Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) _Gomba_


_Gomba_
tag

Ja...

Valmi hardver, legyen nyomtató.

Ügyfél: Nem sikerült elindítani
Én: Látja a gép
Ügyfél: Persze ott van előtte :Y :W :DDD


[Szerkesztve]

(#52) lesaux válasza TitiRii (#31) üzenetére


lesaux
veterán

Pont így jártam a múlt héten, csak én a pult másik oldalán állok. Bátyám barátnőjének bővítettem a gépét, 80 gigás vinyó volt a kérés, olyat is vettem. Igaz, hogy három boltban nem kaptam, de aztán Giannitól megvettem.
Érted, ha 80 gigásat kérnek, arra van keret, akkor milyen jogon veszek drágábbat, és hogy számolok el a pénzzel?

(#53) Amu


Amu
tag

legjobb pillanat:
Apeh ellenőrzés
közben jön be a vevő, és jó hangosan megkérdi, számla nélkül most is megy?

hát a sz*r is megállt bennem :W

de hála megúsztam büntetés nélkül

ja és persze nállam is napi 2-3 vevő tuti hogy vagy távszabályzót, vagy izzót keres :D

[Szerkesztve]

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#54) macilaci78 válasza lesaux (#52) üzenetére


macilaci78
nagyúr

- Egy almát kérek...
- Kettő lett, maradhat...


Na, vevői oldal:
Dec29-én állok a pult előtt, kezemben 54.000ft még levásárolható adókedvezmény, ugye mert a beígért 9600XT nem jött meg (2002-ben). Vegyek 5.1-es hangkarit és hozzá hangfalszettet. Na de hova rakjam? Elfér az egyrakáson... Akkor meg minak... Nézem árlistát: kellene ram. nincs. Akkor valami rendes ODD. Rendelésre, de az már nem idei sulinet. A vége 512+256Mb DRR+DVD Combo. Márciusra meg is jött a vidkari... Nem azt mondom, nincs 80-as vinyó, vegyek 120-asat és rábeszélnek, oké, nem tétel... De arra, amiről túl azon, hogy nem veszem hasznát, még elrakni se bírom, miért dumálna rá? (Megjegyzem, haverom gariztatta a 80-as Maxtorját és 2Mb cache helyett csak 8Mb-os volt +750ft-ért, nem kellett... Kukac...)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#55) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

vevő : Jónapot
én : tiszteletem
vevő : használt monitorjuk nincs?
én : nincs, csak új alkatrészekkel foglalkozunk...
vevő : biztos?
én : igen
vevő : monitor kéne a jánynak
én : legolcsóbb 17-es CRT 23ezer bruttó 3év garival fekete színben
vevő : az sok, olcsóbb nincs?
én : sajnos nincs, már ez is olcsónak számít és új és 3 év gari van rá...
vevő : drága
én : tudok ajánlani 1-2 konkurenciát... ők foglalkoznak használt cuccal... (elmondtam, térképet is adtam neki)
vevő : köszönöm (elviharzott...)

1 óra múlva, kb. 20Km autózás után ismét megjelent...

vevő : hát ezek a sz*rháziak 15-18ezeré akartak adni használt monitort 1 hónap garival...
én : hááát igen, nekik is kell bevételt produkálni...
vevő : csak elvinnék azt a fekete monitort...

hmm

(#56) Amu


Amu
tag

legjobb
vevő: szeretnék egy olcsó gépet
én: milyet? mennyi legyen Kb, mire akarja használni
vevő: max 80, játék monitorral együtt
én: mondom az lehetetlen
vevő: akkor megy msáhova, mert más számtech boltba ennyiből kihozzák neki
én: max passziánszra :P

most akkor én vagyok a hülye, hogy verem át szegény hozzá nem értő vevőt?

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#57) TheReMiXeR válasza macilaci78 (#54) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

dec29 az naon necces... pláne sulinet...
az a kasszazárás utáni szeretnék egy egérpadot számlára esete...

idén is ez lesz csak még meg kell szorozni 10-el, mivel végetér ez az istenátka...

