondolom, hogy egy kis szolidalitás mindenkiben kell, hogy legyen. Ne mindegy, ezzel tényleg nem akarom szét offolni a topicot.

Én tényleg csak boltos társaim segítségét szereném kérni, mert egy jóbarátomnak elszállt az alaplapja. A közeljövőbben kívánt váltani 775-re de még nem most. Ezért szeretné minimalizálni a költségeket, hogy addig is legyen valami számológépe.
Különben is ezzel csak forgalmat generálnék, amit szerintem senki nem bán

(#1934) Rover623 válasza - iSO - (#1933) üzenetére


Rover623
félisten

Egyre inkább az a véleményem, hogy szándékosan belekötsz mindenbe...
Véletlenül elég nehéz belekötni akármibe...nem hogy mindenbe...;)

de úgy dondolom, hogy egy kis szolidalitás mindenkiben kell, hogy legyen.
Én is így gondolom...sőt...én még a felhasználóknak is segítek...
De továbbmegyek: itt a PH!-n rengeteg embernek segítettem...pedig tőlük semmilyen kézzel fogható ellenszolgáltatásra nem számíthatok...sem nem fizetnek, sem nem segítenek nekem...marad a vatikáni valuta, meg az erkölcsi megbecsülés...
Remélem a ''szolidalitás''-ba belefér...;]

Én tényleg csak boltos társaim segítségét szereném kérni, mert egy jóbarátomnak elszállt az alaplapja. A közeljövőbben kívánt váltani 775-re de még nem most. Ezért szeretné minimalizálni a költségeket, hogy addig is legyen valami számológépe.
Akkor előlegezd meg neki a 775-ös konfigot...adj neki részletfizetési lehetőséget...segíts neki eladni a feleslegessé vált alkatrészeit...tényleg segítsd, ha már ''jóbarátod''...és ne babrálj ki vele, hogy szerzel neki egy 754-es lapot, amivel persze a ''váltást'' majd elhúzza addig, hogy az új konfigjához semmit sem fogtok tudni felhasználni a régiből, és eladni sem fogjátok tudni a törmeléket (tehát végülis rosszabbul jár majd, mintha most váltott volna:U)...!
Én így szoktam segíteni a barátaimnak...de gyakran a mezei vevőnek is...:P

A forgalomról pedig már kifejtettem a véleményemet...ne a szar tologatásából legyen forgalmunk...

primus inter pares

(#1935) (Kolombusz) válasza - iSO - (#1933) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hagyd.
Úgysem veszi észre magát, pedig egyre többen nem szimpatizálnak vele, mert olyan okosnak hiszi magát.

[Szerkesztve]

(#1936) Rover623 válasza (Kolombusz) (#1935) üzenetére


Rover623
félisten

Tényleg hagyja...meg te is..;)
Ez a topic nem erről szól...menjél a Ring-be, nyiss topicot a Rover-gyűlöletnek a gőzben (biztos sikere lesz!:DD), panaszkodj a modker-ben...de itt ne keltsd a feszültséget, még OFF-ban se plz...

Az itt a gond, hogy kis hazánkban a bótosok egy része igen gyenge erkölcsi alapokra építette a vállalkozását...és akkor még finom voltam...a szakmai alapokról már ne is beszéljünk (anekdotázgathatnék itt szakácsokból lett hardver nagykereskedőkről meg szobafestő-mázolóból PC-guruvá avanzsált emberkékről:C)...:P
És mivel tapasztalatból tudom, hogy az átlag vásárló számára még én is ''köcsög bótos'', meg ''büdös zsidó'' vagyok, el sem tudom képzelni hogy miket gondolnak/mondanak azokról a ''kollégák''-ról akiket én időnként hol kedvesen, hol kevésbé kedvesen kioktatok...itt a PH!-n, és más virtuális vagy valóságos fórumokon...;]

P.S.:
Ugye mondanom se kell: az itt jelenlévők természetesen kivételek...kinek nem inge...:R


[Szerkesztve]

primus inter pares

(#1937) TheReMiXeR válasza Rover623 (#1936) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

most vasalom az ingem :))

(#1938) Rover623 válasza TheReMiXeR (#1937) üzenetére


Rover623
félisten

Szép nagyokat hordasz...sokáig tarthat a vasalás...:DD

primus inter pares

(#1939) TheReMiXeR válasza Rover623 (#1938) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

4XL

(#1940) george11


george11
senior tag

Valaki mondja meg,hogy ki találta ki a ''fényegér'' elnevezést az optikai egerekre. :F
Mostanában már nem egy ember keresett így optikai egeret nálam :DDD
(talán valamelyik nyomtatott médium volt az elkövető, vagy helyi specialitás? :W )

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#1941) TheReMiXeR válasza george11 (#1940) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Szerintem egyszer a világegyetemben valaki asszociált a fénykardból...
Valami örült Jedista :C

(#1942) blueMerle válasza george11 (#1940) üzenetére


blueMerle
veterán

looool, leborultam a székröl, ez ma reggel betett :C :D
fényegér :D

(#1943) Djuree válasza george11 (#1940) üzenetére


Djuree
félisten

fényegér, ez nagyon jó :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1944) Djuree


Djuree
félisten

Lenne egy kérdésem:

Ti boltosok vagytok, talán itt a legjobb feltenni a kérdésem.

Főiskolás vagyok Budapesten (Kandó Villamsomérnöki kar, végzős vagyok) és szeretnék a suli mellett munkát vállalni. Arra gondoltam, hogy esetleg szervizesnek elmennék ha van rá igény. Elég nagy tapasztalatom van hardver és szoftver szinten.

Ha esetleg valakit érdekel, írjatok privit!

Thx. :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1945) Rover623 válasza Djuree (#1944) üzenetére


Rover623
félisten

[link]...;)

primus inter pares

(#1946) truba válasza Rover623 (#1945) üzenetére


truba
tag

Hasznos oldal nem is tudtam a létezéséről,kösz hogy felhívtad rá a figyelmet. :R

(#1947) Rover623 válasza truba (#1946) üzenetére


Rover623
félisten

A PH! jó dolog...rengeteg minden van már itt összegyűjtve...:R

primus inter pares

(#1948) #35692544 válasza Rover623 (#1945) üzenetére


#35692544
törölt tag

hova lett a kígyó
szokatlan ez a zacskós fej ;]

(#1949) Rover623 válasza #35692544 (#1948) üzenetére


Rover623
félisten

Muszáj volt...:DD
Egyesek szerint olyan dolgokat cselekedtem, hogy csak így állhatok ki a köz elé...:DDD

primus inter pares

(#1950) Djuree válasza Rover623 (#1949) üzenetére


Djuree
félisten

hú, fura ez a zacsi tényleg :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.