(#58) TheReMiXeR válasza Amu (#56) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

''csak a gyereknek akarok egy olcsó gépet játékra, semmi másra nem lesz használva, csak a gyerek mindig hozza az új játékokat és nyekereg, hogy nem mennek a játékok...''

''én olyan 70-80-ra gondoltam...''

én meg arra gondoltam, hogy csak a vga ennyi... :))

v i s z l á t

(#59) Vangelis


Vangelis
nagyúr

egyik kedves veőnk vitt egy gépet, és hát állandóan kék halált generált:)... (később persze melett a hiba:))

Eset: behozta a gépet, csak gépházat.. nem jött elő a hiba... erősködött hogy neki8 pedig xar.. persze mi el is hitük.. mert a vevőnek igaza van de nem jött elő a gond..
Nála otthon xar:D... ok Behozza a többi lomot is nem e az okozza a kékhalált:F..
Mondom felesleges.. de erősködött..
Behozta a monitort, tápkábeleket, bill-t, egeret, hangszórót, és igy kelett tesztelni. persze a hiba nem ezek áűlltal jött elő:D, hanem egy memóri teszt oldotta meg a gondot.. egyik ram xar volt.


Házi szerviz után behozott gépek:
- fordítva berakott ramok tömgkelege.. elégget ram modul...+ alaplap egy slot kapec, volt hogy ram lap csere:D .. de erősködtek hoyga haverja ért hozzá be tudják rakni:D
- Videokártyáról letört alkatrészek mert nem ment bele a slotba
- CPU lesarkazások tömkelge
- Bekapcsolt gépben memória HDD csere... KO!
- Vinyókat rendszeresen 32GB osra áligatják.... :D+ mé csak 130Gb os a 300as HDD--- szokásos
- KIhívnak uj géphez mert nem kapcsol be a monitor.... Kimegyünk.. tápkábel még ki sem volt véve a dobozból_:F... 60km autózás oda - vissza.
- ... majd még gondolkodom:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#60) Vangelis válasza Amu (#53) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Válasz persze de a nyugtát majd tegye el!:) most is!!!!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#61) radírfej


radírfej
senior tag

jó ez a topik.

van egy sztorim nekem is, igaz nem hardver forgalmazás, de eladóként dolgoztam ezer éve nyáron, fennt a kurva nagy létra tetején pakolok cuccokat, hallom hogy valaki bejön a boltba, odaálla a pulthoz... köszön, még épp nem fordultam meg mert egy k..va nagy dobozzal bajlódom, visszaköszönök. végre elrendeztem ott felül mindent, amikor lenézek, látom hogy a fazon kicsit furcsa... a két szeme gyakorlatilag belátta a teljes boltot 360f okban... rettenetes semtengelyfersülés, vagy tudom is én mi. kicsit meg is sajnáltam. aztán azért rögtön meg is kérdeztem, hogy: ''segíthetek valaiben?'' erre ő: ''nem, köszönöm, egyenlőre csak szétnézek''.
háát. majd leesetem a létráról, alig tudtam visszafogni a röhögést....

Másolat másolatának a másolata, de eredetileg is ilyen volt.

(#62) Amu válasza TheReMiXeR (#58) üzenetére


Amu
tag

vagy ilyen is szokott lenni nállunk
megveszi a gépet (mindenből a legolcsóbbat)
mondjuk neki, hogy ezen max nagyon régi játékok futnak majd. vevő mondja úgyse akar rajta játszani

2 hét múlva hozza a gépet, hogy ezen a szaron semmi sem megy, vegyem azonna vissza. mondom mi az ami nem megy? Sims2

megveszi a használt cuccot. rajta a garlevélen, hogy 3 nap gar
visszahozza 2 hónap múlva, hogy szar, de csak most tudta kipróbálni. És vegyem vissza a 2.000 ft os cuccot.
begurultam és az orra előtt széttéptem egy kétezrest és odaadtam neki.

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#63) TheReMiXeR válasza radírfej (#61) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

L O L

:C :C :C

remélem sikerült jól szétnéznie...

(#64) TheReMiXeR válasza Amu (#62) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ezt díjjazom én is...

2 óra alatt kiválasztanak egy 1440 Ft-os zseni egeret...
2 hét múlva visszahozza, hogy az asszonynak nagy az egér... cseréljem má ki... kisebbre...
Természetesen egér összenyálazva, filctollas firkálással tetkóztatva...

vagy amikor visszahoznak valamit a nyáron, a vásárlástól számított 2 héttel később, hogy ez mégsejó, mer így meg úgy... mondom néki, hogy rossz? nem csak nem teccik... mondom néki, hogy erre van a 3 nap... erre arcomba vágja, hogy 2hétig nyaralni volt a trópusokon és hát ezé nem tutta visszahozni azt a 920 Ft-os egeret...

Legjobb amikor valaki úgy jön be, hogy a legolcsóbb nyomtatót szeretné megvenni...
No mondom én nesze vigyed a HP legkisebb nyomiját cirka 10ezer...
Óóóó csak pár oldalt akarok, nincs olcsóbb???
Nincs... no akkor elviszem... Elvitte...

Másnap hozza vissza, hogy nem jó, meg gyorsan kapja be a papírt meg ilyenek...
...és hogy ez így nem jó, aggyam vissza a pénzt...

Én ---> nyomtató telepítés, kipróbálás...
Nem lepődtem, meg, hogy a patronok majdnem üresek voltak... Cirka 12 óra alatt kinyomtatta a patronokat...

Megemlítem, hogy ez így parás... de egyébként a nyomtatónak semmi baja... tökéletesen nyomtat... az meg hogy a papírt gyorsan kapja el??? hát erre nem lehet okosat mondani...

Fejem eldurran, sztornírozok... és meglebbentem neki, hogy Öregem, most találkoztunk utoljára...

(#65) _Gomba_


_Gomba_
tag

A cég foglalkozik nyomtatókellékanyaggal is.

A szűkítésben már pro vagyok:

Ü: Festéket akarok
É: hm. Nyomtató típusa ?
Ü: HÁPÉ
É: Azon belül ?
Ü: Nem tom. (Valamikor itt vége, de néha előkerül a mobil).
''Anyjok mi is a nyomtató amit vettünk ? HÁPÉ
OK de azon belül ? Nem tom...
É: Olvassa le a nyomtatótól, sőt akkor mondja a patron számát ha ott van.

Itt is vannak szlengek:

-fekete-fehér festék = fekete patron
-lézer nyomtató patron = toner
-fénymásolós nyomtató = multi nyomi

Kérdések:
Mennyi oldalt nyomtat ez a patron ?
Az utángyártott jobb mint az orig ?
Biztos, hogy jó az én gépembe amit most adott ? :Y

Jah nálunk is keresnek mindent, többnyire telefonkábel meg akksi töltő meg hi-fi cuccok.

Szerkesztve:

Remixer nincs már 3 napos. Amúgy meg 1000 Ft-os termékekre a nagykerek nem is vállalnak garit.


[Szerkesztve]

(#66) Amu válasza TheReMiXeR (#64) üzenetére


Amu
tag

jaja már nekünk is van pár feketelistás akit nem szolgálunk ki.

nem is abba szoktam elfáradni amit csinálok, hanem a sok buta tahó paraszt emberekbe, akik azt hiszik, hogy egy 1400 ft-os egeren 1.300 Ft haszon van. Mert sajna az emberek többsége ezt hiszi

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#67) Amu válasza _Gomba_ (#65) üzenetére


Amu
tag

jaja nincs már 3 napos és én se vállalok 1000 alattira gart. csak jótállást

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#68) TheReMiXeR válasza _Gomba_ (#65) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

3 nap akkor van ha nem jó a termék, csak ugye a vevő ezt nem tudja vagy nem akarja tudomásul venni...
én meg ha akarom hogy még visszajöjjön (mert ugye ebből élünk) akkor valamit csak kell csinálnom... mondjuk bárkinek nem...

(#69) ESP


ESP
senior tag

Nos...qrvára sajnálom, hogy kitakarítottam a priviket, így csak idézni tudok...

A sztori a következő:

Hirdettem a procim...
''AMD A64 3500 (winchester)'' valami ilyesmi volt...

Egy srác jelzett és rögtön meg is beszéltünk mindent...a biznya napján reggel csörög...
Miva'? -kérdeztem, mivel épp indultam volna Bp.-re (160km)...
erre Ő:
-Nem kell a cucc (akkor még cucc volt a neve), mert vettem két 160-as samsungot...
??? -szóhoz sem jutottam...

Kérdeztem Tőle, hogy mit jelentsen ez, mire elmondta, hogy a vinyókat (a kódnév...) nem mégsem veszi meg...

Korrekt...jót röhögtem magunkon, mivel nem csak Ő volt balfék, hanem én is...két privivel lebeszéltünk mindent...még jó, hogy nem jött össza a tali... :DDD

Másik:
Eladó egy helyi boltban:
''Ázusz...hmmm...az oda*szós lap...kéccer se megy el a vindózcsík...''

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#70) TheReMiXeR válasza ESP (#69) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Ehehehehe... ilyet én is hallottam egy kolégától, aki végül is csak poénból mondta, de másképp...

'' a windó induláskor nem pupurupuzik csak 2x''

(#71) HEMP válasza ESP (#69) üzenetére


HEMP
aktív tag

''oda*szós'' erre nem tudok rájönni mi lehet, segítesz? :F

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#72) HEMP


HEMP
aktív tag

Én: mire fogja használni a gépet? (új gépigény)
Vevő: jaa, csak játékra...!!!!!!!!

Sajnos a HP üzletpolitikája eléggé megkérdőjelezhető vevőbarát szempontból (ez egy másik topikot érdemelne szerintem),a legjobb mégis az, mikor a döglött nyomit mégiscsak megjavíttatja a kedves ügyfél, ahelyett, hogy feleannyiból venne egy újat patronostól... No comment.

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#73) net84 válasza Vangelis (#59) üzenetére


net84
őstag

folytatván a házi szervíz ''történeted'':
- S478-as Celeron CPU 90 fokkal elfordítva és belegyömöszölve egy Asus lapba. Természetesen egy lábnak annyi lett kapásból, nomeg a srác egész este próbálkozott, de csak nem jött össze - a végeredmény egy alaplap, egy proci
- régi házba otthoni bélcsere (alaplap, proc, memo, vga) után nem hajlandó normálisan működni a gép, mert bármilyen bill van a gépre kötve nem működik, és valami zárást emleget induláskor, de nem engedi be a bios-ba sem.
Kolléga kimegy, elsőre minden rendben, keyboard lock jumper sincs lezárva. Kb. 20 perc után elfogyott a türelme, és kiszedte a házból a gépet (a beépítést egy ''rendszergazda'' végezte), és meglett a hiba - a keyb. lock jumper alatt volt egy alátámasztó, ami még a régi lapot fogta bele a házba, és tökéletesen zárta a jumpert a lábainál...
- és hát ugye az egyik tipikus: dvd író nem ír!!! persze, ha a szalagkábel fordítva van rádugva, vagy a floppy kábelt gyömöszölik rá :DDD hát persze, hogy feltette a kérédést mind a két fazon - akkor ez most még garos????

[Szerkesztve]

Read only...

(#74) - iSO -


- iSO -
tag

Olvasgatom a hozzászólásokat, mosolygok itt magabnan. Kb 10 perce bejött apuka kb 8 éves kisfiával. Apuci éppen a supporttal tárgyal VoIP ügyben, a gyerek elment pisilni. bement, magára zárta az ajtót. De tisztán hallani ahogy énekel...''A szerelem dalára elindult Emanuelle......''
Nagyon aranyos :)

:R
iSO

(#75) _Gomba_ válasza - iSO - (#74) üzenetére


_Gomba_
tag

LoL

Csak nehogy mást kezdjen el csinálni. ;]

(#76) bandus válasza Amu (#67) üzenetére


bandus
veterán

Lehet, hogy tudatlan vagyok, de mi a különbség a garancia és a jótállás között?

HEMP: odab@szós ;)

[Szerkesztve]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#77) TheReMiXeR válasza - iSO - (#74) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Bejött szőke anyuka szőke jányával rúúútert venni...
Kisjányon egyből látszott a nevelés...
Akaratoskodott, randalírozott, döntögette a kirakott cuccokat...
Türelem elfogy és szépen ránézek, olyan vicsorgón, picit morgón...
Találat, kislány abbahagyta a banzájt...
eccer cssak megszólal : ''anyúúúúú a bácsi csúnyán nézett ráááám....''

Szőkeanyu rám éz, én természetes már vigyorgok mint aki semmit se csinált...
...de a kiccsaj csak mondja : ''annnyúúúú a bácsiiiii....''

Ehehehehe, majdnem elpirultam :B
Már nézni se lehet?

:Y

(#78) TheReMiXeR válasza bandus (#76) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

''szavatosság, jótállás – A szavatosság és a jótállás (más néven garancia) a fogyasztói érdekek jogérvényesítésére vonatkozó, de a legtöbb ember számára összemosódó kifejezések, amelyek azonban tartalmukban lényegesen különböznek. – A jótállás azt jelenti, hogy a kereskedő, gyártó garantálja, hogy bizonyos időtartamon belül a termék kifogástalanul fog működni, és ez alól a felelősség alól csak akkor mentesül, ha bizonyítani tudja, hogy a vevő rendeltetésellenesen használta a terméket. Jótállás csak bizonyos, jogszabályban meghatározott áruk és szolgáltatások körére vonatkozik. A jótállás azért kedvezőbb a vásárlónak, mint a szavatosság, mert reklamáció esetén nem kell bizonyítania, hogy vétlen a termék meghibásodásában. – Szavatossággal az eladó azért vállal felelősséget, hogy az eladáskor hibátlan terméket adott át a vevőnek, tehát nincs olyan rejtett hibája, amely csak később fog kiderülni. Szavatosság keretében nem a kereskedőnek, hanem a vevőnek kell bizonyítania, hogy ő vétlen a meghibásodásban, az már eladáskor benne volt az áruban, de az átadáskor, a szerződés teljesítésekor még nem lehetett észlelni azt. Akkor válik jelentőssé a szavatosság, ha a jótállási idő már letelt, hiszen a rejtett hiba későbbi jelentkezésekor a szavatosság még él. - Az érdekérvényesítésben segíthet a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség (www.fvf.hu) illetve az Országos Fogyasztóvédelmi Felügyelet (www.ofe.hu).''

idéztem...

(#79) - iSO - válasza _Gomba_ (#75) üzenetére


- iSO -
tag

Az kellene még... :B

Hogy honnan vette ezt az ezer éves zenét ?.. :)


TheReMiXeR : Nem... nem lehet csúnyán nézni :)
Csinálni kell a kicsiknek egy játszó sarkot :)


:R

(#80) TheReMiXeR válasza - iSO - (#79) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

Ja és utána úgy hívnak majd, hogy pedofil pécés bácsi :))

(#81) bandus válasza TheReMiXeR (#78) üzenetére


bandus
veterán

Köszönöm.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#82) Ariadne válasza TheReMiXeR (#78) üzenetére


Ariadne
őstag

Annyit azért hozzátennék, hogy a legújabb szabályok szerint a szavatosság első 6 hónapja olyan, mint a jótállás, vagyis a kereskedőnek kell bizonyítania (ha tudja), hogy nem gyári hibás a cucc.

A szavatosság és jótállás különbségéből a leglényegesebb, hogy ki szív, ha bizonyíthatatlan a hiba oka (mint legtöbbször) - jótállás alatt a kereskedő, szavatosság 7. hónapjától a vásárló. Garancia mint olyan nem létezik nálunk, de ha mégis használják, legtöbbször a gyártó által vállalt, a kötelezőnél (1 év) hosszabb jótállást értik alatta.

Öröm látni, hogy vannak számtech üzletek, ahol ezeket tudják. :DD Hogy én miért mindig a többivel futok össze, ahol a javíthatatlan cuccot egy ''hátmajdkeresünkvalamiolyasmit''-re cserélnék ki, levásárolni nem lehet (pedig nem is lennék köteles), pénzt meg vissza nem adunk.... Na jó, eddig egy normális üzlettel is volt dolgom, meg egy másik is annak tűnik egyelőre.

De a topik nagyon jó, látom, nem egyszerű a túloldalon sem. :DDD

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#83) - iSO - válasza TheReMiXeR (#80) üzenetére


- iSO -
tag

Pl.. .)

És az ott történtekről lehet nyitni újabb topikot :)

(#84) TheReMiXeR válasza - iSO - (#83) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

ehehehe, de az már sms fizetős topik lenne...

fujj... inkább nem is gondolok bele, szőke az én kislányom is... :U

[Szerkesztve]

(#85) - iSO - válasza TheReMiXeR (#84) üzenetére


- iSO -
tag

Az enyém is... És lassan elkezd beszélni... De én igyekszek nem hisztis kiscsajnak nevelni!

(#86) TheReMiXeR


TheReMiXeR
senior tag

most vót

1., fater bejön
2., rúter + 2m petcs kábel kell
3., sajnos a 2m-es elfogyott 1 vagy 3-as van...
4., fater mongya, hogy neki kettes kell
5., tudunk csinyáni, de plussz 500 a szerelési díj, mert meló van vele
(cirka 2db 3m-es kábel ára jön ki a szerelési díjból + hozzájön a 2dugó+2törésgátló+2m kábel, azaz majdnem 3db 3m-es kábel jön ki így az összegből)
6., őőőőt ez nem érdekli, neki csak a 2m-es jó
7., biztos?
8., nos, ha törik ha szakad de neki csak az kell...

Legyen...

(#87) szatocs válasza TheReMiXeR (#86) üzenetére


szatocs
őstag

Nekem is csak 3 m - es UTP kellett volna, de azt modták, hogy 10 - esből tudnának csinálni, mert olyan van.Hát akkor én elviszem a 10 - eset:D - mondom.

Igaz nálam megcsinálták volna a 10 m - es részáraként, de mondom ha már lúd, legyen kövér:)

=== Szatocs ===

(#88) _Gomba_ válasza TheReMiXeR (#86) üzenetére


_Gomba_
tag

Nálunk nyomtatókábelből kért valaki 10 méterest. Mondtam vegyen USB hosszabítót és csináljon belőle láncot :D
Meg Pen-hez kérnek ilyen 10 cm-est. Vagy Pen-ről elhagyja a kupakot és azt.

(#89) Palkó válasza - iSO - (#85) üzenetére


Palkó
tag

Ha gond lesz vele, küldd be ReMixer bácsihoz, majd ő határozottan rátekint...... :D

Annyi mindenhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít...

(#90) bandus válasza _Gomba_ (#88) üzenetére


bandus
veterán

Néha énis bemegyek kérni ilyen apróságokat, amik elkeverednek, pl: a kis pici csavarokat a házhoz, vagy vinyóhoz, odd-hez, esetleg jumpert. Ahová mostanában járok ott tökjófejek az eladók, voltmár, hogy csak beugrottam nézni cuccost, pénz nem volt nálam, de simán elhozhattam (ők ajánlották fel)és csak másnap fizetem ki. Vagy például rendeltem egy rútert, amire x időt kellett várni, és szó nélül adott addig egy vadiúj, bontatlan szviccset, hogy amíg megérkezik a rúter használjam azt. Viszont volt olyan bolt is, ahol simán elkérek kb 5 forintot x db jumperért..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#91) sbazsi válasza bandus (#90) üzenetére


sbazsi
veterán

kb 5 forintot x db jumperért..

nyílván drágán vették a nagykertől. esetleg ők hozták be MO nagytételben. ;] :DDD

(#92) TheReMiXeR válasza szatocs (#87) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

igazából nálunk vannak szerelt kábelek 15 méterig és a nagyobbaknál számlázunk bruttó 5 pénzt, mert hát még is csak dógozik vele az ember...

itt a faternál csak nyomatékosítani szerettük volna, hogy vegye meg a hármasat mert a szerelt bőven drágább lesz... de hát ő akarta így és nem ellenkeztem...
én plusz 1m kábelt bármikor elrejtek... ő nem akarta ezt megtenni, inkább kifizette a kisebbért a többet...

(#93) TheReMiXeR válasza Palkó (#89) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

L O L... rémálmais lesznek :D

(#94) TheReMiXeR válasza sbazsi (#91) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

én pölö a kencét adom ingyen oda a tagnak...

itt mindig van valami plusz dolog, amiért nincs pofám 100Ft-ot elkérni... máshol elkérnek...
...de így meg legalább visszajönnek az ügyfelek, mert ''rendesek'' az eladók...

pl. valakinek adtam egy gémportot az asus lapjához, azóta ide jár és már több százezerért vásárolt... pedig csak telcsin kérdezte meg, hogy véletlenül nincs-e???

jók ezek a promós dolgok, lehet velük csalogatni az ügyfeleket...
igazi árverseny már nem nagyon van, max ilyenekkel tudok a vevőknek valami extrát adni...
legalábbis ezen a környéken... természetesen az udvarias kiszolgálás mellé...

(#95) - iSO - válasza Palkó (#89) üzenetére


- iSO -
tag

Remélem nem kerül rá sor ! :)

De, ha minden kötél szakad... :D

[Szerkesztve]

(#96) bandus válasza TheReMiXeR (#94) üzenetére


bandus
veterán

Ez szerintem egy tök normális hozzáállás. Igaz, hogy ritkán vásárolok, de pont az ilyen plusz dolgokért járok abba a boltba. Következő eset is a másik bolttal történt: még anno nagyon kezdő koromban kiszereltem a vincsesztert, átvittem haverhoz. Miután visszatettem a gép semmi áron nem akart elinduli, sípolt össze-vissza.. Azthittem eljumpereltem a vinyót, tököltem vele vagy fél óráig. Utána irány a szervíz.. A kb egyperces munkáért kért el majdnem ezer forintot, mivel a nagy barkácsolás közben kicsúszott a videokártya a slotból. itt még sohsem kértek el egy forintot sem szerelési munkáért. Persze érthető, hogy nekik/nektek is meg kell élni, de ahogy Te is mondtad:

itt mindig van valami plusz dolog, amiért nincs pofám 100Ft-ot elkérni...

:R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#97) ESP válasza HEMP (#71) üzenetére


ESP
senior tag

Oda*aszu...ergo oda-szexuálisan érintkezik...

Magyarul...jó...

[Szerkesztve]

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#98) regent


regent
aktív tag

Azért néha komolyan felmerül bennem, hogy kicsit olyanok vagytok ti eladók, mint a viccben a kislány.
Anyúú b@sznk a kutyák.
Ne figyelj oda kislányom.
De megint csinálják
Ne figyelj oda.
De hát fáj.

Ha már többen megkérdezték, hogy milyen az a 6000 Ft-os számítógép, és ez benneteket zavar, akkor miért nem írjátok ki, hogy ''6000 Ft CSAK a ház.''

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#99) Vangelis válasza regent (#98) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Itt nem az a gond, nem zavar engem.. mert szépen udvarisan elmondom, hogy mi a felálás.
A vevők helyzete sem fényes, de mi eladók is csak emberek vagyunk.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#100) TheReMiXeR válasza regent (#98) üzenetére


TheReMiXeR
senior tag

erre csak azt tudom írni Neked, hogy :

1., nálunk nincs kiírva, hogy mennyi az a ház csak a tipusa...
2., a vevő kérdezi, hogy az egy gép? nem az csak a ház...
3., általában 100 vevőből csak egy ilyen...
4., akinek meg nincs rálátása arra, hogy 6ezeré komplett az a gép vagy csak a ház annyi hát azé nem nekünk kell lepetéznünk... hanem a vevőnek kell egy alapfokú számtech tanfolyamra beíratkoznia... ugyanis az emberek nem így születnek, hanem megtanulják a dolgokat. Ki így ki úgy...

Ha meg kiírom, akkor meg a Te lelkedet sértik meg az eladók, hogy ''ilyen hülyének nézik a vevőket?''

punktum :))

peace

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.